8 lieliskas iespējas jūsu e-komercijas vietnei

Mani saturu lasītāji atbalsta tādi satriecoši cilvēki kā jūs. Kas nozīmē, ka es varētu nopelnīt komisiju. Uzziniet vairāk šeit!


Sarkanā atslēga ar grozu
Ir droša vietne

E-komercijas pasaule darbojas katrā virzienā, bet kā zināt, vai virzāties pareizā virzienā?

Tā kā šodien tūkstošiem uzņēmumu sāk darbu tiešsaistē, daudzi nonāk kaut kādos slazdos un ne tieši iegūst savus tiešsaistes veikalus un reklamējas pareizajā kājā..

Jūsu e-komercijas vietnē ir visu veidu inovatīvas iespējas, kas to padarīs labāku gan jums, gan jūsu apmeklētājiem.

Šīs ir dažas no populārākajām izvēlēm mūsdienu tiešsaistes biznesa vietnēs.

1. Izstrādājiet drošu vietni

Ir svarīgi nodrošināt, lai jūsu vietne būtu droša. Visu veidu datus var koplietot tiešsaistē, taču vēlaties pārliecināties, vai šiem datiem var piekļūt tikai atļautās personas.

Turklāt, lai aizsargātu arī savus apmeklētājus, jums jāpārliecinās, ka jums ir drošības sertifikāti un droši iepirkumu grozi.

Daudzi uzņēmumu īpašnieki vienkārši neuzskata, ka viņus uzlauzīs, vai arī domā, ka viņi vēlāk varētu pievienot drošību.

Tomēr labāk ir iekļaut drošību jau no paša sākuma ar stabilu fona attīstību.

E-komercijas vietnēs šodien tiek uzstādīti precīzi PCI atbilstības skenēšanas un kontroles mehānismi, lai nodrošinātu, ka hakeri nenotiek.

2. Atbildiet uz visu mobilo

Mobilā e-komercija ir pārņēmusi. Tā kā planšetdatoru un viedtālruņu pārlūkošana kļūst arvien populārāka, uzņēmumiem ir jāgatavojas atbildes reakcijai, ja viņu vietnes nav savietojamas ar pārlūkošanu un pieskaršanos mobilajām ierīcēm.

Ja pagājušā gada Melnā piektdiena bija kā norāde, mobilo iepirkšanās tendence noteikti pieaug ar katru jauno gadu.

Jūs jau pašā sākumā varat izmantot labāku pieredzi mobilajā telefonā, neradot atsevišķu vietni mobilo ierīču lietotājiem.

3. Piedāvājiet elastīgu tiešsaistes tērzēšanu

Tiešraides tērzēšana ir lielisks veids, kā apmeklētāji var sazināties ar atbalstu, uzdot jautājumus, pieprasīt papildinformāciju vai pat uzzināt par īpašiem piedāvājumiem un produktiem.

Mūsdienās daudzi cilvēki nevēlas pavadīt laiku aizkavējoties ar klientu apkalpošanas aģentu pa tālruni.

Viņi vēlas saņemt atbildes uzreiz. Tiešraides tērzēšana var nodrošināt šo risinājumu jūsu vietnei.

4. Izveidojiet un pārvaldiet saturu

Vietnes ar tendenciozu un atbilstošu saturu būs populārākas nekā vietne, kas nekad netiek atjaunināta.

Izmantojot bieži uzdoto jautājumu sadaļu, emuāru un rakstus, jūs piedāvājat daudzveidīgu autoritatīvu informāciju, saites un reklāmas iespējas.

Turklāt, ja klientiem rodas jautājumi par produktiem vai viņi vēlas justies droši, veicot pirkumus, viņi meklēs BUJ lapu, kurā ir izskaidrota nosūtīšana, atgriešana, uzņēmuma politikas, īpašie piedāvājumi un citas problēmas.

5. Iegūstiet maksimālu klientu pieredzi

Pastāv visu veidu e-komercijas vietnes, taču pielāgotā e-komercijas vietne uzvarēs katru reizi.

Varat izveidot kaut ko tādu, kas patiesi attiecas uz jūsu zīmolu un piedāvā vairāk informācijas nekā šablonu dzirnavu tiešsaistes veikals. Varat veikt dažādas lietas, piemēram, piedāvāt pielāgotas dāvanas un daudz ko citu.

6. Kopīgojiet to, visu to

Sociālie mediji iet roku rokā ar e-komerciju. Cilvēki tiešsaistē kopīgo visu, un viņi vēlas dalīties ar lieliskajām lietām, kuras viņi atrod tiešsaistes veikalos.

Kad blakus saviem produktiem iekļaujat sociālo mediju koplietošanas pogas, jūs garantējat, ka cilvēki parādīs produktus Facebook, Twitter un Pinterest.

7. Esiet daudzvalodu

Internets ir tik plašs, ka e-komercijas vietnēm patiešām ir jāpiedāvā daudzvalodu iespējas, lai sasniegtu tos patērētājus, kuri, iespējams, izbauda jūsu produktu, taču, šķiet, ka viņi nevar izdomāt nevienu no detaļām, jo ​​jūs piedāvājat tikai angļu valodu.

Vispirms jums vajadzētu apskatīt savus analītiskos datus, lai redzētu demogrāfiskos datus un valodas preferences apmeklētājiem. Ja daudzvaloda šķiet laba izvēle, varbūt ir pienācis laiks veikt izmaiņas.

8. Ieteikt apmeklētāja izstrādājumus

Kad jums ir personīgo produktu ieteikumi, jūs piedāvājat labāku veidu, kā palielināt reklāmguvumus savā vietnē, un sniedzat personalizētu iepirkumu grozu, kas klientiem ļauj vieglāk atrast to, ko viņi vēlas.

Tikai īsa piezīme:

Ja vēlaties apskatīt dažus no e-komercijas vietņu veidotāju sarakstiem, noklikšķiniet šeit vai šeit, un tas būtu jādara.

Veiksmīgas e-komercijas vietnes ir atkarīgas no laika un enerģijas, ko ieguldāt tehnoloģijā. Iekļaujot drošību, kopīgošanu, pārlūkošanu mobilajās ierīcēs, jaunās tehnoloģijas un personalizētu iepirkšanos, jūsu apmeklētāji, iespējams, vairāk izbaudīs jūsu veikalu un uzaicinās arī citus.

Vai jums ir kādas e-komercijas vietnes funkcijas vai funkcijas, kuras jūs vēlētos?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map