10 безпечних служб обміну файлами для приватного надсилання даних

Більш широка доступність та використання Інтернету приносять зручність для столу, але це також вітає загрози різного роду.


Ви, можливо, чули порушення та втрати безпеки раз у той час, коли бізнесу та людям доводиться зазнавати величезних втрат через вразливість Інтернету. Кіберзлочинці там чекають, як яструби нападають, коли вони виявляють слабкі місця.

Сучасним компаніям потрібно ділитися великими файлами в цифровому форматі, і при цьому завжди залишається загроза безпеці, якщо це не робиться через захищені канали. Однак далеко не всі підприємства розуміють серйозність ситуації щодо того, наскільки крихким є Інтернет, поки вони не вивчать його важким шляхом.

Згідно з статистика, понад 4 мільярди записів було викрито в усьому світі через порушення даних у середині 2019 року. Тому такі нормативно-правові акти, як PCI стандарт безпеки даних та керівні організації HIPAA, забезпечують основу для зберігання, обробки та захисту їх конфіденційної інформації.

Навіщо надсилати файли через захищений канал?

10 безпечних служб обміну файлами для приватного надсилання даних

Уявіть, що ваш клієнт терміново хоче побачити результати, які ви придумали, але він / вона знаходиться в милях від вашого місця. Перехід до цифрових – це найкращий спосіб для вас на даний момент. Тепер, якщо розмір файлу занадто великий або чутливий за своєю природою, ви все одно ризикуєте надіслати його поштою?

Як можна бути впевненим у його конфіденційності?

Одним із способів її досягнення є використання служб обміну файлами. Його переваги:

Розмір – це не проблема

Компанії мають нескінченні дані та файли, починаючи від графіки, відео, аудіо, презентаційних документів, електронних таблиць тощо. Ці файли можуть бути великими, і надсилання їх електронною поштою здається неприємним.

Завдяки сучасним службам обміну файлами, де розмір файлів навряд чи є проблемою. Ви можете легко надсилати багатогігабайтні файли без зайвих клопотів. Ви можете скористатися їх безкоштовною або платною версією відповідно до ваших вимог, але вони можуть мати обмеження розміру, поки їх оплачувані версії не.

Ковдра безпеки

Захист даних став важливішим аспектом як ніколи, завдяки зростанню кіберзлочинів. Отже, для захисту вашої інтелектуальної власності, комерційних таємниць, маркетингових планів, високочутливої ​​інформації, фінансової інформації тощо, у вашому розпорядженні послуги обміну файлами.

Це тому, що вони допомагають зменшити шанси, пов’язані з порушенням даних, шляхом належного шифрування ваших файлів під час транзиту та захисту високого класу паролем між обома сторонами. Вони також можуть запропонувати додаткові рівні безпеки для ваших мобільних пристроїв через аутентифікацію та авторизацію.

Слідковий запис

Ще однією перевагою використання служб обміну файлами є те, що ви можете вести облік усіх спільних даних, включаючи дату та час, кому вони надіслані, яким був розмір спільного файлу, був він успішним чи ні, і так далі.

Служби обміну файлами забезпечують корисний аудит даних для людей, які працюють у різних часових поясах та місцях. Усі, хто синхронізується з командою, що залишилася та має доступ до служби обміну файлами, можуть бачити записані в ній записи для надання єдиного досвіду обміну.

Швидше передача

Обмін файлами за допомогою захищеної служби обміну файлами – надійний і швидкий процес. Ви можете ділитися різними типами файлів, такими як графічні, відео, аудіо тощо, незалежно від того, великі вони чи маленькі. Ви можете легко обмінюватися цими файлами з колегами або клієнтами порівняно швидше.

В результаті загальна швидкість роботи також прискорюється з меншою можливістю пов’язаних помилок. Отже, ви можете заощадити час на виконання інших важливих обов’язків.

Давайте вивчимо рішення приватного доступу до файлів.

OnionShare

OnionShare це одна з найкращих служб обміну файлами, яка дозволяє анонімно ділитися вашими файлами, але все ще захищається через мережу Tor. Це платформа з відкритим кодом, де створюється адреса цибулі, і люди можуть відвідувати цю адресу через браузер Tor, щоб отримати доступ до даних, якими ви хочете поділитися..

На відміну від інших служб, таких як Диск Google або електронна пошта, при використанні OnionShare ви не надаєте компанії жодного доступу до своїх файлів. Якщо ви продовжуєте безпечно ділитися анонімною веб-адресою, ви, як і особа, з якою ви ділитесь файлом, можете отримувати доступ лише до даних.

Луфі

Луфі це платформа хостингу файлів, яка дозволяє легко ділитися своїми файлами. Коли ви завантажуєте файли в екземпляр Lufi, вони зашифровуються перед завантаженням на сервер. Отже, адміністратор сервера не може переглядати вміст файлів, але може бачити ім’я, розмір та тип файлу, наприклад, відео, аудіо, текст тощо..

Для обміну файлами за допомогою цього програмного забезпечення хостингу вам не потрібно реєструватися. Однак при зберіганні ваших файлів він зберігає вашу IP-адресу з юридичних причин, що є звичайним випадком.

KeyBase

Якщо мова йде про безпеку, KeyBase вважається однією з найкращих платформ для обміну файлами та обміну повідомленнями. Він захищає ваші файли за допомогою шифрування в кінці, які переконайтеся, що ви надсилаєте файли потрібній особі. За допомогою криптографії з відкритим ключем всі ваші повідомлення залишаються приватними, і адміністратор сервера навіть не може прочитати ваші чати.

Ця платформа є абсолютно безпечною не тільки для бізнесу, але і для сімей. Крім цього, ви можете підключатися до різних спільнот, таких як Reddit, Twitter тощо. Він доступний для Windows, Linux, macOS і навіть для iOS, а також для Android.

Datash

Datash допомагає вам надсилати або отримувати файл або текст через браузер між двома пристроями. Він не вимагає від вас реєстрації або входу в його інтерфейс. Усі файли, якими ви ділитесь через Datash, захищені, оскільки він використовує шифрування в кінці, використовуючи 1024-бітний публічний або приватний ключ.

Перш ніж надсилати файли, Datash шифрує дані відкритим ключем одержувача. Як результат, це забезпечує те, що файли надсилаються до потрібного пункту призначення. Для надсилання файлів,

 • Відвідайте datash.co і дозвольте одержувачу зробити те саме
 • Введіть текст або виберіть файли, якими ви хочете поділитися
 • На пристрої одержувача буде створено ідентифікатор одержувача; вам потрібно ввести його.
 • Тепер почніть надсилати файли, натиснувши кнопку “надійно надсилати”.

Тресорит

Тресорит це передова, але безкоштовна платформа обміну файлами. Ви можете довіряти йому для надсилання навіть своїх конфіденційних файлів.

Використовуючи Tresorit, ви зможете краще керувати своїми файлами, також обмінюючись ними. Безпечна і надійна платформа для обміну файлами дозволяє обмінюватися файлами об’ємом до 5 Гб і пропонує такі переваги, як:

 • Шифрування в кінці
 • Конфіденційність SWISS
 • Відповідність GDPR
 • Журнали доступу
 • Захист паролем
 • Скасувати посилання
 • Сервери ЄС

SafeNote

SafeNote – чудовий варіант для анонімного обміну тимчасовими файлами. Він пропонує безкоштовну платформу, де конфіденційність, простота та анонімність зосереджені на наданні вам надійного досвіду обміну даними.

Ви можете завантажувати свої файли, ділитися посиланням з людьми, яким ви хочете поділитися, і коли вони завантажують файли, ви можете їх видалити. Крім того, ви також можете встановити певний термін дії файлів, щоб вони могли автоматично видалятися.

Коли ви завантажуєте файл, він створює захищене посилання, яке ви можете скопіювати та поділитися ним з одержувачем, щоб він / вона могла завантажувати файли, а потім файл самознищується.

Надіслати Firefox

Надіслати Firefox допомагає ділитися своїми файлами приватним та простим способом. За допомогою цієї платформи можна надсилати файли розміром до 1 Гб. Але якщо ви ввійдете, ви можете надсилати файли розміром до 2,5 ГБ. Firefox Send захищає ваші файли захищеними від шифрування до кінця, перш ніж надсилати їх.

Він створює посилання, яким ви можете поділитися з одержувачем, і після завантаження файлів воно автоматично закінчується. Отже, ваші дані залишаються приватними, гарантуючи, що вони не залишатимуться в Інтернеті назавжди.

ToffeeShare

ToffeeShare – це більш безпечний і швидкий варіант спільного використання файлів, який завжди підтримує прямий шлях від відправника до одержувача. Одним з цікавих аспектів цієї платформи є те, що ви можете надсилати файли без обмеження розміру залежно від того, наскільки обробляє ваш браузер чи пристрій.

Щоб оцінити цілісність та конфіденційність ваших файлів, ToffeeShare використовує найновіші галузеві практики безпеки даних. Наразі він використовує DTLS 1.3, і ваші дані залишаються зашифрованими від кінця до кінця, щоб ви та отримувач мали доступ лише до даних.

Після обміну даними вони назавжди видаляються і більше не доступні в Інтернеті. Він використовує зв’язок однорангових (P2P), коли немає проміжного або стороннього сервера. Отже, всі ваші дані є абсолютно безпечними.

WeTransfer

Одна з популярних платформ для обміну файлами, WeTransfer, безкоштовно і не вимагає реєстрації. Він відомий своєю простотою та простотою обміну файлами з людьми по всьому світу.

Для обміну файлами ви можете вибрати файли, після чого вам просто потрібно буде ввести адреси електронної пошти одержувача, а також відправника. Якщо ви хочете, ви навіть можете налаштувати повідомлення для одержувача для його зручності для кращої інтерпретації даних або будь-яких інструкцій, які ви хочете додати..

DocSend

DocSend це безпечна платформа для обміну файлами, яку кожен може використовувати. Цю платформу довіряють понад 12 000 компаній по всьому світу, включаючи Ericsson, Gusto, BuzzFeed та багато інших.

Використовуючи цю платформу, ви можете легко ділитися своїми файлами, керувати ними та відстежувати свої файли. Ви навіть можете захистити свої файли за допомогою підтвердження електронною поштою та паролів. Крім того, якщо ви хочете, ви можете вимкнути його доступ, щоб повернути контроль над документом.

Ви можете безперешкодно переглядати файли на будь-якому пристрої, оскільки DocSend сумісний із браузером, і вам не потрібно входити в систему або встановлювати програмне забезпечення.

Висновок

Використання захищеної служби обміну файлами може бути дуже вигідним як для ваших професійних, соціальних, так і для особистих зусиль. Усі, хто має комп’ютер або мобільний пристрій з підключенням до Інтернету, можуть легко і швидше переглядати файли. Отже, все, що вам потрібно, це вибрати безпечну службу обміну файлами, а потім почати ділитися з колегами чи клієнтами.

Якщо вам потрібно регулярно надсилати менші файли, ви можете скористатися безпечними послугами електронної пошти.

Щасливий обмін!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map