Високопродуктивні хостингові платформи PHP для малих та великих додатків

PHP дуже просто розгортати. Але це не означає, що будь-яка хостингова платформа буде робити, особливо якщо ви серйозно ставитеся до справи.


Багато в чому PHP перейняв мантію від Perl – це була проста мова скриптів, яка могла вбудовуватися прямо в HTML (або вбудовувати HTML у себе, залежно від того, як ви хочете на це подивитися), підтримувалася популярними веб-серверами з відкритим кодом ( * кашель * Apache) і прив’язувався до популярних реляційних баз даних (yup, MySQL).

Але на відміну від Perl, PHP був досить розумним, щоб швидше впроваджувати інновації, коли потрібно було залишатися актуальним – HHVM був достатньо великою загрозою, щоб Зенд відмовився від будь-яких планів щодо PHP 6 і перейшов до PHP 7 (що призвело до збільшення продуктивності на 200%), і саме тоді, коли виглядало, що сцена розробки в PHP стосувалася кодування мавп або створення власної рамки, Ларавель скинув бомбову оболонку.

Поки що, PHP сьогодні ніде не буває, як у минулих років – у нього є роги, крила, знімають лазери очима, і без проблем можна викорінити дерево-два. Ті, хто зациклювався на цьому (включаючи мене, головна причина – лінь :-P), тепер мають сучасний, чудовий набір інструментів для створення веб-додатків.

Що приводить нас до ще однієї бентежної минулої області – хостингу. Так, постачальників послуг хостингу PHP все ще є десяток, і багато з них були побудовані для того, щоб заподіяти страждання неподозрілій публіці, але однаково правда, зараз доступні всілякі надійні та чудові варіанти.

Ця публікація призначена для розробника або кожного, хто дбає про якість, свободу та продуктивність; той, хто здригається від думки про завантаження FTP та CPanel (хоча знає, як з ними працювати!).

DigitalOcean

Ви, ймовірно, про вас чули DigitalOcean вже, але якщо ні, то це неймовірно економічна і потужна платформа для розміщення ваших програм.

По суті, DigitalOcean відомий віртуальними приватними серверами (VPS), які пропонують дуже гарну продуктивність та контроль для команди DevOps. З цією свободою виходить і відповідальність, звичайно – ви відповідальні за оптимізацію, управління та безпеку своєї інфраструктури. Якщо у вас є сучасний додаток PHP, це, швидше за все, те, що ви шукаєте.

DigitalOcean має кілька дивовижних функцій, що майже робить його міні-AWS для розробників:

 • Встановлення одним кліком для популярних програм PHP
 • Такі інструменти, як навантажувачі балансування, приватні мережі тощо.
 • Зберігання об’єктів, блокове зберігання, зберігання на SSD тощо.
 • Кілька типів серверів залежно від потреб – загальне призначення, високий процесор або висока оперативна пам’ять
 • Управління інфраструктурою на основі API для зручного масштабування вгору або вниз
 • Багатий моніторинг та використання та статистика
 • Marketplace, власні зображення ОС, резервні копії тощо.
 • Розміщені бази даних (PostgreSQL на час написання, але незабаром з’являються MySQL та інші)

DigitalOcean це те, що я використовую для розміщення клієнтських проектів, веб-сайтів WordPress, PHP-скриптів командного рядка та чого іншого, і у мене ніколи не було жодної проблеми з продуктивністю чи безпекою. Настійно рекомендується для тих, хто має надійність та гнучкість.

А2 хостинг

А2 хостинг це великий і надійний хостинг-сервіс, який спеціалізується на PHP. Якщо ви втомилися від проблем із ефективністю своїх поточних хостинг-платформ і все ще хочете тримати суворі витрати, A2 хостинг варто перевірити.

Як бачите, плани прекрасні, але це не маркетинг, – A2 хостинг забезпечує. Швидке порівняння плани показує, що за менше 10 доларів на місяць ви отримуєте сервер з 2 ГБ оперативної пам’яті, двома ядрами та оптимізованим обладнанням.

Хостинг A2 досягає простого, традиційного хостингу PHP – WordPress, Magento, простих фреймворків, скриптів на одній сторінці тощо, але має багато сенсу, коли продуктивність диска викликає занепокоєння..

Кузня

Laravel – найгарячіша і найпопулярніша рамка PHP, і, швидше за все, залишатиметься “тією” ще довго-довго. Це означає, що якщо ви розробник PHP, швидше за все, ви кодуєте Laravel.

Тепер, Laravel – це вимоглива структура, і питання розгортання ускладнюється; тим більш насиченим буде ваш додаток. Якщо ви перебуваєте в цьому човні і хочете позбутися всіх проблем, пов’язаних із розгортанням (так, я маю на увазі все), Кузня це те, чого ти не вистачає.

Але спочатку все – Forge не пропонує сервери чи хостинг. Швидше, це веб-інтерфейс для розгортання та моніторингу ваших PHP-програм на популярних хостинг-сервісах, таких як DigitalOcean (описано вище), Linode, AWS тощо. Ось що Forge може запропонувати командам Laravel:

 • Горизонтальне масштабування
 • Балансування навантаження
 • Управління SSL
 • Прості черги та керування кронами
 • Управління сайтом та автоматичні оновлення
 • Спеціальні сценарії розгортання

Всього за 20 доларів на місяць ви можете керувати необмеженими серверами через Forge, і є щорічні знижки. Чесно кажучи, нічого кращого не відбувається!

Хероку

Хероку традиційно асоціюється з екосистемами Ruby on Rails та Python (за її любов до PostgreSQL та простих, майже мистецьких розгортань). Але зараз PHP-розробники також можуть радіти!

Будь то звичайний PHP, Laravel, Symfony, HHVM або будь-який інший варіант / пакет, Heroku робить це все простим натисканням git, яке здається занадто хорошим, щоб бути правдою, але насправді є. Масштабування доглядає автоматично, і є кілька сервісів (додатків) Heroku для полегшення життя розгортання.

Хероку є однією з найдорожчих хостингових платформ для PHP там, але вона є надійною і має велику репутацію якості та стабільності.

Хмарні доріжки

Можливо, ви бачите переваги хостинг-платформ, таких як DigitalOcean, Linode тощо, але вам не вистачає надійної команди, яка б займалася розробкою DevOps. Якщо так, Хмарні доріжки є чудовою альтернативою, яка керуватиме вашим додатком PHP на обраній вами платформі.

Звичайно, це означає, що ціна зростає. Я швидко і брудно перевірив плани ціноутворення, і, як правило, ви платите вдвічі більше, ніж зазвичай платите на цих хостинг-платформах. Якщо чесно, якщо ви запитаєте мене, це дуже приємна справа, особливо враховуючи, що Cloudways пропонує безкоштовну допомогу щодо міграції для вашого веб-сайту.

Я маю на увазі, що менше ніж за 50 доларів на місяць ви можете запускати магазин електронної комерції, який генерує тисячі доларів продажів на місяць і дуже добре справляється зі шипами.

Ви отримуєте всі приємні функції, які пропонує ваша мрія, і ви отримуєте спокій. Що ще можна попросити? ��

Nodechef

Nodechef? Так, я вважав, що.

Поки Nodechef відомий своїми власними хостинговими рішеннями Node, вони, схоже, охопили PHP і пропонують досить солодку платформу.

Ви були б оплата десь від 100 до 200 доларів на місяць для гідного сервера, але справа в тому, що основні сервіси, такі як MongoDB, MySQL, Redis тощо, вже запускаються і без особливих зусиль. Платна підтримка також доступна і починається від 300 доларів на місяць.

Варто? Так, якщо у вас є конкретні потреби та хочете надійності та швидкого вирішення проблем.

Руна

Іноді вам потрібні як кероване рішення хостингу для PHP (для ваших дизайнерських команд, які виконують основні розмітки та PHP-функції в простих сценаріях), так і гнучкому середовищі (можливо, на основі Docker, гіперлокального PHP-додатка, підтримуваного ElasticSearch, можливо?).

У тих випадках, Руна це солодка угода.

Runcloud замінює cPanel, WHM та інші подібні утиліти на власну користувальницьку інформаційну панель, яка, чесно кажучи, не в світі:

Ви керуєте всім завдяки цьому прекрасному інтерфейсу, який включає все, про що ви можете придумати – версію PHP, конфігурацію Supervisor (до речі, це, здається, перший хост PHP, який поєднує Supervisor), журнали, базу даних, все.

Знову ж таки, Runcloud не пропонує власних серверів, але лише $ 15 на місяць дозволить вам підключатись та керувати необмеженими серверами. Існує навіть безкоштовний план, якщо вам потрібно керувати одним сервером і не хочете дзвіночків!

Platform.sh

Як я навіть починаю описувати Platform.sh? �� Гаразд, спробуємо це – ви, ймовірно, чули про Symfony (найнадійніший веб-флеш PHP там), Magento (платформа електронної комерції, коли справа доходить до важкого підйому) та TYPO3 (складна, дуже модульна CMS) , правильно?

Ну, і всі вони мають Platform.sh як свій вибір хостингу PHP.

Причина полягає в тому, що Platform.sh виходить за рамки обов’язку, забезпечуючи все необхідне в сучасному додатку PHP – від підтримки останніх версій PHP до простого розгортання в один клік для мікросервісів.

Якщо у вас є великий, серйозний бізнес, який працює на PHP, Platform.sh має бути №1 на вашому радарі.

І це не так, як це коштує цілий статок. За 270 доларів на місяць (порівняйте плани тут), ви можете запустити веб-сайт, який легко обробляє пару мільйонів переглядів сторінок на місяць. Тепер я погоджуюся, що 270 доларів звучать дуже багато, особливо коли PHP хостинг доступний, як, наприклад, 5 доларів на місяць. Однак, Platform.sh є зміною гри для змінників ігор, і її не слід сприймати легко. ��

Google App Engine

Скористайтеся мережевою інфраструктурою Google із низькою затримкою.

Google App Engine це керована безсерверна платформа, яка дозволяє запускати програми PHP, Nodejs, Python, C #. Найкраще – вам не потрібно турбуватися про управління інфраструктурою – Google робить це за вас.

Ви платите за те, що використовуєте та масштабуєте автоматично, щоб забезпечити швидке збільшення трафіку.

Висновок

На ринку не вистачає постачальників послуг хостингу PHP. Лише один пошук у Google, і ви будете потопати у виборах. Однак, не всі хостинг-провайдери варто вибрати, незалежно від того, наскільки хороша копія їх веб-сайту чи наскільки неймовірні їхні плани.

Історії жахів, що повторюються помилками, хаками та невирішеними питаннями продуктивності, занадто поширені серед “популярних” постачальників послуг хостингу PHP, тому ця стаття зосереджена на менш відомих, але вбивчих варіантах.

Сподіваюся, це допомагає! ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map