6 найкращих інструментів моніторингу програми NodeJS

Ви коли-небудь потрапляли в нечітку ситуацію із збоєм програми?


Чи повідомив ваш клієнт про відключення послуг? – Це має бути складною ситуацією. Протягом багатьох років NodeJS виявився широко використовуваною рамкою JavaScript для швидкого розвитку мікропослуг. Коли робочі навантаження, що працюють на NodeJS, стає важливим для правильного моніторингу їх на предмет основних показників.

Давайте вивчимо наступні засоби моніторингу NodeJS, які допоможуть вам відстежувати – продуктивність програми та сервера та інші показники.

PM2

PM2 був найвідомішим інструментом, що використовується Rookie, а також експертами-розробниками для того, щоб їхні програми завжди були активними. PM2 використовується для запуску поточних робочих навантажень та моніторингу їх за допомогою CLI або веб-інтерфейсу. Ви можете встановити це як модуль NPM.

PM2 надає наступні функції поза коробкою.

 • Управління декількома додатками NodeJS на одному сервері
 • Керування журналом програм та помилок
 • Інтеграція веб-інтерфейсу для контролю стану та показників програми
 • Автокластерування для додатків NodeJS
 • Гаряче перезавантаження програми
 • Підтримка сценаріїв запуску
 • Потік журналу до веб-інтерфейсу

Початок роботи з PM2

Щоб встановити PM2, переконайтеся, що у вас є НПМ встановлено. Для перевірки встановлення та версії NPM використовуйте команду нижче

npm – перехід

Ця команда повинна показати вам версію NPM, якщо вона встановлена.

Далі встановіть PM2 за допомогою команди нижче:

npm встановити -g pm2

Глобальний прапор -g встановить і зробить модуль доступним глобально як команду. Щоб запустити будь-яку програму за допомогою PM2, перейдіть до папки, що містить проект NodeJS, і запустіть команду нижче:

pm2 start – ім’я myapp

Вищевказана команда запускає додаток NodeJs, використовуючи файл, визначений у першому аргументі. Він також називає додаток з ім’ям myapp. Виконуючи програму NodeJS за допомогою pm2, вона гарантує, що служба не виходить з ладу, і якщо це зробити, вона намагається автоматично перезапустити програму.

Щоб увімкнути прямий моніторинг на веб-інтерфейсі, вам потрібно зареєструватися тут. Після створення ваших ключів ви зможете побачити вказівки щодо підключення PM2 на вашому сервері до веб-інтерфейсу.

Райгун

Райгун це платформа для управління та моніторингу продуктивності програми для декількох мов програмування, включаючи NodeJS. Це допомагає вам налагоджувати проблеми в режимі реального часу за допомогою журналів аварійних збоїв, аналізуючи код програми та знаходити правильну точку помилки з самого коду.

Деякі функції наведені нижче.

 • Надає живі та точні звіти про помилки
 • Підтримує повне повідомлення про помилки
 • Моніторинг сеансу користувача в режимі реального часу
 • Моніторинг продуктивності сервера та виявлення вузьких місць у режимі реального часу

Рейгуну варто вкласти час і гроші на критично важливі програми. Він пропонує розуміння, яке може перетворитись на велику рентабельність інвестицій.

Appmetrics

Appmetrics це проект з відкритим кодом, яким керує та підтримує IBM. Проект зосереджений на наданні базових кісток для збору відмінних показників додатків, розповсюджених у різних видах діяльності, таких як транзакція даних, швидкість роботи мережі, ефективність запитів у базі даних, використання процесора та пам’яті, збирання сміття та інші.

Об’єднання його з плагіном, як appmetrics-dash може надати відмінний безкоштовний онлайн-інструмент для моніторингу ваших програм.

Ви можете використовувати Appmetrics як проміжне програмне забезпечення для створення моніторингових програм.

Експрес-монітор стану

Експрес-моніторинг стану це інструмент з відкритим кодом, який присвячений моніторингу ExpressJS. Відомий факт, що ExpressJS – найпопулярніший веб-фреймворк, який використовується в NodeJS.

Як ви бачите на наведеному вище знімку, ви можете відстежувати час відповіді, частоту запитів, код статусу, використання процесора / пам’яті та середнє завантаження.

Прометей

Експорт вузлів

Прометей – це інструмент моніторингу та огляду ефективності проекту, що працює на громаді. Його спільно використовували спільноти розробників NodeJS, щоб перетворити показники їх ефективності у корисні відомості. Це не забезпечує нестандартне рішення для моніторингу plug-n-play. Ви повинні правильно встановити та налаштувати, щоб витягнути дані для їх візуалізації.

Якщо ви зацікавлені у навчанні, то я б запропонував перевірити це Курс Удемі.

ClinicJS

ClinicJS Doctor

Clinic.js це бібліотека з відкритим кодом, доступна для інтеграції з програмами NodeJS для моніторингу та виходу з нього критичних параметрів продуктивності. Це поєднання трьох основних інструментів – Лікар, Bubbleprof, і Полум’я. Кожен із цих інструментів використовується для моніторингу різних метрик.

ClinicJS Doctor

 • Зберіть показники здоров’я та евристики
 • Вводити зонди в програму автоматично
 • Надайте графічний інтерфейс для перегляду показників продуктивності та живих програм
 • Створюйте рекомендації щодо оптимізації програм

ClinicJS Bubbleprof

 • Графічні бульбашкові графіки, що описують внутрішнє виконання програми
 • Допомагає визначити помилки, показуючи графіки виконання функцій
 • Збирає показники за допомогою асинхронних гачків
 • Забезпечує інформацію про затримку між викликами функцій

Полум’я ClinicJS 

 • Моніторинг метрик CPU
 • Графічний інтерфейс користувача для моніторингу продуктивності процесора програми
 • Створює графіки полум’я, що допомагають виявити максимальні значення, потрапляючі за показниками
 • Забезпечує розуміння діяльності, яка споживає процесор

Комерційна підтримка доступна, якщо вам потрібно для вашого бізнесу.

Висновок

Моніторинг часто ігнорується, але дуже критично важливий для програми. Оскільки вартість розробки є найважливішим фактором, інструменти, що аналізують код, відстежують продуктивність та дають уявлення про помилки, безумовно, варті. Вони не тільки економлять час та зусилля, але й допомагають вам зустрітися з угодами про домовленості, надаючи клієнту швидше рішення.

МЕТИ:

 • Моніторинг

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map