13 найкращих навчальних ресурсів для роботи в UX

Яке величезне щастя відчуваєш, коли отримуємо товар і починаємо його використовувати відразу, без необхідності читати довгі посібники чи проходити складні процедури налаштування, прямо?


Що ж, це відбувається, коли продукт був розроблений з урахуванням UX. UX (якщо ви цього не знали) означає досвід користувачів. Отже, коротше кажучи, хороший дизайн UX прагне зробити користувача продуктом задоволеним з самого початку.

Що стосується веб-сторінок або програмних додатків, хороший дизайн UX дозволяє користувачеві відчувати себе комфортно і щасливо з моменту встановлення програмного забезпечення або заходу на веб-сайт і початку його використання. Дизайн UX виходить за рамки малювання привабливих і привабливих екранів. Його мета полягає в тому, щоб полегшити користувачеві досягнення того, чого він хоче, за допомогою створеного нами програмного продукту.

Хоча UX-дизайн та UI-дизайн мають багато спільного, дизайн UI – це лише частина UX-дизайну. Важлива частина, але не вся. У UX також є інші аспекти, такі як зручність використання, брендинг, інтеграція тощо. Ми не маємо наміру навчати вас все про UX-дизайн тут – просто провести вас через найкращі варіанти, з якими ви зможете навчитися всьому цьому. Отже, почнемо з першого, що вам потрібно шукати.

# Кращі онлайн-курси для вивчення UX-дизайну

Якщо ви вирішите самостійно пройти будь-які онлайн-курси дизайну UX, ви знайдете всілякі речі – від довгих, які займають місяці вашого життя і навчать вас всього, від історії дизайну до найновіших інструментів дизайну, до коротких, які показують лише ви маленькі шматочки великої картини. Якщо ви хочете заощадити час і пограти в безпеку, радимо вам розпочати вивчення онлайн-курсів, які ми тут розглядаємо – вони впевнені, що вони є одними з найкращих.

Злому дизайн

Якщо ви любите вчитися невимушено, то це, мабуть, найкращий варіант.

Момент, коли ви ввійдете в систему Злому дизайн, ви почнете отримувати у свою поштову скриньку стислий урок щотижня. Уроки підготовлені великими, досвідченими дизайнерами. Ви можете переглядати реєстр, щоб побачити, чи знайдете ви когось, знаєте. Ви також можете переглядати уроки, якщо хочете щось навчитися зокрема.

Але якщо ви не знаєте, з чого почати, то є 50 уроків для початківців, які допоможуть вам пройти всі основи, починаючи з “Hello World”, щоб отримати першу роботу дизайнера. І найкраще: це безкоштовно.

Coursera: Введення в дизайн інтерфейсу користувача

Тут слід зазначити одне: як я вже говорив раніше, інтерфейс користувача є важливою частиною UX. Різниця між обома дисциплінами полягає в тому, що UI зосереджується на візуальному зовнішньому вигляді продукту, тоді як UX охоплює всі взаємодії між продуктом та його користувачами. Коли ми говоримо про програмні продукти (в основному додатки та веб-сайти), то користувальницький інтерфейс піклується про більшість взаємодій, тому користувальницький інтерфейс є такою важливою частиною UX і заслуговує на те, щоб дізнатися про дизайн інтерфейсу..

Запропоновано університетом штату Міннесота, вступ до курсу дизайну інтерфейсу користувача обіцяє, що ви отримаєте високе розуміння процесу проектування користувальницького інтерфейсу. Окрім того, що ви навчаєте, як створювати інтерфейси користувача, він також вчить про зручність використання, теорію дизайну та стандартні галузеві методи для підходу до дизайну інтерфейсу користувача..

Він триває чотири тижні, загалом 13 годин уроків. У ньому є багато хороших відгуків та зірковий рейтинг 4,7 з 5. Ви можете безкоштовно входити в систему, а після її закінчення можете пройти інші курси програми спеціалізації, такі як дослідження користувачів та дизайн, прототипування та дизайн та Оцінка користувальницьких інтерфейсів.

Удемі: Професійний курс Adobe XD

Adobe XD – це найпоширеніший і популярний інструмент для дизайну UX. В цей курс, ви знайдете все, що потрібно знати, щоб оволодіти цим, як професіонал. Він навчить вас усіх деталей програмного забезпечення та інструментів та процедур, що входять до його складу. Це не безкоштовно, але за кілька доларів він пропонує вам 2,5 години відеоуроків за запитом, доступ до його матеріалів та довічний сертифікат..

Зірковим рейтингом 4,2 з п’яти, цей курс орієнтований на всіх, хто хоче розпочати розробку інтерфейсів користувача. Студенти попрацювали над двома прикладами: повний додаток із шістьма сторінками та інтерфейс веб-сайту для продажу автомобілів.

Навчання LinkedIn: Навчання ескізам та навчальні посібники

Ескіз також є дуже популярним інструментом дизайну UX та Лінда (навчання LinkedIn) пропонує повний курс, щоб домінувати над усіма його особливостями. Якщо ви не новачок у Lynda, можете безкоштовно пройти цей курс, скориставшись безкоштовним місяцем, який компанія пропонує вам розпочати. Після безкоштовного початкового місяця, якщо ви хочете продовжувати курси, вони також мають деякі плани щодо цього.

Курс має кілька навчальних шляхів, що включає в себе 31 курс, який охоплює все, що потрібно навчитися використовувати ескіз, будь то новачок, проміжний або досвідчений користувач.

Навчання UX

Коли ви почнете працювати дизайнером UX, ви потрапите в щось відоме як цикл розробки програмного забезпечення: делікатний робочий процес, який потрібно ретельно дотримуватися, щоб дотримуватися термінів без необхідності перевантажувати роботу. Існують методики, створені спеціально для управління циклом розробки програмного забезпечення, і Lean – одна з них – перевірена і широко прийнята.

Цей курс не про інструменти та методи проектування UX. Це дводенна програма, яка навчає всього, що вам потрібно знати, щоб освоїти процес розробки UX через Lean, від того, як провести інтерв’ю зацікавлених сторін до того, як зробити мозковий штурм та генерувати ідеї, а потім запустити ескіз інтерфейсу.

# Найкращі інтернет-ресурси для вивчення UX-дизайну: блоги & відео

Не всім нам подобається керуватися, коли ми хочемо навчитися новій майстерності, наприклад UX-дизайну. Деякі з нас вважають за краще слідувати власними шляхами через купу хаотичної, неструктурованої інформації, опублікованої в блогах, відео тощо. Якщо ви належите до цієї авантюрної групи, тоді займіться цим. Але, перш ніж почати, дозвольте мені лише розповісти про деякі місця, куди ви могли б поїхати, щоб розпочати свою подорож, щоб зробити її більш приємною та плідною.

UX Collective

UX Collective пропонує кураторні історії про досвід та зручність використання. Читаючи його, ви будете постійно в курсі подій, новин, тенденцій, підказок щодо UX & трюки та інструменти. Є безліч історій, які напевно змусять вас думати “я був там …”, а також багато, що навчить вас дуже цінних уроків.

Щотижневий дизайн: Підручники, активи, інтерв’ю

Карає Чаула цей канал з великою кількістю відео про UX Design. Він трохи орієнтований на Adobe XD, але він також містить інформацію про інші інструменти та цікаві інтерв’ю з дискусіями про всілякі теми дизайну. Перегляньте розділ “Дизайн відстій”, де ви знайдете аналіз та судження про популярні інтерфейси, а також їх недоліки та сильні сторони.

Основні засоби для дизайнерів UX: Посібник для початківців

Це повідомлення в блозі намагається пролити світло на безліч інструментів, доступних для дизайнерів UX. У ньому йдеться про всі види інструментів, а не лише про прототипування, ескізи чи інструменти для проведення каркасної форми. Ви можете знайти інструменти для дослідження та отримання натхнення, інструменти для проведення інтерв’ю тощо.

Ведучий сайт, CareerFoundry, також пропонує безліч курсів щодо UX, UI та веб-розробки, якщо вам потрібно більше варіантів, ніж ті, які я вам представив раніше.

Чому питання дизайну мають значення

Ерін Лохнер є автором Чому питання дизайну мають значення. Вона відомий дизайнер, який любить ділитися своїми ідеями за допомогою публікацій блогу та лекцій. Ця публікація, зокрема, навчить вас цінному уроку – про питання дизайну – але ви також повинні переглядати інші публікації, принаймні ті, що належать до категорії мистецтво / дизайн..

Дизайн для людства – це активний блог з тисячами читачів, тому, читаючи його, ви не тільки дізнаєтесь з ідей Еріна, але і з багатьох коментарів, читачів, на які Ерін завжди відповідає.

# Кращі книги для вивчення UX-дизайну

Книги? Хто читає книги, коли в онлайн-курсах, відео та блогах є стільки вмісту, правда? Неправильно.

Дуже багато людей все ще використовують книги як інструмент навчання, тому що їх легко взяти з собою та навчитися у своєму власному темпі, поки ви знаходитесь у тривалій поїздці чи щоразу, коли у вас є час для читання. У книгах, написаних відомими фахівцями з дизайну UX, є багато чудових навчальних матеріалів. І ми збираємось розповісти вам про те, що ви справді повинні прочитати, навіть якщо ви проходите курс чи переглядаєте навчальні відео.

Про обличчя: основи дизайну взаємодій

Як видно з назви, це – ан важливе керівництво по розробці взаємодії. Це книга, яка сформувала ландшафт дизайну взаємодії. Його четверте видання повністю оновлено та переглянуто для мобільного віку з урахуванням переходу на смартфони та планшети.

Завдяки цій книзі дизайн взаємодії вирвався з дослідницьких лабораторій і проник у повсякденне життя багатьох людей. Це всеосяжне керівництво, яке включає дискусії про сенсорні інтерфейси, розміри екрану, мобільні додатки та багато іншого. Автори є відомими професіоналами в галузі обчислювальної техніки, програмування та дизайну, що дозволяє забезпечити широке уявлення про сферу дизайну UX.

Adobe XD Classroom in a Book

Ви хочете пройти курс з Adobe XD, але у вас немає місця у вашому графіку? Нема проблем. Ця книга це аудиторія Adobe XD, яку ви можете взяти з собою. Це бестселер від Adobe Press, тому ви не можете помилитися з цим.
У ньому є 11 уроків, які проводять читачів через усі необхідні кроки для вивчення ключових прийомів Adobe XD. Вони проводяться на базі проектів уроків проектування та складання прототипів реального вмісту для реальних додатків та веб-сайтів.

Разом з книгою ви отримуєте безліч супровідних файлів, які надають всі необхідні матеріали читачеві для завершення проектів, представлених у кожній главі.

Смішно простий посібник із програми “Ескіз”

Назва говорить вам майже про все, що потрібно знати про цю книгу. Якщо ви просто хочете дізнатися про ескіз смішно простим способом, це книга для вас.

Смішно простий посібник із програми “Ескіз” написано для не-кодерів і недизайнерів, тобто звичайних людей, яким потрібно подати ідею потенційним інвесторам, але вони не мають знань, щоб її реалізувати..

З цією книгою ви дізнаєтесь, як використовувати ескіз, щоб без особливих зусиль генерувати макети, схожі на справжні речі. Після цього, якщо ви отримаєте кошти, вам доведеться серйозно задуматися над тим, як ви перетворите свою ідею на робочу річ.

Презентація Дзен

Я б не рекомендував Презентація дзен-книги щоб люди, які шукають практичну інформацію, швидко почали працювати над UX-дизайном. Але якщо у вас є трохи вільного часу, будь ласка, прочитайте його. Це навчить вас цінних уроків, як представити свої ідеї. Тому що різниця між середнім UX-дизайном і дивовижним може бути не в самому дизайні – може бути в тому, як він представлений.

Її автор, Гар Рейнольдс, ділиться своїм досвідом перетворення простої купки слайдів в ілюмінаційну, провокаційну, навчальну та натхненну презентацію. Ви можете перевірити його сайт, prezentazen.com, щоб зрозуміти його ідеї, перш ніж купувати книгу.

Куди піти звідси

Після того, як ви будете готові почати працювати в царинах XD-дизайну, тоді, мабуть, найскладніша частина почнеться: вам потрібно буде придбати реальну роботу, якщо це можливо. Хороша новина полягає в тому, що попит на дизайнерів UX високий у компаніях усіх розмірів. Пропозиція таких професіоналів низька, тому не змиріться з першою пропозицією, яку ви отримаєте. Використовуйте свої знання та розробити привабливе резюме, покажіть його, і нехай вітер буде завжди у вас за спиною.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map