Остаточний список інструментів DevOps

“Розробка системи не програмного забезпечення”


DevOps – це одне з найбільших модниць у світі технологій останнім часом, оскільки воно пропонує величезну кількість переваг організації, щоб скоротити життєвий цикл розробки програмного забезпечення..

Що таке DevOps?

Не існує єдиного визначення або правильної відповіді на питання “Що таке DevOps”?

DevOps не є інструментом, технологією чи будь-якими рамками; це скоріше філософія та концепція. Це набір практик, що поєднує розробку програмного забезпечення (Dev) та ІТ-операцій (Ops), що допомагає скоротити життєвий цикл розвитку системи та забезпечити постійну інтеграцію та доставку з високою якістю програмного забезпечення.

Якщо ви новачок, то ознайомтеся з цим вступом або пройдіть онлайн-курс – Докер для абсолютного новачка.

Переваги DevOps

 • Поліпшення співпраці та спілкування
 • Швидше постачання програмного забезпечення або продукту
 • Постійне зниження витрат
 • Удосконалений процес
 • Швидше вирішення питань

У світі DevOps не існує жодного магічного інструменту, який би відповідав усім потребам. Йдеться про вибір правильного інструменту, який відповідає потребам організації. Давайте дізнаємось про них.

Інструменти DevOps


Поділитися на Twitter


Поділитися у facebook


Поділитися електронною поштою

Планування & Співпраця

JIRA

JIRA це один з популярних інструментів управління проектами, розроблений Atlassian, який використовується для випуску, помилок та відстеження проектів. Це дозволяє користувачеві відстежувати проект та статус видачі. Його можна легко інтегрувати з іншими продуктами Atlassian, такими як Bitbucket, на додаток до інших інструментів DevOps, таких як Jenkins.

Посип

Посип це безкоштовний хмарний інструмент співпраці на основі хмари, який дозволяє комунікації та співпраці в одному місці. Цей інструмент також може використовуватися для обміну документами та іншою інформацією між членами команди. Це також може бути легко інтегровано з іншими інструментами, такими як GIT, Jenkins, JIRA тощо.

Збільшити

Збільшити це веб-конференція та платформа миттєвого обміну екраном. Ви можете змусити свою команду приєднатися через аудіо чи відео.

Незалежно від того, наскільки ваша команда, Zoom може приймати до 1000 одержувачів онлайн-зустрічі.

Кларізен

Кларізен це програмне забезпечення для спільної роботи та управління проектами, яке допомагає відстежувати проблеми, керувати завданнями та управління портфелем проектів. Це легко налаштувати і має зручний інтерфейс користувача.

Асана

Асана це мобільний та веб-додаток, розроблений для того, щоб допомогти командам ефективно відслідковувати, відстежувати та керувати їх роботою. Він використовується для відстеження завдань команди щодня та підтримки обміну повідомленнями та спілкування по всій організації.

Управління вихідним кодом

SVN

SVN це централізований інструмент управління версією та джерелами, розроблений Apache. Це допомагає розробникам підтримувати різні версії вихідного коду та підтримувати повну історію всіх змін.

Git

Git являє собою розподілену систему управління версіями, яка спрямована на швидкість, цілісність даних, підтримку розподілених, нелінійних робочих процесів. Крім управління вихідним кодом, він також може використовуватися для відстеження змін у будь-якому наборі файлів.

Bitbucket

Bitbucket це веб-хостинг-платформа, розроблена Atlassian. Bitbucket також пропонує ефективну систему перегляду коду та слідкує за кожною зміною коду. Його легко інтегрувати з іншими інструментами DevOps, такими як Jenkins, Bamboo.

GitHub

GitHub це платформа хостингу коду, призначена для контролю версій та співпраці. Він пропонує всі функції керованої версії та керування вихідними кодами (SCM) функціональності Git на додаток до його функцій.

Він пропонує функції контролю доступу та співпрацю, такі як відстеження помилок, створення функцій & Запит, управління завданнями тощо для проекту.

Побудувати

Мураха

Апач Мураха це інструмент збирання та розгортання на основі Java з відкритим кодом. Він підтримує формат файлу XML. У ньому є кілька вбудованих завдань, що дозволяють нам збирати, збирати, тестувати та запускати програми Java.

Мейвен

Мейвен це інструмент автоматизації побудови, який використовується в основному для проектів Java. Він містить файл XML, який описує програмний проект, що будується, його залежність від інших зовнішніх компонентів та модулів, послідовність збирання, каталоги та інші необхідні плагіни.

Грунт

Грунт це інструмент командного рядка javascript, який допомагає створювати додатки та допомагає розробникам автоматизувати повторювані завдання, такі як компіляція, тестування блоків, зв’язування коду та перевірка тощо. Це хороша альтернатива для таких інструментів, як Make або Ant.

Градле

Градле це система автоматизації побудови з відкритим кодом, яка спирається на концепції Apache Maven та Apache Ant. Він підтримує правильну мову програмування Groovy замість файлу конфігурації XML. Він пропонує підтримку інкрементальних збірок, автоматично визначаючи, які частини збірки оновлені.

Управління конфігурацією

Лялечка

Лялечка це інструмент управління конфігурацією з відкритим кодом, який використовується для налаштування, розгортання та управління численними серверами. Цей інструмент підтримує концепцію інфраструктури як коду та написаний у Ruby DSL. Він також підтримує динамічний масштаб машин вгору та вниз.

Шеф-кухар

Шеф-кухар це інструмент управління конфігурацією з відкритим кодом, розроблений Opscode, використовуючи Ruby для управління інфраструктурою на віртуальних або фізичних машинах. Це допомагає в управлінні складною інфраструктурою на ходу і на віртуальних, фізичних та хмарних машинах.

Відповідальний

Відповідальний це управління конфігурацією ІТ з відкритим кодом, забезпечення програмним забезпеченням, оркестрація та розгортання додатків. Це простий, але потужний інструмент для автоматизації простих і складних багаторівневих ІТ-додатків.

SaltStack

SaltStack є програмним забезпеченням з відкритим кодом, написаним на python та використовує модель push для виконання команд за допомогою протоколу SSH. Він пропонує підтримку як горизонтального, так і вертикального масштабування. Він підтримує шаблони YAML для запису будь-яких сценаріїв.

Тераформа

Тераформа це інструмент з відкритим кодом для безпечної та ефективної побудови, зміни, розгортання та версії інфраструктури. Це використання для управління існуючими та популярними постачальниками послуг, а також індивідуальними внутрішніми рішеннями. Це допомагає визначити інфраструктуру в config / code та дозволить користувачеві легко відновити / змінити та відстежити зміни в інфраструктурі.

Бродячий

Бродячий є одним із популярних інструментів для створення та управління віртуальними машинами (VM). Він має простий у користуванні та конфігурується робочий процес, орієнтований на автоматизацію. Це допомагає скоротити час налаштування середовища розробки, збільшує паритет виробництва.

Постійна інтеграція

Дженкінс

Дженкінс є одним з найпопулярніших інструментів DevOps з відкритим кодом для підтримки постійної інтеграції та доставки через DevOps. Це дозволяє безперервно інтегрувати та безперервно поставляти проекти, незалежно від роботи платформи за допомогою різних конвеєрів для побудови та розгортання. Дженкінс може бути інтегрований за допомогою декількох інструментів тестування та розгортання.

Тревіс CI

Тревіс CI це хмарна, розподілена платформа безперервної інтеграції, яка використовується для створення та тестування проектів, розміщених на GitHub та Bitbucket. Він налаштовується додаванням файлу YAML.

Його можна безкоштовно протестувати для проектів з відкритим кодом та за окрему плату за приватний проект.

Бамбук

Бамбук є одним із популярних продуктів, розроблених Atlassian для підтримки безперервної інтеграції. Більшість його функціональних можливостей попередньо вбудовані, а це означає, що нам не потрібно завантажувати різні плагіни, як Jenkins. Він також підтримує безперешкодну інтеграцію з іншими продуктами Atlassian, такими як JIRA та Bitbucket.

Гудсон

Гудсон це вільне програмне забезпечення, написане на JAVA і працює в контейнері сервлетів, як GlassFish та Apache Tomcat. Він надає можливість запускати ваш набір автоматизації з будь-якими змінами відповідної системи управління джерелами, такими як GIT, SVN тощо. Він також підтримує всі базові проекти Maven та Java..

TeamCity

TeamCity це безперервна інтеграція на основі сервера та створює інструмент управління, розроблений JetBrains. Він має простий та простий у користуванні користувальницький інтерфейс (UI) та забезпечує прогрес у складанні, детальну інформацію про збірку та інформацію про історію для всіх конфігурацій та проектів.

CircleCI

CircleCI доступний у формі хмарних, а також локальних рішень для постійної інтеграції. Легко та швидко запускати та підтримувати легкі легко читаються конфігурації YAML.

Безперервна безпека

Сник

Інтеграція Сник в життєвому циклі розробки автоматично знаходити та виправляти вразливості безпеки з відкритим кодом. Він підтримує JS, .Net, PHP, NPM, jQuery, Python, Java і т.д., і може бути інтегрований при кодуванні, керуванні кодом, CI / CI, контейнері та розгортанні..

Snyk отримав найбільшу базу даних з уразливими кодами з відкритим кодом.

Netsparker

Netsparker автоматично сканує вашу програму на наявність недоліків у безпеці та надає діючі класифіковані звіти, щоб ви могли вживати заходів на основі пріоритету. Сценарій безпеки DevOps полягав би в тому, щоб вивчити нову команду і повідомити про помилку безпосередньо в системі відстеження, як Джира або GitHub, і пересканувати щойно виправлену розробником. Ви бачите, що вона інтегрується на кожному етапі SDLC.

Тестування

Селен

Селен є найпопулярнішим інструментом тестування з відкритим кодом. Він підтримує автоматизацію тестів у різних браузерах та операційних машинах. Його можна легко інтегрувати з інструментами управління тестами, такими як ALM, JIRA, а також з іншими інструментами DevOps, такими як Jenkins, Teamcity, Bamboo тощо.

TestNG

TestNG являє собою тестування з відкритим кодом для тестування, розроблене та натхнене Junit та Nunit. Його можна легко інтегрувати з веб-драйвером селену для налаштування та запуску тестових сценаріїв автоматизації. Він також генерує різні тестові звіти, такі як HTML або XSLT.

JUnit

JUnit це тестова рамка з відкритим кодом, що використовується розробниками для запису та запуску повторюваних тестових випадків. Він підтримує різні тестові анотації, за допомогою яких будь-який розробник може написати безпроблемний тестовий випадок. Його можна легко інтегрувати з іншими інструментами DevOps, такими як Jenkins, GIT тощо.

Моніторинг

Нагіос

Нагіос є відкритим кодом та одним із найпопулярніших інструментів постійного моніторингу. Nagios допомагають контролювати системи, додатки, сервіс та бізнес-процеси в культурі DevOps. Він попереджає користувачів, коли щось не вдається з інфраструктурою, і попереджає їх, коли проблему було вирішено.

Графана

Графана це платформа аналітики з відкритим кодом для моніторингу всіх показників інфраструктури, програм та апаратних пристроїв. Ви можете візуалізувати дані, створювати та ділитися інформаційною панеллю, налаштовувати сповіщення та співпрацювати. Ви можете отримати дані з більш ніж 30 джерел, включаючи Prometheus, InfluxDB, Elasticsearch, AWS CloudWatch тощо.

Сенсу

Сенсу це інструмент моніторингу з відкритим кодом, написаний на Ruby, який допомагає в моніторингу серверів, служб, додатків, хмарної інфраструктури просто та ефективно. Легко масштабувати, щоб ми могли легко контролювати тисячі серверів.

Нова Реліквія

Нова Реліквія це програмно-аналітичний продукт для моніторингу продуктивності додатків (APM), який надає в режимі реального часу та актуальні дані про продуктивність веб-додатків та рівень задоволеності, якими користуються кінцеві користувачі. Він підтримує відстеження транзакцій до кінця та відображає їх за допомогою різних кольорових діаграм, графіків та звітів

Datadog

Datadog це метричний інструмент сервера на основі агентів. Він підтримує інтеграцію з різними веб-серверами, програмами та хмарними серверами. Служба приладової панелі надає різні графіки щодо моніторингу в реальному часі по всій інфраструктурі.

ELK

ELK являє собою сукупність трьох продуктів з відкритим кодом —Elasticsearch, Logstash та Kibana, які всі розробляються, управляються та підтримуються компанією Elastic. Це дозволяє користувачам отримувати дані з будь-якого джерела, у будь-якому форматі, а потім шукати, аналізувати та візуалізувати ці дані в режимі реального часу.

Хмарний хостинг

AWS

AWS це веб-хостинг-платформа, створена Amazon, яка пропонує гнучкі, надійні, масштабовані, прості у використанні, масштабовані та економічно ефективні рішення. користуючись цією хмарною платформою, нам не потрібно турбуватися про створення ІТ-інфраструктури, яка зазвичай потребує достатньо часу для налаштування.

Лазурний

Лазурний – це платформа хмарних обчислень, розроблена Microsoft для побудови, розгортання, тестування та управління програмами та послугами через глобальну мережу своїх центрів обробки даних. Послуги, що надаються Microsoft Azure, мають форму PaaS (платформа як послуга) та IaaS (інфраструктура як послуга).

GCP

Google Cloud – це повний набір публічних хмарних хостингових та обчислювальних послуг, пропонованих Google.it підтримує широкий спектр послуг для обчислень, зберігання та розробки додатків, які використовують апаратне забезпечення Google.

Контейнеризація / Оркестрація

Докер

Докер це інструмент для створення, розгортання та запуску програм за допомогою контейнерів. Цей контейнер дозволяє розробнику пакувати програму з усіма необхідними їй компонентами та підкомпонентами, такими як бібліотеки та інші залежності, та передавати все це у вигляді одного пакету. Це робота над концепцією корабля і бігати куди завгодно.

Кубернети

Кубернети це система контейнерно-оркестрованих операцій з відкритим кодом, спочатку розроблена компанією Google, а зараз її підтримує Фонд обчислювальних технологій Cloud Native. Він використовується для автоматизації розгортання програми, масштабування та управління. Він працює з іншими інструментами для контейнерів, а також з Docker.

Висновок

Сподіваюсь, що перераховані вище інструменти допоможуть вам у мандрівці DevOps.

МЕТИ:

 • Докер

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map