Як SaaS Business може використовувати базу знань для задоволення клієнтів?

Задоволення клієнтів у бізнесі SaaS є пріоритетними 1,2 та 3, принаймні так я бачу.


У бізнесі SaaS утримання так само необхідне, як і завоювання нових клієнтів, і більшість часу найкращим способом задоволення є задоволення та перевищення очікувань клієнтів. Це особливо важливо, коли мова йде про спілкування та підтримку. Якщо клієнт знайшов час, щоб зв’язатися, то ви можете зробити ставку, що це важливо для них, і тому проблему потрібно вирішити якнайшвидше.

Ті, хто справді домагається успіху, – це ті, хто усвідомлює необхідність досягнення своїх клієнтів.

База знань може допомогти компаніям досягти цієї амбіції, покращивши задоволеність клієнтів, а також зменшивши ресурси, необхідні для задоволення їхніх очікувань.

Звучить майже занадто добре, щоб бути правдою, правда?

Радує клієнтів

Багато підприємств намагаються ефективно використовувати свою інформацію.

Вони мають відповідь на запитання, які задають їх клієнти, але немає ефективного способу отримання потрібної інформації потрібним людям. Ось тут база знань допомагає, надаючи персоналу служби підтримки клієнтів доступ до вичерпної бібліотеки інформації, вони можуть знайти те, що їм потрібно швидко, і передати це клієнту. Це означає, що вони можуть допомогти клієнтам швидше і скоротити час очікування.

Крім цих очевидних поліпшень ефективності, є також додатковий бонус послідовності, оскільки вся інформація надходить з одного місця. Це важливіше, ніж коли-небудь, оскільки клієнти спілкуються з компаніями на різних каналах. Бізнес повинен мати можливість давати послідовні відповіді при кожній нагоді.

База знань також відкриває для клієнтів та підприємств величезну можливість… самообслуговування.

Самообслуговування

З роками я бачив, як клієнти змінюються та розвиваються, коли широке суспільство стає більш орієнтованим на технологію, клієнти все більше прагнуть більше вибору та сили для подолання своїх проблем. Отже, пропонувати варіант бази знань про самообслуговування має сенс, а база знань допомагає компаніям робити саме це.

За визначенням, самообслуговування дає замовнику все необхідне та багато іншого.

Але тільки те, що таке самообслуговування?

Ну, це в основному те, що написано на бляшанці, пропонування підтримки клієнтів для самообслуговування дозволяє клієнтам отримувати доступ до системи, де безпосередньо зберігається інформація. У більшості випадків це має форму бази даних, каталогу чи бази знань.

Клієнти можуть швидко та легко знайти важливу інформацію, яка їм потрібна. Все, від простого інтерфейсу користувача та брендингу до всеохоплюючих можливостей пошуку, інтерактивно. Що стосується самообслуговування, ви не можете дозволити собі запропонувати нічого, крім безшовного досвіду. Насправді я б хотів сказати, що, якщо процес пошуку інформації не є простим, легким та без стресу, самообслуговування не повинно бути варіантом..

Реально, самообслуговування повинно бути лише два види; хороше самообслуговування і взагалі відсутність самообслуговування. Ось чому вибір платформи, яка має критичні можливості, необхідні для задоволення та перевищення очікувань клієнтів, є таким важливим.

Багато компаній використовують подібне програмне забезпечення бази знань Документ360 для їхньої бази знань щодо обслуговування клієнтів, і це дозволило їм не тільки диверсифікувати пропозиції щодо підтримки клієнтів, але й зменшило необхідні ресурси. Даючи клієнтам можливість знаходити відповіді, у свій час потрібно менше людських ресурсів, і це допомагає командам підтримки швидше відповідати на запити клієнтів та вкладати гроші у вирішення складніших проблем..

Загалом, самообслуговування допомагає бізнесу покращити їх підтримку, зменшити інвестиції, необхідні для задоволення та перевищення очікувань клієнтів, і надає клієнтам можливість вибору; кожен переможець.

Допоможіть клієнтам зробити більше.

Тег відіграє важливу роль, база знань із зручними можливостями розмітки та фільтрування покращить досвід клієнта. З наявними функціями тегування можна легко класифікувати вміст, а потім знайти потрібні люди в потрібний час. Без маркування все залежить від ключових слів у вмісті, і це може створити проблеми з відкриттям.

Імовірно, одна з слабких сторін бази знань полягає в тому, що вона вимагає від компанії знати, які проблеми є у клієнта, перш ніж їх можна вирішити за допомогою самообслуговування. На щастя, це часто не є проблемою надовго; базу знань слід розглядати як живий дихальний актив. Він живе, росте і з часом поліпшується. Для управління цим вдосконаленням потрібні можливості аналізу даних та використання.

Бізнес повинен мати можливість бачити, що шукають їх клієнти (за допомогою пошуку) та загальні проблеми, які виникають із продуктом. Доступ до цієї інформації, компанії можуть керувати розвитком своєї бази знань, так що вона налаштована для задоволення потреб своїх клієнтів. Такий підхід, орієнтований на клієнта, забезпечує підвищення цінності баз знань.

✔️ Для чого SaaS потрібна база знань?

З мого досвіду, компанії SaaS, які застосовують програмне забезпечення бази знань в основі своєї підтримки, часто бачать основні переваги, що покращують задоволеність клієнтів та сприяють зростанню бізнесу. Користуючись повною мірою пропонованими функціями, ці компанії борються зі своєю швидкістю обслуговування клієнтів та забезпечують постійне якісне обслуговування клієнтів.

Компанії, що використовують базу знань для повного потенціалу, пропонують внутрішній та зовнішній доступ, дозволяючи як клієнтам, так і працівникам скористатися перевагами, які він може отримати. Це максимально задовольняє клієнтів компанії та допомагає працівникам більше робити менше.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map