Не будьте жертвою – знайдіть приховану камеру в готелях, туалетах тощо

Ми ніколи не можемо вжити достатньої кількості запобіжних заходів, щоб бути безпечними в будь-якій ситуації.


У сучасному світі завжди потрібно бути уважними та уважними, і це може підвищити обізнаність та особисту безпеку. На жаль, траплялося багато випадків, коли в туалетах, готелях виявлено приховану камеру, і це відбувається частіше, ніж будь-коли.

І це впливає на багато способів.

Порушує конфіденційність

Хороший готель завжди пройде додаткову милю, щоб захистити конфіденційність своїх гостей, незважаючи ні на що. Насправді, згідно із законом, це обов’язково робити. Прихована камера всередині приміщення повністю відходить від цього правила і стає не менш серйозним злочином.

Впливає на особистий простір

Немає нічого гіршого, ніж увійти до номеру в готелі чи туалету і за ним шпигувати. Цілком природно зняти охорону в таких місцях, як готелі та ванні кімнати, і пошук камери на ньому впливає на наш особистий простір великий час.

Відеоматеріали без згоди

Прихована камера в готельних номерах чи місцях, де вона не повинна бути, ймовірно, має намір записати відеокадри вашої поведінки. Як би там не було, зйомка відео з життя людини без згоди дорівнює загрозі.

У цих сценаріях ми можемо СІСТЕЧНО допомогти собі, будучи більш пильними щодо свого оточення. Щоб допомогти вам у цьому, я склав цей список розумних продуктів, який допоможе вам виявити, чи поруч із вами є прихована камера.

Розвідник

Ідеально підходить для AirBNB, готелів та туалетів, Шукач прихованих камер розвідника це один крихітний пристрій, який може виявити приховану камеру біля вас. Незалежно від того, чи це відеоспостереження чи звичайна камера, скаут може легко знайти її завдяки технології, що працює на світлодіодах.

Це також просто використовувати. Виконайте наведені нижче дії, коли ви хочете виявити приховану камеру за допомогою цього пристрою:

 • Встаньте обличчям до предмета, якого ви підозрюєте, що це камера
 • Тримайте розвідника перед очима, щоб ви могли пробитись
 • Увімкніть світлодіодну кнопку на розвіднику
 • Сфокусуйте погляд через отвір у напрямку до підозрюваного предмета
 • Якщо ви бачите, що у вас світиться червоне світло, це камера

Поле містить усі необхідні вказівки, тому не хвилюйтеся з цього приводу.

Фінг

Круте, як ім’я, Фінг це одне цікаве додаток, яке може сканувати довколишні мережі та пристрої. Він доступний як на Android, так і на IOS. Щоб знайти приховану камеру поблизу, ви можете вибрати будь-який із наведених нижче способів:

 • Скануйте доступну мережу WiFi для підключених пристроїв
 • Під час короткого сканування знайдіть загальні імена IP-камер

Обидва ці методи, можливо, допоможуть вам визначити приховану камеру. Ця програма повністю безкоштовна і, очевидно, дуже портативна. Вам не доведеться турбуватися про те, щоб носити із собою додатковий пристрій.

Ейлімі

З можливістю швидко виявляти різні пристрої навколо вас, Набір детекторів Ейлімі є ще одним чудовим варіантом для розгляду. Він має широкий діапазон виявлення, це означає, що навіть якщо ви далеко від прихованої камери, ви все одно зможете його визначити.

Поки портативний, він постачається з набором необхідних предметів, таких як акумулятор, USB-кабель, адаптер живлення, антени та детектори повного діапазону. Ви можете користуватися цим пристроєм в готелі, автомобілі, туалеті чи будь-де. Він працює доти, доки батареї будуть недоторканими.

Додаток детектора прихованої камери

Як випливає з назви, Детектор прихованої камери це зручний додаток. Він має набір цікавих функцій, таких як:

 • Виявлення прихованих об’єктивів камери
 • Можливість пошуку прихованих камер через WiFi, Bluetooth та локальну мережу
 • Сканує пристрої поблизу
 • Працює в будь-якому місці

Хоча ця програма чудово справляється, проте вона доступна лише на iOS. Це означає, що якщо ви користуєтесь Android, ви не зможете користуватися цим додатком. У такому випадку ви можете або вибрати додаток Fing, згаданий вище, або почекати, поки цей додаток стане доступним для Android.

Детектор прихованої камери від шпигуна

Цей пристрій є рентабельним і настільки ж ефективним, коли справа стосується доставки необхідного. Він може виявляти незаконні шпигунські пристрої з широким діапазоном руху, незалежно від того, чи це камера, Bluetooth, аудіореєстратор або прослуховування.

Не тільки це, але й Детектор прихованої камери від шпигуна Ви також можете швидко визначити, чи ваш автомобіль обладнаний магнітною підслуховувачем чи прихованою камерою. Це гарантує вам безпеку, куди б ви не поїхали. Розмір 117 * 56 * 20 мм, я б сказав, що цей пристрій досить малий, що робить його також дуже портативним.

Детектор прихованої камери шпигуна

Детектор прихованої камери шпигуна це програма для iOS для виявлення вручну або через автоматичний режим. Ви також можете сканувати електронні пристрої поблизу, щоб дізнатись, чи є щось підозріле в маскуванні.

Крім цього, він також може виявляти шпигунські пристрої за допомогою функції сканування Bluetooth та EMF. Досить круто для програми!

Цей додаток коштує 3,99 фунтів стерлінгів для завантаження, але добре варто того, щоб ціну. Насправді, я вважаю, ви відчуєте, що ціна набагато нижча, ніж вона заслуговує бути.

Висновок

Хоча ми не можемо контролювати розум, що стоїть за цими горезвісними вчинками, ми можемо допомогти собі, будьте пильні та здорові під час цих ситуацій. Ось кілька дій, які ви можете зробити, якщо знайдете приховану камеру:

 • Відключіть провід камери (якщо такий є)
 • Якщо у випадку, якщо він ніде не підключений, обов’язково накрийте його чимось на кшталт ковдрою
 • Спробуйте записати ситуацію на доказ
 • Обов’язково повідомте владу та надайте їм фото / відео, які ви взяли для підтвердження
 • Якщо керівництво здається підозрілим, негайно покиньте місце

Виконання вищезазначених дій принаймні дозволить вам зробити крок вперед у питанні.

Останнім часом було чимало випадків, коли люди знаходили приховані камери всередині своїх готельних номерів, які теж спрямовані прямо на ліжко. Я сподіваюся, що вищезгадане допоможе вам бути пильнішими та вирішувати подібні ситуації.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map