9 Надійні послуги хостингу електронною поштою для малого та великого бізнесу

Електронні листи залишаються ключовим фактором залучення та збереження клієнтів для малого та середнього бізнесу. Хоча соціальні медіа переживають свої лайки, коментарі, твіти та публікації, вони все ще не перекривають важливість електронних листів.


Згідно з статистика, 81% малого та середнього бізнесу все ще залежать від електронної пошти як основного каналу для залучення клієнтів. Отримані результати показують, що надсилання електронних листів продовжує залишатися найкращим способом прямого досягнення та впливу.

Оскільки підприємствам потрібно надсилати та отримувати тисячі електронних листів щодня, керувати ними – це непросте завдання. Крім того, електронні листи компанії містять доменне ім’я вашої компанії, що, в свою чергу, допомагає встановити ваш авторитет. Отже, для бізнесу є сенс завантажувати хостинг електронної пошти для експертів.

Отже, коли клієнт отримує ваш електронний лист із зазначенням назви компанії на ньому, він може шукати вашу компанію, щоб отримати більш детальну інформацію про ваші товари чи послуги, які можуть привернути їх увагу.

Чому варто ходити на бізнес-хостинг електронної пошти замість халяви, як-от Gmail?

Компанії, які використовують безкоштовні послуги, можуть здатися непрофесійними. Отже, це може призвести до того, щоб люди судили про законність вашої компанії. Деякі люди мають помилкове уявлення про те, що ви несерйозно ставитеся до свого бізнесу, а інші можуть подумати, що ваш бізнес не буде довгий час. Є великий шанс, що ваш бізнес стане вразливим до кіберзлочинців.

І це останнє, що ви можете захотіти для свого бізнесу!

Таким чином, замість того, щоб отримувати безкоштовні електронні листи для вашого бізнесу, як Gmail, Outlook, Yahoo тощо, корисно заплатити та вибрати надійну службу хостингу. Вкладення кількох доларів у бізнес-хостинг електронної пошти може врятувати ваш бізнес від таких негативних уявлень та допомогти вам налагодити ваш бізнес як законний та надійний. Це безпрограшна ситуація для вашого бізнесу, а також для ваших клієнтів, захищаючи їх інтереси.

Розберемо деякі переваги використання ділової електронної пошти.

Будує довіру

Якщо ви хочете, щоб ваші клієнти серйозно ставились до вашого бізнесу, анонімне посвідчення не буде працювати. Безкоштовне отримання облікового запису електронної пошти не є розумним, і якщо ви є бізнесом, який хоче завоювати довіру, вам потрібно виділитися в натовпі..

За допомогою ділової електронної пошти ваші клієнти можуть визнати ваш бізнес надійним, що є першим кроком до просування успішного бізнесу. Незважаючи на те, що у вас є невелика команда, ви можете по-різному ознайомитися зі своєю організацією за допомогою різних ідентифікаторів електронної пошти для виставлення рахунків, продажів, робочих місць та підтримки.

Укладає професійне враження

Хтось сказав це правильно –

Перше враження – останнє враження.

Це справді справедливо, коли справа стосується бізнесу. Більшу частину часу ви взаємодієте зі своїм клієнтом через електронні листи. Щойно ваш потенційний клієнт або клієнт відкриє електронну пошту, вам потрібно встановити це з’єднання для просування вашого бізнесу вперед.

Ділова електронна пошта створює професійний образ вашого бренду в очах ваших цільових клієнтів, що може допомогти вам отримати конкурентну перевагу від решти.

Захищає чутливі бізнес-дані

Безкоштовні послуги хостингу електронної пошти стикаються з частими атаками зловмисних програм і схильні до спаму та націленої реклами. Їм не вистачає важливих заходів безпеки, необхідних для захисту інтересів користувачів. Крім того, ви також не маєте повного контролю над своїми електронними листами.

Якщо ви ведете бізнес, вам потрібно забезпечити свій бізнес, а також інтереси своїх клієнтів разом із їхніми даними. Отже, ви не повинні ризикувати своїм бізнесом, використовуючи безкоштовні сервіси електронної пошти, які можуть зробити ваш бізнес уразливим.

Зберігає ваші електронні листи від переходу на фільтри спаму

Шкідливі програми та спамери можуть легко націлювати безкоштовні електронні листи. Якщо ви використовуєте маркетингові зусилля, спрямовані на продаж своїх продажів, використання безкоштовних електронних листів може спричинити певний прибуток. Це тому, що надіслані вами електронні листи можуть відображатися як спам. Тож, якщо ваші клієнти не перевірять свої спам-папки, всі ваші зусилля пройдуть марно.

Але якщо ви приймаєте хостинг електронної пошти від експертів, це врятує ваші електронні листи від відмови від попадання у папки зі спамом. Таким чином, ви можете насолоджуватися взаємодією зі своїми клієнтами через електронні листи та продовжувати використовувати переваги.

Резервне копіювання та конфіденційність

Безкоштовні електронні листи, як правило, несуть великі ризики збоїв, закриття без попереднього попередження або навіть зламаних. Якщо це відбувається без резервних копій, це може коштувати вашому бізнесу з точки зору основної інформації про бізнес, яку неможливо отримати. Ви втрачаєте конфіденційну інформацію та важливі електронні листи від своїх клієнтів та потенційних клієнтів.

Брендінг

Професійна електронна пошта створює сильну фірмову ідентичність вашого бізнесу, рекламуючи назву вашої компанії. Це робить ваш бренд надійним в очах покупців, просто дивлячись на назву.

Тепер, коли ви маєте гарне уявлення про те, наскільки важливими є бізнес-адреси електронної пошти для вашого бізнесу, перелічені нижче – у вашому розпорядженні деякі надійні послуги хостингу електронної пошти.

G Люкс

Створіть професійну електронну адресу для вашого бізнесу, використовуючи G Люкс, це Gmail, який ви вже любите. Він пропонує адміністраторські елементи керування та купу цікавих функцій без набридливих оголошень. Хостинг електронної пошти наділений інструментами, розробленими для підвищення продуктивності вашого бізнесу, дозволяючи вам працювати швидше та розумніше!

G Suit зробив не лише легкий зв’язок по електронній пошті, але й інноваційний, де ви можете співпрацювати в режимі реального часу над своїми файлами та календарем доступу для планування зустрічей. Побудований на високозахищеній інфраструктурі Google, G Suite захищає всі ваші бізнес-дані, користувачів та пристрої. Він також створює резервну копію ваших даних у хмарі, і ви отримуєте повний контроль над своєю електронною поштою.

Особливості, які він пропонує: Gmail, Календар, течії, чат, Знайомства, Документи, Листи, Форми, Слайди, Сайти, Сценарії додатків, Диск, Хмарний пошук, Зберігайте, Адміністратор, Сейф, Кінцева точка, Навчання G Suite та додатки.

А2 хостинг

А2 хостинг має багато корисних інструментів та функцій електронної пошти, які допоможуть вам у маркетингу електронної пошти. Ви можете використовувати IMAP або POP3 для надсилання або отримання електронних листів. А якщо ви хочете використовувати веб-пошту, у вашому розпорядженні попередньо встановлені RoundCube та Horde. Крім того, до нього входить Mailman, який допоможе вам зв’язатися зі списку електронної пошти, що вибираєте.

Послуга хостингу електронної пошти пропонує вам більше зобов’язань щодо продовження роботи, щоб забезпечити надійну продуктивність. Кожен обліковий запис хостингу електронної пошти завантажується безліччю ресурсів електронної пошти безкоштовно. Ви можете знайти та керувати цими ресурсами на панелі керування, що називається cPanel.

Ці безкоштовні ресурси включають наступне.

 • Облікові записи хостингу електронною поштою для керування вашими обліковими записами та паролями та налаштування параметрів POP3 або IMAP.
 • Веб-пошта через Roundcube та Орду
 • BoxTrapper для підтвердження відправника
 • SpamAssassin для фільтрації спамів
 • Barracuda для розширеної фільтрації спаму, перевіряючи кожен вхідний лист
 • Автентифікація та переадресація електронної пошти
 • MX запис для надсилання електронних листів
 • Автовідповідачі, список розсилки, шифрування та багато іншого

Zoho Mail

Хочете насолодитися зашифрованим, захищеним хостингом та безкоштовними хостингами?

Зохо може охоплювати їх разом із гарантованою конфіденційністю. За допомогою цього хостингу електронної пошти ви можете досягти гнучкої та покращеної захисту від зловмисного програмного забезпечення та спаму. Він надає професійні ідентифікатори електронної пошти, щоб підвищити видимість та справжність вашого бренду.

У центрах обробки даних Zoho Mail є повноцінний нагляд і безпека, щоб забезпечити вам надійний час роботи. Шифрування в кінці та в спокої робиться для захисту ваших електронних листів разом із шифруванням повідомлень через S / MIME.

За допомогою потужної та прямої панелі управління Zoho ви можете виконати всі налаштування, налаштування та конфігурацію. Ви можете плавно додавати користувачів, налаштовувати свою політику, керувати іменами груп та багато іншого. Зберігайте свої електронні листи протягом певного періоду, щоб протидіяти будь-яким юридичним атакам. Він також пропонує електронне відкриття, щоб допомогти вам швидко відкрити збережені електронні листи.

Управління діловим спілкуванням безпроблемне, оскільки додаток Zoho Mail можна завантажувати на пристрої Android або iOS. Цікаво, що ви також можете додавати аромати соціальних медіа безпосередньо у свою поштову скриньку за допомогою команд “Потоки” та “Теги”, коментувати, ділитися файлами та легко керувати завданнями.

Стелаж

Якщо ви шукаєте доступний електронний хостинг для свого бізнесу, Стелаж – один з найкращих варіантів. Малий бізнес може надавати своїм електронним повідомленням професійний вигляд, не вкладаючи великих витрат. Завдяки фільтруванню преміум-класу, ваша поштова скринька буде звільнена від спаму та шкідливих дій. Крім того, він також забезпечує повну конфіденційність та безпеку ваших конфіденційних даних про бізнес.

Rackspace також забезпечує плавну міграцію з попередніх електронних листів на нові професійні електронні листи з їх висококваліфікованими експертами. Просто пам’ятайте, де ви зареєстрували своє доменне ім’я, а решту залиште експертам Rackspace.

За доступною ціною всього 2,99 долара на кожного користувача щомісяця, Rackspace пропонує все, що вам потрібно для безперебійного ведення ваших бізнес-електронних листів, включаючи:

 • 25 ГБ поштової скриньки
 • Outlook, веб-пошта та мобільний доступ
 • Необмежений список груп, псевдоніми та переадресація
 • Архівація електронної пошти

Microsoft 365

Створіть електронні листи бізнес-класу, вибравши Microsoft 365 як хост електронної пошти та залишайтеся синхронізованими завжди. Отримуйте доступ до своїх електронних листів, спільних календарів та контактів з будь-якого місця, де використовується ваш пристрій, будь то ваш комп’ютер чи мобільний телефон.

Якщо ви втратите свій телефон із усіма діловими електронними листами, не панікуйте! Ви все ще маєте можливість віддалено видаляти електронні листи, щоб зберегти інформацію про свою компанію. Microsoft 365 дає вам змогу налаштувати кожен електронний лист, створюючи власні формати, використовуючи ваше доменне ім’я та зображення тощо.

Ви можете надіслати файли розміром до 150 Мб за допомогою цього хостингу електронної пошти. Він також забезпечує 100 Гб пам’яті, щоб ви могли зберігати електронні листи з користувацькими зображеннями та форматами. За допомогою простого адміністративного центру ви можете краще керувати своїми електронними листами, включаючи створення нових облікових записів, видалення, створення спеціальних сценаріїв тощо.

Microsoft 365 надає вам найкращу фільтрацію проти спаму та захист від зловмисного програмного забезпечення для захисту електронних листів від можливих кіберзлочинів. Крім того, ви також маєте функції архіву та eDiscovery.

GoDaddy

Робіть вічне враження на розум своїх клієнтів, використовуючи професійні електронні листи від GoDaddy що компліментує ваш бізнес. Він включає прості у використанні функції, такі як контакти, календарі, портал веб-пошти та завдання. Електронні листи чудово працюють на широкому діапазоні пристроїв, включаючи комп’ютери та мобільні телефони, і автоматично синхронізуються для оновлення електронних листів.

GoDaddy включає стандартний фільтр спаму, який забезпечує вам чисту папку “Вхідні” і може блокувати більше 300 мільйонів потенційно шкідливих електронних листів щодня своїми антивірусними фільтрами та 256-бітним шифруванням. Він поєднує в собі автоматизовані монітори загроз, вдосконалену аналітику даних та спеціальну команду експертів з безпеки, яка пропонує найвищий рівень безпеки.

Ви можете легко налаштувати свою електронну адресу, щоб зробити її привабливою та неповторною, щоб вирізнятись у натовпі, але підтримувати професійний вигляд із планами без реклами. Перегляньте вміст вкладень електронної пошти, перш ніж надсилати їх, використовуйте портал веб-пошти, щоб керувати своїм онлайн-простором за допомогою спеціальних віджетів, включаючи спорт, погоду, новини тощо..

Amazon Workmail

Amazon Workmail пропонує безпечну та просту в управлінні службу електронної пошти на додаток до підтримки існуючих програм для клієнтів електронної пошти для мобільних пристроїв. Доступ до своїх електронних листів, календарів та контактів безболісно, ​​використовуючи клієнтські програми на ваш вибір, включаючи Outlook та інші власні програми електронної пошти для Android або iOS, які підтримують протокол IMAP. Ви також можете отримати доступ до них, використовуючи бажаний веб-браузер.

Безпроблемно інтегруйте електронні листи з вашим поточним корпоративним каталогом. Він також дає можливість шифрувати дані разом із місцем їх зберігання. Крім того, ви можете налаштувати сумісність Microsoft Exchange Server та керувати своїми користувачами, ресурсами та групами через SDK.

Amazon Workmail забезпечує безпеку ваших даних на рівні підприємства через службу управління ключами AWS. Це дозволяє отримати повний контроль над вашими електронними листами та даними, а також дозволяє керувати способом, який вам подобається. Це дає 50 Гб пам’яті для ваших електронних листів та даних.

Fastmail

Fastmail дозволяє створювати електронні листи для вашого бізнесу, які можуть відповідати вашому веб-сайту, пропонуючи простоту налаштування. Ви можете розумно керувати своїми електронними листами, використовуючи одну вхідну скриньку, коли ви надсилаєте та відкриваєте електронні листи. Ви можете ділитися папками, контактами та календарями електронної пошти зі своєю командою для безперебійного потоку інформації та швидкого планування зустрічей.

Він пропонує тематичну скриньку, де ваші команди можуть обмінюватися ресурсами та уявленнями, а також дозволяє вам охопити всю команду в одному місці. Ви також можете створити архів компанії за допомогою цієї функції та адмініструвати її. Використовуючи Fastmail, ви можете керувати рівнями доступу до електронної пошти та використовувати розширені налаштування, щоб захистити свої дані.

Спробуйте 30-денну безкоштовну пробну версію, а потім виберіть відповідний план відповідно до ваших вимог.

Ім’ячек

Ім’ячек це швидкий, надійний та безпечний сервіс хостингу електронної пошти, розроблений спеціально для задоволення потреб вашого бізнесу. Керувати своїми електронними листами, календарем, контактами та загальним маркетингом електронної пошти легко, використовуючи цю послугу.

Ви навіть можете отримати безкоштовну пробну версію Namecheap протягом двох місяців, щоб відчути ефективність цієї платформи, а потім вибрати план, щоб продовжувати використовувати її переваги для всього вашого бізнесу. Він швидко сумісний з вашими пристроями, включаючи Android, Windows або iOS. Він пропонує електронну пошту на основі домену, уніфіковану папку “Вхідні”, захист від спаму, HTML-підписи, доступ до POP3 або IMAP та безпечний доступ електронною поштою з кожним планом.

Насолоджуйтесь безперебійною та безпечною співпрацею з діловим електронним листом, обмінюючись електронною поштою, контактами, документами, зустрічами, електронними таблицями та списками завдань. Ви можете очікувати високої продуктивності від хостинг-сервісу, що вам не доведеться турбуватися про те, чи надійшли ваші електронні листи до місця призначення чи ні, Namecheap піклується про це!

Двофакторна автентифікація забезпечує додаткову безпеку ваших електронних листів, зберігаючи ваші облікові дані. Він забезпечує найвищу безпеку за допомогою універсального 2-го фактора (U2F) та одноразового пароля на основі часу (TOTP).

Висновок

Електронна пошта розвивається за допомогою нових та інноваційних функцій, які допомагають вам безперебійно спілкуватися зі своїми клієнтами та потенційними клієнтами. Ділові електронні листи не лише надають професійний зв’язок вашому бізнесу, але й розширюють присутність вашого бренду. За допомогою вищезгаданих служб хостингу електронної пошти ви можете легко керувати своїми електронними листами, захищати свої дані та будувати довіру до своїх клієнтів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map