بررسی جیمدو برای سال 2020: پشت صحنه قبل از شروع کار نگاه می کنید

محتوای من توسط افراد جذاب مانند شما پشتیبانی می شود. این بدان معنی است که من می توانم کمیسیون کسب کنم. در اینجا بیشتر بیاموزید!


تصویر سازنده وب سایت Jimdo Review

در نظر گرفتن جیمدو برای سازنده وب سایت خود?

من در این پشت صحنه بررسی جیمدو ، آن را برای شما خوب خراب کرده ام.

برای شروع آماده است?

فکر می کنم جواب مثبت است ، ��

اطلاعات کمی در مورد Jimdo

از زمان تأسیس این شرکت در سال 2007 ، 15 میلیون وب سایت با جیمدو ساخته شده اند. مشتریان این شرکت شامل کارآفرینان ، عکاسان ، موسیقیدانان و وبلاگ نویسان هستند.

بنیانگذاران Jimdo ، Fridtjof ، Christian و Matthias از بازخورد مشتریانی که برای ایجاد جیمدو برای ساختن وب سایت استفاده می کردند ، استفاده کردند..

با دانستن اینکه مشتری آنها می خواستند وب سایت ایجاد کنند اما نمی خواستند محدود شوند زیرا آنها نمی دانستند چگونه کد گذاری به شکل دادن به دید مردان آلمانی برای شرکتشان کمک کند.

Jimdo یک وب سایت سازنده بسیار شبیه Wix و Weebly است که نیازی به کاربران برای درک و نوشتن کد ندارد. با استفاده از قالب های از پیش ایجاد شده ، کاربران رایگان و پولی سرویس قادر به اضافه کردن عناصر مورد نظر خود برای شخصی سازی وب سایت های خود هستند.

جیمدو برای افراد تازه کار و افرادی که دانش گسترده ای از کد دارند نیز مناسب است.

برنامه های قیمت گذاری آن از 20 دلار آزاد در هر ماه صورتحساب سالانه می باشد و آن را به گزینه ای مناسب برای افراد در طیف وسیعی از صنایع و حرفه ها تبدیل می کند..

تعدادی از رقبای جیمدو Wix ، Squarespace و Weebly هستند. با ارائه الگوهای مشابه و برنامه های قیمت گذاری ، همه اینها مشخص می شود که کدام شرکت ترجیح می دهد کدام یک از ابزارها و ویژگی ها باشد که برای کاربران بیشترین سود را دارد..

برخی از سایت های تجارت الکترونیکی برای هر تراکنش هزینه ای را پرداخت می کنند در حالی که جیمدو این کار را نمی کند. این می تواند تفاوت قابل توجهی را در مورد کاهش هزینه برای مشاغل بزرگ که فروش زیادی از طریق وب سایت های آنلاین خود دارند ایجاد کند.

جیمدو سهولت استفاده

جیمدو با تهیه یک وب سایت سازنده ساده و بدون کد ، حدس می زند.

این برنامه در تعدادی از زمینه ها شامل نویسندگان ، عکاسان ، صاحبان رستوران ها ، برنامه ریزان عروسی و وبلاگ نویسان مسافرتی به کارآفرینان و خلاقان بازاری می شود.

قالب های ارائه شده توسط این شرکت از نظر سبک از سبک های براق و پیشرفته گرفته تا جسورانه و مرسوم ، مد روز است.

هر کدام قابل تنظیم هستند تا کاربران Jimdo از وب سایت دریافت کنند که می خواهند بهترین نماینده آنها یا شرکتهایی باشد که مایل به تبلیغ هستند.

اولین کاری که باید برای شروع ساختن وب سایت انجام دهید ، انتخاب یک الگوی و ثبت نام با استفاده از آدرس ایمیل و انتخاب رمز عبور است.

هنگامی که با باز کردن پیام ارسال شده توسط جیمدو ، حساب خود را تأیید کردید ، آماده ویرایش وب سایت خود هستید.

اگر انتخاب کرده اید که از یک حساب کاربری رایگان استفاده کنید ، یک دامنه خریداری کنید یا از دامنه ای که قبلاً خریداری کرده اید استفاده کنید ، به شما این امکان را داده است که URL خود را با مارک تجاری جیمو نامگذاری کنید..

شخصی سازی وب سایت شما به صورت عملی انجام می شود و اگرچه همه چیز به طور مرتب و مرتب بیان شده است ، اما به تحمل بلوک متن ، تغییر رنگ پس زمینه و اضافه کردن عکس نیاز دارد..

اگر عکسهای شخصی زیادی را در رایانه یا لپ تاپ خود ذخیره نکردید ، می توانید برای عکس ها Dropbox را بارگذاری و یا بارگیری کنید..

همچنین می توانید موارد را از طریق برنامه های Jimdo برای iPhone و دستگاه های دارای Android فعال کنید. ایجاد تغییر در حین حرکت ، یکی از ویژگی هایی است که بسیاری از افراد حرفه ای و خلاق از آن قدردانی می کنند.

آنها ممکن است همیشه به یک رایانه دسترسی نداشته باشند اما یک تلفن یا رایانه لوحی در دست داشته باشند تا سریعاً تغییرات را ایجاد کنند.

یکی از بزرگترین نقاط فروش جیمدو گزینه تغییر قالب در هر زمان است. اگر می دانید چگونه کد نویسی کنید ، می توانید وب سایت را از ابتدا ایجاد کنید.

این امر به کاربران از همه زمینه ها و پایگاه های دانش اجازه می دهد تا از سازنده وب سایت برای نیازهای خود استفاده کنند.

از آنجا که یک دامنه و ایمیل در برنامه های پرداخت شده جیمو گنجانده شده اند ، می توانید یک روز به طور واقعی یک وب سایت بسازید و فردای آن روز بدون هیچ گونه مشکلی بیدار و فعال باشید..

آماده امتحان کردن جیمدو است?

بیایید بررسی کنیم که شروع به کار با جیمدو چقدر آسان است

اکنون ، بیایید ببینیم که چگونه این کار ساده است

گزینه های تجارت الکترونیکی با جیمدو

JimdoBusiness مشترکین پرداخت شده را برای دسترسی به فروشگاه آنلاین با لیست نامحدود ارائه می دهد. کارآفرینان با لیست طولانی موجودی از هیچگونه هزینه معامله ای بهره مند نمی شوند.

به همین ترتیب ، کاربران JimdoPro با محصولات کمتری ، بیش از 15 نفر ، از عدم پرداخت هزینه ای برای معاملات نیز بهره مند می شوند.

مزیت پرداخت هزینه پرداخت گران تر این برنامه است. هنگامی که همه چیز در جنوب در وب سایتهای خود قرار دارد ، کاربران JimdoBusiness از اولویت مشتری پشتیبانی می کنند.

این نوع سرویس پریمیوم اغلب هر ماه هزینه اضافی را در اختیار کاربران قرار می دهد اما بخشی از برنامه ماهانه آن برای جیمدو است.

ابزارها و ابزارک ها باعث می شوند فروشگاه های تجارت الکترونیک یکپارچه در پشت صحنه کار کنند.

صاحبان مشاغل و کارآفرینان به جای ایجاد منبع کار برای شرکت های دیگر یا خرید نرم افزار و خدمات اضافی ، به همه موارد مورد نیاز برای انجام موجودی ، ارتقاء محصولات و خدمات خود ، برقراری ارتباط با مشتریان خود و حتی جمع آوری پرداخت برای محصولات فروخته شده و خدمات ارائه شده دسترسی دارند..

آماده امتحان کردن جیمدو است?

بیایید با داشتن این 4 فیلم ، یک فروشگاه اینترنتی را بررسی کنیم

الگوهای وب سایت جیمدو

قالب های جیمدو

یک وب سایت عالی یک کلید برای جلب اعتماد و علاقه مشتری و طرفداران به آنچه شما ارائه می دهید وجود دارد. جیمدو الگوهای متنوعی را برای شما ارائه می دهد تا بتوانید بر اساس هدفی که برای سایت خود دارید انتخاب کنید.

بر اساس نیاز خود از میان دسته های زیر انتخاب کنید:

•کسب و کار
•فروشگاه
•نمونه کارها
• شخصی

الگوهای تجاری شامل گزینه هایی برای آژانس های مسافرتی ، رستوران ها و آژانس های وب متخصص در سئو و بازاریابی است. الگوهای فروشگاه شامل گزینه های مناسبی برای فروش تی شرت ، مواد غذایی و کیک است.

قالب های نمونه کارها برای عکاسان ، نوازندگان و طراحان گرافیک مناسب است. الگوهای شخصی از مینیمالیستی تا جسورانه و هیجان انگیز متغیر است.

شخصی سازی قالب ها با درج فونت ها ، متن ها ، عکس ها ، فایل های صوتی و فیلم ها آسان است.

شما نیازی به دانش در مورد کد نویسی ندارید ، مگر اینکه بخواهید چیز دیگری را مانند یک بنر شخصی به وب سایت خود اضافه کنید یا نمی خواهید یک وب سایت را از ابتدا ایجاد کنید.

برنامه های قیمت گذاری مقرون به صرفه شامل دامنه به مدت یک سال و دسترسی به ایمیل است که چیزی است که در صورت استفاده از شرکت های دیگر برای این خدمات باید هزینه اضافی بپردازید..

ابزار جیمدو & ابزارک ها

ابزاری که کاربران جیمدو از آنها استفاده می کنند شامل خدمات بازاریابی و برنامه ریزی ایمیل ، ایجاد محتوا و مدیریت رسانه های اجتماعی ، گالری های ویدئویی ، نمایش اسلایدهای عکس ، گزینه های پرداخت ، ثبت نام رویداد و پشتیبانی چت برای مشتریان و همچنین بررسی شرکت ، محصول و خدمات است..

برخی ابزارکها که جیمدو در وبلاگ خود توصیه می کند شامل دکمه های رسانه های اجتماعی شناور ، تصاویر با رنگ و دراماتیک روشن ، بازاریابی ایمیل ، تقویم ها ، خدمات به مشتری و آنالیز می باشد..

هرکدام به منظور ارتقاء وب سایت شما با سهولت دسترسی و درگیر کردن مشتریان در سراسر جهان طراحی شده اند.

برخی از شرکت هایی که با وب سایت های Jimdo کار می کنند MailChimp ، Doodle ، Prezi و AWeber هستند.

شرکتهای ابزار تجارت الکترونیک شامل PayPal ، Freshbooks ، Ticketbud و Munch هستند.

کاربران ابزارهای انجمن امکان دسترسی به Rumbletalk ، Olark ، Polldaddy و Disqus را در بین دیگران دارند.

شرکت های ابزار طراحی با رابطه با Jimdo شامل 99Designs ، SproutVideo ، Bannersnack ، Photosnack و Flickr و بسیاری دیگر.

دامنه جیمدو & پست الکترونیک

حساب پرداخت شده یک حساب دامنه و ایمیل رایگان دریافت می کنید. این امر برندسازی را ثابت نگه می دارد و نیاز به استفاده از خدمات اضافی را برای میزبانی و برقراری ارتباط با مشتریان و طرفداران برطرف می کند.

یک حساب رایگان Jimdo با دامنه سفارشی همراه نیست. دارای نام شرکت ساخت وب سایت است که دقیقاً مانند حساب های رایگان Wix و Weebly به آن پیوست شده است.

اگر می خواهید یک URL شخصی داشته باشید ، باید هزینه آن را بپردازید. این امر توصیه می شود اگر از قبل صاحب دامنه هستید ، می خواهید بدون داشتن مارک جیمدو در URL ، از نام یا نام شرکت خود استفاده کنید..

از لحظه ثبت نام برای ایجاد حساب کاربری در سازنده وب سایت ، این گزینه را خواهید داشت. اگر هنوز فکر خود را در مورد این مسئله نکرده اید ، می توانید بعداً به آن گزینه برگردید.

جیمدو سئو

ابزارهای داخلی SEO می توانند وب سایت شما را سریع و آسان جلوه دهند. به عنوان مثال ، آیا می دانید که به راحتی می توانید سایت خود را به گوگل اضافه کنید؟ درست است! با دسترسی به ابزار Google Indexing می توانید.

این امکان را به شما می دهد تا URL خود را بگیرید و آن را به موتور جستجو ارسال کنید. حتی جالب تر ، می توانید ادعای مالکیت وب سایت خود کنید با استفاده از کنسول جستجوی Google.

همچنین می توانید عنوان سایت و عناوین صفحه را تنظیم کنید. با درج کلمات کلیدی که مشاغل شما را در عناوین وب سایت خود توصیف می کند ، شانس افرادی را پیدا می کنید که پس از انجام جستجوی وب با استفاده از آن کلمات و عبارات ، شما را پیدا کنند..

اضافه کردن توضیحات صفحه و تهیه URL های صفحه به شما این امکان را می دهد تا افراد بر اساس کلمات کلیدی و عباراتی که برای ورود به موتورهای جستجو انتخاب می کنند ، آسان تر شوند..

بررسی جیمدو در مورد قیمت گذاری

قیمت گذاری جیمدو

جیمدو برای تهیه نیازهای مشتریان سه برنامه مختلف قیمت گذاری دارد. هرکدام به صورت ماهیانه شارژ می شوند و طیف گسترده ای از ویژگی ها را به گروه خاصی از افراد ارائه می دهند. به عنوان مثال ، ابتدایی ترین برنامه سه طرح ، JimdoFree است.

همانطور که از نام آن پیداست ، برای استفاده از این طرح هزینه ای ندارد ، بلکه فقط با یک Jimdo.com همراه است زیر دامنه.

اگر به دنبال شخصی سازی وب سایت خود هستید ، ممکن است به دو برنامه دیگر علاقه مند شوید.

اولین مورد JimdoPro است که برای افراد خلاق ، آزاد و وبلاگ نویسان بهترین گزینه است. این هزینه سالانه 7.50 دلار هزینه می شود و یک حساب کاربری رایگان دامنه و ایمیل ارائه می دهد.

علاوه بر پشتیبانی جیمو ، کاربرانی که این آمار را برای دسترسی به برنامه قیمت گذاری انتخاب می کنند ، یک فروشگاه اینترنتی اساسی برای 15 محصول بدون هزینه معامله و انواع ابزارک هایی که وب سایت و تجربه را برای مشتریان شما تقویت می کند..

وب سایت بدون آگهی همچنین برای دستگاه های تلفن همراه مانند تلفن های هوشمند و تبلت بهینه شده است.

آخرین برنامه قیمت گذاری از طریق Jimdo ، JimdoBusiness است. این برای استفاده برای مشاغل و فروشگاه های آنلاین در نظر گرفته شده است.

این هزینه 20 دلار در هر ماه است که سالانه صورتحساب می شود و بسیاری از ویژگی های مشابه را در JimdoroPro از جمله یک دامنه و آمار رایگان ارائه می دهد.

این همراه با یک بسته نامه الکترونیکی تجاری و پشتیبانی مشتری اولویت شخصی از جیمدو است.

فروشگاه آنلاین کامل به شما امکان می دهد محصولات نامحدودی را نیز بدون هزینه معامله در لیست کنید و بفروشید.

JimdoBusiness همچنین به شما امکان می دهد تا برای مشتریان خود کدهای تخفیف ایجاد کنید ، اشکال مختلف پرداخت از جمله PayPal و فاکتور را بپذیرید و حمل و نقل را بر اساس وزن محصول شارژ کنید. از همه مهمتر ، جیمدو شما را با قوانین بین المللی به روز می کند تا تجارت آنلاین شما همچنان موفق باشد.

مانند برنامه دیگر ، به SEO دسترسی دارید و یک وب سایت بهینه سازی شده تلفن همراه دارید که افراد می توانند در هر کجا که باشند ، مشاهده کنند.

برنامه های پرداخت شده با یک آزمایش 30 روزه رایگان ارائه می شوند. این به شما امکان می دهد ببینید که آیا JimdoPro یا JimdoBusiness برای شما مناسب است یا خیر. اگر اینطور نیست ، می توانید هر زمان را در طول دوره آزمایشی کنسل کنید تا از پرداخت هزینه یک سال هزینه دریافت نکنید.

سایر شرکت های ساخت وب سایت 14 روز آزمایش رایگان ارائه می دهند ، بنابراین جیمدو سخاوتمندانه است که 30 روز به شما اجازه دهد تا چیزها را آزمایش کنید.

آماده امتحان کردن جیمدو است?

پشتیبانی جیمو & خدمات مشتری

مرکز پشتیبانی جیمدو موضوعات را با تقسیم بندی آنها بر اساس موضوع به عنوان موضوع مورد بررسی قرار می دهد.

موضوعات مختلفی که می تواند اطلاعات مربوط به اصول ، طراحی ، دامنه ها را در اختیار شما قرار دهد & ایمیل ، وبلاگ نویسی ، فروشگاه ، بهینه سازی موتور جستجو ، حساب و سؤالات متداول.

مباحث نمونه شامل نحوه بازیابی رمزعبور فراموش شده و نحوه تغییر تصویر پس زمینه شما می باشد. جیمدو همچنین با ایجاد بلیط پشتیبانی ، به نگرانی های دیگر پرداخته است.

شما می توانید مسئله خود را انتخاب کرده و فرم تماس را برای دریافت پاسخ از تیم پشتیبانی جیمدو پر کنید.

وب سایت یک بازه زمانی خاص برای پاسخ ها ارائه نمی دهد اما بیان می کند که اگر چندین بار برای برقراری ارتباط با پشتیبانی بدون موفقیت تلاش کرده اید ، ممکن است لازم باشد پوشه هرزنامه خود را بررسی کنید و مکاتبات را علامت گذاری کنید “spam نیست”.

جیمدو پشتیبانی تلفن را ارائه نمی دهد. با این حال ، پشتیبانی چت زنده را ارائه می دهد.

مطابق در دسترس کارمندان از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر اقیانوس آرام در دسترس است. اگر نمی توانید به شخصی برسید ، تسلیم نشوید. در هر مدت زمان به کسی می رسید.

افکار نهایی درباره جیمدو

جیمدو یک وب سایت سازنده عالی برای مبتدیان است.

الگوهای کافی برای انتخاب وجود دارد و سفارشی کردن جزئیات با قابلیت کشیدن و رها کردن آن آسان است.

برنامه های قیمت گذاری مقرون به صرفه هستند و بسیاری از ویژگی های صرفه جویی در وقت و اقتصادی را ارائه می دهند.

به جای پرداخت هزینه برای ارائه دهنده ایمیل جداگانه ، سرویس میزبانی ، متخصص سئو و مدیر رسانه های اجتماعی ، شما با Jimdo به هرکدام دسترسی دارید.

پشتیبانی از مشتری اولویت برای مشتریان JimdoBusiness سودمند است زیرا افرادی که در این برنامه قیمت گذاری ثبت نام می کنند به وضوح به لیست نامحدودی که ارائه می دهند علاقه دارند..

اگر وب سایت آنها در طول راه سکسکه ای را تجربه می کرد ، می تواند به سود آنها آسیب برساند.

به همین دلیل است که یک تیم اختصاصی از متخصصان پشتیبانی برای کمک در هر لحظه در دسترس است ، پرداخت می کند. فقط 20 دلار در ماه فقط برای این سرویس ارزش دارد!

جیمدو یکی از طولانی ترین آزمایش های رایگان را برای شرکت های ساخت وب سایت ارائه می دهد. به جای فقط دو هفته ، شما باید همه چیز را برای یک ماه امتحان کنید.

این به شما زمان زیادی می دهد تا آب را آزمایش کنید ، ببینید چه ویژگی هایی را دوست دارید و نمی توانید بدون آن زندگی کنید ، و اینکه مشتریان یا بینندگان شما چگونه وب سایت شما را قبل از انجام برنامه پرداخت می پسندند.

همچنین برنامه های تلفن همراه برای همه دستگاه هایی که نرم افزار iOS و Android را اجرا می کنند وجود دارد.

اگر به اندازه کافی راحت نبود ، جیمدو همچنین دارای حساب های رسانه های اجتماعی است که به پیشنهادات جدید ، سوالات مشتری پرداخته و به عنوان الهام بخش افرادی که وب سایت خود را طراحی می کنند.

اگر موضوعی در وب سایت جیمدو یا حساب های رسانه های اجتماعی مطرح نشده است ، می توانید روی کارمندان خدمات مشتری خود حساب کنید تا بتوانند برای شما پاسخ دهند.

در صورت ایجاد یک وب سایت کاملاً کارآمد در کم و بدون هیچ زمان و بدون کمک تیم طراحی وب از شما درخواست می کند ، جیمدو گزینه ای برای در نظر گرفتن است.

اگر هنوز در حصار هستید که کدام وب سایت بهترین سایت را دارد ، شما می توانید “قبل از خرید” سعی کنید با آزمایش طولانی طولانی جیمدو.

آماده امتحان کردن جیمدو است?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map