5 geriausi WordPress priegloba pradedantiesiems (2020 m. Palyginimas)

Mano turinį remia tokie nuostabūs žmonės kaip jūs. O tai reiškia, kad galėčiau užsidirbti komisinį atlyginimą. Sužinokite daugiau čia!


Geriausias „WordPress“ priegloba pradedantiesiems

Aš išeisiu ant atbrailos čia ir sakysiu, kad jūs ketinate naudoti „WordPress“ kurdami savo svetainę arba įvesite tokiais terminais kaip

 • Geriausias „WordPress“ priegloba pradedantiesiems
 • Geriausi prieglobos paslaugų teikėjai, norėdami sukurti „WordPress“ svetainę
 • Geriausias „WordPress“ priegloba

Bet:

Tai gali būti jūsų pirmas kartas, kai ruošiatės naudoti, arba pirmas kartas, kai pasiruošiate rimtai.

Ei, teisinga, ir mes visi ten buvome.

Puiku, tačiau tai nėra taip blogai.

Tikslas yra surasti gerą prieglobos paslaugų teikėją, kuris galėtų lengvai padėti nustatyti „WordPress“ svetainę

Ir:

Padėkite jums tai prieglobos požiūriu.

Priežastis, kodėl pasirinkau šiuos 5, yra ta, kad aš juos arba naudoju, ir mačiau nuostabių apžvalgų, arba bandiau juos išbandyti.

Apskritai, kiekvienas prieglobos paslaugų teikėjas nori, kad jums būtų nesudėtinga nustatyti „WordPress“ svetainę.

Po visko,

Yra daugiau 76 milijonai tinklaraščių plius naudojant.

Bet aš manau, kad šie 5 yra tinkami tam, ko jūs ieškosite, ir juos lengva naudoti.

Arba maloniai aptarnaukite klientus ir atsakykite į visus iškilusius klausimus.

Be to: Jei nuspręsite dėl vieno iš šių veiksmų, aš jums parodysiu žingsnis po žingsnio vaizdo įrašą, kad nustatytumėte savo „WordPress“ svetainę su kiekviena „WordPress“ prieglobos parinktimi.

Pasinerkime ir patikrinkime juos.

„Bluehost“ – tai aš vienas, kurį naudoju

Kainodara

Kaip ir konkurentai, „Bluehost“ siūlo prieinamas interneto prieglobos galimybes. Paprastai kainos prasideda nuo 7,99 USD per mėnesį, tačiau yra parduodamos už 2,75 USD per mėnesį.

Naujiems vartotojams suteikiamas specialus įvadinis pasiūlymas ir 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, kad jie galėtų išbandyti reikalus ir pamatyti, ar jiems tai patinka..

„WP Standard“ optimizuotas „WordPress“ priegloba prasideda nuo 19,99 USD per mėnesį. Tada yra „WP Enhanced“, kainuojanti 29,99 USD per mėnesį.

„WP Premium“ yra 39,99 USD per mėnesį, o „WP Ultimate“ – 49,99 USD per mėnesį.

Kainos yra pagrįstos sumokėjimu už paslaugų metus iš anksto. Tai darydami galite sutaupyti nemažai lėšų. Paprastai „WP Ultimate“ yra 129,99 USD per mėnesį ir vartotojams siūlo 80 USD nuolaidų, mokant už paslaugą kasmet.

Pagrindinės savybės

Anot „Bluehost“, tai yra „WordPress.org“ žiniatinklio priegloba Nr. 1 “. Paslauga apima 1 paspaudimo „WordPress“ diegimą, palaikymą visą parą, taip pat pagalbos centrą, kuriame pilna instrukcijų, vaizdo įrašų vadovėlių ir kitų šaltinių, pinigų grąžinimo garantiją ir daugiau nei 150 USD pasiūlymų iš „Google“.

Kiekvienas narystės planas pateikia savo funkcijų sąrašą.

Pavyzdžiui, „WP Standard“ talpina 100 milijonų apsilankymų per mėnesį, 30 GB arba saugykla ir atsarginė kopija, ir 2 GB RAM. Kita vertus, „WP Ultimate“ siūlo neribotus apsilankymus, 240 GB atminties ir atsarginę kopiją bei 8 GB RAM.

Kiekviename plane taip pat yra patobulintas „cPanel“. „WP Standard“ pateikiamas kartu su „SiteLock CDN“, o kiti trys kainų planai pateikiami su „SiteLock CDN / WAF Pro“..

„WP Premium“ aprūpinama teigiama SSL, o „WP Ultimate“ – „Pozityviosios pakaitos SSL“.

„WordPress“ nustatymo paprastumas

„WordPress“ sąranka naudojant „Bluehost“ yra akimirksniu. Vos vienu spustelėjimu visos jūsų instaliacijos yra savo vietose.

Galite sukurti savo svetainę iš karto, kad vartotojams tai būtų tikrai patogu.

Užuot sukūrę savo svetainę etapais, atliksite ją iškart.

Tai leidžia maksimaliai išnaudoti „Bluehost“ teikiamas paslaugas.

Plėtimas yra vienas iš dalykų, į kuriuos ji patenka, taigi, jei jūsų svetainė yra maža ir auga, jos dydis yra didelis, tarnyba gali ją valdyti.

Išbandykite „BlueHost“

„GreenGeeks“ – Aš tai naudoju ir kai kuriose mano svetainėse

„Green Geeks“ - vienas geriausių „WordPress“ prieglobos pradedantiesiems

Kainų nustatymas – keičiamo dydžio kainų modelis, augant jūsų svetainei

„WordPress“ talpinimas naudojant „GreenGeeks“ paprastai kainuoja 9,95 USD per mėnesį. Šiuo metu jis parduodamas už 3,96 USD per mėnesį. Tai yra didelis taupymas ir turbūt susijęs su atostogomis.

„GreenGeeks“ už savo paslaugas siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Tai suteikia laiko pažiūrėti, ar paslauga atitinka jūsų poreikius ir lūkesčius. Jei to nėra, pinigų neišleidote.

Ši paslauga priima „Visa“, „MasterCard“, „Discover“ ir „American Express“ kaip mokėjimo formas. Tai taip pat leidžia „PayPal“ vartotojams atsiskaityti per savo sąskaitas.

Registracijos procesas vartotojams siūlo dvi galimybes: vieną žmonėms, kuriems reikia užregistruoti domeną, ir antrą žmonėms, norintiems naudoti esamą domeną.

Pagrindinės savybės

„GreenGeeks“ valdoma „WordPress“ priegloba apima keletą funkcijų. Teigiama, kad tai tinka tiek „WordPress“ tinklaraštininkui, tiek „WordPress kūrėjui veteranui“, nes paslauga yra „visiškai įkelta“.

Kai kurios žymiausios funkcijos, siūlomos naudojant mokamą „GreenGeeks“ paslaugą, apima neribotą interneto erdvės ir duomenų perdavimą bei 99,9% paslaugų teikimo laiką..

Jums nereikia jaudintis, kad paslauga ilgai neveikia ir trikdo srautą, patenkančią į jūsų svetainę. Net jei patiriate problemų, 365 dienas per metus klientas palaiko visą parą.

Kiti dalykai, kuriuos verta paminėti apie „GreenGeeks WordPress“ prieglobą, yra tai:

 • „WordPress“ migracija
 • „WordPress“ optimizuoti serveriai
 • Patobulintos saugumo priemonės
 • Paprastas, vieno paspaudimo „WordPress“ diegimas
 • Nemokamas domenų vardų perkėlimas ir registravimas
 • Greita SSD RAID-10 saugykla

„GreenGeeks WordPress“ priegloba apima keletą saugos funkcijų, kurios daugeliui vartotojų atrodo idealios. Pirma, jis siūlo automatinius atnaujinimus. Toliau jis nuskaito ir blokuoja saugumo problemas realiuoju laiku.

Ši paslauga taip pat saugo jūsų svetainę atskirai nuo kitų serverio klientų, kad būtų išlaikytas jūsų konfidencialumas.

„GreenGeeks“ taip pat turi įmontuotą funkciją Paskirstytas paslaugų atsisakymas (DDoS) apsauga, veikianti įmonės lygiu.

Jei tokio tipo išpuoliai įvyks dėl Trojos ar kito viruso, būsite apsaugoti.

„WordPress“ nustatymo paprastumas

„GreenGeeks“ nustatymas „WordPress“ užima labai mažai laiko.

Paslauga teikia instrukcijas vaizdo ir teksto priemonėmis.

Jei norite tai padaryti rankiniu būdu, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Atsisiųskite „WordPress“. Eikite į „WordPress“ atsisiuntimo puslapį. Atsisiųskite ir išsaugokite ZIP failą. Įsitikinkite, kad žinote, į kurį aplanką įdėjote failą, kad galėtumėte lengvai jį nuskaityti, kai jums jo reikia.
 2. Įkelkite „WordPress“ failus į „GreenGeeks“ prieglobos paskyrą. Norėdami įkelti failus, naudokite FTP klientą arba „cPanel“ failų tvarkyklę. Galite naudoti bet kurią parinktį ir gauti tą patį rezultatą. Vienintelis skirtumas yra tas, kad „cPanel“ leidžia nedelsiant įkelti ir išgauti failo turinį. Tai daro šį žingsnį greitesnį.
 3. Sukurkite savo tinklaraščio duomenų bazę. Kai „cPanel“ pasieksite „MySQL“ duomenų bazes, norėsite sukurti duomenų bazę ir priskirti vartotoją. Sekite savo sukurtos duomenų bazės vardą, vartotojo vardą ir slaptažodį.
 4. Įsitikinkite, kad jūsų „WordPress“ tinklaraštis yra tinkamai nustatytas. Apsilankymas http://wwww.savasdomenas.com/wp-admin/install.php. Tai leidžia nustatyti tinklaraštį. Jei jis yra pakatalogyje, jums reikės eiti į http://www.savasdomenas.com/subdirectory/wp-admin/install.php. Jis paprašys įvesti savo duomenų bazės vardą, vartotojo vardą ir slaptažodį. Jei „localhost“ neveikia „Duomenų bazės priegloba“, šios informacijos turėsite paprašyti žiniatinklio prieglobos. Palikite „Table Prefix“ ramybėje ir paspauskite pateikti. Prieš spustelėdami „Įdiegti„ WordPress ““, turėsite įvesti savo vartotojo vardą ir slaptažodį..

Nors atrodo, kad reikia pereiti daugybę žingsnių, jų nėra.

Tai tiesiog atsisiunčiama „WordPress“, įkeliami failai į jūsų prieglobos paskyrą, suteikiama vieta jiems gyventi ir įdiegiama „WordPress“, kad įsitikintumėte, jog viskas patikrinama gerai.

Peržiūrėkite šį vaizdo įrašą, kad būtų parodyta „WordPress“ sąranka:

Atminkite, kad sąskaita jau sukurta.

Taigi užsiregistruokite, po to sekite ��

Jei jums sekasi, jų palaikymas per pokalbį yra nepaprastas.

Išbandykite „Green Geeks“

„InMotion“ talpinimas

Kainodara

Yra trys skirtingos „InMotion“ kainų parinktys. Jie yra „Launch“, „Power“ arba „Pro“. Remdamiesi savo poreikiais ir nuostatomis, galite pasirinkti sau tinkamiausią variantą.

Paleidimas paprastai yra 7,99 USD per mėnesį. Jis parduodamas už 5,99 USD per mėnesį. Tai apima nemokamą domeną, dvi svetaines, neribotą vietą diske, neribotą pralaidumą ir neribotą el.

Galia yra 9,99 USD per mėnesį, o parduodama – 7,99 USD per mėnesį. Tai apima nemokamą domeną, šešias svetaines, neribotą vietą diske, neribotą pralaidumą ir neribotą el. Tai taip pat siūlo 2x spektaklį.

„Pro“ yra 15,99 USD per mėnesį. Šiuo metu jis parduodamas su 12% nuolaida, mažmeninė prekyba – 13,99 USD per mėnesį. Tai apima nemokamą domeną, neribotą skaičių svetainių, neribotą vietą diske, neribotą pralaidumą ir neribotą el. Jis taip pat siūlo 4x našumą ir „Pro Level Support“.

Pradėkite kurti savo svetainę naudodami „InMotion Hostingas“

Pagrindinės savybės

„InMotion“ priegloba siūlo įdomias funkcijas. Paslaugos vartotojai turi tikėtis:

 • „WordPress“ yra iš anksto įdiegta ir paruošta. Būsite pasiruošę ir bėgsite per kelias minutes.
 • Nemokamas domenas. Nesijaudinkite dėl naujo įsigijimo ar esamo registravimo, nes turite pradėti nuo visiškai naujo domeno.
 • Neribotas priegloba. Tai reiškia, kad nemokėsite daugiau, net jei naudojote didesnį pralaidumą.
 • Naudokite visus jums patinkančius papildinius. Tai yra jūsų svetainė ir ji turėtų būti tiksliai tokia, kokios norite.
 • Nemokamos temos. Pasirinkite tą, kuris padeda perduoti jūsų žinią pasauliui.
 • Atnaujinkite lengvai ir saugiai. Įdiekite atnaujinimus lengvai ir nebijodami, kad jie pakeis ar sugadins gerus dalykus, kuriuos jūs patiriate savo svetainėje.
 • Visiškai palaikoma. Gaunate reikalingą pagalbą kurdami ir talpindami savo svetainę.

Kitos funkcijos, kurios tikrai išsiskiria, yra automatinės kasdieninės atsarginės kopijos, talpyklos papildinių palaikymas, SSH, GIT, FTP ir „PhpMyAdmin Access“ bei nemokamas prastovų perkėlimas į svetainę nemokamai..

Jei planuojate perkelti esamą svetainę į „InMotion“, galite tai padaryti niekada niekam nežinant, kad turite. Jokios prastovos nereiškia daugiau lankytojų, o galiausiai daugiau pardavimų ir registracijų.

Paprasta nustatyti „WordPress“ svetainę

Su „InMotion“ „WordPress“ yra iš anksto įdiegtas ir paruoštas. Galite sukurti savo svetainę per kelias minutes.

Tai idealu, jei turite mažai žinių apie FTP.

Jei turite esamą svetainę, kurią norite perkelti į „WordPress“ prieglobos paslaugą, galite tai padaryti. Neatliksite prastovos, kuri yra ideali.

Kai jūsų svetainė nėra prisijungusi, žmonės negali joje apsilankyti ir jūs negalite iš to gauti naudos.

„WordPress“ svetainės nustatymas „InMotion“

Kodėl jūs taip elgiatės ir turite klausimą, tiesiog kalbėkitės „InMotion“ ir jie jums padės.

Pradėkite kurti savo svetainę naudodami „InMotion Hostingas“

„SiteGround“

„WordPress“ svetainių talpinimas

Kainodara

„SiteGround“ siūlo tris skirtingus kainų nustatymo variantus. Jie yra „StartUp“, „GrowBig“ ir „GoGeek“. Paleisties kaina reguliariai siekia 9,95 USD per mėnesį, tačiau šiuo metu diskontuojama iki 3,95 USD per mėnesį.

„GrowBig“ kaina yra reguliariai 14,95 USD per mėnesį, tačiau dabar diskontuojama iki 7,95 USD per mėnesį. „GoGeek“ kaina yra 2995 USD per mėnesį, tačiau jai taikoma nuolaida – 14,95 USD / mėn.

Pagrindinės savybės

Kiekvienas kainų planas siūlo vis kitokį. Pvz., „StartUp“ talpina vieną svetainę, kurioje „GoGeek“, abiejų kainų prizininkas, talpina kelias svetaines. „StartUp“ siūlo 10 GB žiniatinklio vietos, kur „GoGeek“ siūlo 30 GB interneto vietos.

Paleidimas leidžia 10 000 apsilankymų per mėnesį, o „GoGeek“ leidžia 100 000 apsilankymų per mėnesį.

Kiekviename plane siūlomos pagrindinės „WordPress“ funkcijos, tokios kaip nemokamas domenas, nemokamas WP perkėlimas, nemokamas WP diegimas ir WP automatinis įkėlėjas..

Aukščiausios „WordPress“ funkcijos apima „WordPress SuperCacher“, 30 atsarginių kopijų, prioritetinę techninę paramą ir vienerių metų nemokamą „Wildcard“ SSL.

„WordPress“ nustatymo paprastumas

„WordPress“ rankiniu būdu nustatomi keturi veiksmai.

Jie yra:

 • Atsisiųskite „WordPress“ diegimo paketą. Eikite į oficialų „WordPress“ atsisiuntimo puslapį. Spustelėkite mygtuką Atsisiųsti ir pasirinkite vietą, kur norite išsaugoti failą. Nepamirškite atsiminti aplanko, kurį įdėjote, kad galėtumėte lengvai prieiti prie jo.
 • Įkelkite reikiamus „WordPress“ failus į serverį. Įkelkite failus naudodami FTP. Yra keletas parinkčių, kurios leidžia tai padaryti. „Filezilla“ ir „cPanel“ yra vieni patikimiausių.
 • Sukurkite „WordPress“ „MySQL“ duomenų bazę. Priskirti vartotoją ir priskirti visus leidimus. Atsižvelkite į vartotojo vardą ir slaptažodį, kad galėtumėte naudoti ateityje.
 • Pereikite diegimo proceso veiksmus. Jei „WordPress“ yra įkeltas į „public_html“ katalogą, eikite į http://jurdomenas.com. Jei neturite failo pavadinimu wp-config.php, sukurkite jį. Tai padarysite spustelėję mygtuką Sukurti konfigūracijos failą. Jis paprašys jūsų paruošti reikiamą informaciją ir suteiks jums galimybę tęsti procesą spustelėjus mygtuką „Paleiskime!“ mygtuką. Kitame ekrane jūsų paprašys „MySQL“ duomenų bazės informacijos. Norėdami baigti viską, spustelėkite „Pateikti“.

Jei norite, kad jums būtų nemokamas „WordPress“ diegimas „SiteGround“, galite tai padaryti. Yra sąrankos vedlys, kurį naudojate.

Automatiškai įdiegiate „WordPress“ naudodami „Softaculous“. Taip pat turite galimybę nemokamai įdiegti „SiteGround“ palaikymo komandos rankiniu būdu.

Čia yra žingsnis po žingsnio vaizdo įrašas, kaip susikurti savo „WordPress“ svetainę

Pradėkite kurti savo svetainę naudodami svetainę

„DreamHost“

Kainodara

„DreamHost“ siūlo dvi kainodaros galimybes. Bendrasis priegloba prasideda nuo 7,96 USD per mėnesį ir apima vieno paspaudimo „WordPress“ diegimą. Tai palaiko kelias „WordPress“ svetaines, taip pat domenus. Ji taip pat siūlo 97 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

„DreamPress“ yra visiškai valdomas. Kuriate turinį, o „DreamHost“ rūpinasi viskuo. Tai iš anksto sukonfigūruota, kad būtų lengva pradėti iškart. Jis taip pat keičiamas, todėl gali valdyti papildomą srautą be pralaidumo ribų.

Pagrindinės savybės

Keletas pagrindinių „DreamHost“ funkcijų yra:

 • Kelios el. Pašto paskyros. Turėkite tiek el. Pašto abonementų, kiek jums reikia. Prisijunkite prie „atmail“ žiniatinklio kliento, kai tik norite skaityti ir kurti el. Laiškus.
 • Galimybė naudoti bet kurią jums patinkančią temą ar papildinį. „DreamPress“ nėra jokių apribojimų. Sukurkite jums tinkamiausią identitetą.
 • Automatiniai atnaujinimai. Ši funkcija apsaugo jūsų svetainę. Ji rūpinasi problemomis, su kuriomis gali susidurti be jūsų pagalbos.
 • Nustatykite el. Prekybą. Ši parinktis teikiama naudojant SEO su SSL. Jis turi iš anksto įdiegtą „Let’s Encrypt TLS / SSL“ sertifikatą. Tai taip pat suteikia asmeninį IP adresą.
 • Nėra lankytojų apribojimų ar pralaidumo pralaidumo. Jums nereikia jaudintis dėl svetainių strigčių, nes padidėjo srautas. Jūsų svetainė yra tinkama eiti, nesvarbu, kiek ją stebėsite.
 • „WordPress“ užkardos blokai. Saugokite savo svetainę nuo atakų. Saugumas yra didelis „DreamPress“, kaip ir jūsų, prioritetas.

Panašiai kaip ir konkurentų, „DreamHost“ turi įdiegtus saugos protokolus.

Tai suteikia jums galimybę nustatyti tiek el. Pašto abonementų, kiek reikia optimaliai funkcionuoti.

Jis taip pat naudoja jūsų pasirinktą temą ir papildinius, taigi svetainė tikrai yra jūsų.

„WordPress“ nustatymo paprastumas

„DreamHost“ įdiegimas užima mažai laiko. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai eiti į „Vieno spustelėjimo“ diegimo puslapį, esantį skydelyje „Skydelis ir gėrybės“.

Spustelėkite norimos įdiegti programos piktogramą. Šiuo atveju tai yra „WordPress“.

Pasirinkite norimą domeną spustelėdami „Įdiegti“ išskleidžiamajame meniu.

Tada pamatysite mygtuką, kuris sako: „Įdiek man dabar!“ Baigę diegti, gausite pranešimą, kuriame nurodoma, kad jis buvo sėkmingas.

Peržiūrėkite šį vaizdo įrašą, kad padėtumėte nustatyti „WordPress“ svetainę naudodami „Dream Host“

https://www.youtube.com/watch?v=WEUGgBLb-zc

Pradėkite kurti savo svetainę naudodami „Dream Host“

Išvada dėl 5 geriausių „WordPress“ prieglobos pradedantiesiems

Paprasčiausiai susipažinsiu su 5 geriausiais „WordPress“ priegloba pradedantiesiems

 • Žalieji Geeksai
 • „InMotion“
 • „Bluehost“
 • Svetainės pagrindas
 • Svajonių šeimininkas

Visi šie 5 yra puikūs prieglobos paslaugų teikėjai jūsų netrukus tapsiančia „WordPress“ svetaine.

Jie siūlo lengvą sąranką ir kainą, kuria jausitės patogiai, jei tik pradėsite.

Be to, klientų aptarnavimas yra puikus, nes tai padeda jums atlikti žaidimą ir atspėti žaidimą, o ne žinoti ir iš jo..

Mėgaukitės kurdami savo „WordPress“ svetainę.

Ar dar neišbandėte nė vieno iš šių variantų?

Jei taip, kuris iš jų?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map