15 Інтернет-курси з хмарних обчислень для поповнення вашої кар’єри

Я впевнений, що ви чули б цей термін – Хмарні обчислення.


Вона не нова, але рухається швидше, ніж будь-коли. Організація від запуску до підприємства переходить до хмари, як AWS, Google Cloud, Microsoft Azure тощо.

Якщо ви підтримуєте, адмініструєте, керуєте традиційною інфраструктурою та хочете вивчити хмарні обчислення для своєї наступної роботи, то наступні онлайн-курси допоможуть вам.

Навіщо вибирати хмарні обчислення?

Це був попит номер один у топ-10 звітів про навички, якими поділився LinkedIn на початку цього року.

Є кілька областей, на яких можна зосередитись на безпеці, експлуатації, розробці, DevOps, архітектурі рішень, розширених мережах, великих даних тощо. Давайте вивчимо наступні деякі найкращі онлайн-курси.

Починаємо

Початок роботи з хмарними обчисленнями – рівень 1 це курс для тих із вас, хто новачок у концепції хмарних обчислень і хоче починати з нуля. Курс охоплює не лише основи та еволюцію від традиційних ІТ до хмарних сервісів, а й його основні характеристики. Ви дізнаєтесь про моделі послуг хмарних обчислень (SaaS, PaaS, IaaS), моделі хмарного розгортання (приватні, громадські, гібридні, спільноти) та переваги публічних хмарних сервісів.

Сертифікація AWS

Веб-сервіси Amazon (AWS) – це найкраща сертифікація для будь-якого експерта з питань хмари. Одним з найкращих курсів у цій галузі є AWS сертифікований рішення архітектор Райан Куунбург.

Це допомагає, якщо у вас є досвід AWS, але навіть абсолютний початківець може зробити це добре. Матеріал курсу оновлюється до іспиту архітектора сертифікованих рішень AWS 2020. Ви дізнаєтесь деталі платформи AWS та як використовувати AWS для проектування високоеластичних та масштабованих програм. Ви вивчите Route53, EC2, S3, CloudFront, автоматичне масштабування, балансування навантаження, RDS, RedShift, DynamoDB, EMR, VPC тощо.

Щоб підготувати сертифікацію, ви також можете взяти на практику тест до Візлаби.

Підготовка до іспиту на Azure

Якщо Microsoft Azure – це ваша річ, не пропускайте її Екзамен AZ-300 Azure Architecture Technologies Prep 2020 звичайно.

Курс навчить вас розробляти рішення для платформи Microsoft Azure. Курс орієнтований на тех, які мають певний досвід Azure. Оновлена ​​версія включає новий вміст про віртуальну мережу WAN, виділені хости, доступ RBAC до сховища, службу вхідних дверей Azure, відмову від зберігання облікових записів та групи безпеки програм.

Сертифікація Google Cloud

Сертифікована сертифікована спеціалістами Google Cloud Cloud Engineer є обов’язковим для всіх, хто серйозно ставиться до Google Cloud.

Курс починається з основ, наприклад, як створити середовище Google Cloud (виставлення рахунків, проекти, інструменти, доступ та безпеку). Тоді ви дізнаєтесь, як планувати, конфігурувати, впроваджувати, розгортати, контролювати та керувати рішеннями в Google Cloud. Будьте готові, ви будете використовувати як консоль, так і командний рядок відповідно до вимог сертифікаційного іспиту Google Associate Cloud Engineer.

Linux Academy

Хмарні курси академії Linux це ще одна зупинка у вашій подорожі, щоб стати хмарним гуру.

Linux Academy пропонує величезний вибір курсів – як загальних вступних курсів, так і конкретних детальних, пов’язаних з певною хмарною технологією. Деякі з курсів, які варто розглянути:

 • Основи Amazon Connect
 • Підготовка до іспиту AZ-400 Azure DevOps
 • AWS Оптимальні гібридні середовища
 • Підготовка до іспиту з сертифікованої спеціалістами Google Cloud Professional
 • Сертифікований розробник для Apache Kafka (CCDAK)

Linux Academy пропонує 7-денну безкоштовну пробну версію, тому ви можете зрозуміти, чи добре їх курси для вас, не платячи ні копійки.

Хмарна інженерія

Асоційована сертифікація Cloud Engineer від Coursera – це альтернатива, якщо ви плануєте кар’єру в області Google Cloud. Курс навчає, як налаштувати, налаштувати та розгорнути рішення в Google Cloud. Це проміжний курс – він вимагає певного досвіду роботи з віртуальними машинами, мережею IP та веб-серверами. Певний досвід роботи з GCP також важливий.

Курс англійською мовою, але він пропонує субтитри англійською, французькою, португальською (бразильською), німецькою, індонезійською, іспанською та японською мовами.

Хмарна інфраструктура

Якщо ви шукаєте загальний хмарний курс обчислень (з легким відтінком до AWS та IaaS), то Інфраструктура хмарних обчислень, у партнерстві з Університетом Меріленда, може бути найкращим варіантом.

Курс є частиною програми хмарних обчислень MicroMaster від UMGC. Ви дізнаєтесь, як проектувати, конфігурувати та керувати хмарою, переважно тип хмари інфраструктури як сервісу (IaaS) з її компонентами (обчислення, зберігання, мережа та допоміжні сервіси). Клас також обговорить найпопулярніші хмарні архітектури розгортання IaaS.

Вступ до Хмари

Якщо ви віддаєте перевагу пройти вступний курс із хмарних технологій із експертами The Linux Foundation, то це Вступ до хмарних інфраструктурних технологій Звичайно, для вас. Ви дізнаєтесь про основи хмарних технологій, хмарних та контейнерних технологій, таких як Docker, Cloud Foundry, Kubernetes, OpenStack, DevOps та практики постійної інтеграції.

Якщо вам не потрібен сертифікат, курс безкоштовний.

Хмарно-ливарний та хмарно-рідний

Якщо вас цікавить Cloud Foundry, ось вам спеціалізований курс. Ознайомлення з обласною ливарною та архітектурою обласного програмного забезпечення навчає, як використовувати інтерфейс командного рядка, як розгортати програми, функцію сервісів у контексті системи, а також основні практики налагодження.

Ви дізнаєтесь про час виконання, безпеку та мережу Cloud Foundry, як створити час виконання та підтримку фреймворку за допомогою buildpacks, вивчити служби та Marketplace.

Хмара для ділових людей

Хмарні обчислення не призначені лише для вун.

Крім того, не всі, хто цікавиться хмарою, повинні знати всі технічні деталі AWS, Azure або Google Cloud. Якщо ви (або хтось, кого ви знаєте) – ділова особа, але хочете дізнатися більше про хмарні обчислення, Хмарні обчислення для ділових людей: Azure, AWS, GCP [Відео] саме те, що вам потрібно.

Ви вивчите переваги хмарних обчислень, а також його підводні камені та як їх уникнути. Ви також дізнаєтесь деякі хмарні технічні жаргони – це допоможе вам краще спілкуватися зі своєю командою із хмарних технологій.

Велика картина

Як можна здогадатися з назви, Хмарні обчислення: велика картина знову вступ до хмарних обчислень. Курс в основному стосується програмного забезпечення як сервісу (SaaS). Він пропонує огляд хмарних додатків та SaaS, прикладів SaaS, користувачів, постачальників програмного забезпечення та вплив SaaS. Курс коротко обговорює веб-сервіси Amazon, Microsoft Azure та Google Cloud. Ви також дізнаєтесь про приватні хмарні платформи.

Google Cloud Architect

Google: професійний хмарний архітектор це чудовий курс, якщо ви хочете отримати сертифікацію. Курс охоплює всі основні та розширені матеріали навколо Google Cloud, такі як обчислення, зберігання, Google App Engine, Google Kubernetes Engine, Google Cloud Functions.

Ви також будете мати справу з балансуванням навантаження, веденням журналів, моніторингом та налагодженням мереж, а також VPC. Групи керованих екземплярів, схеми розгортання, виставлення рахунків, безпека та архітектура також включаються до навчальної програми.

Хмарні обчислення для IoT

Використання хмарних обчислень для IoT призначений для всіх, хто хоче дізнатися більше про те, як можна використовувати Інтернет речей (IoT) спільно з хмарними обчисленнями. Курс охоплює як основи IoT, так і його пристроїв, а також способи їх розміщення в хмарі. Основна увага курсу – на інструментах AWS та Azure, пов’язаних з IoT.

Курси сертифікації

Останній ресурс у цьому списку – це колекція Курси сертифікації хмарних обчислень від Едурека!

Вони пропонують стандартні курси, такі як AWS Architect Training Certification, Google Cloud Certification Training, Microsoft Azure 103, 203, 303, курси експертів, розробників та адміністраторів, Training AWS Development Certification Training, а також не такі широко пропоновані курси по Salesforce та IoT на Лазурний.

Різні курси вимагають різного рівня кваліфікації, тому перед тим, як записатись на курс, перевірте, чи відповідають вони вимогам.

Поняття без сервера

Перейдіть свої навички хмари на наступний рівень, навчаючись Без сервера. Це гаряча технологія, оскільки назва вказує, що вам не потрібно турбуватися про ємність сервера, а зосереджуватися на коді програми.

Це є БЕЗКОШТОВНО Курс, передбачений Linux Academy, що охоплює наступне.

 • Що таке сервер і не змінюють ігри?
 • Традиційна проти серверної архітектури
 • Безсерверні рішення від Google, AWS, Azure, Bluemix
 • Переваги та виробничі приклади

Висновок

Сподіваюсь, що вищевказані онлайн-курси допоможуть вам дізнатися щось нове у хмарних обчисленнях, щоб підняти свою кар’єру на один рівень вище. Зрештою, хмарні обчислення є однією з найгарячіших областей ІТ, і саме тут потрібно залишитися на наступні роки.

МЕТИ:

 • AWS

 • GCP

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map