6 найкращих хостинг-платформ для публікації привидів для вашого бізнесу

Блог ніколи не був таким простим завдяки безлічі варіантів, доступних за ці дні. 


Якщо ви хочете створити широку аудиторію, навчаючи та інформуючи їх про ваші бізнес-пропозиції, блог все ще залишається ключовим. Органічне охоплення продовжує залишатися домінуючим джерелом трафіку, і, ймовірно, це роблять компанії, що ведуть блоги отримують 97% більше посилань на їх веб-сайти.

Отже, якщо ви вирішили почати вести блоги, існує стільки варіантів на вибір – WordPress, Привид, Джомла тощо.

Але як ти знаєш, який із них би працював найкраще для тебе?

У наш час Ghost набирає швидких обертів, щоб стати одним із найкращі альтернативи WordPress. Він пропонує публікацію вмісту в нестримній атмосфері, де ви не відволікаєтесь через набір функцій, які вам можуть не потрібні. Якщо ви хочете уникнути возитися з плагінами, необхідними для підтримки SEO, соціального обміну, форм тощо., спробуй Ghost

Що таке привид?

Не лякайся!

Привид це платформа для блогів з відкритим кодом.

Основна увага зосереджується на управлінні закулісними заходами та контролює інший вміст та публікації. Це покращує загальний досвід ведення блогів – від написання та редагування до публікації. 

Платформа використовує середовище виконання Node.js для отримання більш високої продуктивності, ніж WordPress, використовуючи незграбні PHP-коди. Це позбавляє вас від відволікання додаткових функцій, захаращуючи робочу область, так що ви можете повністю зосередитись на написанні, щоб почати свою творчість. 

Давайте швидко вивчимо деякі функції.

Вбудований SEO та соціальний обмін

Створення вмісту та публікація його недостатня, враховуючи величезну конкуренцію навколо. Розповсюдження контенту має вирішальне значення, тому він охоплює широку арену аудиторії для отримання прибутку від цього. 

Підвищіть видимість ваших блогів за допомогою вбудованого SEO, який пропонує Ghost. На відміну від WordPress, вам не потрібні додаткові плагіни SEO. Крім того, він пропонує функції соціального обміну, щоб ви могли поширювати свій вміст на популярних платформах, таких як Twitter, Facebook тощо.

Ghost також пропонує вбудовані сторінки Google AMP, XML-карти сайтів, канонічні теги, мікроформати, оптимізовані URL-адреси, теги для Facebook Open Graph, підтримка карт Twitter та семантична розмітка. 

Швидше виконання

Node.js – це сучасний і швидкий стек технологій, що забезпечує Ghost. Як результат, він пропонує 19-кратну швидкість, ніж WordPress. Це означає, що за кожну відповідь WordPress, Ghost може відповісти на 19 запитів. Отже, це покращує SEO та сприяє залученню користувачів смартфонів. 

Уніфікована інтеграція

Хочете інтегрувати свої блоги з іншими робочими процесами та інструментами?

Привид вас охопив!

Ви можете інтегрувати його з такими інструментами, як Google AMP, Google Analytics, Slack, YouTube тощо. 

Його пропозиції виходять за рамки просто ведення блогів, оскільки це REST JSON API, який має гнучку та надійну архітектуру. Отже, ви можете розширити, налаштувати та змінити його, виходячи з ваших потреб. 

Це безголовий CMS?

Ghost використовує безголову CMS-архітектуру, де акцент повністю спрямований на полегшення робочих процесів щодо контенту та адміністративного інтерфейсу, призначеного для творців контенту. Це суперечить традиційній CMS, підкреслюючи шари презентації, структуру сайту, дизайн, шаблони тощо. 

Прийняття безголівкових CMS зростає з приголомшливою швидкістю і, за прогнозами, вдвічі збільшиться до 2021 року, тоді як 63% його користувачів вже люблять це, як на Contentstack. Отже, його включення до Ghost робить його виділенням від решти і означає наступну еволюцію CMS.  

Це дозволяє вибрати технологію дизайну, яка вам може знадобитися, генератор сайту або інші рамки для формування презентаційного рівня блогу Ghost. Ви можете без проблем розробити свій веб-сайт на такій мові програмування, як Python, Javascript, Swift тощо, здатна виконувати запити API для отримання даних.. 

Різниця між Ghost та WordPress

Хоча і Ghost, і WordPress є CMS з відкритим кодом, перший має перевагу над останнім, коли мова йде про блоги. У той час як WordPress допомагає власникам сайтів розробляти та вирішувати потреби всього свого веб-сайту, Ghost пропонує лише професійні інструменти для ведення блогів, щоб плавно їздити на хвилях управління вмістом.

Якщо ви хочете, щоб платформа для управління потребами вашого веб-сайту та публікація були лише черговою вимогою для вас, WordPress може бути достатньо. Але якщо ви щирий видавець, який бажає знищити шум і шукаєте безпечне та високоефективне рішення для всіх ваших потреб у видавництві, Ghost – це спосіб!

Привид безкоштовний для завантаження та використання. Ви можете отримати хмарний VM на свій вибір і налаштувати самостійно. Однак для цього потрібні навички адміністрування сервера та постійне обслуговування. Ще один варіант – найняти фрілансер налаштувати для вас. 

Але якщо ви не хочете витрачати час на керування платформою Ghost, то можете перейти до керована хостинг-платформа. Давайте вивчимо їх.

Привид

Чи знаєте ви, що Ghost пропонує хостинг-рішення також?

Це вірно. Ви можете використовувати їх хостинг-платформу для запуску свого блогу та веб-сайту Ghost.

Наділений передовими видавничими технологіями, Привид це потужна платформа, яка допоможе вам запустити прибутковий бізнес. Від блогів та інформаційних бюлетенів до платежів та членства, рішення щодо публікації з відкритим кодом охопило вас!  

Він пропонує сучасні інструменти та функції, розроблені відповідно до майбутніх потреб. Його багатий редактор зі звичним середовищем забезпечує незрівнянний досвід письма. Ви можете легко включати динамічні блоки у свій вміст, такі як зображення, відео, вставки та Markdown. Завдяки надійній функції тегів, ви можете класифікувати вміст та динамічну маршрутизацію, щоб структурувати так, як вам подобається. 

Сплануйте свій вміст за допомогою його редакційного календаря, щоб встановити дату та час публікації. Використовуйте вбудований SEO, автоматичні метадані, канонічні теги та карти XML, а також прискорене завантаження сторінки. Поширюйте вміст у Facebook, Twitter тощо для отримання більшої видимості та інтеграції сайту з улюбленими інструментами.  

Ghost пропонує безпеку на рівні галузі з сертифікацією SSL, ізольованими програмами, санаторно-курортним захистом та брандмауерами, щоб запобігти можливим порушенням безпеки.. 

FastComet

Заправляйте ваш бізнес FastComet щоб поділитися своїми творчими написаннями з усім світом. Будь то продуктивність або функції; платформа ніколи не перестає дивувати! Він також пропонує передачу домену безкоштовно, а загальний процес простий і швидкий.

FastComet – хостинг-провайдер SSD, який дозволяє отримувати доступ до вашої бази даних та файлів на 300% швидше, ніж не-SSD хостинг-платформи. Він також забезпечує безкоштовну міграцію, включену для переміщення всіх ваших електронних листів та інших даних. Розширити доступ до цільової аудиторії, безкоштовно поширюючи якісний контент із Cloudflare CDN. 

Потужний контролер хостингу cPanel забезпечує функцію FastCloud для легкого та швидкого керування обліковим записом хостингу. Крім того, зберігайте свої дані за допомогою безкоштовних резервних копій, що надаються ними щодня або щотижня. Якщо ви застрягли в середині, не панікуйте! Зверніться до них за допомогою цілодобової безкоштовної технічної підтримки.

FastCloud пропонує безпеку FastGuard, яка захищає ваш сайт від шкідливих дій та повідомляє вас заздалегідь. Її рівень безпеки включає ізоляцію облікового запису, захист від грубої сили, шифрування SSL, сканування зловмисного програмного забезпечення, виявлення DDoS тощо. 

А2 хостинг

Насолоджуйтесь потужністю роботи та надійністю А2 хостинг публікувати ваш вміст, поширювати його та керувати так, як вам хочеться. Він розміщує ваш веб-сайт Ghost на своїй ефективній платформі SwiftServer і збільшує швидкість завантаження сторінки в 20 разів швидше. 

Навіть друга затримка завантаження сторінки може вплинути на ваш рейтинг SEO, показник відмов або конверсію. Але за допомогою A2 хостингу ви можете отримати надзвичайно швидку продуктивність разом із безкоштовним SSD. 

Хостинг A2 обіцяє 99,9% часу безперервної роботи, переконуючись, що ваш сервер працює на повному рівні, використовуючи стандартні галузеві практики, центри обробки даних на найвищому рівні та останні заходи безпеки. Якщо ви зіткнулися з будь-якими труднощами, його 24/7/365 команда технічної підтримки отримала ваші спини.

Ви можете розмістити свій сайт Ghost в одному з чотирьох центрів обробки даних.

 • Мічиган, США
 • Арізона, США
 • Амстердам
 • Сінгапур

NodeChef

Шукаєте доступну, але професійну хостинг-платформу Ghost для задоволення ваших потреб управління вмістом?

Спробуйте NodeChef.

Інформаційна панель NodeChef пропонує простий користувальницький інтерфейс для завантаження та видалення тем. Маючи на увазі зростання вашого бізнесу з часом, вони забезпечують інфраструктуру автоматичного масштабування. Тож, не хвилюйтеся за швидкість руху.

NodeChef безкоштовно пропонує сертифікат SSL, який ви можете запитати та встановити на панелі приладів. Він автоматично створює резервні копії ваших даних і пропонує потужний сервер, що складається з локального SSD, щоб забезпечити неперевершену продуктивність. 

Почніть роботу з NodeChef за базовою ціною 10 доларів на місяць та насолоджуйтесь зберіганням файлів у форматі S3 5 ГБ, 1 Гб пам’яті MySQL, переглядом сторінок 100 тис., Доставкою електронної пошти, користувацьким доменом та встановленням одним клацанням, володіючи всіма вашими даними. 

DigitalOcean

Розгорніть Ghost на DigitalOcean за допомогою a додаток одним клацанням миші.

Починається від $ 5 / місяць.

За допомогою цього плану ви отримуєте 1 ГБ / 1 процесор, 25 ГБ SSD, 1 ТБ передачі. Вам підходить зрозуміти, як працює Привид, представляючи свої творчі твори та поділитися ним із усім світом. Однак, ознайомившись із ним, ви зможете вибрати більш високі плани, щоб максимально використати його.

Google Cloud

Забезпечте високу продуктивність та безпеку, запустивши Ghost, сертифікований Bitnami Google Cloud.

Bitnami підтверджує справжність та безпеку всіх зображень, які ви можете використовувати на своєму веб-сайті. Він також гарантує, що зображення упаковуються з використанням стандартних стандартів та є сучасними для досягнення кращих показників. 

Google Cloud має глобальні центри обробки даних, які дозволяють вам розмістити свій блог поруч із націленими користувачами.

Висновок

Ghost виявляє ідею запропонувати безперебійний досвід управління вмістом, щоб принести користь сучасному бізнесу. Публікуйте високоякісний контент через будь-яку з вищезгаданих хостинг-платформ Ghost і будьте готові помітити позитивну різницю у вашій присутності в Інтернеті, брендінгу, продажах та доходах..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map