Vietnes ērta izveidošana, izmantojot go tēti 2020. gadam + (Video apmācība)

Mani saturu lasītāji atbalsta tādi satriecoši cilvēki kā jūs. Kas nozīmē, ka es varētu nopelnīt komisiju. Uzziniet vairāk šeit!


Godaddy vietņu veidotāja apmācība

Ātrs jautājums jums:

Vai vēlaties izmantot Godaddy vietņu veidotāju savai vietnei, bet vēlaties būt pilnīgi pārliecināts, ka tas ir domāts jums?

ES to zināju:

Pārbaudīsim dažus materiālus, pirms jūs to darīsit.

Ej tēti piedāvā ērti lietojamus vietņu veidošanas rīkus jebkurai idejai. Turklāt tīmekļa vietnes izveidošana GoDaddy nodrošina lielisku mitināšanas pakalpojumu par pieņemamu cenu, tādējādi sākšana ir patiesi brīze tiem, kuriem ir maz vai nav pieredzes vietņu izveidē un attīstībā..

Turklāt šis resursdators izlaiž arī īpašus piedāvājumus, kur vietņu veidošanas pakotnēs ir iekļauts bezmaksas domēns, kas nozīmē, ka jūs varat izveidot pilnīgi jaunu vietni tikai par USD 5,99 mēnesī un jums pat nav nepieciešams programmētājs, kurš jums palīdzētu..

Go Daddy vietnes veidošana piedāvā virkni rīku un iespēju, tāpēc darba sākšana var aizņemt pat 10 minūtes.

Labi, apskatīsim informāciju un Godaddy vietņu veidotāju apmācību

GoDaddy tiešsaistes veikala veidotājs 101

Vietnes veidošana ir papildinājums, kuru ikviens var iegādāties, izmantojot domēnu. Izmantojot Go daddy vietnes veidošanu, jūs varat izveidot vietni ar trim klikšķiem, vienkārši izvēlieties lietotājvārdu, a Godaddy vietnes veidne un ej.

Citos gadījumos jums ir pilnīga HTML un CSS kontrole, kas vairāk vai mazāk ir paredzēta pieredzējušākiem tīmekļa dizaineriem.

Turklāt GoDaddy funkcijas velk un nomet vietnes veidošanu, ļaujot jums redzēt to, kas jums patīk, un pievilkt to tieši pie savas veidnes, izveidojot tieši tādu tīmekļa lapu, kādu vēlaties.

GoDaddy piedāvā paketes ar 1 GB, 10 GB un 50 GB diska vietas, papildus no 150 GB līdz 1000 GB joslas platumam kopā ar vietnes veidotāju. Ir iekļautas arī e-pasta adreses.

Šeit ir vesela lapa, kas veltīta tiešsaistes veikala izveidošanai ar Godaddy.

Izmēģiniet Godaddy

Vilkšanas un nomešanas funkcijas

Jūs varat mainīt jebko savā vietnē. Izmantojot viņu vilkšanas un nomešanas funkcijas, jūs varat izvēlēties no simtiem dažādu fotoattēlu vai ielādēt savus, lai vilktu savā vietnē galvenes, kājenes vai vienkārši savu “Par” fotoattēlu.

Varat arī mainīt tekstu un pievienot dažādus logrīkus, piemēram, kalendārus, saites, iepirkšanos vai filiāļu izvietojumu.

Varat arī apgriezt, pagriezt un mainīt jebkuru attēlu, ko ielādējat savā vietnē, lai jūs varētu to vēl vairāk pielāgot un pārliecināties, ka viss der atbilstoši.

Sociālo mediju integrācija

Izmantojot vilkšanas un nomešanas funkciju, varat pievienot sociālo mediju logrīkus Twitter, Facebook, WordPress un LinkedIn tieši no Go Daddy vietnes veidotāja. Jūs varat pievienot emuāru vai Twitter plūsmu tieši savā vietnē.

Apmeklētāji redz jūsu Facebook, Twitter, Pinterest un YouTube ikonas un nemanāmi pārvietojas no jūsu vietnes uz jebkuru sociālo saziņu.

Go Daddy pat ļauj pievienot emuāru plūsmu, lai jūsu ziņas no WordPress varētu nokļūt tieši jūsu vietnē.

GoDaddy klientu atbalsts

Kopā ar vietņu veidotājiem ir ļoti daudz saimnieku, bet tas, kas atšķir GoDaddy, ir garantētais klientu atbalsts visu diennakti.

Izmantojot to, jūs varat iegūt tūlītēju piekļuvi HTML / CSS, e-pastam un mitināšanas atbalstam, kas ir pieejams katru gadu gadā.

GoDaddy atbalsta komanda arī palīdz vietņu veidošanas jautājumos un stāsta jums, kā izveidot perfektu vietni.

GoDaddy vietņu veidotājs ar daudzām iespējām, plašu atbalstu un vienkāršām vilkšanas un nomešanas funkcijām ļauj klientiem iegūt pilnīgu profesionālas un optimizētas integrētas vietnes pieredzi..

Turklāt GoDaddy piedāvā garu atlaižu sarakstu un pat bezmaksas mitināšanu ar vietnes veidotāja paketes iegādi.

Izmantojot ātru vietnes iestatīšanu, jūs varat izveidot tīmekļa lapas dažu minūšu laikā un beidzot iegūt savu biznesu vai emuāru tiešsaistē.

GoDaddy vietnes izveidošana

Kad esat ieguvis domēnu, noklikšķiniet uz “Veidojiet savu vietni”. Tagad izvēlieties savu domēnu un pēc tam vēlamo iestatījumu.

Ātrā iestatīšana ir visvieglākā un piedāvā virkni iepriekš izveidotu vietņu ar vairāk nekā simts dažādiem izkārtojumiem. Turklāt jūs varat izvēlēties Designer Setup vai HTML / CSS Setup.

Tās ir paredzētas pieredzējušākiem programmētājiem, taču, ja jums ir zināmas HTML tīmekļa dizaina zināšanas, jūs joprojām varat izmantot veidnes un ieviest savu kodu..

Kad esat pabeidzis, vienkārši noklikšķiniet uz publicēt, un jūsu vietne ir pilnībā mitināta un gatava.

Pārbaudīsim šo vietņu audzēkņu video, lai jūs sāktu

Izmēģiniet Godaddy

Attēla kredīts: Godaddy

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map