19 Інструменти JSON для розбору, форматування, перевірки та багато іншого

Поговоримо про JSON, його важливість та операції, пов’язані з JSON. Також вивчіть деякі онлайн-інструменти для перевірки, розбору, форматування тощо.


Вступ

Підйом Інтернету переніс JavaScript в ті місця, якими він ніколи не задумувався. Тепер він став однією з важливих мов програмування у світі сучасних технологій. Він був побудований для розширення Інтернету та разом з ним javascript, різні малюнки увійшли до картини під назвою JSON.

JSON був визначений Дугласом Крокфордом на початку 2000-х. Сьогодні це стало фактичним комп’ютерним форматом, який читається людьми для зберігання структурованих даних.

Повідомлення об’єкта JavaScript (JSON) – це легкий формат для зберігання та обміну даними. Це зрозуміти дуже просто.

Наступний приклад показує представлення JSON, що описує людину.

{
"назва": "Міллер Джон",
"мобільний": "897654321",
"вік": 45,
"адреса": {
"місто": "Нью-Йорк",
"країна": "США"
}
}

Вищенаведена структура наочно показує деякі ознаки людини. Вона включає ім’я, номер мобільного телефону та адресу. Така структура може бути передана від клієнта до веб-сервера або навпаки, яка потім виконає деякі дії та операції, такі як показ даних або збереження їх для подальшого посилання.

JSON це формат даних з низкою типів даних, таких як рядки, булеві списки, списки, числа, об’єкти та null. Оскільки представлення JSON є підмножиною JavaScript, такий тип представлення використовується у всіх поширених мовах програмування, що робить JSON хорошим кандидатом для передачі даних через мовні прогалини.

Чому JSON?

Розширювана мова розмітки (XML) використовувалася як єдиний вибір для відкритого обміну даними. Однак розробка відкритого обміну даними запропонувала більше варіантів для розробників, і Javascript – одна з найкращих альтернатив тут. Перше, що спадає на думку розробника, коли ми згадуємо про JSON, це те, що він легкий порівняно з іншими параметрами обміну відкритими даними. Однак це не єдина причина використовувати його для інтеграції API.

Швидкий

Процес розбору за допомогою програмного забезпечення XML може зайняти тривалий час. Тепер однією з причин цієї проблеми є бібліотеки маніпуляції з домом, яким потрібно більше пам’яті для обробки великих XML-файлів. JSON використовує менше даних в цілому, тому ми знижуємо вартість і збільшуємо швидкість аналізу.

Читабельна

Структура JSON проста та зрозуміла. Ми маємо простіше відображення часу на об’єкти домену, незалежно від того, якою мовою програмування ми працюємо.

Структуровані дані

JSON використовує структуру карти, а не структуру дерева XML. У деяких ситуаціях пара ключ-значення може обмежувати те, що ми можемо зробити, але ми отримуємо передбачувану і просту для розуміння модель даних.

Існує ряд інструментів JSON, і кожен з них має набір унікальних функцій та обмежень. Які інструменти слід використовувати, залежить від конкретних потреб. У будь-якому випадку, знання цих інструментів пройде довгий шлях у тому, щоб зробити нас оснащеними здатністю добре їх використовувати для ваших унікальних цілей!

JSONCompare

JSONCompare це популярний інструмент JSON, який дозволяє нам безпосередньо вводити та перевіряти JSON-код. Ми можемо завантажувати та перевіряти декілька пакетних файлів JSON одночасно. Не тільки це, але ми також можемо порівняти та об’єднати два об’єкти JSON.

Формат JSON

JsonFormatter допомагає форматувати та перевіряти дані JSON. Він забезпечує перегляд дерева, який допомагає орієнтуватися на наші відформатовані дані JSON. Він також пропонує інструменти для перетворення JSON в CSV, JSON в XML, редактор JSON, очищувач JSON, JSONLint і JSON шашка.

Давайте подивимось нижче на зображенні форматера JSON з різними доступними параметрами.

Онлайн інструменти JSON

onlineJSONtools – це сукупність корисних утиліт JSON для роботи зі структурами даних JSON. Всі надані цим утиліти JSON дуже прості, безкоштовні та прості у використанні. Більше того, всі утиліти працюють однаково – завантажуйте JSON і отримуйте результати.

JSON редактор в Інтернеті

JSONeditoronline це веб-інструмент, який використовується для редагування, перегляду, відмінності документів JSON та перетворення формату. Цей інструмент також забезпечує перегляд структури на основі дерева.

Формат JSON

А хромоване розширення що деякі унікальні особливості JSON & Підтримка JSOP, підсвічування синтаксису, складаються дерева, з напрямними відступами, URL-адресами, які можна натиснути, перемикатися між сирими та розробленими JSON.

Формат JSON

JSONформатор допомагає форматувати, аналізувати, переглядати, перевіряти, редагувати та прикрашати дані JSON в режимі реального часу. Цей потужний, багатий на функції та зручний користувач редактор JSON надає нам досвід рідного редагування.

Щоб відформатувати JSON, введіть або вставте наші дані JSON у перший редактор та натисніть кнопку форматування / перевірити, щоб перевірити та відформатувати вхідний JSON. Ми можемо переглянути прикрашений та розібраний JSON у другому редакторі.

Інструмент також дає нам можливість завантажувати .json або .txt файл, що містить дані JSON. Крім того, він пропонує інші різні елементи управління на панелі інструментів налаштувань, такі як копіювання, очищення, покращення, мінімізація та завантаження даних JSON з редактора.

JSON Formatter Online

JSONformatter-онлайн надає різні режими, такі як редактор дерев, редактор коду та звичайний текстовий редактор. Цей редактор можна використовувати як компонент у нашому веб-додатку. Бібліотеку можна завантажувати як модуль CommonJS, модуль AMD або як звичайний файл JavaScript.

JSON Parser Online

Це JSON Parser надає можливість аналізу даних JSON на синтаксичний аналіз, а також JS eval. Він також забезпечує перегляд, відображення, показ типів та покажчиків об’єкта JSON.

Тут ми також можемо надіслати дані JSON в аналізатор, подавши форму HTML. Можуть бути використані як методи Get, так і POST.

 CSVJSON

Як розробник, перетворення формату – це те, що потрібно частіше. CSV JSON – це зроби сам і більш постійне рішення. Його найкраща особливість полягає в тому, що ми можемо зберегти наш сеанс для подальшого використання і поділитися ним з будь-ким.

Site24x7

Створити JSON код на основі шаблону JSON. Якщо у нас є заздалегідь заданий шаблон, то ми можемо використовувати цей інструмент для генерації будь-якої кількості випадкових структур JSON. Корисно для розробників та QA для тестування своїх продуктів з різними вхідними значеннями. Згенерований вихід JSON може бути збережений як файл .JSON для зручності використання.

JSON в SQL

Нумідіан JSON надає можливість перегляду наших даних JSON у табличній формі. Ми можемо редагувати таблицю, додаючи нові стовпці, а потім експортувати її у файл JSON або SQL або CSV. Numidian JSON також надає можливості конвертувати наш CSV або JSON файл у SQL, JSON, SQLite, MYSQL, Postgres.

JSON Viewer

Це хромоване розширення що забезпечує функцію візуалізації відповіді JSON з будь-якого веб-сайту чи запиту API у веб-переглядачі. Це дає нам приголомшливий досвід JSON.

Він надає розробникам унікальні функції для форматування або вподобання JSON та переходу до властивостей у графічному вигляді. JSON-переглядач надає діаграму, яка відображає нашу відповідь сервера або наш JSON у графічному поданні. Він також забезпечує особливість глибокого переходу властивості JSON за допомогою панірувальних сухарів.

JSON Бадді

JSON Бадді це вбудований текстовий редактор для схеми JSON та JSON з функцією забарвлення синтаксису, автоматичного завершення, складання дозволяє легко редагувати та створювати те саме. Друг JSON пропонує редактор JSON для Windows, валідатор і редактор схем JSON, конвертер даних JSON та безкоштовний інструмент командного рядка валідатора JSON.

JSON Parser Online

JSON парсер онлайн надає можливості редагування, розбору, валідації та прикрасити наш JSON-код. Він також пропонує функцію маніпуляції з рядками, а також функцію підробленого API для розробки, тестування та прототипування.

Код прикрасити

Цей інструмент дає нам швидкий і простий спосіб відформатувати JSON, щоб ми могли його прочитати. Нам просто потрібно завантажити файл JSON (ми також можемо завантажити дані JSON або вставити код JSON), і це дає нам дерево наших даних, яке ми можемо розширити і згортати. Цей переглядач відображає наш попередній перегляд зображення, якщо дані є URL-адресою зображення.

JSONLint

JSONLint є валідатором і переформатувачем для JSON. Ми можемо скопіювати та вставити, або також можемо безпосередньо набрати або ввести URL-адресу в редактор, і дозволити JSONLint привести в порядок і перевірити наш безладний код JSON.

Редактор JSON

Ми можемо використовувати інструмент конвертувати JSON в XML, TSV, HTML або CSV.

Форматтер та валідатор

The JSON Foramtter створено, щоб допомогти розробникам з налагодженням, оскільки дані JSON часто виводяться без розривів рядків, щоб заощадити місце. За рахунок чого стає дуже важко читати і осмислювати це. Цей інструмент допомагає нам вирішити цю проблему шляхом форматування та прикраси даних JSON, щоб нам було легко читати та налагоджувати.

Не тільки це, але ще більше розширило можливості налагодження. Він додав розширену перевірку JSON, дотримуючись опису, викладеного Дугласом Крокфордом з json.org в RFC 4627. З тих пір оновлено, що дозволяє перевірити численні стандарти JSON, а також поточні специфікації RFC 8259 та ECMA-404.

JSON MATE

JSON Mate надає нам корисний редактор JSON, інспектор JSON, красувач / углищувач JSON і може завантажувати дані JSON із зовнішнього API. Ми можемо вставити наш код JSON у коду вводу, тоді редактор JSON покаже нам гарну структуру дерева нашого JSON-коду. Ми також можемо візуалізувати наш код JSON за допомогою візуалізації кнопки JSON.

Висновок

Сподіваюсь, що перераховані вище інструменти JSON допоможуть вам у вашій розробці.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map