Lengvai kurkite svetainę, kuriai „2020 m. + + Tėtis“ (vaizdo įrašų vadovėlis)

Mano turinį remia tokie nuostabūs žmonės kaip jūs. O tai reiškia, kad galėčiau užsidirbti komisinį atlyginimą. Sužinokite daugiau čia!


„Godaddy“ internetinių svetainių kūrėjų mokymo programa

Trumpas klausimas jums:

Ar norite naudoti „Godaddy“ svetainių kūrėją savo svetainei, bet norite būti visiškai tikri, kad tai jums?

Aš žinojau tai:

Peržiūrėkime kai kuriuos dalykus prieš tai darydami.

Varyk Tėti siūlo lengvai naudojamus svetainių kūrimo įrankius bet kuriai idėjai įgyvendinti. Be to, kurdami svetainę „GoDaddy“ teikia puikią prieglobos paslaugą už prieinamą kainą, taigi pradėti yra tikrai nesunku tiems, kurie turi mažai ar neturi jokios patirties kurdami ir plėtodami svetaines..

Be to, šis kompiuteris taip pat skelbia specialius pasiūlymus, kai svetainių kūrimo paketuose yra nemokamas domenas, tai reiškia, kad galite sukurti visiškai naują svetainę tik už 5,99 USD per mėnesį ir jums net nereikia programuotojo, kuris jums padėtų..

„Go Daddy“ tinklalapio kūrimas siūlo daugybę įrankių ir variantų, todėl pradžia gali užtrukti vos 10 minučių.

Gerai, pažiūrėkime šiek tiek informacijos ir „Godaddy“ tinklalapio kūrėjo mokymo programą

„GoDaddy“ internetinės parduotuvės statybininkas 101

Svetainės kūrimas yra priedas, kurį kiekvienas gali įsigyti naudodamas domeną. Kurdami „Go daddy“ svetainę, galite susikurti svetainę trimis paspaudimais, tereikia išsirinkti vartotojo vardą, a „Godaddy“ svetainės šablonas ir eik.

Kitais atvejais galite visiškai valdyti HTML ir CSS, tai daugiau ar mažiau labiau patyrusiems interneto dizaineriams.

Be to, „GoDaddy“ funkcijos vilkite ir nuleidžia svetainę, leidžiančią jums pamatyti tai, kas jums patinka, ir pritraukti ją tiesiai prie savo šablono, sukuriant tikslią norimą tinklalapio rūšį..

„GoDaddy“ siūlo paketus su 1 GB, 10 GB ir 50 GB vietos diske, be to, nuo 150 GB iki 1 000 GB pralaidumo kartu su savo svetainės kūrėju. Taip pat pridedami el. Pašto adresai.

Čia yra visas puslapis skirtas sukurti internetinę parduotuvę su „Godaddy“.

Pabandykite Godaddy

Nuvilkimo funkcijos

Galite bet ką pakeisti savo svetainėje. Naudodamiesi jų vilkimo funkcijomis, galite pasirinkti iš šimtų skirtingų nuotraukų arba įkelti savo, norėdami nutempti į savo svetainę antraštes, poraštes ar tiesiog savo „Apie“ nuotrauką.

Taip pat galite pakeisti tekstą ir pridėti įvairių valdiklių, pvz., Kalendorių, nuorodų, pirkinių ar filialų skelbimų paskirties vietų.

Taip pat galite apkarpyti, pasukti ir pakeisti bet kuriuos vaizdus, ​​kuriuos įkeliate į savo svetainę, kad galėtumėte toliau juos pritaikyti ir įsitikinti, kad viskas tinka tinkamai.

Socialinės medijos integracija

Galite pridėti socialinės žiniasklaidos valdiklius „Twitter“, „Facebook“, „WordPress“ ir „LinkedIn“ tiesiogiai iš „Go Daddy“ svetainių kūrėjo, naudodami nuvilkimo funkciją. Galite pridėti tinklaraštį ar „Twitter“ kanalą tiesiai savo svetainėje.

Lankytojai mato jūsų „Facebook“, „Twitter“, „Pinterest“ ir „YouTube“ piktogramas ir sklandžiai naršo iš jūsų svetainės į bet kurią jūsų susietą socialinę mediją.

„Go Daddy“ netgi leidžia jums pridėti tinklaraščio sklaidos kanalą, todėl jūsų įrašai gali patekti tiesiai į jūsų svetainę iš „WordPress“.

„GoDaddy“ klientų aptarnavimas

Su svetainių kūrėjais yra daugybė kompiuterių, tačiau tai, kas išskiria „GoDaddy“, yra garantuojamas klientų aptarnavimas visą parą ir visą parą..

Tai naudodamiesi galite gauti tiesioginę prieigą prie HTML / CSS, el. Pašto ir prieglobos palaikymo, prieinamą kiekvieną metų dieną.

„GoDaddy“ palaikymo komanda taip pat padeda spręsti svetainių kūrimo klausimus ir tariasi, kaip sukurti geriausią svetainę.

„GoDaddy“ svetainių kūrėjas, turėdamas daugybę galimybių, daug palaikymo ir lengvų vilkimo funkcijų, leidžia „WebDaddy“ svetainių kūrėjui klientams įgyti visapusišką profesionalios ir optimizuotos integruotos svetainės patirtį..

Be to, „GoDaddy“ siūlo ilgą nuolaidų sąrašą ir netgi nemokamą prieglobą įsigyjant svetainių kūrėjo paketą.

Greitai nustatę svetainę, galite sukurti interneto puslapius per kelias minutes ir pagaliau savo verslą ar tinklaraštį pateikti internete.

„GoDaddy“ svetainės sukūrimas

Gavę domeną spustelėkite „Sukurkite savo svetainę“. Dabar pasirinkite savo domeną, tada nustatykite, kurio norite.

Greitas sąranka yra lengviausias ir siūlo daugybę iš anksto paruoštų svetainių su daugiau nei šimtu skirtingų maketų. Be to, galite pasirinkti dizainerio sąranką arba HTML / CSS sąranką.

Tai yra labiau pažengusiems programuotojams, tačiau vis tiek galite naudoti šablonus ir įdiegti savo kodą, jei turite HTML žiniatinklio kūrimo žinių.

Baigę tiesiog spustelėkite paskelbti ir jūsų svetainė bus visiškai priglobta ir paruošta.

Peržiūrėkime šį vaizdo įrašą, kurį parengė svetainių lankytojai, kad pradėtumėte

Pabandykite Godaddy

Vaizdo kreditas: Godaddy

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map