20 БЕЗКОШТОВНИХ інструментів для створення видатних візуальних резюме

Чи знаєте ви, що можете створити своє візуальне резюме для безкоштовно? Створення візуального резюме – це цікаво, і це збільшує ваш бренд. Ось мій найкращий вибір і сподіваюся, що вони вас вразять.


Альтернативно, ви можете дізнатися, як скласти професійне резюме, підготовку інтерв’ю, особистий брендинг, написання супровідного листа тощо Девід Джонс на Удемі.

Resumonk

Створіть гарне резюме за допомогою Resumonk від чотирьох вільних шаблонів. Як завжди, ви можете імпортувати профіль із LinkedIn та можливість завантажити його у форматі PDF.

resumonk

За замовчуванням можна додати контактну інформацію, резюме, досвід, освіту & навички. Однак, якщо ви хочете додати трохи, більше, тоді ви маєте можливість додати розділ, де можна поставити свою фантазію.

Ineedresu.me

Ін’єкційне споживання – це розробник резюме, куди ви вводите всю необхідну інформацію, наприклад, супровідний лист, резюме, досвід, проекти, освіту, навички, і ви отримаєте професійне резюме готове за хвилину.

Зети

The Zety онлайн резюме будівельник дозволить вам створити резюме з виграшною роботою за 5 хвилин. Ви отримуєте десятки шаблонів і сотні кольорових схем на вибір.

Крім того, вбудовані поради та поради фахівців допоможуть вам написати ідеальне резюме. Є ще більше! Творець резюме Uptowork підкаже вам, коли з’явиться рекрутер завантажує ваше резюме, тож ви точно знаєте, який статус вашої заявки.

Зети не зовсім БЕЗКОШТОВНА. Однак це для аудиторії Geekflare. Використовувати “ZgyI50xW“; код знижки під час оформлення замовлення, щоб отримати премію план є БЕЗКОШТОВНО.

Класно, чи не так?

Відновлення

Створіть виграшне резюме за допомогою Відновлення.  Це дозволяє створити привабливий візуальний макет вашого професійного досвіду та особистості.

відновлення

Резюме від CANVA

КАНВА має безліч чудових інструментів для створення прекрасних зображень, зокрема Resume. Існує більше десяти шаблонів, які ви можете безкоштовно використовувати для візуалізації даних резюме.

Хороша річ щодо CANVA – ви можете завантажити своє резюме у форматі PDF, PNG або JPG.

полотно-резюме

Kick Resume

Створіть видатне резюме та супровідний лист за лічені хвилини Kick Resume. Більше 300 тис. Шукачів роботи довіряють резюме, і ви можете обрати шаблони з таких професій, як адміністрація, бухгалтерський облік, банківська справа, автомобільне, юридичне право тощо.

кікресум

Atbox

Atbox дозволяє створити ідеальне резюме у форматі PDF та можливість вибору з декількох шаблонів професійного вигляду. Ви можете імпортувати необхідну інформацію з соціальних медіа, таких як Google, Facebook або Twitter.

Вражаюче

Вражаюче конвертуйте свій профіль LinkedIn на веб-сайт, взявши всю інформацію, яку ви маєте на LinkedIn. Тож якщо ваш профіль LinkedIn завершений, то продовжуйте робити свої враження в Інтернеті за допомогою вражаючого.

CakeResume

CakeResume це перетягнутий редактор, де ви можете змінити інформацію, макет, зображення, соціальні значки, кольори та все, щоб зробити ідеальне резюме. Задовольнившись, ви можете завантажити їх у форматі PDF.

Виробник Шиферу

Як розробник або дизайнер, вам потрібно продемонструвати свій проект, навички та Maker Slate, щоб допомогти вам їх організувати. Ти можеш бачити Виробник Шифер в дії.

Візуальне резюме

Довіряють понад 3 мільйони людей.

VisualCV дозволяє отримати дані з LinkedIn або ввести вручну. Незалежно від того, ви свіжіші чи керівники рівня C, ви створите своє ідеальне резюме за лічені хвилини.

Існує більше 20 шаблонів, щоб ви могли розпочати роботу з того, що вам подобається.

Стандартне резюме

Стандартне резюме дозволяє імпортувати профіль LinkedIn або вручну, завантаживши файл PDF. Після завершення налаштування ви можете завантажити їх у форматі PDF або просто надіслати посилання на резюме рекрутеру. Стандартне резюме можна переглянути на робочому столі або на мобільному пристрої.

Чуйне резюме

Чуйне резюме дозволяє створювати ваше перше враження вражаючим резюме, створюючи його вручну або імпортуючи дані з LinkedIn.

Конструктор резюме постачається з миттєвим попереднім переглядом, тому вам не потрібно зберігати та оновлювати сторінку, щоб побачити, як вона виглядає.

Onlineresume.us

Проявіть свій повний потенціал, створивши найкраще можливе резюме за допомогою їхніх руйнівних резюме в Інтернеті та привабливих шаблонів PDF!

Перевага онлайн-резюме полягає в тому, що ви можете включити більше досвіду та довші описи, які можуть не відповідати традиційному резюме на папері.

Є багато унікальних шаблонів резюме в Інтернеті на вибір, і onlineresume.us продовжує завантажувати більше. Ви навіть можете створити спільний персональний посилання та QR-код, який розміщуватимуться на вашому резюме на папері, щоб зв’язати потенційних роботодавців з вашим унікальним резюме в Інтернеті.

Резюме.io

З Резюме.io, ви можете створити власне професійне резюме протягом декількох хвилин. У них є безліч готових шаблонів, з яких ви можете вибрати, і ці шаблони відповідають “правилам резюме”, які мають кожну якість, необхідну для того, щоб вас найняли. ��

Це досить простий у використанні, і у них є інструменти, які допоможуть вам на кожному кроці. Наприклад, ви можете без зусиль обіграти блок письменника, використовуючи заздалегідь написані фрази і навіть використовувати автоматичну перевірку орфографії, щоб переконатися, що немає помилок.

Після заповнення резюме ви можете експортувати його до таких програм, як Word.

РезюмеГеній

З допомогою ResumeGenius’s Обслуговування людей наймають компанії, такі як Amazon, Adidas та Mercedes. Починати це з великого твердження, але саме так воно і є. Вони мають деякі дивовижні особливості, завдяки яким їх досить важко ігнорувати.

У більшості областей все, що вам потрібно зробити, – це заповнити бланки, і ваше резюме буде на шляху до завершення. Ви можете обрати велику кількість шаблонів і понад 50 000 балів з описом завдань. Прогляньте його та виберіть бали, які відповідають вашій кваліфікації, і вам буде добре.

Ви також можете отримати 100% безкоштовну критику резюме від одного з їх експертів. Я маю на увазі, це не виходить кращим за це.

NovoResume

Ви можете почати з NovoResume вибравши відповідний шаблон із їхньої бібліотеки, а потім скористайтеся їх оптимізатором компонування, щоб переконатися, що всі ваші елементи вирівняні та впорядковані. Існує також оптимізатор вмісту, який аналізує та пропонує вдосконалення, на випадок, якщо ви не отримаєте найкраще від цього.

Ви можете отримати доступ та отримати ідеї із зразків резюме, затверджених рекрутером, і побачити, чого не вистачає вашому резюме. Це феноменально, тому що не багато хто з нас знає, що потрібно СПІЛЬНО вимагати, щоб прийняти на роботу.

NovoResume підтримує різні різні мови, і найкраща частина – вся ваша особиста інформація захищена заходами високого рівня безпеки.

Enhancv

Ще один чудовий резюме-конструктор зі складними шаблонами, Enhancv має 1000 варіантів налаштування дизайну. Ви можете змінити фон, піктограми, розділи та інше. Можливість безмежна, і найкраще, що крива навчання мало. Будь-хто може створити професійне резюме за лічені хвилини, незалежно від того, хороший він у дизайні чи ні.

Щойно ви заповнили кожен розділ, ви можете проаналізувати свій вміст за допомогою їх інструменту та отримати миттєвий зворотній зв’язок для покращення областей. Насправді ви можете навіть надіслати своє резюме одному з їхніх експертів, і вони розібраться з конструктивними вказівками.

CVmaker

Як згадується на сайтах, таких як Mashable, LifeHacker та Recruiter, CVmaker дозволяє створювати резюме своєю мовою та розміщувати їх на своєму сайті. Якщо ви хочете експортувати його, ви можете зробити це у форматах PDF, HTML та TXT.

Для початку вам надано набір шаблонів на вибір, у які вже вбудовані найбільш підходящі розділи. Все, що вам потрібно зробити – це заповнити заготовки та додати будь-які зайві елементи за бажанням.

Загалом, це просте, швидке та захищене 256-бітове шифрування SSL.

Луцидпрес

Луцидпресс шаблони резюме гнучкі та професійно виглядають. Це чудовий ресурс для заміни старого резюме на новий, який спрямований на те, щоб змінити значення.

Насправді ділянки всередині шаблонів ретельно зроблені. У ньому є просто ідеальна кількість та типи елементів, тож ви можете залишити ті, які не вміщуються. Це гарантує можливість привернути увагу клієнтів за найкоротший час.

Чудова річ, що ви можете додати власний логотип, шрифти, зображення та інші активи бренда, щоб повністю володіти ним.

Висновок

Сподіваюсь, що перераховані вище інструменти допоможуть вам візуалізувати своє резюме та справити видатне враження на інтерв’ю. Удачі!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map