7 geriausios „WordPress“ prieglobos įmonės – išsamus palyginimas

„WordPress“ yra plačiausiai naudojama turinio valdymo sistema (CMS). Manoma, kad 27% visų šiandien internetinių svetainių. Platforma išversta į daugiau nei 40 skirtingų kalbų.


Yra daugiau nei 30 000 „WordPress“ galimi skirtingi papildiniai, ir šis skaičius kasdien auga. Be to, „WordPress“ kūrėjai gali tikėtis uždirbti daugiau nei 50 USD / val.

CNN, „eBay“, „Mashable“ ir „The New York Times“ yra tik keli garsūs vardai, kurie naudoja „WordPress“ savo tinklaraščiams skelbti.

Kadangi yra tokia didelė šios paslaugos paklausa, yra daugybė geriausio „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjų. Bet kaip jūs galite atskirti geriausius nuo kitų?

Nustatant, kas yra geriausia „WordPress“ prieglobos įmonė, reikia atsižvelgti į daugybę kintamųjų. Keletas dalykų, į kuriuos daugiausia dėmesio skirsime, yra šie:

 • Pateiktos vietos diske ir pralaidumo
 • Pinigų gražinimo garantija
 • „WordPress“ diegimo paprastumas
 • Mėnesio kaina
 • SSL sertifikatų, domenų ir adresų kaina
 • Pagalba klientams

Norėdami gauti maksimalų sprogimą už savo pinigus, norėsite maksimalaus pralaidumo ir laisvos vietos diske. Galų gale, kuo daugiau turinio galite priglobti savo svetainėje, tuo geriau – mažiau tikėtina, kad serveris įsikibs ir įkels lėčiau (yra ir papildinių, kurie padeda suspausti failus, kad jūsų puslapis būtų greičiau įkeliamas, pvz., WP Smush).

Kas nemyli pinigų grąžinimo garantijų? Žinoma, jei pasirinksite vieną iš geriausių „WordPress“ prieglobos įmonių, jums niekada nereikės naudotis šia garantija.

Į mėnesinę bet kurio „WordPress“ pagrindinio kompiuterio kainą bus įtrauktas tam tikras skaičius domenų ir adresų, kartu su galimybe gauti apsaugoto „socked“ lygmens sertifikatą (trumpai – SSL sertifikatą). Kai kurie paslaugų teikėjai už tai ima papildomą mokestį, o kiti – nemokamai.

Ir, be abejo, daugumai žmonių svarbiausia yra patogumas ir diegimas. Mes ne visi ekspertai programuotojai.

Laimei, viena iš priežasčių, kodėl „WordPress“ yra naudojama taip plačiai, yra ta, kad ją gali suprasti beveik kiekvienas, turintis pagrindines kompiuterio žinias. Galite dar labiau tinkinti savo svetainę, jei žinote HTML ir CSS, bet to neprivalote.

7 geriausių „WordPress“ prieglobos įmonių apžvalga

Tiksli šio sąrašo tvarka nėra tokia svarbi kaip paminėti vardai. Jums bus sunku susitarti dėl to, kuri „WordPress“ prieglobos įmonė yra pirmoji. Nemaža dalimi tai susiję su vartotojo patirtimi, kuri yra daugiau ar mažiau subjektyvi.

Atsižvelgiant į tai, yra keletas vardų, turinčių geriausių „WordPress“ prieglobos įmonių reputaciją ir teikiančių savo klientams viską, ko reikia „WordPress“ svetainei sukurti.

Čia yra 7 geriausios „WordPress“ prieglobos įmonės:

1. „GreenGeeks“

„GreenGeeks“ svetainė

Įkurta 2008 m, „GreenGeeks“ ekologiškas „WordPress“ svetainių priegloba. Jų svetainėje sakoma, kad jos teikia „300% ekologišką interneto prieglobą“.

Jie naudoja ne tik švarią, atsinaujinančią energiją, bet ir teikia puikias paslaugas už mažą kainą. Jų ekologinio starterio planas prasideda nuo 3,95 USD / mėn. Su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Vienu spustelėjimu „WordPress“ diegimas sako viską. Šis įrengimas bus vėjas.

Vienas puikus „GreenGeeks“ dalykas yra tai, kad jie automatizuoja dvi esmines „Google“ funkcijas svetainės priegloba kad kai kurie kiti vaikinai verčia jus daryti rankiniu būdu: atsargines kopijas ir atnaujinimus.

Kas 24 valandas jūsų svetainė turės visus savo duomenų atsargines kopijas, o „WordPress“ naujiniai bus įdiegiami automatiškai, kai tik jie bus prieinami. Tai yra dvi funkcijos, kurios ne tik palengvina reikalus, bet ir padidina bendrą jūsų svetainės saugumą, į ką atkreipia dėmesį ir „GreenGeeks“. Pasirinktinės saugos taisyklės ir nulinės dienos pažeidžiamumo pataisos padeda apsaugoti jūsų svetainę.

Be to, jų prieglobos planuose yra nemokamas „Let’s Encrypt Wildcat SSL“ sertifikatas.

Atsižvelgiant į visus dalykus, nesunku suprasti, kodėl „GreenGeeks“ yra viena iš geriausių „WordPress“ prieglobos parinkčių.

2. WP variklis

WP variklis

WP teikia tai, kas vadinama valdoma priegloba. Tvarko priegloba iš esmės yra skirta priegloba, kurią valdo profesionali komanda. Tai leidžia jums turėti geriausius iš abiejų pasaulių – visą saugumą, patikimumą ir pritaikomumą tam skirtame serveryje, turėdami patyrusią technologų komandą, pasirengusią jums padėti.

Jei esate didelė įmonė ar talpinate duomenis, kuriuos būtinai reikia saugoti bet kokia kaina, „WP Engine“ gali būti jums.

Jų paslaugos kainuoja brangiau – 35,00 USD / mėn., Tačiau tai nėra neįprasta, kiek tai susiję su valdomu priegloba.

„WP Engine“ teikia aukštos kokybės palaikymą visą parą, naudoja geriausią turimą savo klasės architektūrą ir visą darbo dieną dirba inžinierių komanda, nuolat tobulinanti pažangiausias „WordPress“ technologijas. Kitaip tariant, jie specializuojasi visuose „WordPress“ dalykuose.

3. „InMotion“ talpinimas

„InMotion“ talpinimas

„InMotion“ buvo maždaug nuo 2001 m., kai pats internetas dar buvo klasėje.

Ši įmonė siūlo „WordPress“ prieglobą, pradedant nuo 4,99 USD / mėn. Vienai svetainei su jų WP-1000s planu. „WP-1000s“ planas idealiai tinka mažiems tinklaraščiams, kuriuose per mėnesį apsilanko mažiau nei 20 000 lankytojų.

Atsižvelgiant į tai, kad tai apima 40 GB SSD atminties su neribotu pralaidumu ir el. Pašto abonementais, atrodo, kad tai gana geras sandoris. Jie taip pat įmeta nemokamą SLL sertifikatą.

„InMotion“ taip pat teikia nemokamas automatines atsargines kopijas ir pataisas, taip pat nemokamą apsaugą nuo įsilaužimų ir kenkėjiškų programų.

Vienas dalykas, kuriuo „InMotion Housing“ didžiuojasi, yra serverių greitis. Naudojant kietojo kūno diskus ir patobulintą talpyklos kaupimą jūsų svetainė gali būti greitai įkeliama kiekvieną kartą.

Greitis yra svarbus bet kurios „WordPress“ svetainės elementas. Tyrimai parodė, kad svetainėms, kurių įkėlimas užtrunka daugiau nei sekundę ar dvi, yra daug didesnė sparta. Šiame skaitmeniniame amžiuje mes esame nekantrūs ir nemėgstame sėdėti švaistydami savo brangaus laiko, kol įkeliamas tinklalapis (mes mieliau eikvotume jį naršydami „Facebook“ sklaidos kanalus)..

„InMotion“ svetainėse yra iš anksto įdiegta „WordPress“, todėl galite paleisti visą savo svetainę per mažiau nei valandą.

Turėdami visapusišką palaikymą visą parą ir nukeldami dizainą, visų lygių svetainių kūrėjai ras „InMotion“ būstą kaip vieną iš geriausių „WordPress“ prieglobos parinkčių..

4. „BlueHost“

„BlueHost“

„Bluehost“ 1 paspaudimas „WordPress“ diegimas, 30 dienų pinigų grąžinimo garantija ir klientų aptarnavimas visą parą.

Tik už 2,95 USD per mėnesį „BlueHost“ siūlo neprilygstamą kainą su 50 GB vietos diske, neribotą pralaidumą, 5 el. Pašto paskyras ir nemokamą SLL sertifikatą..

Daugiau nei 2 milijonai svetainių pasirenka „BlueHost“ kaip savo prieglobos įmonę. Jau vien tai rodo, kad jie yra vienas iš geriausių „WordPress“ prieglobos pasirinkimų.

Tai, ko nepasiūlo daugelis kitų paslaugų, teikia „BlueHost“ planus su daugiau nei 150 USD reklamos pasiūlymų iš „Google“ ir „Bing“. Ši ypatinga premija daro jų planus ypač patrauklius.

Turbūt pastebimiausias „BlueHost“ aspektas yra tas, kad „WordPress.org“ juos rekomenduoja kaip „WordPress“ svetainių pirmaujančią interneto prieglobos paslaugų teikėją. Jų serveriai sukurti taip, kad „WordPress“ svetaines priimtų „kaip sapną“.

Yra ką pasakyti apie „WordPress“ prieglobos įmonę, kuri pati pagyrė tokią „WordPress“ formą. „BlueHost“ neabejotinai yra viena geriausių „WordPress“ prieglobos bendrovių.

5. „HostGator“

„HostGator“

„HostGator“ „liukas“ planas prasideda maždaug 2,75 USD per mėnesį.

Šis turi keletą nuostabių funkcijų, kurių dauguma kitų paslaugų teikėjų nesiūlo.

Į liukų planą įeina neišmatuotas pralaidumas, neribota vieta diske, neribotas el. Pašto adresas ir diegimas vienu paspaudimu. Tai yra daug neriboto. Be to, „HostGator“ siūlo nemokamą perkėlimą į svetainę – už tai dauguma konkurentų imasi didelę kainą. Po 45 dienų „HostGator“ uždirba pinigus – 50% geresnė nei daugelis jo konkurentų.

Kalbant apie galimybes, siūlomas už mažą kainą, „HostGator“ yra toli gražu ne viena geriausių „WordPress“ prieglobos galimybių.

6. „iPage“

„iPage“

„iPage“ pasiūlymo kaina tik 1,95 USD / mėn.

Jų planuose numatyta daugiau kaip 500 USD papildomų funkcijų, pasak jų pagrindinio puslapio. Šie priedai apima tokius dalykus kaip 100 USD pasiūlymai tiek „Google“, tiek „Bing“ reklamoms, nemokami „WordPress“ kūrimo įrankiai ir nemokami „Sitelock“ saugos įrankiai..

Neribota vieta diske, keičiamas pralaidumas, neriboti domenų pavadinimai ir 1 spustelėjimo diegimo programa leidžia „iPage“ lengvai pasirinkti. „iPage“ planuose yra standartinė 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„iPage“ teikia puikų klientų aptarnavimą. Dieną ar naktį galite kalbėtis su palaikymo specialistu telefonu arba internetu. Jie taip pat turi internetinį pagalbos centrą ir bilietų sistemą pačioms išsamiausioms problemoms spręsti.

Dėl patobulintų saugos funkcijų ir vientisos „PayPal“ integracijos „iPage“ tampa svarbiu pasirinkimu visiems, norintiems atidaryti el. Prekybos svetainę.

Dienos pabaigoje atrodo, kad „iPage“ yra dar viena geriausių „WordPress“ prieglobos parinkčių.

7. „GoDaddy“

Varyk Tėti

Dėl jų plačių rinkodaros kampanijų, Varyk Tėti yra labiausiai atpažįstamas vardas tarp geriausių „WordPress“ prieglobos įmonių.

Šiuo metu „GoDaddy“ yra labiausiai prieinamas pasirinkimas sąraše. Už tik vieną dolerį per mėnesį galite gauti vieną domeną su automatiniu „WordPress“ diegimu, kasdienėmis atsarginėmis kopijomis ir programinės įrangos atnaujinimais. Jie taip pat apima vieną nemokamą el. Pašto adresą vieneriems metams. Tačiau su šiuo planu gausite tik 10 GB SSD disko vietos.

„GoDaddy“ svetainės saugos funkcijos prieinamos tik „Ultimate“ plano nariams.

„GoDaddy“ turi integruotą „SEO“ funkciją, skirtą „WordPress“. Tačiau atsižvelgiant į tai, kad „WordPress“ yra nesuskaičiuojama daugybė SEO papildinių, tai nėra tikras jų pirkinys.

„GoDaddy“ siūlo SSL sertifikatus – bet ne nemokamai. Vienai svetainei SSL sertifikatas pirmaisiais metais jums kainuos 59,99 USD per metus.

„GoDaddy“, turinti 17 milijonų klientų ir daugiau nei 75 milijonus valdomų domenų, tikrai yra viena populiariausių prieglobos galimybių.

Keletas pastabų apie 7 geriausias „WordPress“ hostingo parinktis

Reikėtų pažymėti, kad aukščiau nurodytos normos yra „pradedančios“. Daugelis jų siūlomi tik ribotą laiką, o dauguma įvadinių kursų galioja tik pirmaisiais hostingo metais. Po to prasideda visa kaina.

Kai reikia atsiminti apsipirkdami prieglobos įmonėje, visada patikrinkite kainą, pažymėtą kaip „originali“ arba „kai atnaujinate“ – greičiausiai tai mokėsite po pirmųjų metų.

Be to, į sąrašo kainą įeina tik pačios pagrindinės savybės. Turėsite nusipirkti nemažai papildomų priedų, kad jūsų svetainė padarytų viską, ko norite. Kainos visada keičiasi, nes įmonės konkuruoja siūlydamos laikinas nuolaidas.

Atminkite, kad, išskyrus „WP Engine“, mes čia kalbame apie bendrą prieglobą – ne apie specialųjį prieglobą, debesų prieglobą ar virtualius privačius serverius (VPS). Tačiau dauguma, jei ne visi, iš aukščiau išvardytų teikėjų siūlo ir šias paslaugas.

Jei nesate didelė korporacija ar neturite labai neskelbtinų duomenų tvarkymui reikalingų duomenų, jums tikriausiai nereikia specialiojo prieglobos (kuri kainuoja daug brangiau ir reikalauja specialių žinių). VPS ir „debesies“ priegloba gali būti tinkama tam tikrose situacijose, tačiau yra brangesni ir dažniausiai jų reikia tik didesnėms el. Prekybos svetainėms ar tinklaraščiams, kuriuose yra labai didelis srautas.

Bendrinamasis priegloba yra dažniausiai naudojama prieglobos parinktis, kaip ir „WordPress“ yra dažniausiai naudojama CMS. Tai suteikia didžiausią patogumą naudotis, tuo pačiu gaunant mažiausią kainą ir turint tinkamas klientų aptarnavimo paslaugas.

Daugeliui žmonių šios geriausios „WordPress“ prieglobos įmonės teiks visas jums reikalingas paslaugas.

Išmintingai rinkitės geriausią „WordPress“ prieglobą

Priimdami sprendimą dėl geriausio „WordPress“ prieglobos varianto, atsižvelkite į savo poreikius. Ar pradedate naują tinklaraštį ar el. Prekybos svetainę? Ar ši svetainė bus pagrindinis jūsų smulkaus verslo puslapis? Jei taip, pagrindinės bendro naudojimo „WordPress“ teikėjo funkcijos bus viskas, ko jums reikia.

Jei perkeliate didesnę svetainę ar tinklaraštį pas naują teikėją, turite jau įsteigtą stambų verslą ar tvarkote neskelbtinus duomenis, turėsite apsvarstyti išsamesnius nei čia aptarti klausimus. Vis tik 7 geriausi WordPress prieglobos pasirinkimai atsakys į visus iškilusius klausimus ir gali suteikti jums reikalingas paslaugas.

Negalite suklysti dėl vienos iš šių „WordPress“ prieglobos parinkčių. Pasirinkite jums tinkamiausią variantą ir eikite jo ieškoti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map