Fotogrāfijas vietnes juridiskā puse

Mani saturu lasītāji atbalsta tādi satriecoši cilvēki kā jūs. Kas nozīmē, ka es varētu nopelnīt komisiju. Uzziniet vairāk šeit!


Fotogrāfijas vietnes juridiskā puseKad esat izlēmis atvērt fotogrāfiju biznesu tiešsaistē, jūs saskaras ar dažiem sarežģītiem uzdevumiem, piemēram, autortiesību aizsardzības iestatīšanu un racionalizēta veikala izveidošanu, kur fani var iegādāties izdrukas.

Tomēr likumīgas fotogrāfijas vietnes vadīšana nozīmē, ka jums ir jāapsver arī veidošana un nodokļi.

Izveidojot savu fotografēšanas biznesu, lai gūtu panākumus, jūs būsit labāk piemērots, lai turpinātu šos panākumus un izveidotu savu vietni likumīgi.

Fotogrāfiem, kuri tikko sāk darbu

Ja esat nolēmis atvērt savu biznesu, jums ir jāizņem viss likumīgais materiāls. Jums vajadzētu apskatīt uzņēmējdarbības struktūras, nodokļus un licences.

Jums var būt nepieciešams sazināties ar vietējo mazo uzņēmumu aģentūru, lai uzzinātu par fotogrāfu licencēm un jauno biznesu.

Viņi var piedāvāt daudz informācijas mazajiem uzņēmumiem un jaunizveidotiem uzņēmumiem.

Izvēlieties biznesa struktūru

Tur ir pieejamas vairākas biznesa struktūras, taču ir arī dažas, kas piemērotas fotogrāfiem.

Uzņēmējdarbības struktūras tipos ietilpst individuālais īpašnieks, sabiedrība ar ierobežotu atbildību un korporācija.

Jūsu izvēlētais struktūras veids būs atkarīgs no uzņēmējdarbības veida, investīciju izmaksām, atbildības izvēles un nodokļiem.

Vienīgais īpašnieks: Šie ir vispopulārākie fotogrāfiem, jo ​​tos parasti izmanto mazu uzņēmumu īpašniekiem, kuriem nav daudz investīciju kapitāla, ar kuriem strādāt.

Jūs varat izveidot individuālo uzņēmumu, iesniedzot sertifikātu “veic uzņēmējdarbību kā” savā apgabalā vai štatā.

Lai arī šim veidam ir viszemākās ieguldījumu izmaksas, jūs nesaņemat nekādu atbildību.

Personīgajiem aktīviem nav robežu un tie netiek turēti atsevišķi no uzņēmējdarbības aktīviem.

Ja izvēlaties individuālo uzņēmējdarbību, jums kopā ar personīgajām nodokļu deklarācijām jāiesniedz nodokļu shēma “C”..

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (LLC) – Šī ir vēl viena populāra struktūra jaunu uzņēmumu dibināšanai.

Šī struktūra nodrošina īpašnieka aizsardzību, jo uzņēmējdarbību un personiskos īpašumus neuzskata kopā.

Uzņēmumiem, pamatojoties uz organizācijas statūtiem, ir lielākas naudas ieguldījumu izmaksas, un tas ir visizdevīgākais tiešsaistes fotografēšanas uzņēmumiem, jo ​​ir noteikti atbildības un nodokļu ierobežojumi..

Visi LLC ienākumi tiek aplikti ar nodokli tikai vienreiz, jo zaudējumi, kredīti, ienākumi un atskaitījumi var “izplūst cauri” uzņēmuma īpašniekam. LLC pārvalda dalībnieki un ienākumi, atskaitījumi, kredīti un zaudējumi, tāpēc tas ir sadalīts ar pareizo dokumentāciju.

Korporācija: Tie ir populārāki jau dibinātiem maziem uzņēmumiem ar lielāku ieguldījumu kapitālu.

Jums ir nepieciešami vairāk sākuma fondu, lai būtu veiksmīga korporācija. Ir arī divu veidu korporācijas: C un S.

C korporācijas tiek apliktas ar dubultu aplikšanu ar nodokļiem, taču no tā var izvairīties, ja uzņēmuma īpašnieki saņem tikai parastu un saprātīgu algu.

S korporācija ir populārāka no abām fotogrāfiem, jo ​​struktūras peļņa nav vienmērīgi jāsadala, bet korporācijas iekasē no valsts korporatīvajām nodevām.

Valstīs ir arī atšķirīgi likumi uzņēmējdarbības struktūrām. Lielākā daļa biznesa rokasgrāmatu norāda, ka Viskonsinai ir labākie likumi attiecībā uz LLC.

Kā izvēlēties pareizo biznesa struktūru biznesa vietnēm?

Apsverot savas fotografēšanas vietnes panākumus, jums jāizlemj, kas jums ir vissvarīgākais. Šie ir tikai daži faktori:

* Atjaunošana
* Ilgtermiņa mērķi
* Monetārie ieguldījumi
* Vēlamā aktīvu aizsardzība

Ja jums nav daudz naudas sākuma izmaksām, labākais risinājums būtu individuālais īpašnieks, bet, ja vēlaties arī aizsargāt savus īpašumus, jums būs jāiesniedz pieteikums kā LLC.

Pastāv arī ilgtermiņa priekšrocības, kļūstot par LLC. Neatkarīgiem fotogrāfiem ir grūti pašiem dibināt korporācijas.

Nodokļu izdošana fotogrāfiem

Pastāv dažāda veida nodokļi, kas jums jāmaksā atkarībā no vietnes darbības vietas, jo nodokļu likumi attiecībā uz digitālajām precēm dažādās valstīs atšķiras..

Ir federālie ienākuma nodokļi, valsts ienākuma nodokļi un valsts tirdzniecības nodokļi. Ir arī daži dažādi nodokļi, kas ir atkarīgi no jūsu biznesa veidošanas, un tie atšķiras arī atkarībā no jurisdikcijas.

Federālie ienākuma nodokļi

Jums jāņem vērā federālais ienākuma nodoklis, kas attiecas uz visiem jūsu ienākumiem no jūsu fotografēšanas biznesa.

Nav federālā tirdzniecības nodokļa. Jums katru gadu jāiesniedz prasība, un vienmēr vajadzētu ietaupīt daļu no jūsu peļņas, lai samaksātu nodokļus, jo rēķins tiks uzkrāts no IRS.

Jums kā uzņēmējam pašam jāietur ieturējums. Iespējams, ka visu gadu varēsit samaksāt nodokļus, lai izvairītos no pārsteigumiem.

Tas ir atkarīgs no uzņēmuma veida un valsts, tāpēc, ja vēlaties izmantot šo opciju, jums būs jāsazinās ar IRS.

Valsts ienākuma nodoklis

Turklāt dažos štatos ir arī valsts ienākuma nodoklis, kas ir tieši tāds pats kā federālais ienākuma nodoklis. Valsts ienākuma nodoklis jums būs jāiesniedz atsevišķi.

Valsts pārdošanas nodoklis

Lielākajai daļai uzņēmumu, kas pārdod produktus, ir jāiekasē nodokļi par jūsu valsti. Tomēr dažas valstis digitālo preču pārdevējiem neprasa iekasēt nodokļus.

Jums vienmēr jāpiemēro valsts tirdzniecības nodoklis papildus digitālo preču cenai. Jums arī jāsaņem bezmaksas tirdzniecības atļauja.

Jums jāiesniedz arī pārdošanas nodokļa deklarācija kopā ar citām nodokļu prasībām. Vietējie pārdošanas apjomi un nodokļi tiek aprēķināti atkarībā no tā, kur esat reģistrējis savu biznesu.

Iespējams, ka jums būs jāmaksā tirdzniecības nodokļi, ja jūs kā fotogrāfs darbojaties citās jomās. Lielākajai daļai fotogrāfu, kas pārdod izdrukas un audeklus, jāiekasē pārdošanas nodoklis.

Ja persona iegādājas lejupielādi, piemēram, digitālo fonu, iespējams, jums nebūs jāiekasē pārdošanas nodoklis.

Lai noskaidrotu, vai digitālajām precēm tiek piemērots tirdzniecības nodoklis, jums jāsazinās ar vietējo nodokļu aģentūru.

Uzņēmējdarbības veidlapas Fotogrāfi

Jums šīs veidlapas būs jāglabā.

Portreta līgums

Klientiem un fotogrāfiem jāslēdz līgums, ko sauc par portreta līgumu.

Tajā ir aprakstīta tāda specifika kā maksājumi, atcelšanas politika, sesijas datums un citas. Ja jums nav šīs formas, attiecību gaidas un politikas var tikt apstrīdētas.

Ja jūs neizmantojat šo veidlapu, jūs riskējat tikt iesūdzēts tiesā, ja klienta fotosesijas vai portreta gadījumā kaut kas noiet greizi.

Modeļa izlaišana

Fotogrāfijas subjektam jāparaksta arī atbrīvojums. Arī nepilngadīgā vecāks vai aizbildnis paraksta šo atbrīvojumu.

Izlaidums dod fotogrāfam atļauju fotogrāfiju parādīt un izmantot izstādēs vai personiskai lietošanai.

Izdruka

Fotogrāfiem ir arī jāinformē klienti, ka viņiem ir tiesības, lejupielādējot digitālos failus no jūsu vietnes.

Jums vajadzētu būt sīki izstrādātiem ierobežojumiem attiecībā uz to, ko var un ko nevar izdarīt, izmantojot digitālo lejupielādi.

Kādas privilēģijas jūs atļaujat saviem fotoattēliem? Klienti bieži vēlas neierobežotu izmantošanu, taču viņi, iespējams, nosauc šīs autortiesības.

Jums jānorāda, ka viņiem nepieder autortiesības, taču viņi var iegādāties licenci fotoattēlu izmantošanai atbilstoši jūsu specifikācijām.

Jums vajadzētu arī saprast atšķirības starp drukāšanu un autortiesību izlaišanu.

Neatkarīga būvuzņēmēja līgums

Ja plānojat sadarboties ar citiem fotogrāfiju vai tīmekļa dizaina pasaulē, jūs, visticamāk, slēdzat neatkarīgu darbuzņēmēja līgumu.

Tajā ir norādīts, kādas preces vai pakalpojumi tiek sniegti par kādu algu, un bieži tiek ietverta informācija par termiņiem vai laiku.

Līgumā arī jānorāda, ka pabalsti nav iekļauti un ka darbuzņēmējiem ir jāiesniedz savi nodokļi. Jūs varat norādīt citas cerības un politikas attiecībā uz līgumu.

Paziņojums par autortiesībām

Ja plānojat izveidot veiksmīgu fotografēšanas vietni, jums ir jābūt aizsargātai ar autortiesībām. Lielākā daļa klientu nesaprot vai nepievērš uzmanību autortiesībām, bet tas ir vēl jo vairāk iemesls, kāpēc jūs to darāt.

Ja viņi pērk failus tiešsaistē, viņi, iespējams, vēlēsies tos izmantot drukāšanai. Jums jāprecizē, kādus fotoattēlus var izmantot un cik bieži tos var izmantot kā daļu no autortiesību licences.

Jums arī jāpasaka, ka autortiesību likumi ir spēkā ikreiz, kad klienti no jūsu vietnes iegādājas mākslu vai fotoattēlus.

Runājiet ar juristu

Ja jums rodas neskaidrības par fotografēšanas vietnes dibināšanas juridiskajiem aspektiem, iespējams, vēlēsities konsultēties ar juristu par pareizu biznesa veidošanu un veidlapu iegūšanu, lai aizsargātu savu darbu.

Iespējams, ka jūsu vietnei ir vajadzīgas arī īpašas autortiesības. Varat arī apsekot populārās fotografēšanas vietnes, lai saprastu, kā izveidot savus autortiesību un tiesiskās aizsardzības līgumus.

Ir svarīgi, lai jūs visu šo iestatījumu saņemtu pirms darba sākšanas tiešsaistē.

Fotogrāfijas vietnes izveidošana ir neticams solis uz priekšu fotogrāfiem.

Jūs ieejat biznesa tirgū un atverat savu darbu pamanāmu no visas pasaules.

Veicot attiecīgus pasākumus, jums jāievēro atbilstoši piesardzības pasākumi un, domājot par autortiesībām, vienmēr jādomā.

Kad esat sevi pasargājis, jums būs likumīgāks tiešsaistes fotografēšanas bizness, kas var arī virzīties uz priekšu jūsu karjerā.

Attēlu kredīts: mans darbs

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map