5 بهترین سیستم عامل وبلاگ نویسی برای سال 2020

محتوای من توسط افراد جذاب مانند شما پشتیبانی می شود. این بدان معنی است که من می توانم کمیسیون کسب کنم. در اینجا بیشتر بیاموزید!


آماده وبلاگ نویسی هستید?

باید بگویم:

ایده عالی!

این کار آسانی نیست اما در طولانی مدت پرداخت می شود.

البته ، یافتن بستر مناسب برای بلاگ نویسی همیشه ساده ترین کار نیست.

امیدوارم که این مقاله پیدا کردن سازنده کامل وب سایت برای شروع سفر به وبلاگ خود را کمی آسان تر کند

WordPress.org – خود میزبان – آنچه من استفاده می کنم عمدتا

WordPress.org برای کسانی که در ایجاد وبلاگ کمی متین هستند ، برای شما مناسب است.

این شهرت چنان شهرتی را کسب کرده است که تقریباً یک چهارم کل وب سایت ها با استفاده از این برنامه نرم افزاری قابل توجه امکان پذیر هستند.

این یکی از بهترین سازندگان وب سایت برای وبلاگ ها است

قیمت گذاری

مطمئناً این بهترین بخش در مورد WordPress.org است که در آن رایگان و یک برنامه نرم افزاری منبع باز است که میلیون ها نفر برای ایجاد وبلاگ از آن استفاده می کنند.

بخاطر داشته باشید که باید نام دامنه را به همراه میزبانی بپردازید (میانگین ماهانه 6 دلار و بالاتر).

بعلاوه ، هر تم یا افزونه حق بیمه (اما ، تن های رایگان) نیز قیمت دارند.

طرفداران & منفی

کاملاً قدرتمند: وقتی 54000 افزونه موجود و در حال افزایش را در نظر می گیرید ، تعداد بیشماری از گزینه ها برای انتخاب وجود دارد. از سیستم های خبرنامه گرفته تا ابزار طراحی ، می توانید همه چیز را در اینجا بیابید.

شخصی سازی: اگر برخی از برنامه نویسی را بدانید می توانید یک سایت منحصر به فرد ایجاد کنید. این بدان معنی است که شما می توانید وب سایت خود را برای رفع نیازهای خود ایجاد کنید. این امر به ویژه در صورتی که در یک مکان یا میدان کاملاً رقابتی قرار دارید که در آن ایستادگی کردن مهم است.

با وجود تمام مزایایی که WordPress.org ارائه می دهد ، اشکالاتی در مورد شما وجود دارد که باید قبل از انتخاب این برنامه نرم افزاری از آنها آگاه باشید..

دشوار است برای یادگیری: بزرگترین نکته منفی این است که این نرم افزار برای مبتدیان نیست.

اگر می خواهید از این به عنوان پایه سازنده وب سایت خود استفاده کنید ، باید نحوه رمزگذاری را بدانید. دلیل محبوبیت آن این است که طراحان وب از این کار برای ایجاد سایتهای زیادی استفاده می کنند.

با این حال ، اگر این کار را خودتان انجام می دهید ، به کمک نیاز خواهید داشت.

خود مدیریتی: به عبارت دیگر دامنه ها ، افزونه ها و هاستینگ شما مجبور به انجام خود هستید.

برخی ممکن است با این گزینه اشکالی نداشته باشند ، اما برای بیشتر وبلاگ نویسان و صاحبان وب سایت ترجیح می دهند که کارهای تعمیر و نگهداری را انجام ندهند.

شکی نیست که WordPress.org یکی از بهترین محصولات پلتفرم وبلاگ نویسی در بازار است.

با این حال ، برای مبتدیان بهترین نیست. مگر اینکه آمادگی یادگیری در مورد کد نویسی را داشته باشید ، بهتر است برای نیازهای شما بستر وبلاگ دیگری را انتخاب کنید.

شروع کار با WordPress

این کمی متفاوت از سازندگان اصلی وب سایت شماست

زیرا

برای وبلاگ خود به یک میزبان نیاز دارید.

پسندیدن, میزبان آبی

آنها تقریبا از اینجا به شما کمک می کنند

اگر می خواهید کمک بیشتری کنید

این مقاله را بررسی کنید

ویکس

اکنون Wix را برای وبلاگ نویسی امتحان کنید

به لطف مبارزات گسترده بازاریابی ، Wix به یکی از محبوب ترین محصولات نرم افزاری ساخت وب سایت در جهان تبدیل شده است.

قیمت گذاری

می توانید با یک حساب کاربری رایگان بروید ، اما آنقدر محدود است که ارزش آن را ندارد.

درعوض ، توصیه می شود با برنامه 5 دلاری در ماه شروع کنید که 500 مگابایت فضای ذخیره سازی ، 1 گیگابایت پهنای باند و یک دامنه سفارشی را فراهم می کند..

برای مشاغل بزرگتر ، طرح 25 دلاری در هر ماه شامل پشتیبانی VIP 24/7 ، بنابراین گزینه ای است.

طرفداران & منفی

سهولت استفاده: احتمالاً بهترین دلیل برای انتخاب Wix این است که این نرم افزار با توجه به مبتدیان طراحی شده است. حتی اگر قبلاً وب سایت ایجاد نکرده باشید ، هنگام استفاده از Wix سریع و آسان است.

ادغام: یکی از بهترین مزیت های Wix ادغام با وب سایت است که باعث می شود آن را برای رشد کسب و کار شما مناسب سازد. این بدان معنی است که شما به سادگی می توانید با گسترش کسب و کار آنلاین ، برنامه خود را به روز کنید.

فضای ذخیره سازی محدود: این ممکن است برای بعضی از افراد مسئله واقعی باشد زیرا فضای موجود برای ذخیره سازی محدود است ، به خصوص اگر برنامه بودجه را انتخاب کنید.

کمتر ویژگی ها: از آنجا که برای راحتی و سهولت استفاده ساخته شده است ، در مقایسه با سیستم عامل های مشابه مانند WordPress.com و Weebly ، به اندازه بسیاری از ویژگی های وبلاگ نویسی نخواهید یافت..

برای کسانی که تازه کار را شروع می کنند ، به خصوص اگر شما یک نوع خلاق باشید ، پس Wix راه حل مناسبی برای نیازهای شما در ساخت وب است. با این حال ، اگر شما

برای گسترش مشاغل خود به مرور زمان برنامه ریزی کنید ، بنابراین ممکن است بخواهید سازنده وبلاگ دیگری را در نظر بگیرید.

فضای مربع

برای وبلاگ نویسی از مربع مربع امتحان کنید

Squarespace به دلیل تبلیغات آنلاین قابل توجه ، در سالهای اخیر مورد توجه بسیاری قرار گرفته است.

همچنین این شهرت را برای افرادی که تازه با ساختن وبلاگ خود شروع به کار می کنند شهرت کامل دارد.

قیمت گذاری

گزینه های رایگان وجود ندارد ، اما یک برنامه 12 دلار در ماه برای استفاده شخصی وجود دارد. اگر می خواهید تلاش های خود را به روز کنید و از آن سودآوری کنید ، یک طرح تجاری ماهانه 18 دلار وجود دارد.

طرفداران & منفی

آزادی خلاقیت: در مقایسه با بسیاری از سازندگان وب سایت ، انعطاف پذیری قابل توجهی با Squarespace دریافت می کنید. این امر به ویژه در صورتی که می خواهید ویژگی های خود را به سایت اضافه کنید صادق است.

قالب های عالی: یکی دیگر از مزیت های زیاد تعداد قالب های با کیفیت بالا است که ساختن یک وبلاگ را به یک ضربه محکم و ناگهانی تبدیل می کند. می توانید شخصی را که می خواهید پیدا کنید یا آن را براساس نیاز خود سفارشی کنید.

با این حال ، همه چیز در مورد Squarespace کامل نیست ، چند مسئله وجود دارد که آنها با دیگر سازندگان وب سایت مقایسه کرده اند.

ایجاد دشوار: اگرچه این همه سخت نیست ، اما از لحاظ ساخت وب سایت در مقایسه با Weebly و Wix سخت تر است. دلیل این امر این است که Squarespace برای کسانی که حداقل تجربه دارند طراحی شده است ، اگرچه یادگیری آنقدرها دشوار نیست.

برنامه های قیمت گذاری محدود: انعطاف پذیری کمتری در برنامه های قیمت گذاری ارائه شده توسط Squarespace وجود دارد ، بنابراین ممکن است شما آنچه را که لازم دارید پیدا نکنید.

به طور کلی ، Squarespace یکی از بهترین سازندگان وب سایت برای وبلاگ ها است. این امر به ویژه صادق است اگر شما یک فروشگاه تجارت الکترونیک ، مشاغل بزرگ را اداره می کنید یا نیاز به نمایش دادن نمونه کارها دارید. مطمئناً به شما کمک می کند تخفیف قیمت پیدا کنید زیرا قیمت آنها گران تر است ، اما این ممکن است ارزش آن را داشته باشد.

WordPress.com

WordPress.com را برای وبلاگ خود امتحان کنید

WordPress.com نباید با WordPress.org اشتباه گرفته شود زیرا این دو سیستم عامل مختلف هستند. با این حال ، این متوقف نشده است میلیون ها نفر از استفاده از WordPress.com به عنوان سرویس برو به وبلاگ نویسی خود استفاده کنند.

قیمت گذاری

می توانید با یک نسخه رایگان شروع کنید ، اما کاملاً محدود است و با مارک وردپرس پر شده است. شما می توانید از بین برنامه های پرداخت شده که بین 4 دلار تا 25 دلار در ماه متغیر است انتخاب کنید و در صورت تمایل سالانه آن را پرداخت کنید.

طرفداران & منفی

استفاده آسان: از ساخت سایت تا پیروی از جادوگر نصب گرفته تا ویژگی های داخلی جامعه ، WordPress.com یکی از بهترین سازندگان وب سایت برای وبلاگ هایی است که می توانید پیدا کنید. به شما کمک می کند که میزبانی همراه با خرید شما باشد.

پشتیبانی: شما هنگام استفاده از WordPress.com از پشتیبانی اختصاصی برخوردار هستید. این می تواند در هنگام ایجاد وبلاگ شما واقعاً مفید باشد تا از پتانسیل آن استفاده شود. به علاوه ، می توانید به سؤالات خود در مدت زمان معقولی پاسخ دهید.

با این حال ، با وجود همه مزایا ، هنگام استفاده از WordPress.com به عنوان پلت فرم ساخت وبلاگ خود ، هنوز برخی از موارد وجود دارد.

شخصی سازی محدود: این بدان معنی است که شما نمی توانید وبلاگ خود را به همان شکلی که دوست دارید بی نظیر کنید. این مسئله می تواند مشکل ساز باشد اگر شما در یک مکان یا صنعت کاملاً رقابتی هستید که جدا کردن خود از رقابت بسیار حیاتی است.

الزام برنامه کسب و کار: به عبارت دیگر ، اگر می خواهید به همه تم ها و افزونه های شخص ثالث دسترسی پیدا کنید که WordPress.com ارزش آن را داشته باشد ، باید در برنامه گران قیمت تر سرمایه گذاری کنید.

اگرچه WordPress.com مزایای آن را دارد ، اگر قصد داشتن یک سایت شخصی یا حرفه ای ارزان قیمت را دارید ، ممکن است انتخاب مناسبی برای شما نباشد.

Weebly

آماده شروع به کار با Weebly

Weebly گزینه های استثنایی را برای مبتدی ارائه می دهد ، به خصوص اگر قصد ایجاد یک سایت حرفه ای یا شخصی را داشته باشید. از ویژگی های قوی SEO تا ادغام در Google Analytics ، مطمئنا می توانید با Weebly یک تجارت کوچک را توسعه دهید.

قیمت گذاری

خبر خوب این است که می توانید Weebly را به صورت رایگان امتحان کنید ، اما این فقط شامل 500MB ذخیره سازی است و شما یک زیر دامنه Weebly به همراه مارک تجاری هستید. با قیمت 4 دلار در هر ماه ، می توانید یک دامنه سفارشی دریافت کنید که همه چیزهای در نظر گرفته شده بسیار ارزان است.

برنامه های قیمت گذاری بالاتر از پایه اصلی از 8 دلار تا 25 دلار در هر ماه است که گزینه های متنوعی را ارائه می دهد. برای کسانی که سایت های تجارت الکترونیک را راه اندازی می کنند ، شاید کمی هزینه بیشتری بپردازید.

طرفداران & منفی

سریع & دوستانه: به عبارت دیگر ، Weebly برای مبتدیانی طراحی شده است که تجربه کمی در ساخت وب سایت دارند. Weebly شما را به صورت مرحله به مرحله طی می کند ، بنابراین می توانید سایت خود را به سرعت و به آسانی بسازید.

ویژگی ها: جدای از ساختن وبلاگ شما آسان ، تعداد ویژگی هایی که Weebly ارائه می دهد از نظر قیمت قابل توجه است. این بدان معنی است که شما به اشتراک گذاری برنامه ریزی شده و مدیریت اظهار نظر ، که به عنوان بخشی از ویژگی های Weebly ارائه می دهد ، کاملاً مفید است.

علیرغم مزایا ، Weebly چندین مسئله دارد که شما باید قبل از خرید یک برنامه از آنها آگاه باشید.

رشد محدود: یكی از موارد متداول در مورد وبلاگ یا ایجاد سایت ها ، ظرفیت محدود آنها برای رشد در طولانی مدت است. اگر قصد دارید سایت را محدود نگه دارید ، ممکن است برای برخی از این مسئله نباشد. اما برای دیگران که برنامه های بزرگی دارند ، Weebly ممکن است راهی نباشد.

کمتر ویژگی های قابل تنظیم: در حالی که می توانید یک سایت جذاب بسازید ، نمی توانید آن را به حدی تنظیم کنید که سازندگان دیگر در این لیست بتوانند انجام دهند.

این بدان معنی است که شما در ایجاد منحصر به فرد بودن سایت خود محدود هستید و این مهم است به خصوص اگر در یک صنعت کاملاً رقابتی قرار دارید.

Weebly یکی از بهترین برنامه های نرم افزاری پلتفرم وبلاگ نویسی برای مبتدیان است ، بدون شک در مورد آن سوال وجود دارد. برای سایت های شخصی یا حرفه ای ، به لطف استفاده از سکوی آسان آن ، یک انتخاب عالی است. با این حال ، اگر قصد دارید یک تجارت بزرگ را توسعه دهید ، احتمالاً می خواهید سایتی دیگر را انتخاب کنید.

نتیجه گیری در مورد این سکوهای وبلاگ نویسی

اگر در مورد بلاگ نویسی جدی هستید

دست پایین ، شما می خواهید از گزینه اول وردپرس من استفاده کنید

به یاد داشته باشید ، به طور کلی ، من فقط سازندگان وب سایت را پوشش می دهم

ولی:

در این حالت ، ما باید WordPress.org را پوشش دهیم

منحنی یادگیری بالاتر است ، اما ارزشش را دارد.

اگر هدف اصلی شما وبلاگ نویسی نیست

مانند شما ، شما یک شرکت محلی نیز هستید

سپس

4 گزینه دیگر نیز ارزش امتحان کردن را دارند

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map