10 гарних навчальних посібників для початківців для оволодіння

Хороша новина: DevOps користується попитом. Погані новини: Ви все ще використовуєте застарілі інструменти. Хороші новини: Використовуйте Docker


У цій статті По-перше, ми розберемося з DevOps та попитом DevOps в ІТ-індустрії, а потім обговоримо важливість Docker у світі DevOps, включаючи деякі найкращі підручники, доступні в Інтернеті для вивчення Докера.

Що таке DevOps?

В основному, в ІТ-індустрії програмне забезпечення розробляється технічною командою, і ця технологічна команда поділяється між двома підгрупами, які називаються розробником та операційною командою. Завдання команди розробника полягає в розробці програми з використанням кодів, після кодування виконано її потрібно передати операційній команді, завдання якої розгортати додаток на сервер.

Це виглядає круто і так просто, правильно?

Але зачекайте секунду; це не так просто.

Обидві команди зазвичай конфліктують з кількома проблемами, такими як дизайн, тестування, безпека, залежність, невідповідність середовища та багато іншого. Через ці проблеми між командою розробників та операційною командою було багато “сюди-сюди”. Це були головні проблеми, і це потрібно було вирішити, і вони вирішувалися за допомогою концепції DevOps.

Програмне забезпечення зазвичай розглядає DevOps як комбінацію розробника та роботи. DevOps – це ідея, яка виступає мостом між командою з розробки програмного забезпечення та операційною командою. Зазвичай інженер DevOps співпрацює, інтегрує та спілкується між відділом розвитку та операцій в організації. Основна роль DevOps – це постійний моніторинг та автоматизація кожної фази процесу розробки програмного забезпечення. Якщо ми подивимось на життєвий цикл DevOps, він нагадує символ нескінченності (∞).

Це безперервний процес, який починається з Планування, Кодування, Будівництво, Тестування, Звільнення, Розгортання, Операційна, і закінчується на Моніторинг. Ці етапи життєвого циклу зазвичай досягаються за допомогою інструментів DevOps. Git, Jenkins, Splunk, Nagios, шеф-кухар, лялька, Ansible, Docker і Kubernetes – це список найбільш популярних інструментів DevOps..

Професіонал DevOps – це, по суті, ІТ-професіонал, який має досвід роботи в інструментах DevOps, сценаріях, кодуванні тощо.

Попит в ІТ-індустрії

Підхід DevOps у всьому світі дуже допоміг компаніям у прискоренні процесів їх розвитку. Було встановлено, що компанії, які найняли професіоналів DevOps, побачили величезний приріст у своєму циклі розгортання з меншою кількістю відмов або відсутністю. Через величезний ріст і, отже, прийняття культури DevOps, передбачалося, що до 2021 року понад 50% компаній, що продають статки, матимуть величезний попит на професіоналів DevOps..

У галузі вже спостерігається дивовижне зростання на 75% порівняно з минулим роком у попиті інженерів DevOps. Оскільки для цього профілю необхідний набір навичок, компенсація за цю роль також є привабливою.

Згідно зі статистикою заробітної плати Glassdoor, середня річна зарплата інженера DevOps в Індії становить близько 6 066 455, в США 99 604 доларів, у Великобританії 45 679 фунтів / рік та Німеччині 58 211 євро.

Натисніть тут знати середньорічну зарплату DevOps у вашій країні. Заробітна плата зазвичай вища для тих кандидатів, які мають багатий набір інструментів DevOps, а іноді це також залежить від вашого досвіду в цій галузі. Загалом, аспект кар’єри та зарплати інженерів DevOps у всьому світі виглядає дуже вимогливим.

Інструменти DevOps та Docker

У першому розділі ми дізналися, що DevOps – це концепція, яка зменшує конфлікти між розробником та операційною командою, і це робиться з деякими інструментами DevOps, якими зазвичай користується інженер DevOps. Кожен інструмент DevOps вирішує проблему, пов’язану з життєвим циклом розробки програмного забезпечення. Якщо взяти проблему невідповідності навколишнього середовища, це можна вирішити за допомогою Докера.

Давайте спочатку обговоримо постановку проблеми, а потім детально обговоримо її рішення.

Проблема

Команда розробників розробила та створила програму та надіслана для тестування. Оскільки середовище розробки та тестування машин різне, і, отже, додаток не працює. Ця проблема називається невідповідністю середовища. Тепер обговоримо рішення.

Рішення

Існує два рішення цієї проблеми, перший – це віртуальна машина, а інший і найважливіший – Докер. Але проблема з віртуальною машиною полягає в тому, що вона вимагає багато ресурсів. Тож зліва – Докер, що є найкращим рішенням цієї проблеми. Прочитайте це, щоб зрозуміти різницю між VM та Docker.

Як це вирішує?

Docker – це легкий контейнер, який повторює одне і те ж середовище в декількох системах. Тепер розробники розроблять програмне забезпечення всередині цього контейнера, і вони передають цей контейнер команді тестування. Оскільки цей контейнер має однакове середовище; таким чином, програма буде працювати без проблем, і проблема екологічної невідповідності була вирішена.

Отже, Докер – це інструмент, який виявляється ідеально підходить для екосистеми DevOps.

Чому важливо дізнатися Докер?

Основна мета Docker – автоматизувати процес розгортання програми, дозволяючи на одній машині працювати декілька контейнерів. Docker завжди гарантує, що якщо програма працює добре в середовищі розробки, то це буде працювати і в інсценуванні та виробничому середовищі.

Це допомагає отримати більш високий рівень контролю над усіма модифікаціями, оскільки вони зроблені за допомогою тих же контейнерів Docker, а це, в свою чергу, допомагає досягти високої продуктивності, високої рентабельності інвестицій та економії витрат.

Завдяки всім цим перевагам, компанії прийняли Докер із надзвичайною швидкістю. До цього часу через Docker було відправлено понад 35 мільйонів заявок. До цього часу завантажено не тільки це, але й понад 37 мільйонів додатків Docker.

Кожна компанія, яка прийняла культуру DevOps, використовує Docker для надання ефективної та швидкої заявки своїм клієнтам, і саме тому компанії, які шукають професіоналів DevOps, повинні шукати спеціаліста / професіонала Docker як основну вимогу в посадовій інструкції.

Інтернет-платформа для вивчення Docker

Згадані далі – одні з найкращих ресурсів, доступних в Інтернеті. Можна спробувати будь-який з них на основі рівня знань. Я поділяю посилання як на текст, так і на відео-підручники, які підходять для всіх типів користувачів, тобто початківців для майстерного рівня.

��‍�� Навчання на основі відео

Для початківців

Докер для абсолютних початківців з Удеми

Цей курс має право для початківців інструктор Деметріус Джонсон. Це платний курс на Удемі. Всі лекції цього курсу є простими та легкими для розуміння. Курс поставляється з демо-версією та вправою кодування, яка допомагає нам практикувати команди Докера та швидко вчитися.

Від нуля до героя

Цей курс вільно доступний на YouTube завантажено користувачем Едурека. Цей курс ідеально підходить як для початківців, так і для професіоналів, які хочуть освоїти контейнери через Docker.

Прискорений курс

Курс крашів підручника Докер від Удемі

Ще один заплатив один з Удемі; Це Курс починається з фундаментальних понять і поступово глибоко занурюється в глибину. Як видно з назви курсу, аудиторією «Ідеал» були б як початківці, так і професіонали.

Починаємо

Початок роботи з Докером інструктує Найджел з Pluralsight. Цей підручник ідеально підходить для початківців; це допомагає отримати глибоке розуміння основ Докера.

Глибоке занурення

Docker Deep Dive

Цей курс призначений як для початківців, так і для професіоналів. Цей також є з Pluralsight з інструктором Найджелом. Курс пропонує багато практичних лабораторій та вправ. Після закінчення цього курсу можна перейти на наступний рівень.

Від початківця до просунутого

Комплексний докер: від початківця до просунутого

Останній у списку є Комплексний докер: від початківця до просунутого платний курс від Експерт. Як видно з назви, ідеальна аудиторія була б як початківцем, так і професіоналом. Він починається з основ і охоплює всі можливості вдосконалення

�� Текстові ресурси

Докер для розробників

Докер для розробників від Educative

Докер для розробників це платний курс Арно Вайла з Educative. Підручник в основному призначений для розробників, які мають попередні знання з мов програмування або сценаріїв, таких як .NET Core, Java, Node.JS, PHP або Python, та JavaScript тощо. Він починається з деталей дуже низького рівня і стосується найвищого рівня не даючи нам загубитися в жодному жаргоні. Цей курс має право всіх читачів.

Для абсолютних початківців

Підручники з докера від TutorialsPoint

Підручник Docker для абсолютних початківців це ще один текстовий підручник від Підручники. Він доступний у вільному доступі та пояснює всі аспекти послуги Docker Container. Він також починається з таких самих базових програм, як установки та конфігурація Dockers, і поступово переходить до розширених тем, таких як мережа та регістри.

Для Java Developer

Підручник Docker для Java Developer від Java Code Geeks – це найбільш читані підручники серед розробників Java. Про це пише Андрій Редько, досвідчений розробник програмного забезпечення. Завдяки цьому підручнику ми зможемо за власну програму Docker базуватися та працювати за мінімальний час. Хоча розробники Java мають право відверто кажучи, усі читачі можуть отримати користь з цього підручника.

Докер 101

Підручник з докером від Docker Inc

Цей підручник від самого Докера. Цей курс ідеально підходить як для початківців, так і для професіоналів. Це самостійний, практичний підручник, який висвітлює основи розширених тем, таких як створення зображень та створення мереж тощо..

Висновок

Зрештою, я сподіваюся, тепер ви краще зрозумієте, чому професіонали DevOps необхідні компаніям, які хочуть швидше та надійніше виводити на ринок свої програмні продукти. Ви також маєте досить гарне уявлення про те, чому важливо вивчити Докера та куди він укладається у світі DevOps.

МЕТИ:

  • Докер

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map