За допомогою цих інструментів створіть політику щодо відмови від відповідальності, EULA, повернення та повернення коштів для свого бізнесу

Якщо ваш веб-сайт виглядає найкращим у світі, але у нього немає необхідних юридичних сторінок, вам слід трохи виправити речі..


Під час створення веб-сайту багато людей схильні ігнорувати «юридичну» сторону речей і зосереджуються лише на цікавих завданнях. Я погоджуюся, що створення юридичних речей є однією з найбільш нудних завдань, але майте на увазі, це важливіше за все інше.

Ви можете мати найкраще розроблений веб-сайт, але ви все ще будете мати проблеми, якщо не налаштуєте юридичні сторінки. Для вашої зручності я перерахував декілька найкращих сервісів, які дозволяють легко створювати відмову, EULA та політику повернення та повернення коштів.

Ви також можете перевірити мою попередню публікацію про генерування політики конфіденційності, умов та згоди cookie.

По-перше, ось що потрібно знати про ці переваги політики.

Знижує відповідальність у випадку, якщо щось піде не так

Якщо ваш бізнес бере участь у сторонній рекламі, медичних продуктах чи будь-яких порадах, які обіцяють певну користь, важливо мати належну відмову від відповідальності. Це захищає вас від будь-яких майбутніх звинувачень щодо результатів поради / товару / реклами.

Відмова від відповідальності повідомляє клієнта, що ви не несете відповідальності, якщо щось піде не так.

Обмежує зловживання вашим додатком / програмним забезпеченням

Наявність EULA для вашої програми чи програмного забезпечення обмежує користувача у будь-якому незаконному чи невідповідному використанні продукту. Наприклад, враховуючи, що ваше програмне забезпечення призначене для хорошого використання, ви можете обмежити користувачів на наступне:

 • Спам
 • Злому
 • Зворотна інженерія
 • І інші

Запевняє своїх клієнтів

Якщо говорити про політику повернення та повернення коштів, то, щоб одна рослина почувала впевненість у головах своїх клієнтів. Ваші клієнти знають, що те, що вони купують, представлено таким, яким воно є, і вони можуть повернути / повернути його, якщо це не задовільно.

Давайте вивчимо наступні інструменти та послуги.

УмовиFeed

Ви можете генерувати юридичні угоди абсолютно безкоштовно УмовиFeed. Сплатити потрібно лише тоді, коли вам потрібно додати деякі додаткові пропозиції, придатні для вашого бізнесу, і це одноразова плата. Ви можете створювати ці сторінки для різних цілей, зокрема:

 • Веб-сайти
 • Мобільні додатки
 • Додатки Facebook
 • SaaS

У ньому є всі три документи, про які ми говоримо в цій статті, а це означає, що ви отримуєте все під одним дахом безкоштовно.

Терміново

Допомагають залишатися в курсі сучасних та юридичних вимог, Терміново – це одна послуга, на яку можна покластися, коли справа стосується постійно змінюваних законів про конфіденційність. Це дозволяє генерувати кілька сторінок, включаючи:

 • Відмова від відповідальності
 • Політика повернення
 • Умови користування

Почати можна, просто відповівши на кілька основних питань, вибравши бажаний макет, а потім вбудуйте його туди, куди ви хочете.

Терміново коштує всього 10 доларів на місяць, але ви також можете використовувати їх безкоштовну версію з обмеженою надбавкою.

Політика веб-сайту

Професійна політика повернення та повернення коштів може зайняти ваш бізнес довгим шляхом WebsitePolices надає вам саме це. Все, що ви робите, – це вибрати платформу та мету політики, налаштувати її під свої потреби та нарешті опублікувати. Так просто!

Кожна політика, яку вони генерують, є унікальною та адаптованою для вашого бізнесу лише за допомогою наданих вами реквізитів. Ви можете почати і спробувати його безкоштовно.

Шаблон EULA

Шаблон EULA це фантастична колекція шаблонів EULA, які ви можете налаштувати та підходити під свої потреби. Кожен шаблон написаний професійно, і ви можете побачити кількість слів перед його завантаженням.

Як завжди, для кожного шаблону ви повинні ввести ретельну інформацію про своє програмне забезпечення / додаток, а потім перейти до налаштування його для використання у ваших проектах.

Фіверр Гіг

Небагато людей знають про цей чудовий веб-сайт, який дозволяє найняти фрілансерів для буквально будь-яких завдань. Хоча я не збираюся виконувати кожне завдання, я можу сказати вам, що знайшов гарненьке вражаючий концерт це напише вам власну відмову від відповідальності та політику повернення / повернення всього 10 доларів.

У ньому є чудові відгуки та оцінки, тому, напевно, варто перевірити.

Шопіруйте

Шопіруйте відомий своїм чудовим програмним забезпеченням для електронної комерції, але у них навіть є мало корисних інструментів на боці, які можуть полегшити ваш день. Один з них – генератор безкоштовного повернення. За допомогою лише декількох клацань і налаштувань ви можете створити повноцінну політику повернення для негайного використання вашого бізнесу..

Крім того, ви також отримаєте безкоштовну 14-денну пробну версію Shopify, завдяки якій ви зможете використати простір електронних комерцій для можливого майбутнього бізнесу.

Генератор застережень

Блискучий та безкоштовний інструмент для створення відмови від відповідальності, Генератор застережень є досить простим варіантом у цьому списку. Вони нічого не стягують, оскільки знають, що відмова від відповідальності необхідна для кожного бізнесу.

Перш ніж навіть заповнити форму, ви побачите попередній перегляд того, який ви отримаєте відмову від відповідальності. Це допомагає вам вирішити, хочете ви чогось подібного чи ні. Якщо з вами все в порядку, можете продовжити і заповнити анкету. Ви отримаєте свою відмову негайно електронною поштою.

LegalTemplates

Ще один безкоштовний та професійний шаблон для EULA, LegalTemplates, робить роботу Бога з цією службою. Вони пропонують трохи занадто багато коштів, що є чудовою справою. Ви отримуєте EULA на рівні адвоката, який захистить вас, забороняючи перепродажу та зловживання вашим програмним забезпеченням.

Ви можете негайно завантажити шаблон EULA у формі MS Word та відредагувати його на свій смак. У них також є розділи корисних знань на домашній сторінці, які пояснять детальніше про EULA. Я настійно рекомендую пройти та прочитати ці розділи для кращого розуміння.

Висновок

Сподіваюсь, що вищезгадані послуги допоможуть вам створити ці юридичні сторінки та відповідати законодавству.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map