Teisinė fotografijos svetainės pusė

Mano turinį remia tokie nuostabūs žmonės kaip jūs. O tai reiškia, kad galėčiau užsidirbti komisinį atlyginimą. Sužinokite daugiau čia!


Teisinė fotografijos svetainės pusėKai nuspręsite atidaryti fotografijos verslą internete, jums teks susidurti su keletu sunkių užduočių, tokių kaip autorių teisių apsaugos nustatymas ir racionalizuotos parduotuvės, kur gerbėjai gali įsigyti spaudinių, statyba..

Tačiau teisėtos fotografijos svetainės veikimas reiškia, kad jūs taip pat turite atsižvelgti į formavimą ir mokesčius.

Sukūrę savo fotografijos verslą sėkmei, jums labiau tiktų tęsti šią sėkmę ir teisėtai kurti savo svetainę.

Tik pradedantiems fotografams

Jei nusprendėte atidaryti savo verslą, turite atsisakyti visų teisėtų dalykų. Turėtumėte pažvelgti į verslo struktūras, mokesčius ir licencijas.

Jums gali tekti kreiptis į vietinę smulkaus verslo agentūrą, kad sužinotumėte apie fotografų licencijas ir jūsų naują verslą.

Jie gali pasiūlyti mažoms įmonėms ir pradedančioms įmonėms daugybę informacijos.

Pasirinkite verslo struktūrą

Čia galima rasti daugybę verslo struktūrų, tačiau yra keletas, tinkamesnių fotografams.

Verslo struktūros tipai yra individualus savininkas, ribotos atsakomybės bendrovė ir korporacija.

Jūsų pasirinktos struktūros tipas priklausys nuo verslo rūšies, investavimo išlaidų, pasirinkto įsipareigojimo ir mokesčių.

Vienintelis savininkas: Tai yra patys populiariausi fotografams, nes jie dažniausiai naudojami mažų įmonių savininkams, kurie neturi daug investicinio kapitalo darbui su.

Galite sukurti individualią įmonę, savo apskrityje ar valstijoje įteikdami pažymėjimą „užsiimk verslu“.

Nors šio tipo investicijos yra mažiausios, tačiau negaunate jokios atsakomybės apsaugos.

Asmeninis turtas taip pat neribojamas ir nėra atskirai nuo verslo turto.

Jei pasirinksite individualią įmonę, kartu su asmeninėmis mokesčių deklaracijomis pateiksite mokesčių deklaraciją „C“..

Ribotos atsakomybės įmonė (LLC) – Tai dar viena populiari struktūra pradedančioms fotografijoms.

Tokia struktūra suteikia savininko apsaugą, nes verslas ir asmeninis turtas nėra vertinami kartu.

Dėl organizacijos įstatų LLC turi didesnes pinigines investicijas, tai yra naudingiausia internetinės fotografijos įmonėms dėl atsakomybės ir mokesčių apribojimų.

Visos LLC pajamos yra apmokestinamos tik vieną kartą, nes nuostoliai, kreditai, pajamos ir atskaitymai gali „patekti“ į įmonės savininką. LLC tvarko nariai ir pajamos, atskaitymai, kreditai ir nuostoliai, todėl ji padalinta su tinkama dokumentacija.

Korporacija: Tai yra populiaresnės labiau įsitvirtinusioms mažoms įmonėms, turinčioms daugiau investicinio kapitalo.

Norint, kad korporacija būtų sėkminga, reikia daugiau pradinių lėšų. Taip pat yra dviejų tipų korporacijos: C ir S.

C korporacijoms taikomas dvigubas apmokestinimas, tačiau to galima išvengti, jei įmonės savininkai gauna tik standartinį ir pagrįstą atlyginimą.

S korporacija yra populiaresnė iš šių dviejų fotografų, nes pelnas iš struktūros nebūtinai turi būti paskirstomas tolygiai, tačiau korporacijoms taikomi valstybiniai įmonių mokesčiai.

Valstybės taip pat turi skirtingus verslo struktūrų įstatymus. Dauguma verslo vadovų teigia, kad Viskonsine galioja geriausi įstatymai dėl LLC.

Kaip pasirinkti tinkamą nuotraukų svetainių verslo struktūrą?

Turite nuspręsti, kas jums yra svarbiausia, svarstant apie jūsų fotografijos svetainės sėkmę. Tai tik keli veiksniai:

* Atnaujinimai
* Ilgalaikiai tikslai
* Piniginės investicijos
* Pageidaujama turto apsauga

Jei neturite daug pinigų pradinėms išlaidoms padengti, geriausias pasirinkimas būtų individualios įmonės, tačiau jei taip pat norite apsaugoti savo turtą, turėsite pateikti failą kaip LLC.

Taip pat yra ilgalaikių privalumų tapus LLC. Nepriklausomiems fotografams sunku savarankiškai įkurti korporacijas.

Mokesčių nustatymas fotografams

Yra įvairių tipų mokesčiai, kuriuos turėsite sumokėti priklausomai nuo to, kur dirbate svetainėje, nes skaitmeninių prekių mokesčių įstatymai skiriasi kiekvienoje valstybėje..

Yra federaliniai pajamų mokesčiai, valstybiniai pajamų mokesčiai ir valstijos pardavimo mokesčiai. Taip pat yra keletas įvairių mokesčių, kurie priklauso nuo jūsų verslo formavimo ir taip pat skiriasi priklausomai nuo jurisdikcijos.

Federaliniai pajamų mokesčiai

Turėtumėte atsižvelgti į federalinį pajamų mokestį, atsižvelgiant į visas jūsų pajamas iš fotografijos verslo.

Nėra federalinio pardavimo mokesčio. Jūs turite pateikti prašymą kasmet ir visada turėtumėte sutaupyti dalį savo pelno, kad sumokėtumėte mokesčius, nes sąskaita bus sukaupta iš IRS.

Jūs, kaip verslo savininkas, turite patys išskaičiuoti. Taip pat galbūt galėsite mokėti mokesčius visus metus, kad išvengtumėte netikėtumų.

Tai priklauso nuo verslo rūšies ir valstybės, todėl, jei norite naudoti šią parinktį, turėsite susisiekti su IRS.

Valstybės pajamų mokestis

Be to, kai kurios valstijos taip pat turi valstybinį pajamų mokestį, kuris yra panašus į federalinį pajamų mokestį. Savo valstybės pajamų mokestį turėsite pateikti atskirai.

Valstybinis pardavimo mokestis

Dauguma produktų, parduodančių produktus, privalo rinkti mokesčius už jūsų valstiją. Tačiau kai kurios valstijos nereikalauja, kad skaitmeninių prekių pardavėjai imtų mokesčius.

Visada turėtumėte taikyti valstybinį pardavimo mokestį už savo skaitmeninių prekių kainą. Taip pat turite gauti nemokamą pardavimo mokesčio leidimą.

Jūs taip pat turite pateikti pardavimo mokesčio deklaraciją kartu su kitomis mokesčių deklaracijomis. Vietos pardavimai ir mokesčiai priklauso nuo to, kur užregistravote savo verslą.

Jums gali reikėti sumokėti pardavimo mokesčius, jei dirbate kaip fotografas kitose srityse. Daugelis fotografų, prekiaujančių atspaudais ir drobėmis, turi mokėti pardavimo mokestį.

Jei asmuo perka atsisiuntimą, pavyzdžiui, skaitmeninį tapetą, jums gali tekti netaikyti pardavimo mokesčio.

Turėsite pasitarti su vietine mokesčių agentūra, kad nustatytumėte, ar pardavimo mokestis taikomas skaitmeninėms prekėms.

Verslo formos Fotografai

Turėsite turėti šias formas byloje.

Portreto sutartis

Klientai ir fotografai turi sudaryti sutartį, vadinamą portreto sutartimi.

Tai apibūdina specifiką, tokią kaip mokėjimas, atšaukimo politika, seanso data ir kita. Jei neturite šios formos, santykių lūkesčiai ir politika gali būti ginčijami.

Jei nenaudojate šios formos, kyla pavojus, kad gali būti iškelta byla, jei klientui įvyktų fotosesija ar portretas..

Modelio leidimas

Fotografijos objektas taip pat turi pasirašyti leidimą. Nepilnamečio tėvas ar globėjas taip pat turi pasirašyti šį leidimą.

Šis leidimas suteikia fotografui leidimą fotografiją eksponuoti ir naudoti parodose ar asmeninėms reikmėms.

Spaudos leidimas

Fotografai taip pat turi pranešti klientams, kad jie turi teises, kai atsisiunčia skaitmeninius failus iš jūsų svetainės.

Turėtumėte turėti išsamius apribojimus, ką galima ir ko negalima padaryti naudojant skaitmeninį atsisiuntimą.

Kokias privilegijas suteikiate savo nuotraukų nuotraukoms? Klientai dažnai nori neriboto naudojimo, tačiau jie gali vadinti šią autorių teisių nuosavybę.

Turite nurodyti, kad jie neturi autorių teisių, tačiau jie gali nusipirkti licenciją naudoti nuotraukas pagal jūsų specifikacijas.

Taip pat turėtumėte suprasti spausdinimo ir autorių teisių išleidimo skirtumus.

Nepriklausomo rangovo sutartis

Jei planuojate bendradarbiauti su kitais fotografijos ar interneto dizaino pasaulyje, greičiausiai sudarysite nepriklausomą rangovo susitarimą.

Čia nurodoma, kokios prekės ar paslaugos turi būti teikiamos už kokį atlyginimą, dažnai pateikiama informacija apie terminą ar laiką.

Susitarime taip pat reikia nurodyti, kad lengvatos neįtraukiamos ir kad rangovai privalo susimokėti savo mokesčius. Galite nurodyti kitus susitarimo lūkesčius ir politiką.

Autorių teisių pranešimas

Jei planuojate paleisti sėkmingą fotografavimo svetainę, turite būti saugomi autorių teisių. Daugelis klientų nesupranta ar nekreipia dėmesio į autorių teises, tačiau tai dar labiau pagrįsta priežastimi, kodėl jūs turite tai daryti.

Jei jie perka failus internetu, gali tiesiog norėti juos naudoti spausdinimui. Turėtumėte nurodyti, kokias nuotraukas galima naudoti ir kaip dažnai jas naudoti kaip autorių teisių licencijos dalį.

Taip pat turėtumėte pasakyti, kad autorių teisių įstatymai galioja visada, kai klientai perka meną ar nuotraukas iš jūsų svetainės.

Pasitarkite su advokatu

Jei jums kyla painiava dėl bet kokių teisinių aspektų, pradedant savo fotografavimo svetainę, galbūt norėsite pasitarti su teisininku dėl tinkamo verslo formavimo ir formų gavimo, kad apsaugotumėte savo darbą..

Taip pat gali reikėti specialių autorių teisių jūsų svetainei. Taip pat galite apžiūrėti populiarias fotografavimo svetaines, kad suprastumėte, kaip sudaryti autorių teisių ir teisinės apsaugos sutartis.

Svarbu, kad gautumėte visą šią sąranką prieš pradėdami pardavinėti bet kokį kūrinį internete.

Fotografijos svetainės įkūrimas yra neįtikėtinas žingsnis į priekį fotografams.

Įeinate į verslo rinką ir atveriate savo darbo matomumą iš viso pasaulio.

Turite imtis tinkamų atsargumo priemonių ir visada galvodami apie autorių teises, bendraudami su klientais.

Apsaugoję save, turėsite teisingesnį internetinį fotografijos verslą, kuris taip pat gali tęsti jūsų karjerą.

Vaizdo kreditas: mano paties darbas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map