8.5 Puikūs jūsų interneto verslo investavimo pasirinkimai

Mano turinį remia tokie nuostabūs žmonės kaip jūs. O tai reiškia, kad galėčiau užsidirbti komisinį atlyginimą. Sužinokite daugiau čia!


Aš žinau, kad šis straipsnis neapima nieko bendro su jūsų įmonės tinklalapio kūrėju, tačiau asmeniškai radau šias puikias vietas, kur investuoti savo pelną ar taip pat laikyti savo pinigus !!!! todėl norėjau pasidalyti jomis su jumis ir suteikti jums galimybę patiems atidaryti sąskaitą, kad turėtumėte investavimo galimybių, kai to prireiks.

Manau, kad jūs tikrai būsite patenkinti šiomis svetainėmis ir atrodysite labai vertingomis jūsų bendram verslo planui dabartiniame ar būsimame jūsų svetainės versle. Gerai, pradėkime ir patikrinkime tai.

Ieškant geriausio internetinio brokerio, rekomendacijų atrodo visur. Brokeriai turi turėti keletą dalykų, kad būtų verta investuotojo laiko. Įvairios internetinės brokerių firmos dažnai skiriasi nuo aukštų ir žemų mokesčių, skirtingų sąskaitos patarimų, švietimo funkcijų asortimento ir akcijų tyrimų priemonių, kurios daro vieną geresnę. Tai yra aštuonios vertybinių popierių prekybos svetainės, kurias investuotojai nuoširdžiai mėgsta ir per daugelį metų rekomendavo.

Antraštė su žodžiais

1. TD „Ameritrade“

„TD Ameritrade“ tapo viena karščiausių internetinių investavimo brokerių Amerikoje. Bendrovė gali pasigirti virš 5,8 milijono sąskaitų savininkų ir 480 milijardų JAV dolerių turtu. Pradėjus reikalingas minimalus pradinis įnašas – 500 USD, o sandorių galite rasti už 9,99 USD už prekybą. Opcionų prekyba siekia 9,99 USD už prekybą su 0,75 USD už sutartį. Taip pat yra nemokamų tyrimų įrankių, nemokamų duomenų funkcijų ir laisvai naudojamų prekybos platformų.

„TD Ameritrade“ taip pat turi keletą akcijų, kurios daro ją puikiu naujiems ir patyrusiems investuotojams. Pavyzdžiui, 60 dienų galite laisvai prekiauti ir gauti 600 USD premiją. Jų klientų aptarnavimo tarnyba taip pat sulaukė daugybės teigiamų atsiliepimų ir palaikė tiesioginius pokalbius, telefonu ir el. Paštu savo narius. „Barron’s“ apdovanojo „TD Ameritrade“ keliais skirtingais apdovanojimais, pavyzdžiui, Nr. 1 už ilgalaikes investicijas ir Nr. 1 už pasirinkimo galimybes.

2. „ShareBuilder“

Akcijų prekybos mokesčiai „ShareBuilder“ sumažėja tik su 4 USD, jei pasirenkate automatinį investavimą. Taip pat yra nemokamas bandomosios versijos pasiūlymas, o norint prisijungti, nebūtinai turite turėti sąskaitą. „ShareBuilder“ kainų ir mokesčių struktūra yra pakankamai paprasta. Galite sudaryti pasikartojančias suplanuotas investicijas, kad būtų lengviau investuoti ir mažiau laiko. Už limito, pasirinkimo ir rinkos sandorius sumokėsite tik 6,95 USD.

„ShareBuilder“ taip pat yra keletas tyrimų įrankių, įskaitant kriterijais pagrįstus akcijų įrankius, strategijos ataskaitas ir stebėjimo sąrašus. Taip pat galite peržiūrėti diagramas, kuriose pažymimi istoriniai tam tikrų akcijų kainų pokyčiai. Jei norite, kad pradedantiesiems būtų sukurta nerūpestinga investavimo platforma, „ShareBuilder“ yra tiksliai jums tinkanti platforma.

3. Scottrade

Turėdama akcijų, obligacijų, investicinių fondų, ETF ir pasirinkimo galimybių, „Scottrade“ siūlo daugybę tyrimų ir duomenų įrankių, turinčių puikų klientų aptarnavimą 30 procentų mažiau nei dauguma kitų internetinių brokerių. Jie taip pat turi fizines vietas, kad padėtų investuotojams, kuriems reikia asmeninių patarimų.

Tačiau vienas trūkumas yra tas, kad prekybos platforma nėra tokia moderni, kaip kitos, tokios kaip „eTrade“ ar „Sharebuiilder“. Tai taip pat sumažina kainą iki 7 USD už prekybą, pridedant 1,25 USD papildomai opcionų prekybos rangovams. „Scottrade“ taip pat turi keletą nemokamų prekybos įrankių, tačiau jame trūksta kai kurių tyrimo įrankių ir diagramų, kuriuos rasite „TD Ameritrade“ ar „eTrade“..

Tačiau galite visiškai tinkinti srautines citatas. Vis dar yra stebėjimo sąrašų ir kai kurių diagramų sudarymo įrankių, kurie patenkintų pagrindinius daugumos investuotojų poreikius. Jei nuspręsite atnaujinti naudodami „Scottrade“, taip pat gausite debeto kortelę, nemokamus bankomatų išėmimus, neribotus nemokamus čekius, prieigą prie mobiliųjų telefonų ir klientų aptarnavimą visą parą..

4. e-prekyba

Naudodama lengvai naudojamas užsakymo pateikimo funkcijas, „eTrade“ taip pat siūlo galimybes pradedantiesiems ir patyrusiems profesionaliems prekybininkams. Pvz., Yra sudėtinga kondorų, juostų, smauglių ir drugelių strategijų užsakymo tvarka. Jei esate aktyvus prekybininkas, geriausia yra „eTrade“. Joje yra konkurencingų kainų modelių ir pasirinkimo galimybių, kurias įvertins aktyvūs prekybininkai.

Atsargos ir pasirinkimo sandoriai yra 7,99 USD už sutartį, jei sudarysite mažiausiai 150 sandorių per ketvirtį. Jei taip mažai prekiaujate, mokesčiai padidėja iki 9,99 USD, kuris vis dar yra palyginti mažas. Tyrimų priemonės yra neįtikėtinos prekybininkams „eTrade“. Jie turi išsamias opcionų prekybos priemones, kad galėtumėte lengvai pateikti paskirstymo, pirkimo-rašymo, drugelių, kondorų ir pagrindinius užsakymų tipus, įskaitant geležies-kondorą. Parinkčių lentelės taip pat yra labai patogios tyrimams.

Taip pat galite sukurti skirtingas strategijas, atsižvelgdami į savo investicijų sumą, laiką, nepastovumą, tikslinę kainą ir rinkos perspektyvas. Jei turite sudėtingų užsakymų, „eTrade“ tikrai yra tinkama vieta sudaryti savo sandorius su daugybe papildomų funkcijų ir patarimų, kad jūsų sandoriai būtų labiau nuspėjami ir saugūs..

5. „TradeKing“

„TradeKing“ siūlo pagrindines priemones investuotojams. Jie yra gerai žinomi dėl dėmesingo klientų aptarnavimo ir mažų išlaidų. Šiuo metu „TradeKing“ siūlo 4,95 USD už prekybą. Be to, šis internetinis brokeris nuolatos patenka į internetinių firmų topą. „TradeKing“ taip pat prisijungė prie „Zecco“ ir dabar savo prietaisų skydelyje siūlo daugybę naujų tyrimų įrankių. Galite pasinaudoti tinkinamų ir patobulintų diagramų teikimo pranašumais. Jie taip pat yra vizualiai patrauklūs ir patogūs vartotojui. Bet kuris narys gali naudotis šiomis priemonėmis taip pat nemokamai.

Finansiniai produktai kainuoja papildomai, įskaitant prekybą Forex. Tačiau ji turi nemokamus IRA ir DRIP, tačiau yra vienas trūkumas. „TradeKing“ turi 50 USD neveikimo mokestį už paskyras, kurių vertė mažesnė nei 2 500 USD ir kurios neprekiavo per vienerius metus. Paprastai tai netaikoma aktyviausiems prekybininkams, tačiau reikėtų atkreipti dėmesį, jei tik pradedate veiklą ir galbūt nežinote, ar prekiausite per metus..

6. „TradeMonster“

Tiems, kurie konkrečiai užsiima pasirinkimo galimybėmis, „TradeMonster“ yra jūsų pasirinkimas. Galite įsigyti opcionų sandorių, kurių vertė siekia vos 0,10 USD už sutartį. Įprastinių pasirinkimo sandorių prekybininkai turi mokėti tik 0,50 USD už sutartį. Kaip tarpininkas su nuolaidomis, „TradeMonster“ yra labai konkurencingas ir vartotojams siūlo daug funkcijų, kurios juos išskiria. Investuotojai visada palaiko šią prekybos platformą, nes joje yra mažiausi mokesčiai, o jūs rasite tik 7,50 USD fiksuoto mokesčio tarifus..

Be to, brokeris nevengia teikti apimties nuolaidų ir žemų maržos normų. Jei aktyviai prekiaujate kiekvieną dieną, jums reikia supaprastintos prekybos platformos, kuri, naudodama keletą pažangių tyrimų įrankių, galėtų suteikti jums visas pagrindines prekybos funkcijas. Spektrinės analizės įrankiai leidžia žaisti su nepastovumu, kuris būdingas tik „TradeMonster“. Rezultatai rodomi ne tik diagramoje, bet ir žemėlapyje. Taip pat galite naudoti kitus įrankius, tokius kaip pasirinkimo strategijos ypatybės, analizė kas atsitikus, grupinių užsakymų valdymas, našumo stebėjimas ir daug daugiau.

7. ParinktysHouse

„OptionsHouse“ yra patikimas tarpininkas, pagal kurį reikia pagalvoti, ar norite pigių nuolaidų brokerio su tradiciškesne prekybos platforma. Aktyviams prekybininkams „OptionsHouse“ siūlo keletą pigių variantų. Programinė įranga pasižymi srautinėmis citatomis, kurios ne visuomet yra nemokamos kai kurių kitų tarpininkų veikloje, tačiau „OptionsHouse“ daro gerą darbą, kad pagrindiniai įrankiai vartotojams būtų nemokami. Tai yra nemokamos realiojo laiko kotiruotės, kad galėtumėte palaikyti pirštą ant konkrečių akcijų pulso arba tiesiog apžvelgti vertybinių popierių rinką.

„OptionsHouse“ prekybos platforma nėra tokia intuityvi kaip kai kurių kitų, tačiau naršyti vis tiek paprasta. Galite užsakyti vertybinių popierių sandorius už 4,75 USD. Per „OptionsHouse“. Tai taip pat siūlo nemokamą virtualią prekybą. Tai puikiai tinka tiems, kurie turi akcijų strategijas, kurias nori išbandyti, tačiau nenori iškart investuoti pinigų. Galite naudoti 5000 USD nemokamą virtualią sąskaitą, norėdami išbandyti kai kurias savo strategijas ir pamatyti, kas veikia.

8. „OptionsXpress“

„OptionsXpress“ yra viešai prekiaujama įmonė, kurios būstinė yra Čikagoje. Tai daugiausia žinoma dėl savo ETF, ateities sandorių, obligacijų, investicinių fondų ir akcijų pasirinkimo sandorių, kuriais prekiaujama internetu. Platforma turi daugybę vertingų ir modernių internetinių įrankių. Galite atidaryti individualias nuomones ar prisijungti prie nuomininkų sąskaitų, patikėjimo sąskaitų, verslo ir individualių pensijų sąskaitų. Norint atidaryti grynųjų pinigų sąskaitą, taip pat nereikalaujama minimalaus įnašo, ir jūs neprivalote turėti minimalaus likučio, kad jūsų sąskaita liktų atidaryta.

Taip pat galite belaidžiu ryšiu prekiauti savo išmaniajame telefone ir naudotis keliais skirtingais galingais internetinės prekybos įrankiais, tokiais kaip „The Screener“. „Screener“ tikrina galimų investicinių fondų, opcionų, akcijų ir ETF rinką, kuri būtų gera galimybė. Prieš priimdami sprendimus, taip pat galite peržiūrėti visą atsargų informaciją.

Žmogaus veidas sakydamas

Priežastis, kodėl aš pridėjau .5, buvo patraukti jūsų dėmesį ir taip pat parodo veikimą naudojant vieną iš jų. Aš žinau, corny teisingai? Bet tuo pačiu metu, jei tai privertė jus susimąstyti, aš padariau savo darbą, norėdamas jus sudominti ir patikrinti, dabar vienintelis tikslas yra VEIKTI.

Tikiuosi, kad radote šiuos puikius ir informatyvius, kurie atitiko jūsų lūkesčius ir kuriuos galite naudoti savo internetiniame versle: -). Jei ne, tai gali būti puiki vieta užsidirbti pinigų, aš žinau, kad tai man tikrai padėjo.

Parašė ir išleido Christopheris Pontine’as & Cynthia Adams
Vaizdo kreditas: svetainės sukūrimas šiandien
 

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map