شروع یک وبلاگ با نرم افزار آسان است

Softaculous 1 بر روی نرم افزار نصب کلیک کنیددر اصل دو نوع مدیر وب وجود دارد. کسانی هستند که کارهایی را که سریع و هرچه ممکن انجام می شود دوست دارند. نوع دیگر کسانی هستند که دوست دارند با روش دستی و دستی بیشتر کارها را انجام دهند.


بسته به این که کدام طرف از حصار شما نشسته باشید ، ممکن است طرفدار برنامه افزودنی نرم افزار cpanel میزبان وب خود باشید که به عنوان نرم.

نرم و نرم است 1-نرم افزار نصب و در اکثر دوره های وبلاگ نویسی و نحوه برنامه در وبلاگ به عنوان بهترین دوست حتی جدیدترین سازندگان وب سایت ، به دلیل سهولتی که به آن امکان می دهد هر کسی امکان حضور آنلاین را فراهم کند ، هشدار داده می شود..

با گزارش یک میلیون کاربر نهایی که از ابتدای تأسیس آن از قابلیت نصب آن راضی بوده اند ، جای تعجبی ندارد که نصب کننده در چنین برچسب گیرنده ای زندگی کند.

با این حال همه قبول ندارند که به اندازه ظاهر فوق العاده است. در این پست وبلاگ ، عملکردهای Softaculous را فاش خواهیم کرد ، و اینکه آیا لیاقت اعتیاد به عنوان اعتیاد به آن را دارد که عنوان آن پیشنهاد می کند.

نرم در Cpanel

Softaculous یک نصب خودکار اسکریپت است که در سرورهای کنترل پنل میزبانی وب استفاده می شود. 99.9٪ میزبان وب نرم افزار Softaculous از جمله HostGator و Bluehost را در کنترل کنترل ارائه می دهند.

کتابخانه اسکریپت که توسط یک نماد شکلک گرد مستقر در دسته نرم افزار (یا مکانی مشابه) از cPanel میزبان شما نمایش داده می شود ، آسان نیست.

از ویژگی های جالب این نرم افزار Softaculous این است که امکان نصب یک کلیک برنامه ها به وب سایت کاربر را فراهم می کند. این برنامه ها شامل می شوند ، اما محدود به این موارد نیستند.

 • ایجاد وبلاگ (مانند WordPress)
 • سیستم های مدیریت محتوا
 • گالری تصاویر
 • لیست های ایمیل و سایر برنامه های پستی
 • تجارت الکترونیک & چرخ دستی های خرید
 • تابلوهای بحث و گفتگو

این لیست که عمدتاً برنامه های منبع باز را هدف قرار می دهد ، به آنچه میزبان وب خاص برای نصب تنظیم کرده است بستگی دارد. این لیست را می توان با کلیک کردن بر روی نماد Softaculous به راحتی پیدا کرد ، سپس به سادگی انتخاب یک موردی را که می خواهید نصب کنید ، و سپس بینی خود را دنبال کنید.

گفته می شود که نصب برنامه های سنگین با معرفی Softaculous به یک کار تقریباً بی اهمیت تبدیل شده است.

ویژگی های انجام شده برای شما شامل ایجاد بانک اطلاعاتی ، کپی کردن فایل ها ، تنظیم مجوزها و تنظیم فایل های پیکربندی است.

همچنین امکان محافظت سریع در برابر حملات نقص امنیتی ، به روزرسانی سریع برنامه های وب به جدیدترین نسخه ها را می دهد. برای این کار ، مهم است که میزبان وب شما ابتدا نرم افزار Softaculous را به روز کرده باشد ، یا شما قادر به انجام همان کار برای اسکریپت های خود نخواهید بود ، مگر اینکه این کار را به صورت دستی انجام دهید.

بزرگترین فایده ای که Softaculous برای اکثر صاحبان وب سایت های بدون فکر ارائه می دهد سهولت استفاده و سرعتی است که با استفاده از آن هرکسی می تواند سریعاً وبلاگ خود را نصب کند..

نصب نرم افزار وردپرس softaculous

با این حال همه طرفدار نیستند. کسانی که وب مسترهای باتجربه تر در میان ما استدلال هایی درباره این که چرا آنها هرگز از این ابزار برای نصب وردپرس و اسکریپت های دیگر استفاده نمی کنند ، توضیح داده اند. نگرانی های بیان شده درباره Softaculous را می توان به شرح زیر خلاصه کرد.

 • تأخیرهای زمانبندی را بروزرسانی کنید – آخرین نسخه از هر اسکریپت به عنوان یک به روزرسانی چند روز پس از انتشار آن به Softaculous می رسد و وبلاگ ها را در معرض نقص امنیتی قرار می دهد.
 • کاهش توانایی های یادگیری – نصب خودکار اسکریپت های php ، نیاز به یادگیری کار را به صورت دستی نفی می کند ، که در غیر این صورت باعث افزایش آگاهی کاربر در مورد چگونگی ایجاد ترفندهای مفید و عیب یابی می شود.
 • محدودیت های پایگاه داده – پایگاه داده ها را نمی توان در حین نصب سفارشی کرد.
 • تنظیمات نصب Bypassed – Softaculous کاربر را به سمت اسکریپت نصب شده راهنمایی می کند ، با گذشتن از گزینه های تنظیمات موجود در هنگام نصب دستی.

Softaculous با فرآیند نصب کلید نوبت خود ، هم برای وب مسترهای با تجربه در حال حرکت و هم برای سازندگان سایت مبتدی که به دنبال برش دادن دندان های خود به بازار آنلاین هستند ، به این نام رسیده است..

نصب سریع ، سهولت دسترسی و استفاده آسان ، نصب خودکار اسکریپت های منبع آزاد ، در رابطه با یک رابط cPanel دوستانه ، سرعت و پیشرفت را تغییر داده است که هم اکنون وب سایت ها در حال جمع کردن فضای وب هستند..

با این وجود ، برهان برعکس اینكه Softaculous مانع از آن شده است كه به مدیر وب مستر كمك كند ، جای خود را به وجود آورد تا جایی كه زمینه های نگرانی از مسائل امنیتی بالقوه را از بروزرسانی های تأخیر برنامه در معرض دید خود قرار دهد..

مانند اکثر نرم افزارها و اسکریپت ها ، قابلیت پاسخگویی هر یک از آنها با پاسخ کاربران خود و با این معیار اصلی مورد سنجش قرار می گیرد., نرم همچنان یک نیروی رقابتی برای علاقه مندان به وب سایت است.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map