Jūsų svetainės nišos radimo svarba

Mano turinį remia tokie nuostabūs žmonės kaip jūs. O tai reiškia, kad galėčiau užsidirbti komisinį atlyginimą. Sužinokite daugiau čia!


Su niša susijęs turinys jaučioja akis
Su niša susijęs turinys

Nišinės svetainės statomos atsižvelgiant į tikslą. Paprastai tas tikslas yra užsidirbti.

Dirbdamos pagal raktinių žodžių rinkinį, nišinės svetainės yra nukreiptos į pakankamai mažą rinką, kuriai priklauso labiau orientuota lankytojų grupė.

Nišinės svetainės yra sukurtos taip, kad būtų atkreiptas dėmesys į produktą, paslaugą, mintį ar idėją, kuri taps autoritetingesnė, nes žinoma, kad jos yra „ekspertų“ ar „tam tikrų medžiagų“ svetainė. Sukurti nišinę svetainę lengva, jei žinote, ką darote. Visų pirma, viskas prasideda raktiniu žodžiu.

Surasti tobulą nišą

Viena vertus, nė viena niša nėra tobula, ir jūs patys turite nuspręsti, ar tikrai niša yra sėkminga. Vienas iš būdų žmonėms pradėti yra sudaryti tai, kas jiems patinka, ir išbandyti raktinius žodžius, susijusius su tais, kurie patinka, atlikdami paieškas „Google“.

Tačiau kalbama ne tik apie tai, kas jums patinka. Jūs taip pat turėtumėte sudaryti problemų, su kuriomis susiduriate, sąrašą, ar ką reikėtų pasakyti apie baimes, kurias turite.

Žmonės reaguoja į nišines rinkas remdamiesi tuo, ko jiems reikia ar norite perskaityti, todėl pradėdami nuo aistringų idėjų, kurios juda, jūs padėsite rasti reikiamą nišą..

Kai gausite sąrašą, susiaurinkite iki rinkų, kurios jums tikrai išsiskiria, ir atlikite dar keletą paieškų.

Yra paslaugų ir produktų nišinės rinkos svetainių, taip pat tinklaraščių. Jei jūsų tikslas yra pirmauti „Google“, įsitikinkite, kad raktiniai žodžiai ir domenas yra pakankamai konkretūs ir unikalūs, kad išsiskirtų „Google“ rezultatuose..

Dinaminės nišos svetainės sukūrimas

Kitas dalykas yra sukurti savo nišinę svetainę, kad ji būtų patraukli ir autoritetinga, kad būtų laikoma geru turinio šaltiniu.

Pirmiausia turite gerai išmanyti pastato turinį arba bent jau suprasti, kaip perduoti turinį.

Tačiau pirmiausia reikia išsirinkti tinkamą interneto dizainą. „WordPress“ yra populiarus būdas kurti nišines svetaines, jis taip pat puikiai tinka atsakingai kurti, leidžiant lengvai pritaikyti svetainę tiems, kurie naršo keliaudami ar planšetiniuose kompiuteriuose..

Svarbu, kad jūsų svetainė būtų švari, prieinama, bet ir įdomi.

„WordPress“ teikia daugybę skirtingų temų, tačiau taip pat yra keletas nemokamų temų, sukurtų konkrečioms nišinėms svetainėms, nesvarbu, ar esate fotografijos, verslo, pažinčių patarimų, žurnalų naujienų ar kitokio tipo svetainėse, ir daugelis šių temų gali būti keičiamos.

Galite pridėti savo logotipą, paveikslėlius, tekstą ir nuorodas. Taip pat gana pigu nustatyti svetainę naudojant svetainių kūrimo paslaugą, pvz., 1&1 arba Varyk Tėti.

Kurkite nišinį turinį

Jei jūsų turinys nėra natūralus ir natūralus, nišinės svetainės gali nukentėti nuo to, kad atrodo pernelyg netikros. Natūralių įrašų rašymas ir savo turinio išsiaiškinimas užima daug laiko, o ypač sunku, jei nemėgstate rašyti.

Tačiau kai išsirinksite nišą iš simpatijų, problemų ir baimių sąrašo, sudarykite kitą sąrašą apie tai, kokios problemos, baimės ir patiksai kyla iš jūsų temos.

Tai yra klausimai, atsakymai, produktai, paslaugos ir kitos raktinių žodžių galimybės, kurias galite naudoti kurdami savo turinį ir kurdami nuorodas.

Gavę turinio straipsnių temas, galite praleisti laiką rašydami turinį patys arba ieškoti straipsnių vienoje iš daugelio unikalių turinio generavimo svetainių, pvz., Pastovus turinys.

Tačiau yra dvi taisyklės, kaip gyventi:

1. Turinyje turi būti naudingos ir naudingos informacijos.
2. Ištirkite turinį, kuris jus pastebės ir užims aukštesnę vietą paieškos sistemose.

Be to, sužinokite, ko žmonės ieško, ir parašykite, turėdami omenyje tuos raktinius žodžius.

Galite naudoti tokius įrankius kaip Turguje samurajus arba „Google Adwords“ raktinių žodžių įrankis, kad išsiaiškintumėte raktinius žodžius ar peržiūrėtumėte vaizdo įrašus, susijusius su raktinių žodžių tyrimais, jei nesate tikri, kaip rasti geriausius raktinius žodžius savo nišinei rinkai.

Be to, kitas triukas ieškant susijusių raktinių žodžių yra prieš standartinį raktinį žodį įvedus simbolį „tilde“ arba „~“, o „Google“ ieško raktinių žodžių, kurie bus pažymėti paryškintuoju šriftu, sinonimų, kurie bus pateikiami rezultatuose.

Be to, norėdami rasti tikslios frazės sinonimus, naudokite skliaustelius „[]“ savo standartinio raktinio žodžio ar frazės išorėje. Pavyzdžiui, [~ gyvūnas ~ fotografija] “padės rasti visus su šia fraze susijusius sinonimus ir padės sukurti geresnį nišos turinį..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map