7 надійного хостингового рішення JSON для вашої сучасної програми

JSON, безсумнівно, став неминучим в Інтернеті. Це улюблений формат для величезного спектру веб-сервісів, включаючи великих гравців.


Назвіть декілька таких даних про найпопулярніші компанії, як Google, Twitter та Facebook у форматі JSON. До 2013 року Twitter підтримував XML, але перейшов у наступну версію для використання JSON.

Коли Android розробник хоче заявити, що програмі потрібен дозвіл користувача, формат написаний у JSON, XML, YAML тощо. Але JSON перекреслює їх усіх, щоб вони перейшли у формат для спілкування з різними програмами в Інтернеті.

Чому??

Для цього давайте коротко розглянемо концепцію JSON.

Що таке JSON?

Нотація об’єкта JavaScript (JSON) – це текстовий формат подання даних на основі упорядкованого списку та пар ключів-значень. Ви можете використовувати їх для зберігання даних логічно та організовано, щоб ви могли безболісно отримати доступ до них. Він також використовується для обміну даними між веб-серверами та клієнтами.

Крім обміну даними, ви можете використовувати їх для міграції баз даних, наприклад, з JSON в SQL. Можна навіть експортувати дані за допомогою JSON із зареєстрованих веб-додатків.

Хоча JSON походить від JavaScript, він не залежить від мови, що означає, що різні мови програмування можуть аналізувати дані.

У чому секрет його популярності?

JSON пропонує унікальний та чудовий досвід користувача. Це полегшує простіший синтаксис, коли існує прямий метод подання даних. Багато людей також виявили, що об’єктні літерали JavaScript є ідеальним форматом для передачі об’єктно-орієнтованих даних по всій мережі.

Коли ви пишете свої коди в форматі Javascript, формат JSON спрощує завантаження даних у дерева та полегшує безперебійну роботу з ними. Він цілісно форматує дані для економії пропускної здатності та збільшення часу реакції під час спілкування з сервером.

Від простої передачі даних до читабельності та легкого кодування, з JSON все бездоганно. Завдяки його найважливішій популярності, багато баз даних розширили підтримку JSON. Наприклад, MySQL і PostgreSQL постачаються з підтримкою даних JSON для зберігання та запитів.

Навіщо зберігати JSON на надійному хостингу?

Бізнес-процеси пов’язані з великою кількістю документів. З плином часу ви можете виявити, що ваш бізнес плаває в океані паперових документів, який потім стає важким для зберігання та управління цими даними.

Ви знаєте, наскільки вразливим до Інтернету стали кібер-злодії, які чекають на один шанс викрасти ваші дані та заподіяти вам проблеми. За допомогою захищеної платформи хостингу ви можете зберегти свої дані від зловмисного програмного забезпечення, DDoS та інших загроз. Ви також можете встановити розширені рівні аутентифікації та моніторинг сеансів для захисту конфіденційності даних.

Тепер поговоримо про найкращі хостингові послуги JSON для безпечного зберігання даних.

Вультер

З Зберігання об’єктів Vultr, Ви маєте гнучкість інтегруватися з сторонніми інструментами та програмами, що підтримують S3. Масштабована архітектура зберігання об’єктів за запитом забезпечує більшу надійність даних та меншу складність управління.

Оскільки він клонує ваші дані 3 рази автоматично, ви можете бути впевнені в довговічності та доступності даних. Розширіть або зменшіть свої потреби в сховищі даних, додавши об’єкти або видаливши їх. Він забезпечує високу продуктивність, пропонуючи технологію кешування NVMe.

Ви також можете зберігати статичні медіа-об’єкти для своїх додатків, включаючи зображення, відео та аудіо. Це спрощує зберігання, дозволяючи збільшити або зменшити використання відповідно до ваших потреб.

Використовуйте широку арену користувацьких рішень, включаючи точки початку CDN, зберігання хмарних даних додатків, збереження історії журналів, налаштування відновлення після аварій, архівування великих наборів даних тощо.

Для високої продуктивності Vultr має інсталяцію додатків у 1 клік, локальні SSD та процесори Intel. Він має 17 центрів обробки даних по всьому світу та необмежену кількість комбінацій ОС, включаючи CentOS, Ubuntu, Windows, Debian та FreeBSD. Він також пропонує потужні додатки, такі як знімки, захист DDoS, брандмауер та гнучкі мережі.

Ціна: починається з 5 доларів на місяць, 250 Гб пам’яті, 1000 Гб даних на місяць

А2 хостинг

А2 хостинг славиться своїми яскраво-швидкими та надійними хостинговими рішеннями з урахуванням ваших потреб. Це робить JSON форматом за замовчуванням із встановленням PHP та забезпечує швидкість роботи на 20 разів, розміщуючи його на своїх турбо-серверах.

Він використовує програмне забезпечення для вищого класу для розробки, таких як PHP, MySQL, Python, PERL, PostgreSQL, Apache, Node.js та MariaDB. Крім того, він надає вам безкоштовний доступ до SSH та SSL сертифікації. Хостинг A2 запобігає вашим даним від онлайн-загроз, включаючи захист HackScan безкоштовно разом із захистом DDoS.

A2 гарантує 99,9% часу безперервної роботи через свої високоефективні сервери, щоб ви могли будь-коли отримувати доступ до даних. Вони пропонують купу інших альтернатив для розміщення програмного забезпечення, включаючи Ubuntu Server, Nginx, Apache Tomcat, IonCube та Perl 5.10.

Amazon S3

Служба простого зберігання Amazon або Amazon S3 пропонує високоякісну доступність даних, масштабованість, продуктивність та безпеку. Не має значення, наскільки великий чи малий ваш бізнес; у ньому є рішення для всіх, для зберігання даних.

Він може захищати ваші дані для різних випадків використання, зокрема мобільних додатків, веб-сайтів, корпоративних додатків, аналітики великих даних, пристроїв IoT тощо. Його зручні функції управління допомагають зберігати та впорядковувати дані, а потім конфігурувати їх за допомогою ефективного контролю доступу.

Amazon S3 пропонує високий рівень довговічності даних, створюючи та зберігаючи копії всіх об’єктів з підтримкою S3. Отже, ваші дані доступні в будь-який час і захищені від загроз та помилок. Він пропонує доступні класи зберігання, що підтримують різні рівні доступу до даних.

Amazon S3 повністю відповідає HIPAA / HITECH, PCI-DSS, Директиві ЄС про захист даних, FedRAMP та FISMA. Крім того, він пропонує можливості аудиту, реплікації даних, керування контролем доступу, інтеграцією S3 за допомогою Amazon Macie, журналів активності тощо.

Використовуючи S3 Select, ви можете отримати підмножини даних об’єктів та підвищити ефективність запитів. Його запит на місці дозволяє виконувати аналітику великих даних, запитувати S3-дозволяє дані з виразами SQL за допомогою Amazon Athena та аналізувати дані за допомогою Amazon Redshift Spectrum.

Ви також можете перевірити поради щодо безпеки S3.

GitHub

Довіряють понад 50 мільйонів розробників, GitHub є вашим ідеальним хостинговим партнером, де керування вашими файлами та доступ до них просто. Він не тільки забезпечує гнучкий хостинг і детальний контроль доступу до даних, але також підтримує його з жорсткою безпекою та надійністю завдяки своїй GitHub Enterprise Cloud.

GitHub в одному місці розміщує стільки відкритих, приватних та публічних сховищ. Кожен з них оснащений передовими інструментами, які можуть допомогти вам у хостингу, документації, випуску кодів тощо. Це спрощує вашу роботу під час обробки великих файлів за допомогою Git LFS.

Використовуйте сервер GitHub Enterprise Server, щоб розмістити його у вашому центрі обробки даних. Ви також можете розгорнути його в приватному хмарі через веб-сервіси Amazon, Google Cloud або Azure. Налаштуйте кожен процес за допомогою інтуїтивного API разом із програмами GitHub.

Це дозволяє бездоганно інтегрувати використовувані інструменти для полегшення ефективного робочого процесу. Перемістіть свої дані до хмари через вбудований CI / CD. Ви можете використовувати пакети GitHub та передавати необмежену кількість даних у межах дій GitHub.

Він використовує CodeQL, який є двигуном верхнього рівня для аналізу смислових кодів, для виявлення вразливості безпеки.

Хмарне сховище Google

Google Cloud – це єдине рішення для всіх ваших потреб у зберіганні об’єктів, яким довіряють підприємства та розробники по всьому світу. Він забезпечує масштабований, єдиний та довговічний підхід для зберігання та захисту ваших даних.

Використовуючи управління життєвим циклом об’єктів (OLM), ви можете налаштувати дані та автоматично перейти до недорогих класів зберігання на основі ваших критеріїв.

GCP надає вам можливість розміщувати дані JSON та додатків у потрібному місці та у тому, як ви хочете зберігати, відповідно до ваших потреб у продуктивності. Він пропонує різні класи зберігання, які дозволяють визначити ціну та доступність.

Існує чотири класи зберігання:

 • Стандарт оптимізований для високочастотного доступу та продуктивності.
 • Близька лінія для доступу до даних нечасто з високою міцністю та швидкістю
 • Холодна лінія для доступу до даних кілька разів на рік з високою міцністю та швидкістю
 • Архів для доступу до даних раз на рік із доступною вартістю

Він підтримує безліч випадків використання, включаючи інтегрований сховище даних для обчислень, машинного навчання та аналітики, зберігання та доставку медіа-контенту, архівів та резервного копіювання. Ви можете використовувати версію об’єктів для створення та зберігання копій об’єктів у разі їх перезапису чи видалення.

Крім того, ви можете визначити правила збереження, утримувати об’єкт для пом’якшення видалення, шифрувати та керувати даними через службу керування хмарними ключами та відключати об’єкти ACL для контролю доступу. Ви також можете налаштувати збереження даних за допомогою Bucket Lock, надсилати сповіщення, журнали аудиту та керувати доступом за допомогою Cloud Identity & Управління доступом (IAM).

JSONbin

З JSONbin з вашого боку, вам не потрібно конфігурувати свою базу даних або налаштовувати тимчасові сервери для тестування прикладних програм. Використовуйте його для зберігання всіх своїх даних і тестування ваших програм безкоштовно.

Він створює та зберігає копії об’єктів, коли ви вводите новий запис. Ви навіть можете отримати останні оновлення або оригінальний запис, коли вам це потрібно. Коли ви входите в JSONbin, він надає вам секретний ключ, який ви можете використовувати для створення своїх приватних записів.

Пройшовши дійсний секретний ключ, ви можете оновити або переглянути свої записи для збереження конфіденційності та безпеки. Він пропонує функцію колекції, де ви можете зберігати та впорядковувати дані в певному порядку. Ви навіть можете використовувати його спеціальний запит для доступу до декількох записів, визначаючи фільтри.

За допомогою Webhooks ви можете будь-коли створювати, видаляти або оновлювати дані. Він забезпечує повністю персоналізовану інформаційну панель, де ви можете створювати приватні або загальнодоступні скриньки. Ви можете скористатися його посиланням на API, щоб отримати інформацію про те, як можна керувати записами та створювати біни.

Ви можете перевірити свої записи за допомогою Документів Schema, які ви можете долучити до колекцій. Отримуйте інформацію в реальному часі про діяльність API через електронні листи. Ви можете додавати нових членів та ефективно керувати ними, використовуючи його функцію управління командою.

n: точка

Налаштування кінцевих точок JSON та редагування даних можливе за лічені секунди n: точка. Для початку ви можете використовувати полегшений інтервал n: point для створення даних, визначення структури даних за допомогою схеми JSON, а потім заблокуйте її, щоб запобігти видаленню або перезапис.

Тепер ви можете надати доступ до своєї команди, де вони можуть оновлювати записи, не заважаючи оригінальним даним. Редагування даних не викликає особливих зусиль, оскільки дозволяє швидко вловлювати помилки та дозволяє синтаксису об’єкта JavaScript, який є гнучким.

Для доступу до певних даних додайте до URL-адреси індексів масивів або ключів властивості. Доступ до API можливий з будь-якого місця, використовуючи його функції CORS.

Висновок

Сучасний бізнес щодня залучає багато документів, що з часом стає важким для управління. Також ваші дані піддаються онлайн-загрозам та фізичним збиткам, які можуть коштувати вам дорожче, ніж ви передбачали. Але не хвилюйтеся, зайдіть без паперу і дозвольте стороннім хостинговим службам, як згадувалося вище, зберігати свої дані та керувати пов’язаними серверами, щоб позбавити вас від зайвих головних болів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map