11 найкращих спільних хостингів для початківців

Ви плутаєтесь у виборі правильного спільного хостингу?


Ось рішення!

У цьому оцифрованому світі кожен інший бізнес володіє веб-сайтом. Незалежно від того, продаєте ви товар чи послугу, веб-сайт є необхідним для збільшення охоплення клієнтів та довіри до нього. Отже, якщо ви ще не додали веб-сайт у свою ділову стратегію, настав час це зробити.

Створивши потрібний веб-сайт, вам потрібно буде розмістити його. У вас буде маса варіантів, щоб вирішити, де розмістити ваш веб-сайт. Ви можете вибрати спільний хостинг, один з найпопулярніших типів для тих, хто створив свій перший веб-сайт.

Перш ніж рухатися вперед, давайте розберемося, що таке спільний хостинг:

Ваш пакет хостингу визначає, що кілька веб-сайтів будуть використовувати один сервер. Здебільшого, ви не будете в курсі цих спільних веб-сайтів. Однак вам буде повідомлено про загальну кількість ресурсів сервера, якими ви можете скористатися.

Це простий і економічно вигідний варіант для вперше розміщення користувачів на веб-сайті. Більшість компаній пропонують однакову кількість зберігання та місця, тому будьте розумні вибрати надійну компанію.

Давайте розглянемо деякі популярні спільні хостинги.

А2 хостинг

Запущений у 2001 році, А2 забезпечив швидкість роботи сервера. Він використовує найкраще апаратне, програмне забезпечення та оптимізацію для забезпечення до 20 разів швидших серверів з ексклюзивними параметрами турбосервера. Це призводить до того, що ваш клієнт довше залишається на сторінці, а отже, збільшується швидкість конверсії.

Якщо ви шукаєте надійний хостинг, A2 хостинг підтримує ваш рахунок на 99,9% зобов’язань у безстроковому режимі. Більше того, він пропонує повністю масштабовані плани, щоб ви могли змінюватись як і коли ваш веб-сайт починає рости. Отже, якщо ви переростите існуючий план, A2 допоможе вам перейти на більш високий ресурс спільного плану хостингу.

Завдяки A2 хостингу ви можете користуватися унікальними функціями, такими як необмежена пропускна здатність та зберігання, безкоштовний SSL та повернення грошей у будь-який час. Він також пропонує свій ексклюзивний інструмент A2 SiteBuilder для створення користувацьких сайтів із перетягуванням & редагування крапель, привабливі теми та швидке публікування. Якщо у вас вже є веб-сайт, розміщений десь в іншому місці, A2 Hosting надає безкоштовну службу міграції сайту для переміщення його на свої сервери, що здійснюється командою експертів-переселенців сайтів..

Хостинг A2 дозволяє вам вибрати найбільш зручне місце для вашого сайту зі списку центрів обробки даних, розташованих по всьому світу, щоб ваші дані могли розташовуватися ближче до відвідувачів і швидко подорожувати. Окрім швидкісних функцій, які пропонує А2, можливість вибору геолокації додає важливу перевагу зменшеної затримки.

Завдяки цілодобовій службі підтримки клієнтів, у вас завжди буде допомога з боку. Це вигідний варіант для початківця.

SiteGround

Спільний хостинг – найдешевший план усього SiteGround пропозиції. Якщо ви готові взяти на себе зобов’язання з одним провайдером, ви можете насолоджуватися і їх спеціальними цінами. Крім того, спільний хостинг SiteGround використовує технологію Linux Containers, яка допомагає створювати виділені сервери для отримання рівного та кращого розподілу та ефективності спільних ресурсів..

Він також відомий тим, що забезпечує найвищу безпеку. Для додатків та серверів він управляє повною безпекою вашого сайту. Ви можете захистити свої дані за допомогою безкоштовного шифрування SSL та щоденних резервних копій, щоб переконатися, що у вас є вся необхідна інформація.

Плани включають управління WordPress від встановлення, створення сайту для запуску WP до програмного забезпечення та оновлення плагінів. Більше того, ви можете керувати і своїм сайтом, і доменом в одному місці.

Усі плани SiteGround пропонують безліч додаткових присмаків без зайвих витрат, такі як CDN, електронна пошта з необмеженими обліковими записами, неметофікований трафік та безлімітні бази даних. Щоб зробити акцент на продуктивності, компанія розробила кеш-рішення, назване SuperCacher. Ця технологія прискорюється швидкість веб-сайту кілька разів, і він доступний для всіх клієнтів SiteGround, надаючи три варіанти кешування, які ви можете вибрати.

Щоб створити свій сайт з нуля на SiteGround, у вас є можливість використовувати WordPress або Weebly. До вищих планів додаються деякі спеціальності, такі як інструмент інсценування, інтеграція Git, необмежена кількість сайтів тощо.

Вся хостинг-платформа SiteGround побудована на Google Cloud, використовуючи її надшвидкі мережеві та SSD-накопичувачі. Додавши до рівняння інші особливі функції, такі як пряма доставка NGINX, CDN та декілька програмних рішень на рівні сервера, прямі результати – це супершвидкі сайти.

DreamHost

DreamHost тут, щоб розпочати свою онлайн-подорож правою ногою. Ви можете легко отримати чудовий веб-сайт із спільними хостинг-рішеннями. Насолоджуйтесь такими функціями, як створення домену, сертифікат SSL, захист конфіденційності та професійна адреса електронної пошти безкоштовно та успішно працюйте на онлайн-платформах.

Використовуйте необмежену кількість дискового простору для свого веб-сайту, так що навіть якщо під час великого трафіку вам не потрібно турбуватися про зберігання. DreamHost пропонує вдосконалені, але прості у використанні панелі. Ви можете швидко створити шифрувати SSL Let’s, нові облікові записи електронної пошти, додати користувачів, переадресувати домени та встановити WordPress. Якщо ви шанувальник WordPress, вам варто серйозно розглянути DreamHost, оскільки він пропонує інструменти для швидкого, ефективного та без кодування вашого сайту WordPress. У ньому більше 200 шаблонів сайтів для початківців, що охоплюють кожну галузь.

Сервери DreamHost розроблені з урахуванням оптимальної продуктивності WordPress, від конфігурації сервера до бази даних, тому, знову ж таки, це можливість розглянути для веб-сайтів на базі WordPress. Інші розширені та високо оцінені функції включають сховище субверсії, повний оболонку Unix, доступ до необроблених файлів журналів, доступ до Crontab, повний доступ до CGI, серед інших.

DreamHost забезпечує повну безпеку особистої інформації ваших користувачів, не маскуючи додаткових витрат. Маючи відмінний рівень задоволеності клієнтів, ви можете розраховувати на DreamHost для спільного хостингу.

Bluehost

Від створення та розміщення вашого веб-сайту, до маркетингових послуг, інструментів та платних рекламних кредитів, ви можете знайти все під одним дахом, щоб збільшити глобальний охоплення вашого веб-сайту. Ви можете створити веб-сайт в реальному часі відповідно до вимог вашого бізнесу за лічені хвилини за доступними цінами.

Навіть якщо у вас немає веб-дизайну та досвіду розробки, спільний хостинг простий у використанні. Крім того, у вас є такі функції, як встановлення веб-сайту одним клацанням, як WordPress, за допомогою налаштування та панелі управління.

BlueHost використовує технологію, яка використовує необхідні ресурси для ідентифікації веб-сайтів і тимчасово повторно призначає їх ізольованим системам. Таким чином, збільшується продуктивність веб-сайту, а ризик безпеки спільного сервера зменшується. Це також дозволяє перейти до потужного варіанту, як тільки ваш бізнес починає зростати.

Bluehost доповнює свій асортимент хостингових продуктів набором унікальних послуг з доданою вартістю, таких як маркетингова допомога, веб-дизайн, SEO-послуги та послуги з оплатою за клік, які ви можете найняти, щоб зосередити свою увагу на веденні вашого бізнесу. При цьому вони піклуються про всі тонко-зернисті деталі.

Ім’ячек

Заснований у 2000 році, Ім’ячек вдалося розробити надійну задоволену клієнтську базу. Тому він гарантує пропозицію повернення грошей протягом 30 днів. Якщо ви шукаєте хороше і сильне доменне ім’я, це місце для вас. Але він не забезпечує веб-сайтів з найбільшою швидкістю завантаження. Це середня швидкість сторінки 687 мс за останні 24 місяці, що є гідним результатом відповідно до галузевого стандарту.

Ви отримаєте всі необхідні функції, такі як нерегульована пропускна здатність, 100% час роботи, дисковий простір відповідно до ваших вимог, безкоштовна автоматична установка SSL, необмежена кількість припаркованих доменів, розробник веб-сайтів тощо. Крім того, навіть під час планового або позапланового обслуговування ваш веб-сайт завжди буде в Інтернеті.

Щоб забезпечити справжню стабільність, Namecheap зберігає навантаження на сервер рівномірно, так що жоден сплеск кількості відвідувачів веб-сайту не вплине на його віртуальних сусідів. Також завдяки надійній схемі реплікації даних сервіс спільного хостингу забезпечує додатковий рівень захисту від непередбачених подій.

Хостингер

Якщо ви тільки що створили свій веб-сайт і не хочете витрачати багато коштів, перегляньте його Хостингер плани: вони розроблені відповідно до вимог сайту на різних рівнях. Це ваш спосіб отримати простий, простий у використанні та зручний бюджет для вашого веб-сайту.

Найдешевший план хостингера коштує всього $ 0,99 на місяць (невеликий шрифт – це початкова ціна; вона збільшується до $ 2,15 при поновленні), але дещо обмежена: лише один веб-сайт, один обліковий запис електронної пошти, 100 ГБ максимальної пропускної здатності та 1х потужність обробки та пам’ять. Якщо ви можете дозволити собі масштаб до одного з планів преміум-класу, ви отримуєте безкоштовну реєстрацію домену, необмежену кількість веб-сайтів, необмежену кількість облікових записів електронної пошти, необмежену пропускну здатність та 2х або 4-кратну потужність та пам’ять обробки (відповідно до плану). Верхній варіант додає щоденні резервні копії та сертифікат SSL.

Веб-сайти, розміщені на хостингу, працюють за хмарною технологією з 3-кратною оптимізованою швидкістю WordPress. Щоб захистити ці сайти, Hostinger використовує BitNinja для захисту всіх своїх користувачів і гарантує, що його сервери максимально захищені, запускаючи створене на замовлення програмне забезпечення безпеки та постійно оновлюючи його інфраструктуру..

ХостГатор

ХостГатор розміщує всі найкращі програми для управління вмістом в Інтернеті, такі як WordPress, Wiki, Joomla, Magento тощо. Тут ви отримаєте такі функції, як гнучка, проста у користуванні панель управління, необмежена кількість субдоменів, FTP-акаунти та облікові записи електронної пошти, міцна та стабільна 99,9% гарантія безперервного часу, неперемірена пропускна здатність, безкоштовна сертифікація SSL та 45-денна гарантія повернення грошей.

Якщо ви намагаєтесь перенести існуючий сайт, у вас повернувся HostGator. Ви можете легко переміщувати будь-які файли сайту, бази даних, сценарії та навіть доменне ім’я. Навіть якщо у вас встановлено кілька сайтів, вони охоплюють вас.

HostGator пропонує безліч навчальних посібників для навігації навіть початківця до DNS та центрів обробки даних. Крім того, у вас є рішення підтримки цілодобової премії, щоб жоден із ваших запитів не вирішився.

Більше 8 мільйонів розміщених доменів – від персональних сайтів до компаній Fortune 500 – проживають на HostGator, користуючись його 99,9% гарантією безперервного часу.

FastComet

Маючи мережу з 11 центрів обробки даних, розташованих по всьому світу – 4 у США, 3 у Європі, 3 в Азії та 1 в Австралії – FastComet забезпечує в середньому 99,97% гарантованого часу роботи. Хоча ціни на нього можуть бути трохи вищими за інші варіанти спільного хостингу, за що ви отримуєте в обмін варто заплатити: сервери, що працюють лише на SSD, шифруємо SSL-сертифікат, щоденні безкоштовні резервні копії та сканування зловмисного програмного забезпечення. & звіти, серед інших особливостей.

Компанія надає цілі 45 днів для повернення грошей, щоб ви могли випробувати їх обслуговування та протестувати сайт, перш ніж розміщуватись на них. Ви можете отримати оновлені версії безкоштовно та зберігати резервні копії поза сайтами протягом 30 днів.

Більше того, навіть за їх основним планом ви можете отримати безкоштовну мережу доставки вмісту Cloudflare (CDN). Це допомагає негайно завантажити сайт для будь-кого та де завгодно, розміщуючи ваші дані на серверах усього світу. Також усі плани включають технологію RocketBooster: на 3 рази більше ресурсів на акаунт і на 3 рази менше користувачів на сервері з високоефективним середовищем розміщення php7, що складається з LiteSpeed ​​LSAPI, APC & OPcache, статичний та динамічний кеш лаку.

BigRock

BigRock надає недорогий веб-хостинг, який ідеально підходить для малого бізнесу та персональних сайтів. Це одне з небагатьох імен, які пропонують спільний хостинг для Linux та Windows. Спочатку запущений в Індії і тепер є частиною міжнародної групи, BigRock зумів створити надійну клієнтуру.

Вони вірять у доставку хостингових рішень, які налаштовані відповідно до потреб вашого бізнесу. Вони повністю оснащені панеллю управління cPanel, щоб встановити такі програми з відкритим кодом, як WordPress, Joomla тощо, лише за кілька кліків.

Від базового до просунутого, усі плани пропонують такі функції, як необмежений простір у всіх, окрім плану для початківців (10 ГБ), необмежену електронну пошту для всіх, крім плану для початківців (200 адрес), необмежену пропускну здатність та панель керування cPanel (Linux) або Plesk (Windows) панель управління.

Хостингова інфраструктура використовує подвійні Quad-Core Xeon-процесори, 24 Гб оперативної пам’яті та надзвичайно надлишкову архітектуру. Опція Linux пропонує необмежену базу даних MySQL, тоді як опція Windows пропонує необмежену кількість баз даних MySQL, MS SQL або Access разом з ASP та ASP.NET v3.5.

Хостинг InMotion

В русі є великим ім’ям в галузі, тому вони коштують на свою фірмову ідентичність. Тож, якщо ви хтось, хто хоче преміум-бренд, який працює над вашим проектом, займіться InMotion. З середнім пробігом у 99,95% вони потрапляють у список найкращих результатів. Для керування вмістом, керованим даними, статичними веб-сайтами та спеціальними програмами вони надають чудові рішення для спільного хостингу.

Вони вірять у 100% задоволеність клієнтів, забезпечуючи таким чином преміум-сервіси, як безкоштовні накопичувачі SSD, безкоштовний домен, просте відновлення та резервне копіювання даних, коди на різних популярних мовах, прості інсталятори додатків, безпечна електронна пошта IMAP, доступ SSH, максимальна швидкість завантаження та Google інтеграція додатків.

InMotion використовує декілька локацій центрів обробки даних, тому у вас є можливість розташування свого сайту на західному узбережжі або на сході узбережжя. Компанія також використовує преміум-провайдери пропускної здатності та вдосконалену технологію маршрутизації, щоб забезпечити її мережу швидшою, ніж конкуренція.

Крім перерахованих вище послуг, вони надають необмежену пропускну здатність, дисковий простір та облікові записи електронної пошти для всіх планів. Крім того, якщо після покупки ви зрозумієте, що послуга або план не підходить для вашого веб-сайту, вони мають гарантію повернення грошей на 90 днів.

Кристал

Загальний хостинг Krystal Повна упаковка з чудовими функціями, такими як гарантія безперервного часу на 99,99%, необмежена кількість доменів, послуга реєстрації доменів, необмежена кількість дискового простору та пропускна здатність, безкоштовні резервні копії та безкоштовні 256-бітні сертифікати SSL. Krystal пропонує спеціалізовані сервери із захищеного об’єкта, що гарантує повну безпеку ваших даних.

Krystal пропонує спеціалізовані сервери із захищеного об’єкта, що гарантує повну безпеку ваших даних. У його центрі обробки даних в Лондоні використовується мережа з кількома несучими потужністю 100 Гбіт / с з найкращими технологіями маршрутизації, щоб забезпечити максимальну швидкість при подачі вмісту.

Завдяки надійним і високоякісним хостинговим рішенням вони стали найбільшим незалежним постачальником послуг розміщення веб-сайтів у Великобританії. Крім того, він забезпечує оптимізований WordPress LiteSpeed ​​Cache, завдяки чому ваш сайт працює в шість разів швидше, ніж зазвичай, і додаткове підвищення продуктивності при зберіганні SSD.

Вони вірять у повну прозорість, а отже, пропонують веб-сторінку про статистику щодо їх роботи на сервері. Тут ви можете легко керувати своїм хостингом, відновленням та резервним копіюванням даних та статистикою доступу до веб-сайту за допомогою панелі керування cPanel.

Висновок

Перш ніж передплатити будь-який план, уважно прочитайте контракт на хостинг, оскільки хостинг спільного сервера має жорсткі обмеження. Вони можуть заборонити вам використовувати певні програми чи плагіни на вашому веб-сайті.

Якщо ваш веб-сайт залучає низький об’єм трафіку і не потребує величезної пам’яті, бажано перейти на спільний хостинг. Але, якщо ваш сайт привертає велику кількість трафіку, спільне середовище хостингу не дуже підходить. Однак ви завжди можете переключити план, коли ваш сайт стане успішним у розширенні ресурсів. Якщо ви використовуєте WordPress, ви можете спробувати преміальний хостинг.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map