18 кращих генераторів електронних підписів для вашого бізнесу

Маючи підпис електронною поштою, ви можете відбивати фірмовий стиль і виглядати більш професійно.


Я впевнений, що ви, мабуть, бачили їх багато і замислювались, чи зможете ви зробити їх для себе, особливо вискочивші з чудовим малюнком профілю. На даний момент ви можете подумати, що виготовлення одного – це ракетна наука, але це не так. Кожен, хто не має знань з кодування, може це зробити. Все, що вам потрібно зробити, – це вибрати будь-який із інструментів, згаданих у цьому списку, та створити його для себе.

Це все просто!

Але, перш ніж продовжувати перераховувати їх, ось деякі переваги наявності електронного листа, який ви повинні знати.

Переваги наявності електронного листа з підписом

Неважко подумати, що підписи електронної пошти – це не що інше, як вишуканий дизайн із вбудованим у нього ім’ям та фотографією. Це набагато більше, ніж це. Це корисна маркетингова тактика, яка може бути корисною для вашого бізнесу.

Ось чому:

Впізнаваність бренду

Підпис електронною поштою – це чудовий спосіб повідомити одержувачам, хто ви є бренд і чим займаєтесь. Це створює спосіб для вас відбивати бренд, навіть не намагаючись.

З огляду на те, що у вас є вся інформація про компанію, таку як ім’я, логотип, контактні контакти та кольори, вбудовані в підпис, отримувачам стає легко впізнати ваш бренд..

Особистий дотик

Як я говорив вище про ті вискакуючі зображення профілю в підписі електронною поштою, це дійсно фантастичний спосіб створити більш особистий зв’язок зі своїми одержувачами.

В епоху штучного інтелекту фотографування себе в підписі електронною поштою сигналізує вашим читачам, що за столом ви справжня людина, а не робот..

Тягнутися

Я вважаю, що з’ясувати контактні дані компанії не так складно. Все, що вам потрібно зробити, це шукати їх веб-сайт, перейти на сторінку контактів і БУМ; там ви маєте контактну інформацію.

Але що робити, якщо ви зробите завдання на 70% простіше, включивши свої контактні дані у свій електронний лист? Таким чином, вашим одержувачам не доведеться проходити ці додаткові сторінки, щоб помітити ваш номер телефону.

Це буде дивно, тому що ви надаєте своїм одержувачам можливість.

Ми нарешті дійшли до значної частини цієї статті. Нижче я перерахував декілька найкращих генераторів підписів електронної пошти, які дозволять вам створити свій професійний підпис у вусі.

Гімміо

Гімміо (раніше відомий як ZippySig) має багато вдосконалених варіантів налаштування та стилізації, підходящих для підприємств та дизайнерських агентств, які хочуть розробити дивовижні дизайни на замовлення.

Якщо ви не дуже дизайнер, у них є понад 40 професійних шаблонів, які можна безкоштовно використовувати. Відповідно до їх веб-сайту, понад 63 000 професіоналів використовують свій інструмент, включаючи багато агентств веб-дизайну, які надають послуги підпису електронної пошти власним клієнтам.

Вони були оцінені №1 Генератором електронних підписів таких брендів, як Freelancer.com, Template.net, Wondershare.com та багато інших.

подпис.пошта

signature.email – це гнучкий інструмент дизайну підписів електронної пошти. Дизайнери та агенції можуть легко створювати красиві, власні підписи для своїх клієнтів. Почніть із шаблону, змініть кольори, шрифти та пробіли, переставляйте порядок інформації та додайте будь-яку кількість додаткових полів чи розділів.

Немає обмежень у полях, які можна додати чи в якій конфігурації. Ви можете створити підпис електронної пошти, який брендується для себе або своїх клієнтів саме таким, яким вам потрібно.

За допомогою платного плану компанії та організації можуть створити просте посилання для обміну підписами. Тоді будь-який працівник може за кілька секунд заповнити свій фірмовий підпис електронної пошти та скопіювати його на свій клієнт електронної пошти за вибором. Плани подписи подписи є розумними порівняно з іншими витратами за підпис, які можуть швидко скластись залежно від розміру вашої організації.

Особи можуть створити та зберегти особистий підпис безкоштовно.

Designhill

Це має стати найпопулярнішим серед цього списку. Designhill’s Підпис електронної пошти був оцінений багатьма великими брендами, такими як Forbes, HuffPost, Підприємець тощо.

Для створення підпису електронної пошти на DesignHill вам потрібно буде заповнити реквізити вашої компанії, вибрати стилі, CTA та надати посилання в соціальних мережах. Після того, як все це зроблено, вам потрібно натиснути кнопку «створити підпис», щоб красивий підпис був готовий до вбудовування у ваші електронні листи..

Підписник

Як випливає з назви, Підписник – це ще один чудовий варіант створення індивідуальних підписів для вашої електронної пошти. Веб-сайт має дуже простий макет, тому це робить завдання ще зручнішим. Все, що вона просить, –

 • Ім’я
 • Назва роботи
 • Адреса електронної пошти
 • Назва компанії
 • Телефонний номер
 • адреса вебсайту
 • Адреса
 • URL-адреса аватара
 • Посилання в соціальних мережах

Під час введення цих даних ви можете побачити міні-попередній перегляд у режимі реального часу, який показує, як виглядає ваш підпис. Досить акуратно!

Mailcastr

Цей інструмент трохи відрізняється, ніж зазначені вище, і назавжди. Це робить трохи більше, ніж ми просимо. Окрім генератора підписів електронної пошти, цей інструмент буде відслідковувати всі електронні листи, що містять створений підпис, та повідомляти вас, коли ваш одержувач прочитає їх. Таким чином, ви знаєте, хто читає ваші електронні листи, а хто ні.

Якщо ви вже використовуєте програмне забезпечення для маркетингу електронною поштою, вам не потрібна ця додаткова функція. Але це корисно людям, які їх не мають.

Mailcastr має безкоштовний план, який дозволяє відстежувати до 3 електронних листів на день. Їх платний план коштує лише 5 доларів США і дозволяє отримати максимальні вигоди.

Newoldstamp

Newoldstamp пропонує набагато більше варіантів налаштування та захоплюючих функцій, які навряд чи можна знайти в інших. Це дозволяє інтегрувати додатки та значки соціальних медіа в межах вашого електронного підпису. Мало того, але у вас також є можливість включити промо-банер в кінці листів разом із вашим закликом до дії. Як це круто?

Хабспот

Хабспот є багато інструментів та шаблонів під поясом, і один з них є генератором підписів електронної пошти. Не часто ми сліпо довіряємо інструменту, але коли мова заходить про Hubspot, ми знаємо, що це фантастично. Будь то вміст чи інструменти; вони мають унікальну назву для своїх якісних речей.

У них є один із добре розроблених генераторів підписів, і з цим просто працювати. Все, що вам потрібно зробити – це вибрати шаблон, ввести реквізити вашої компанії, накреслити її та закінчити, завантаживши фотографію на дисплеї.

WiseStamp

З можливістю додавати піктограми соціальних медіа, Wisestamp це ще один класний генератор підписів електронної пошти, який не розчарує вас. Їх особливості розділені за планами, причому один з них на 100% безкоштовний. Ці інструменти мають понад 50 шаблонів на вибір, тому ви можете бути впевнені, що є щось для всіх.

Останнім часом вони додали такі функції.

 • Віджет планування викликів
 • Інтеграція масштабування дзвінків
 • Спеціальна кнопка CTA
 • Стильний підпис

MySignature

Цей інструмент дозволяє створювати та налаштовувати підпис електронної пошти на дуже більш глибокий рівень. Я навіть не жартую! У них є п’ять різних вкладок, які мають надати вам різноманітні варіанти створення підпису. Від деталей компанії до логотипів до банерів до стилів, MySignature це фантастичний інструмент для перемоги.

Підписи пошти

Зазвичай вважається одним із найпростіших інструментів генератора підписів, Підписи пошти є чудовим претендентом у цьому списку. Ви можете створити підпис з нуля або вибрати їх широкий спектр шаблонів і взяти його звідти.

Si.gnat.re

Дизайн веб-сайту цього інструменту настільки ж привабливий, як і назва. Але коли мова йде про створення дивовижних підписів електронної пошти, то це просто і професійно. Si.gnat.re На сторінці генератора є чотири вкладки разом із попереднім попереднім переглядом. Все, що вам потрібно зробити – це ввести реквізити своєї компанії, додати зображення, стилізувати їх і, нарешті, включити свої соціальні посилання.

Зростання пошти

Якщо ви помітили, більшість згаданих вище інструментів мають багато спільних функцій. Окрім кількох, які пропонують деякі новаторські функції, і цей інструмент називається Зростання пошти є одним із них. У ньому є всі монотонні функції, які ви знайдете в кожному інструменті PLUS деякі додаткові функції, про які варто поговорити.

Один з них – це можливість перетворити свій підпис на повноцінну рекламну компанію, яка допоможе вам привернути трафік на ваш веб-сайт, навіть не намагаючись.

Ракетні насіння

Ракетні насіння дозволяє створювати підписи електронної пошти, які повністю реагують і виглядають казково на кожному пристрої. Він має деякі чудові функції, такі як:

 • Можливість додавати банери в електронній пошті
 • Можливість відстежувати результати за допомогою їх аналітики
 • Можливість перевірити рейтинг кліків
 • Суперпросто в налаштуванні

Крім цього, вони користуються та довіряють деяким найбільшим брендам у світі, зокрема Футбольному клубу Челсі, Dell EMC та Konica Minolta. Я настійно рекомендую перевірити це.

HoneyBook

HoneyBook є повноцінним пакетом управління клієнтами, але на їхньому веб-сайті є 100% безкоштовний генератор підписів електронної пошти, яким ви можете скористатися. Ви можете створити його з нуля або вибрати шаблон зі своєї колекції.

Створити підпис електронної пошти з цього веб-сайту дуже просто. Все, що вам потрібно зробити – це вибрати шаблон, ввести інформацію про свою компанію, додати соціальні посилання та все закінчиться. Хоча у цього немає ТАКИХ варіантів налаштування; це все ще чудовий інструмент для випробування.

Порятунок підпису електронною поштою

Жоден інший інструмент не має більш точної назви, ніж цей. Порятунок підпису електронною поштою по-справжньому на допомогу приходить їх простий у користуванні інтерфейс. Вони мають такі функції, як:

 • Більше 20 шаблонів на вибір
 • Відстеження інтеграції з Google Analytics
 • Можливість додавати анімовані Gif-файли та банери
 • Тисячі різних іконок соціальних медіа
 • І так багато іншого

Це платний інструмент, і їхні плани починаються від 48 доларів США на рік і піднімаються до 192 доларів на рік. Враховуючи кількість унікальних функцій, які пропонує цей інструмент, варто перевірити його.

Підписи крос-програми

Це потужний інструмент, який дозволяє створювати красиві підписи електронної пошти, включаючи рекламні банери та відстежувати все. Підписи крос-програми добре поєднується з Office 365, Exchange та Domino.

Їх плани починаються від 10 доларів на місяць для десяти користувачів і дозволяють вибрати більше 500 користувачів за підвищену ціну. Вони також мають 30-денну пробну перевірку без ризику, щоб ви спробували це.

Сінк

Сінк є ще одним чудовим інструментом для створення та керування підписами електронної пошти з одного місця. Він повністю інтегрується з G-suite, Office 365, Outlook та Mail. Найкраща частина? Це сумісно з GDPR. Гарантовано, що підписи будуть добре виглядати на всіх пристроях, а також у них є рекламні банерні кампанії, які ви можете включити у свої електронні листи..

Їх плани починаються від 11 доларів на місяць для десяти співробітників і піднімаються до 500 за 273 доларів на місяць. Ви також можете скористатися їх безкоштовною пробною версією, щоб перевірити її.

Вигук

Не в останню чергу, Вигук Програмне забезпечення для підпису електронної пошти – вражаючий варіант. Він добре працює з G-suite, Office 365, Exchange та Outlook. З їхнім автором підпису HTML ви можете створити чудовий підпис із фотографіями разом із необхідною відмовою від відповідальності для дотримання законодавства. Ви можете без проблем випробувати це, скориставшись безкоштовною пробною версією.

Висновок

Правду кажучи, використання підписів електронної пошти недооцінене, і не всі компанії використовують це. Я настійно рекомендую розглянути це як тактику маркетингу та скористатися нею, включивши її у свої електронні листи сьогодні. Я вірю, що перераховані вище генератори зроблять для вас хитрість!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map