7 najlepszych firm hostingowych WordPress – pełne porównanie

WordPress jest najczęściej stosowanym systemem zarządzania treścią (CMS). Szacuje się, że 27% wszystkich witryn internetowych dzisiaj. Platforma została przetłumaczona na ponad 40 różnych języków.


Jest ich ponad 30 000 różne wtyczki dostępne dla WordPress, i liczba ta rośnie z dnia na dzień. Ponadto programiści WordPress mogą spodziewać się zarabiania w wysokości 50 USD za godzinę.

CNN, eBay, Mashable i The New York Times to tylko kilka wybitnych nazwisk, które używają WordPress do publikowania swoich blogów.

Ponieważ istnieje tak duże zapotrzebowanie na tę usługę, istnieje mnóstwo dostawców najlepszego hostingu WordPress. Ale jak odróżnić to, co najlepsze od reszty?

Przy określaniu, co czyni najlepszą firmę hostingową WordPress, należy wziąć pod uwagę wiele zmiennych. Kilka, na których skupimy się tutaj, to:

 • Podana ilość miejsca na dysku i przepustowość
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy
 • Łatwość instalacji WordPress
 • Miesięczny koszt
 • Koszt certyfikatów SSL, domen i adresów
 • Obsługa klienta

Aby uzyskać najwyższy zwrot z każdej zainwestowanej złotówki, potrzebujesz maksymalnej dostępnej przepustowości i miejsca na dysku. W końcu im więcej treści można hostować w witrynie, tym lepiej – Twój serwer będzie mniej podatny na zapadnięcie się i ładowanie wolniejsze (istnieją również wtyczki pomagające w kompresji plików, aby przyspieszyć ładowanie strony, takich jak WP Smush).

Kto nie lubi gwarancji zwrotu pieniędzy? Oczywiście, jeśli wybierzesz jedną z najlepszych firm hostingowych WordPress, nigdy nie będziesz musiał korzystać z tej gwarancji.

Miesięczny koszt dowolnego hosta WordPress będzie obejmował pewną liczbę domen i adresów wraz z możliwością uzyskania certyfikatu z zabezpieczoną warstwą (w skrócie certyfikat SSL). Niektórzy dostawcy pobierają za to dodatkową opłatę, a inni wrzucają ją za darmo.

Oczywiście łatwość użytkowania i instalacji ma zasadnicze znaczenie dla większości ludzi. Nie wszyscy jesteśmy ekspertami programistycznymi.

Na szczęście jednym z powodów, dla których WordPress jest tak szeroko stosowany, jest to, że może go zrozumieć prawie każdy z podstawową wiedzą komputerową. Możesz dodatkowo dostosować swoją witrynę, jeśli znasz HTML i CSS, ale nie musisz.

Przegląd 7 najlepszych firm hostingowych WordPress

Dokładna kolejność tej listy nie jest tak ważna jak wspomniane nazwiska. Będziesz miał trudności ze znalezieniem dużej zgody na to, która firma hostingowa WordPress jest numerem jeden. Wiele z nich sprowadza się do wrażeń użytkownika, które są mniej lub bardziej subiektywne.

Biorąc to pod uwagę, istnieje kilka nazwisk, które mają reputację najlepszych firm hostingowych WordPress i zapewniają swoim klientom wszystko, czego potrzebują, aby zbudować witrynę WordPress.

Oto 7 najlepszych firm hostingowych WordPress:

1. GreenGeeks

Strona internetowa GreenGeeks

Założona w 2008 roku, GreenGeeks przyjazny dla środowiska hosting witryn WordPress. Ich strona twierdzi, że zapewniają „300% zielony hosting”.

Oprócz korzystania z czystej, odnawialnej energii, zapewniają świetną obsługę po okazyjnej cenie. Ich plan Eco-Starter zaczyna się od 3,95 $ / miesiąc z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Ich instalacja WordPress za jednym kliknięciem mówi wszystko. Ta instalacja będzie prosta.

Jedną wielką zaletą GreenGeeks jest to, że automatyzują dwie kluczowe funkcje hosting strony internetowej że niektórzy faceci każą ci robić ręcznie: kopie zapasowe i aktualizacje.

Co 24 godziny twoja strona będzie miała kopię zapasową wszystkich swoich danych, a aktualizacje WordPress zostaną zainstalowane automatycznie, gdy tylko będą dostępne. Są to dwie funkcje, które nie tylko ułatwiają, ale zwiększają ogólne bezpieczeństwo Twojej witryny, na czym skupia się także GreenGeeks. Niestandardowe reguły bezpieczeństwa i poprawki podatności na zero dni pomagają chronić Twoją witrynę.

Co więcej, ich plany hostingowe obejmują bezpłatny certyfikat Let’s Encrypt Wildcat SSL.

Biorąc wszystko pod uwagę, łatwo zrozumieć, dlaczego GreenGeeks jest jedną z najlepszych dostępnych opcji hostingu WordPress.

2. WP Engine

WP Engine

WP zapewnia tak zwany hosting zarządzany. Zarządzany hosting to zasadniczo dedykowany hosting zarządzany przez profesjonalny zespół. Pozwala mieć to, co najlepsze z obu światów – całe bezpieczeństwo, niezawodność i możliwości dostosowania serwera dedykowanego, mając przy tym doświadczony zespół technologów gotowy do pomocy.

Jeśli jesteś dużą firmą lub hostujesz dane, które absolutnie muszą być bezpieczne za wszelką cenę, WP Engine może być dla Ciebie.

Ich usługi kosztują więcej – 35,00 USD na miesiąc – ale nie jest to niezwykłe, jeśli chodzi o hosting zarządzany.

WP Engine zapewnia wysokiej jakości wsparcie przez całą dobę, wykorzystuje najlepszą dostępną w swojej architekturze architekturę i zatrudnia cały zespół inżynierów stale rozwijających najnowocześniejszą technologię WordPress. Innymi słowy, specjalizują się we wszystkich rzeczach WordPress.

3. Hosting InMotion

Hosting InMotion

W ruchu istnieje od 2001 r., kiedy sam internet był jeszcze w szkole podstawowej.

Ta firma oferuje hosting WordPress od 4,99 USD miesięcznie dla jednej witryny z planem WP-1000. Plan WP-1000 jest idealny dla małych blogów z mniej niż 20 000 odwiedzających miesięcznie.

Biorąc pod uwagę, że obejmuje to 40 GB miejsca na dysku SSD z nieograniczoną przepustowością i kontami e-mail, wydaje się, że to całkiem niezła okazja. Wrzucają także bezpłatny certyfikat SLL.

InMotion zapewnia również bezpłatne automatyczne kopie zapasowe i poprawki, a także bezpłatną ochronę przed hakowaniem i złośliwym oprogramowaniem.

InMotion Housing szczyci się szybkością swoich serwerów. Korzystanie z dysków półprzewodnikowych i zaawansowane buforowanie umożliwia szybkie ładowanie witryny za każdym razem.

Szybkość jest ważnym elementem każdej witryny WordPress. Badania wykazały, że strony internetowe, które ładują się dłużej niż sekundę lub dwie, mają znacznie wyższą prędkość. W erze cyfrowej zaczęliśmy się niecierpliwić i nie chcemy siedzieć i marnować cennego czasu podczas ładowania strony internetowej (wolelibyśmy marnować to, przeglądając nasze kanały na Facebooku).

Witryny InMotion są wstępnie zainstalowane z WordPress, dzięki czemu możesz uruchomić całą witrynę w niecałą godzinę.

Dzięki pełnej obsłudze 24/7 oraz projektowaniu metodą „przeciągnij i upuść” twórcy stron internetowych na wszystkich poziomach zaawansowania znajdą obudowę InMotion wśród najlepszych opcji hostingu WordPress.

4. BlueHost

BlueHost

Bluehost instalacja WordPress 1 kliknięciem, 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy i obsługa klienta 24/7.

Już za 2,95 USD / miesiąc BlueHost zapewnia bezkonkurencyjną okazję z 50 GB miejsca na dysku, nieograniczoną przepustowością, 5 kontami e-mail i bezpłatnym certyfikatem SLL.

Ponad 2 miliony witryn wybiera BlueHost jako swoją firmę hostingową. Samo to sugeruje, że są one jednym z najlepszych wyborów hostingu WordPress.

Coś, czego wiele innych nie oferuje, plany BlueHost zawierają ponad 150 USD w ofertach reklamowych od Google i Bing. Ta specjalna premia sprawia, że ​​ich plany są szczególnie atrakcyjne.

Być może najbardziej znaczącym aspektem BlueHost jest to, że WordPress.org zaleca je jako najlepszego dostawcę usług hostingowych dla witryn WordPress. Ich serwery są zbudowane do obsługi witryn WordPress „jak sen”.

Jest coś do powiedzenia na temat firmy hostingowej WordPress, która otrzymała tak wysoką pochwałę od samego WordPressa. BlueHost jest zdecydowanie jedną z najlepszych firm hostingowych WordPress.

5.HostGator

HostGator

HostGator’s pisklę ”zaczyna się od marnej kwoty 2,75 USD / miesiąc.

Ten ma kilka niezwykłych funkcji, których większość innych dostawców nie oferuje.

Plan pisklęcia obejmuje niezmierzone pasmo, nieograniczone miejsce na dysku, nieograniczoną liczbę wiadomości e-mail i instalację jednym kliknięciem. To dużo nieograniczonych. Ponadto HostGator oferuje bezpłatny transfer witryny – coś, za co większość konkurentów pobiera wysoką cenę. Po 45 dniach gwarancja zwrotu pieniędzy HostGator jest o 50% lepsza niż wielu konkurentów.

Jeśli chodzi o funkcje oferowane w niskiej cenie, HostGator jest zdecydowanie jedną z najlepszych dostępnych opcji hostingu WordPress.

6. iPage

iPage

iPage oferowana cena zaledwie 1,95 USD / miesiąc.

Ich plany obejmują dodatkowe 500 USD dodatkowych funkcji, zgodnie z ich stroną główną. Te dodatki obejmują między innymi oferty w wysokości 100 USD na reklamy Google i Bing, bezpłatne narzędzia do budowania WordPress i bezpłatne narzędzia bezpieczeństwa Sitelock.

Nieograniczone miejsce na dysku, skalowalna przepustowość, nieograniczona liczba nazw domen i instalator 1-kliknięciem czynią iPage łatwym wyborem. Plany iPage są dostarczane ze standardową branżową 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

iPage ma doskonałą obsługę klienta. W dzień lub w nocy możesz rozmawiać z pracownikiem pomocy technicznej przez telefon lub czat online. Mają także centrum pomocy online i system sprzedaży biletów na najbardziej szczegółowe problemy.

Ich ulepszone funkcje bezpieczeństwa i płynna integracja z PayPalem sprawiają, że iPage jest wybitnym wyborem dla każdego, kto chce założyć witrynę eCommerce.

Pod koniec dnia wydaje się, że iPage to kolejna z najlepszych dostępnych opcji hostingu WordPress.

7. GoDaddy

Idź Tato

Ze względu na ich rozległe kampanie marketingowe, Idź Tato to najbardziej rozpoznawalna nazwa wśród najlepszych firm hostingowych WordPress.

GoDaddy jest obecnie najtańszą opcją na liście. Za jedynego dolara miesięcznie możesz uzyskać jedną domenę z automatyczną instalacją WordPress, codziennymi kopiami zapasowymi i aktualizacjami oprogramowania. Obejmują również jeden bezpłatny adres e-mail na okres jednego roku. Jednak dzięki temu planowi zyskujesz tylko 10 GB miejsca na dysku SSD.

Funkcje bezpieczeństwa witryny GoDaddy są dostępne tylko dla członków planu Ultimate.

GoDaddy ma wbudowaną funkcję SEO dla WordPress. Ale biorąc pod uwagę, że istnieją niezliczone wtyczki SEO dla WordPress, nie jest to okazja, z której mogą się pochwalić.

GoDaddy oferuje certyfikaty SSL – ale nie za darmo. W przypadku jednej witryny certyfikat SSL będzie kosztował 59,99 USD rocznie przez pierwszy rok.

Dzięki 17 milionom klientów i ponad 75 milionom domen zarządzanych GoDaddy jest z pewnością jedną z najpopularniejszych opcji hostingu.

Kilka uwag na temat 7 najlepszych opcji hostingu WordPress

Należy zauważyć, że stawki cytowane powyżej są „stawkami zaczynającymi się”. Wiele z nich jest oferowanych tylko przez ograniczony czas, a większość stawek wstępnych obowiązuje tylko przez pierwszy rok hostingu. Następnie rozpoczyna się pełna cena.

Podczas zakupów firmy hostingowej należy zawsze pamiętać o cenie oznaczonej jako „oryginalna” lub „po odnowieniu” – prawdopodobnie zapłacisz to po pierwszym roku.

Ponadto cena katalogowa obejmuje tylko najbardziej podstawowe funkcje. Będziesz musiał kupić całkiem sporo dodatkowych dodatków, aby Twoja witryna mogła robić wszystko, co chcesz. Ceny zawsze się zmieniają, ponieważ firmy konkurują ze sobą, oferując tymczasowe rabaty.

Pamiętaj, że oprócz WP Engine mówimy tutaj o hostingu współdzielonym – nie hostingu dedykowanym, hostingu w chmurze ani wirtualnych serwerach prywatnych (VPS). Większość, jeśli nie wszyscy, z powyższych dostawców oferują jednak te usługi.

O ile nie jesteś dużą korporacją lub nie posiadasz bardzo wrażliwych danych do zarządzania, prawdopodobnie nie potrzebujesz dedykowanego hostingu (który kosztuje znacznie więcej i wymaga specjalistycznej wiedzy). VPS i hosting w chmurze mogą być odpowiednie w niektórych sytuacjach, ale są droższe i zwykle potrzebne tylko w przypadku większych witryn e-commerce lub blogów o bardzo dużym ruchu.

Hosting współdzielony jest najczęściej używaną opcją hostingu, podobnie jak WordPress jest najczęściej używanym CMS. Zapewnia największą łatwość użytkowania, a jednocześnie zapewnia najniższe koszty i zapewnia odpowiednie usługi obsługi klienta.

Dla większości ludzi te najlepsze firmy hostingowe WordPress zapewnią wszystkie usługi, których potrzebujesz.

Wybierz najlepszy hosting WordPress mądrze

Decydując się na najlepszą opcję hostingu WordPress, weź pod uwagę własne potrzeby. Zaczynasz nowy blog lub witrynę e-commerce? Czy ta strona będzie pierwszą stroną Twojego małego biznesu? Jeśli tak, to najbardziej podstawowe funkcje udostępnionego dostawcy WordPress hostingowego będą wszystkim, czego potrzebujesz.

Jeśli przeprowadzasz migrację większej witryny lub bloga do nowego dostawcy, prowadzisz już dużą firmę lub zarządzasz wrażliwymi danymi, będziesz musiał rozważyć bardziej szczegółowe problemy niż te omówione tutaj. Mimo to, 7 najlepszych opcji hostingu WordPress odpowie na wszystkie pytania i może dostarczyć potrzebne usługi.

Nie możesz się pomylić z jedną z tych opcji hostingu WordPress. Wybierz ten, który wydaje się odpowiedni dla Ciebie i idź do niego.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map