8 найкращих керованих платформ хостингу MySQL для вашої програми

MySQL – це найпоширеніший двигун баз даних з відкритим кодом у Linux та хмарних платформах. Практично кожен постачальник послуг веб-хостингу пропонує базовий екземпляр MySQL, включений у його плани хостингу без зайвих витрат.


Комбо для веб-баз даних Web + є кращим варіантом для нових веб-сайтів із низьким рівнем трафіку, оскільки комбо звільняє системного адміністратора від усіх проблем управління різноманітними службами.

Але коли управління даними стає критичним у додатках чи веб-сайтах із великим обсягом, може бути сенс відключити обидва сервіси та зберегти спеціальний хостинг лише для бази даних. DBaaS (база даних як послуга) також є кращим вибором, якщо ви налаштовуєте рівень даних програми, перш ніж знати, як ви збираєтеся отримати доступ до цих даних.

Ще однією перевагою розміщення установки MySQL є те, що ви можете керувати резервними копіями, реплікацією, моніторингом та іншими важливими функціями незалежно від решти розміщених служб. Також керована платформа MySQL дозволяє отримати доступ до неї із зовнішніми інструментами на ваш вибір, крім основних інструментів, які постачальник пропонує за замовчуванням.

Чому MySQL?

У хмарі є інші бази даних, якими ви могли б користуватися, наприклад PostgreSQL, MariaDB, база даних Oracle та Microsoft SQL Server. Серед них MySQL виділяється своєю швидкістю, стабільністю та простотою використання, крім великої зручності бути вільним та відкритим кодом.

Ще одна важлива перевага MySQL полягає в тому, що він розроблений для Інтернету з самого початку, на відміну від інших баз даних, які народилися для локальних мереж та середовища клієнт-сервер, а згодом були адаптовані для Інтернету. Величезна спільнота розробників, що стоїть за MySQL, – це гарантія того, що вона швидко включить будь-які нові функції, які вимагають користувачі. Оскільки ці розробники також користувачі MySQL, вони гарантують, що реалізація цих нових функцій оптимізована для продуктивності та пропускної здатності.

Це пояснює, як MySQL став лідером у корпоративних функціях, таких як реплікація, кластеризація та бази даних в пам’яті між іншими.

На що звернути увагу на керованій хостинговій платформі MySQL?

Ціни на послуги хостингу MySQL коливаються від нічого до сотень доларів на місяць, залежно від послуги та обсягу, який вам потрібен (є також погодинні тарифи). Однак є багато інших аспектів, окрім ціни, яку потрібно враховувати при виборі постачальника послуг MySQL.

Інструменти управління, які ви отримуєте зі своїми базами даних, є ще одним важливим фактором рішення. Провайдери хостингу БД зазвичай пропонують управління, що зазвичай є дружним та простим у використанні. Але не менш важливо, що ви можете підключитися до бази даних за допомогою дзвінків API або віддалених інструментів, які дають вам свободу доступу та керування вашими даними за вашим бажанням.

Безпека – це завжди важливе питання, яке слід враховувати при виборі хостингу баз даних. Ваша база даних повинна бути захищена багатьма способами, включаючи доступ та шифрування даних. Оскільки ваші дані будуть зберігатися у хмарі, їх потрібно зашифрувати не лише в стані спокою, але й під час подорожі між базою даних та вашим додатком.

Нарешті, вам слід віддати перевагу сервісу, який бере на себе якомога більше завдань у плані управління, наприклад, резервне копіювання, моніторинг, оптимізація продуктивності та оновлення програмного забезпечення.

Давайте подивимося на найкращі варіанти з точки зору керованих платформ хостингу MySQL.

Цифровий океан

Починаючи з 15 доларів на місяць, керовані бази цифрових океанів дають вам високу масштабованість, щоденне резервне копіювання та автоматичне відмовлення. За допомогою декількох клацань миші можна запустити кластер MySQL, а потім скористатися доступом до API чи спрощеним інтерфейсом користувача Digital Ocean для роботи з ним. Вам не доведеться турбуватися про рутинні завдання управління, адже всі вони будуть опікуватися.

Цікавим аспектом керованої послуги є те, що щоденні резервні копії забезпечують можливість відновлення даних у будь-яку точку протягом попередніх семи днів.

Цифровий океан ізолює ваші бази даних у приватній мережі вашого облікового запису, дозволяючи вам керувати спілкуванням у вашій інфраструктурі. Ви все одно можете отримати доступ до своїх даних через загальнодоступний Інтернет, довівши до списку необхідні вхідні джерела. Вам не потрібно турбуватися про несанкціонований доступ, оскільки ваші дані будуть зашифровані, як під час перевезення, так і в спокої..

Google Cloud SQL

Служба Google не тільки пропонує бази даних MySQL, але вони також дають вам вибір PostgreSQL та SQL Server і запевняють, що ви зможете підключитися до своїх даних з будь-якої програми та з будь-якої частини світу, не турбуючись про резервні копії, реплікації чи відмовлення. Google обіцяє, що ви отримаєте надійні дані, високу доступність та гнучкість, практично не рухаючи пальцем.

Доступ до даних гарантується та захищається для різних хмарних платформ, таких як App Engine, Compute Engine, Kubernetes та BigQuery. Дані шифруються під час транзиту та в спокої, і ви отримуєте конфіденційність через віртуальну приватну хмару та доступ до мережі, обмежений брандмауером. Якщо ви сумніваєтесь, ви можете перевірити стандарти безпеки, охоплені Google Cloud SQL: HIPAA, SSAE 16, ISO 27001 та PCI DSS v3.0.

У Google Cloud SQL вам не потрібно заздалегідь планувати свій об’єм пам’яті. Ви можете запустити безкоштовно з простої бази тестування зі зменшеним набором даних, а потім за короткий час перейти до виробничого середовища, використовуючи базу даних з високою доступністю.

Не турбуйтеся про зростання обсягу, оскільки накопичувач буде масштабуватися автоматично.

Каматера

MySQL – одне з багатьох керованих додатків та сервісів, пропонованих Kamatera Cloud. Плани ціноутворення MySQL починаються від 4 доларів на місяць за послугу, що включає 1 віртуальний процесор з 1 ГБ оперативної пам’яті, 20 ГБ пам’яті SSD та 5 ТБ інтернет-трафіку. Безкоштовна 30-денна пробна версія дозволяє вам скуштувати послугу та залишити її, якщо вас не влаштовує.

Центри обробки даних Каматера розташовані в Америці, Європі, Азії та на Близькому Сході, і пропонують справжнє глобальне бізнес-рішення у випадку, якщо вам потрібен швидкий доступ з будь-якої частини світу..

Kamatera пропонує вам вибір MySQL 8.0 або 5.7, обидва працюють на Ubuntu Server 18.04. Гарантоване тривалість роботи 99,95% без жодної точки відмови надає вам постійну роботу. Ви можете створити сервер всього за 60 секунд, а потім масштабувати вгору і вниз без обмежень.

Премійна, людська, цілодобова підтримка буде доступна для задоволення будь-яких ваших потреб.

ScaleGrid

ScaleGrid надає єдиний DBaaS, який дозволяє вам мати повний контроль над адміністратором над вашими розгортаннями MySQL. За допомогою однієї простої у користуванні консолі управління можна розгортати, надавати, контролювати та масштабувати свої кластери MySQL у хмарі. Плани ціноутворення «принесіть власну хмару» починаються з 8 доларів на місяць і дозволяють вибирати між AWS, AWS High Performance та Azure.

Крім MySQL, ви можете вибрати MongoDB, Redis або PostgreSQL.

Основний план пропонує цікавий набір смаколиків, таких як підтримка зарезервованих екземплярів, налаштована оперативна пам’ять, диск & екземпляри, автоматизоване резервне копіювання, цілодобова підтримка, виділені сервери, моніторинг та спеціальні сповіщення, повільний аналіз запитів, серед інших. Якщо вам подобається налаштовувати свої послуги та бачити, що відбувається під кришкою, ScaleGrid пропонує повний доступ до кореневого SSH до базових машин, дозволяючи вільно досліджувати та навіть встановлювати спеціальні програмні агенти.

Ви не заблокуєте програму ScaleGrid, оскільки ви можете будь-коли перенести свої дані, використовуючи повністю доступні засоби управління базами даних.

Хмарні доріжки

Хмарні доріжки розробив свою службу хостингу баз даних ThunderStack MySQL з високою продуктивністю, і він орієнтував її на розробників, пропонуючи широкий спектр попередньо встановлених інструментів, таких як Git та Composer. Cloudways пропонує вбудований адміністратор MySQL, який спрощує щоденну роботу DBA та функцію автоматичного розгортання Git, яка дозволяє координувати роботу в межах розподілених команд: код оновлюється на живих серверах, як тільки він вставляється у віддалені сховища.

Для розробника також розглядається функція віддалених підключень Cloudways, яка дозволяє віддалено захищати підключення до баз даних, розміщених на керованих серверах. Ви можете почати безкоштовно використовувати хостинг-сервіс Cloudways MySQL – навіть пропонуєте безкоштовно перенести свій перший веб-сайт на Cloudways – і пізніше обрати щомісячну плату або план ціноутворення на платній основі.

Для різних хмарних інфраструктур застосовуються різні ціни. Наприклад, якщо ви використовуєте DigitalOcean в якості основної платформи, щомісячна ціна (включаючи автоматизоване резервне копіювання, підтримка 24/7 та багато інших вигод) становить 10 доларів за основний план. Але якщо ви використовуєте Google Cloud, початкова ціна зростає до $ 33,30.

Амазонська Аврора

Аврора це реляційна база даних, створена для хмари, сумісна з MySQL та PostgreSQL. За словами Amazon, Aurora поєднує продуктивність та доступність традиційних баз даних із зручністю бази даних з відкритим кодом.

Amazon стверджує, що Aurora в п’ять разів швидше, ніж стандартні бази даних MySQL, і в три рази швидше, ніж стандартні бази даних PostgreSQL. Службою повністю керує послуга Amazon Relational Database Service (RDS), яка автоматизує складні адміністративні завдання, такі як забезпечення обладнання, конфігурація бази даних, додавання патчів та резервне копіювання..

Система відновлення Aurora автоматично масштабує до 64TB за екземпляр бази даних. Він забезпечує високу доступність до 15 реплик зчитування з низькою затримкою, відновлення в заданий час, генерацію безперервних резервних копій на Amazon S3 та реплікацію в трьох зонах доступності.

Aurora пропонує кілька рівнів безпеки для бази даних. Вони включають мережеву ізоляцію через Amazon VPC, непрацююче шифрування за допомогою ключів, які можна створювати та керувати за допомогою служби керування ключами AWS (KMS), та шифрування даних під час передачі з SSL. У зашифрованому екземплярі Amazon Aurora базові дані зберігання шифруються, як і резервні копії, знімки та автоматизовані репліки того ж кластера.

Кластери SQL

Кластери SQL пропонує хостинг MySQL на хмарі Kubernetes. Платформа доступна для баз даних MySQL в будь-якому масштабі, від експериментальних баз даних розробників до виробничих сховищ підприємств.

Плани з ціноутворення починаються від $ 4,99 на місяць за послугу, що включає в себе один вузол, 2 ядра процесора, 2 ГБ оперативної пам’яті, сховище SSD 60 ГБ та 60 ГБ для резервного копіювання даних. Незважаючи на те, що послуга є недорогою, SQL Clusters пропонує надійне рішення MySQL з чітко розподіленими резервними копіями та відновленням у часі.

Айвен

Айвен пропонує хмарний хостинг під керуванням MySQL з набором інфраструктур, які включають Google Cloud, AWS, Microsoft Azure, DigitalOcean та UpCloud у всіх регіонах. Щоб гарантувати безпеку даних, екземпляри MySQL Aiven запускаються на спеціалізованих віртуальних машинах, і дані шифруються як у спокої, так і під час перевезення. Репліки лише для читання та віддалені репліки для читання пропонують високу швидкість та звільняють головний вузол від невимогливих завдань читання.

Служба розгортання бази даних – це ексклюзивна функція, яку пропонує Aiven дозволяти виконувати додаткові дії над вашою базою даних, не впливаючи на виробниче середовище. Щомісячні плани ціноутворення починаються від 99 доларів за стартовий план, який включає в себе 1 VM, 2 процесора, 4 ГБ оперативної пам’яті та 80 ГБ пам’яті.

Тримайтеся подалі від замок постачальників

Одне останнє, що вам потрібно бути впевненим, коли ви виберете постачальника хмарних баз даних, це те, що він дозволить вам переносити ваші бази даних кудись у будь-який інший момент і без зайвих проблем. Хмарний постачальник послуг, який ви вибрали сьогодні, не може бути відповідним завтра, або, можливо, ви знайдете інший варіант, який пропонує кращу або дешевшу послугу. Тому вам потрібно заздалегідь знати, що ви зможете легко перенести свої дані за своїм бажанням.

МЕТИ:

  • База даних

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map