Розуміння Докер для початківця – технологія контейнерів

Отримайте уявлення про контейнер Docker


Докер це інструмент, який використовує контейнери, щоб значно спростити створення, розгортання та запуск програми.

Він охоплює додаток разом з усіма іншими елементами, такими як зовнішні бібліотеки та інші подібні залежності, необхідні для безперебійного запуску програми в єдиний пакет.

Це дозволяє програмі запускатись на будь-якій машині Linux незалежно від спеціальних налаштувань машини, яка може відрізнятися від машини, на якій вона була закодована та перевірена.

Це відкритий код, який означає, що кожен може додавати функції та функціональні можливості для задоволення своїх потреб, таким чином сприяючи вдосконаленню інструменту.

Інструменти розроблені таким чином, що вони пробиваються в систему Екосистема DevOps. Це допомагає розробникам, допомагаючи їм зосередитися лише на розробці, не турбуючись про систему, на якій збирається запустити код..

Вони можуть використовувати одну з декількох програм, уже розроблених для роботи на Docker, як шаблон для їх застосування. Docker дозволяє команді ІТ-операцій створити середовище, що копіює виробничий сервер, і дозволяє всім працювати над проектами з однаковими налаштуваннями незалежно від місцевого середовища.

Докер хоч і в чомусь схожий на віртуальну машину, але на відміну від віртуальної машини, у неї немає всієї операційної системи.

Докери використовують Linux Kernel системи, в якій вони розміщені, і вимагають лише пакувати додаток разом із залежностями. Це значно зменшує розмір пакета та покращує продуктивність, використовуючи менші ресурси.

Компанії, які приймають Докер

Кілька організацій на рівні підприємств використовують Docker по-різному.

GE початкові практики розробки додатків були повністю ручними і займали в середньому 6 тижнів, починаючи від розробки до виробництва через кілька помилок, перероблень та оглядів програми.

Не було повторюваності через ручне втручання. Цю проблему було вирішено шляхом використання Докера, який декількома способами є набагато простішим у використанні та дуже портативним, що дало можливість будувати один раз та працювати в будь-якому середовищі.

Раніше вони використовували VMware, який дозволяв запускати одну програму в VM, але з Docker тепер вони могли працювати в середньому 14 програм на контейнер.

PayPal використовує комерційне рішення Docker; це дозволило не лише розробникам щодо продуктивності та спритності, але й команді інфраструктури щодо економічності.

BBC News доставляє онлайн-новини, які містять понад 80000 щоденних новин англійською мовою. Він займав понад 26000 робочих місць в різних умовах інтеграції послідовно, що призвело б до часу очікування приблизно 60 хвилин на роботу.

Докер ліквідував цю проблему з часовим відставанням для BBC, дозволивши роботу працювати паралельно. Це дало розробникам гнучкість для постійної інтеграції, що вирішило основне питання швидкості та обсягу.

Міграція на Docker суттєво допомогла Lyft щодо тестування та розгортання функцій незалежно, а також плавної взаємодії між мікропослугами.

Безперервна інтеграція дозволила більш ефективно та швидше розвиватись та реалізовуватися.

Кілька інших організацій, такі як Business Insider, Groupon, Yelp, ADP, eBay, Expedia, Spotify, New York Times, Oxford University Press, PayPal, Shopify, The Washington Post, Uber – одні з інших організацій, які дослідили та прийняли Докер у свою ІТ-інфраструктура.

Загальні випадки використання докера

Спрощення конфігурації: Докер може працювати на будь-якій платформі за допомогою його конфігурації без фактичних накладних витрат віртуальної машини.

Це дозволяє помістити файл конфігурації в код і передати змінні середовища для задоволення різних середовищ. Так що одне зображення докера можна було б використовувати в різних умовах.

Управління кодом: Код подорожує різним середовищем на своєму шляху від розвитку до виробництва.

Кожне середовище має незначні зміни, ніж інші. Docker усуває цю різницю, забезпечуючи послідовне оточення, роблячи розробку та кодування набагато комфортнішими.

Зображення Docker, незмінні, вони мають перевагу в тому, що змінюють нульове середовище від додатка до виробництва.

Підвищення продуктивності розвитку: Дві найважливіші цілі екосистеми розвитку – це максимально наблизити середовище розробки до виробничого середовища, а наступна мета – якнайшвидше доставити код якості.

Docker дозволяє коду запускатися в контейнері, що відображає виробниче середовище, і на відміну від VM, докер має меншу потужність накладних оперативної пам’яті, що допомагає запускати кілька служб.

Інша мета досягається, коли ми використовуємо спільний том Docker, щоб код програми був доступний для контейнера від хоста. Це дозволяє розробнику редагувати вихідний код зі своєї платформи та редактора, що відображатиметься на середовищі запуску всередині Docker.

Ізоляція додатків: Бувають випадки, коли може знадобитися ізоляція додатків, наприклад, API-сервери, які вимагають різного апаша та різного набору залежностей.

Запуск серверів API під різними контейнерами – набагато кращий вихід.

Налагодження можливостей: Docker пропонує численні інструменти, які добре працюють з контейнерами, з можливістю вставляти контрольні точки в контейнери, а також різні контейнери, які є досить важливими під час тестування програм.

Швидке розгортання: Контейнери Docker можна створити досить швидко, що досягається, оскільки контейнери не завантажують ОС, а просто запускають додаток.

Після встановлення вони дають вам спокій, що коли код запрацює, він буде працювати у будь-якому середовищі.

Докер з його величезними перевагами стає цінним доповненням ІТ-інфраструктури.

Якщо ви системний адміністратор або зацікавлений вивчити цю гарячу технологію для кар’єрного зростання, я рекомендую взяти участь Інтернет-курс Docker Mastery.

МЕТИ:

  • Докер

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map