آیا میزبانی وب “نامحدود” واقعاً نامحدود است؟

کلمه “نامحدود” عالی است. به فرم خام خود نشان می دهد که هر وقت کسی مقدار نامحدودی از آنچه را که می خواهم ارائه می دهد ، پس از آن قصد دارم سوار یک شیرین زیبا شوم.


>> برای بارگیری فایل PDF اینجا را کلیک کنید <<

میزبانی نامحدود واقعاً نامحدود استیا بنابراین من در یک زمان فکر کردم. بسته شده از غذاهای نامحدود وعده های غذایی ، قبل از رئیس به دلیل سوء استفاده از مقررات مرخصی نامحدود از بیمارستان رها شده و ممنوع الخروج شدن چندین بار نامحدود در زمین فوتبال ، به صندلی محروم شده ام ، این احساس بیشتر و بیشتر شبیه به هر زمان که مشغول کاری بوده ام هستم. پیشنهادات نامحدود ، من همیشه موفق به اتمام شدم. بعداً ، وقتی وارد دنیای آنلاین ایجاد وب سایتها شدم ، متوجه شدم که بسیاری از شرکت های میزبان این “آن” و “چیز نامحدود” را ارائه می دهند. تجربیات قبلی من بلافاصله پرچم های قرمز را با این موضوع برافراشته است … خوب ، شاید بلافاصله ، من هنوز هم هیجان زده شدم! خوشبختانه امروز ، من در مورد استفاده از این کلمه و به ویژه ، آنچه بعضی از شرکت های میزبان می توانند واقعاً “ارائه دهند ، پس از آنکه شما را با راه حل های نامحدود خود فریب می دهند ، بسیار پسندیده ام..

اگر نسبت به مفهوم میزبانی وب سایت نسبتاً جدید هستید ، اما می دانید که برای اینکه سایت شما بصورت آنلاین زندگی کند ، باید میزبانی داشته باشید ، پس باز هم ممکن است شما در مراحل تلاش برای تصمیم گیری قرار بگیرید که کدام شرکت میزبانی بهترین برنامه را دارد برای شما. در سفرهای میزبانی شما ، این فرصت بسیار خوبی وجود دارد که شما به سایتهایی که پهنای باند و فضای نامحدود دیسک ارائه می دهند ، بیابید. به این ترتیب که در اینجا در همان صفحه قرار داریم ، بیایید سریع آن را یادآوری کنیم که این دو تسهیلات چیست و این به ما کمک می کند تا به عنوان کاربر نهایی ، چشم انداز بهتری را در مورد آنچه شرکت های میزبان در تلاش برای فروش ما هستند ، بدست آوریم. پهنای باند مقدار داده ای است که می تواند از سایت شما به مرورگر جستجوگرانی که از سایت شما بازدید می کنند منتقل شود. هرچه گرافیک و فیلم بیشتر در سایت شما باشد ، پهنای باند بیشتری به سایت شما نیاز دارد تا به درستی کار کند. از طرف دیگر فضای دیسک فضایی است که شما برای ذخیره سایت خود در سرور شرکت میزبان اختصاص داده اید.

در حال حاضر شما ممکن است فکر کنید “پس چه پهنای باند و فضای دیسک ، زیرا” میزبان با بیشترین “تبلیغات ظرفیت نامحدود برای این امکانات به هر حال است. نکته خوب! با این حال ، در مورد این فکر کنید. اگر سایت شما با هزاران سایت دیگر روی یک سرور مشترک میزبانی می شود ، در بعضی مواقع ظرفیت آن سرور برای اضافه کردن پهنای باند بیشتر و فضای دیسک به آن ، باید تأثیر بگذارد. سرور یک واحد فیزیکی است ، اندازه آن نمی تواند محدود باشد. در جایی باید محدودیت سختی برای منبع وجود داشته باشد. این نه تنها در مورد محدودیت سرور ذخیره سازی صدق می کند. هنگامی که پیشنهادات نامحدودی را در دامنه ها ، زیر دامنه ها ، اکانت های ایمیل و هر چیز دیگری مشاهده می کنید که شرکت میزبان آن را به بسته های جذاب می رساند ، هزینه هایی را برای ارائه دهنده دریافت خواهید کرد که باید در جایی در امتداد خط ، به مشتریان خود فریب دهد..

پس چگونه ، شرکت های میزبان می توانند به طور قانونی تبلیغ کنند که هر چیزی “نامحدود” به شما می دهند؟ خوب ، آنها می توانند به این دلیل باشند که وقتی با آنها وارد سیستم شدید ، به آنها گفتید که می توانند با (بدون کورکورانه) موافقت با شرایط خدمات خود بدون بررسی اینکه ببینند معنای آن تحت شرایط میزبانی شما چیست. چاپ خوب در جایی نشان می دهد که اشاره به پیشنهاد “نامحدود” واقعاً پیشنهادی است که آنها نمی توانند سطح فعالیت سایت شما را دریابند. یعنی ، مگر اینکه سایت شما از افزودنیهای آن به آنقدر بزرگ شود یا آنقدر محبوب شود که باعث ایجاد فشار در منابع سرور شود. اگر این اتفاق بیفتد ، سایت شما می تواند آفلاین شود. آیا تاکنون به دنبال سایتی بوده اید تا بتوانید در جای خود یک صفحه سفید با رنگ سیاه پررنگ داشته باشید که فریاد می زند “محدوده پهنای باند فراتر رفته”?

حال ، در این مرحله ، ممکن است فکر کنید که این به نظر ناعادلانه برای صاحبان وب سایت که به نظر می رسد در رحمت این مجامع بزرگ میزبان ظالم قلدر هستند ، نیست. این بندرت اتفاق می افتد. مشروط بر این که درک خوبی از آنچه قصد ایجاد سایت خود را دارید و چقدر بزرگ شدن آن را پیش بینی می کنید ، داشته باشید ، احتمال دارد که شما حتی مجبور نباشید در مورد هر مسئله بالقوه با ارائه دهنده میزبانی خود فکر کنید. در واقعیت ، احتمالاً حساب شما حتی به استفاده از پهنای باند اختصاصی آن نزدیک نمی شود. حساب سایر کاربران با شما سرور مشترک نیست. این بدان معنی است که پهنای باند و سهمیه های دیگر که برای حسابهای روی سرور اعمال می شود ، می توانند برای یک قیمت بسیار منصفانه و جذاب ، در حد معقول نگهداری شوند. در بیشتر موارد ، این ثابت می کند که برنده برای هر دو طرف است.

برنامه های میزبانی نامحدود از نظر هزینه و خدمات گزینه بسیار مناسبی را ارائه می دهد ، به شرطی که شما راحت باشید که نمی خواهید به سایت خود اضافه کنید تا محدودیت استفاده شما را در لبه خود قرار دهد. اگر مطمئن نیستید ، برای میزبانی ابزارهای مقایسه به صورت آنلاین جستجو کنید که به شما امکان می دهد جزئیات استفاده موردعلاقه خود را وارد کنید و میزبانی را پیدا کنید که بتواند بهترین نیاز شما را برآورده کند. همچنین قبل از ورود به سیستم TOS میزبان را بخوانید و در صورت وجود هرگونه شک و تردید ، با ارائه دهندگان احتمالی خود صحبت کنید تا درباره هرگونه نگرانی درباره مزایای “نامحدود” خود که توسط آنها ارائه می شود ، تأیید کنید..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map