Преміальний проксі-сервер для кращої продуктивності та конфіденційності

З Інтернетом, наповненим безліччю хижаків, які очікують, що здобич потрапить у їх пастку, поява проксі-серверів придбала приблизно певний рівень розуму.


Окрім захисту від кіберзлочинців, проксі-сервери допоможуть вам отримати доступ до бібліотеки необмеженого вмісту в Інтернеті, не турбуючись. Ви також можете насолоджуватися своєю приватністю – змішані почуття?

Більшість людей вважає, що конфіденційність є проблемою щодо проксі, і вони також думають про це. Але, (так, але є), це питання стосується лише тоді, коли ви користуєтесь безкоштовними проксі-серверами.

Безкоштовні довірені представники в основному мають високий ризик, оскільки для забезпечення їх безпеки вкладається не багато роботи. Тож не дивуйтеся, якщо ви перебуваєте на проксі-сервері та все ж отримуєте очікувану конфіденційність. Причина? Можливо, ви використовуєте той самий безкоштовний проксі, який має ваш хакер – досить іронічно!

Отже, яке рішення?

Коротка відповідь – спробуйте преміум-проксі. Перш ніж захопитися, погляньте на це.

Що таке проксі-сервер?

Проксі-сервер – це просто посередник між клієнтом та іншими серверами. Цей “посередник” в основному живе для отримання запитів від клієнтів, які шукають ресурси з інших серверів.

Наприклад, коли клієнт підключається до проксі-сервера, він запитує певну послугу, таку як файл, з’єднання або інші ресурси, доступні на іншому сервері. У свою чергу, проксі-сервер аналізує цей запит і знаходить спосіб спростити та контролювати його складність.

Ви також можете уявити проксі-сервер як міст, який веде вас з місця, де ви хочете бути. У більшості випадків, коли цей шлюз обговорюється, він описується як саме це – шлюз або шина. Правда в тому, що на проксі-сервері є більше, ніж просто це.

Хоча проксі-сервер є посередником, він також виконує функції брандмауера та веб-фільтра. Якщо вам потрібні спільні підключення до мережі та кеш-дані для прискорення загальних запитів, не шукайте занадто далеко.

Крім того, він може змінити дані, які ви надсилаєте, але все одно отримає інформацію, яку ви запитували. Проксі-сервер також може змінити вашу IP-адресу, тому веб-сервер може продовжувати розмірковувати над тим, де ви знаходитесь у світі!

І …

Найкраще про проксі-сервер – це те, що він забезпечує спокій від усієї божевільності Інтернету. Для хакерів та нападників на гомілку це положення дуже потрібне.

Хоча багато людей плутаються з приводу використання проксі-сервера чи VPN, ця плутанина буде розблокована під час читання на.

Чому вибирати проксі-сервер?

Використання проксі-сервера має багато переваг, хоча люди все ще вважають, що VPN краще. Як було сказано раніше, для проксі-сервера є більше, ніж просто підключення до місця призначення в Інтернеті. Ось декілька причин, які слід вибрати проксі-сервер;

Захист конфіденційності

Використання проксі-сервера допоможе захистити вас під час серфінгу в Інтернеті – навіть прихованих його частинах. Більшість людей використовують проксі-сервери для приватного веб-пошуку. З можливістю змінювати / приховувати IP-адреси, ваша особа та особисті дані є приватними. Це означає, що серверу призначення заборонено знати, хто подав оригінальний запит.

Вам може бути цікаво, як це працює?

Проксі-сервер зазвичай має власну IP-адресу. Отже, коли ви використовуєте його для підключення до веб-сайту, він побачить лише IP-адресу проксі, а не вашу IP-адресу.

Доступ до обмеженого вмісту

Ще одна корисна річ про проксі-сервер – це його можливість оточувати обмежений вміст на основі розташування та надавати доступ до заблокованих веб-сайтів.

Це досить простий у використанні, просто увімкніть його, і це все. Єдине, що вам потрібно бути впевненим у використанні проксі-сервера, який знаходиться у потрібному місці. Наприклад, якщо ви перебуваєте у Великобританії та намагаєтесь отримати доступ до відеоконтенту, який заблокований у вашій країні, але доступний у США, вам знадобиться використовувати проксі-сервер із американським посередництвом..

Покращена продуктивність

Однією з особливостей, якій завжди можна довіряти будь-який проксі-сервер, є краща та покращена продуктивність мережі. Проксі-сервери можуть кешувати вміст сайту.

Що означає щоразу, коли ви входите на веб-сайт, проксі-сервер зберігає інформацію цього веб-сайту. Після наступних відвідувань цього веб-сайту проксі-сервер перевірить, чи є це останньою копією сайту, а потім надішле вам збережену копію.

Наприклад, коли сотні користувачів одночасно входять на веб-сайт з одного проксі-сервера, сервер надсилає на сайт лише один запит, поки вміст не буде змінено. Цей процес допомагає проксі-серверу швидше обслуговувати вміст.

Чому Premium Proxy?

Преміум-сервер – це швидкий, надійний і повністю анонімний проксі-сервер. Вони стабільні, безпечні та анонімні. На відміну від безкоштовних проксі-серверів, які обтяжені ризиками, преміум-проксі є набагато надійнішими та ефективнішими у функціонуванні.

Використання преміального проксі-сервера рятує вас від неприємностей пройти через весь список загальнодоступного проксі-сервера. З преміум-проксі ви матимете контроль над його автентифікацією, плюс ви зможете спокійно відпочивати.

Інша справа на відміну від безкоштовних проксі-серверів; ці преміум-сервери не виходять з ладу і не вимикаються. Вам не потрібно турбуватися про відключення.

Причина?

Сервери управляються надійними компаніями, їх налаштовують та підтримують експерти. Тож ніяких турбот тут!

Я сподіваюся, що ви вже маєте уявлення про переваги проксі. Розглянемо наступні рішення проксі-проксі.

Smart Proxy

Отримайте доступ до всього пулу 10M + обертових житлових IP-адрес у більш ніж 195 місцях по всьому світу і безперешкодно вичісуйте Smartproxy. Вони також пропонують всілякі смакові якості, такі як обертові сеанси, випадкові IP-адреси в житловому режимі, гео-націлювання, липкі сесії, автоматичний проксі-ротатор тощо.

My IP Hide

My IP Hide є одним із надійних проксі-серверів преміум-класу. Він має багато чудових функцій та отримав понад 75 серверів у 22+ країнах.

Ви можете використовувати вбудовані зашифровані з’єднання, щоб обійти будь-який брандмауер, відкривши будь-який веб-сайт у будь-який час. Мій IP Hide швидкий і стабільний. Більш стабільний, ніж безкоштовний проксі, і в 13 разів швидше, ніж VPN! Інша справа, що ви можете використовувати його на будь-якому зі своїх пристроїв (Windows, Mac, Android та Linux). Тобто ваші пристрої можуть використовувати ту саму ліцензію, оскільки немає обмеження на передачу даних.

Вапняні проксі

З Вапняні проксі, ви отримуєте задоволення від високої продуктивності та функціональності мережі. Повністю автоматизована панель управління полегшує вам орієнтацію.

Преміальний проксі

Крім того, ви можете змінити свою IP-адресу в будь-який час. Крім того, ви можете додати цілих 25 IP-адрес для аутентифікації для використання проксі-сервера.

Проксі-сервери Lime дозволяють проводити автентифікацію на основі IP та Ім’я користувача, і ви користуєтеся спеціальним IP-адресою. Це означає, що ніхто не ділиться з вами адресою!

Проксі-продавець

Проксі-продавець забезпечує надійну технічну оброблюваність проксі. Всі пропоновані проксі вважаються надзвичайно надійними, що стосується продуктивності та стабільності.

У вас є можливість придбати IPv4 або IPv6 проксі.

Оксилаби

Оксилаби надає миттєвий доступ до постійно проживаючих проксі-сервісів. Ви отримуєте насолоду від 100% анонімності в Інтернеті за допомогою гладкого та ефективного вискоблювання, схожого на людину.

Oxylabs отримав понад 30 мільйонів IP-адрес по всьому світу і може бути ідеальним вибором для домашнього користувача, а також для бізнесу, як:.

 • Цінова розвідка
 • Моніторинг SEO
 • Доставка та захист електронною поштою
 • Маркетингове дослідження
 • Підтвердження оголошення
 • Збір даних
 • Гусеничний

IP-адреси доступні майже у всіх країнах, включаючи Китай.

Горіховий горіх

Обчистіть павутину Горіховий горіх і ніколи не блокуються. Він дає вам систему, яка забезпечить отримання ідентифікатора, відображеного на ваш IP. Ви можете визначити свою Статичну IP-адресу за допомогою цього унікального ідентифікатора.

Крім того, сервер надає унікальний IP для кожного сеансу браузера, який може бути інтегрований у будь-який браузер. Поряд з доступом до інформаційної панелі, всі статистичні дані про використання доступні для отримання в реальному часі для простого використання через простий API.

Геосерф

GeoSurf житлові IP-адреси базуються на мережі P2P. Це означає, що ви можете отримати урожай в Інтернеті, відкривши пул із понад 2 мільйонів розблокованих IP-адрес.

Завдяки вбудованому API обертання IP, ви можете насолоджуватися високим розмахом & високопродуктивна діяльність на рівні підприємства. Ви також можете відправляти необмежену кількість паралельних запитів через мільйони 100% перевірених робочих IP-адрес. GeoSurf також надає детальну статистику використання для вашого облікового запису. Дозволяє стежити та оптимізувати процес збору даних.

Висновок

Преміум-проксі трохи дорожче, ніж VPN, але зважаючи на його переваги, абсолютно варто! Я сподіваюсь, що перераховане вище рішення допоможе вам вибрати одне із ваших потреб.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map