15 вражаючих Інтернет-виробників відео для вашого бізнесу

Ви залишаєте багато грошей на столі, якщо не створюєте відео для свого бізнесу. Виграйте Інтернет, створивши відео світового класу для свого цифрового маркетингу.


Я це не просто вигадую. Дослідження показують, що 79% людей скажімо, відео бренда переконало їх придбати програмне забезпечення чи додаток. Якщо ви все ще не маєте відео для свого бізнесу, зараз саме час зробити його.

Не багато людей вважають за краще читати текстовий контент з різних причин, головна з яких – час. Інформацію через відео можна швидко доставити, не б’ючи навколо куща. Окрім цього, це має багато переваг для вашого бізнесу, як-от:

 • Збільшує продажі
 • Збільшує трафік
 • Залучайте аудиторію
 • Побудувати довіру

Та багато іншого…

Зважаючи на це, важливо зазначити, що створення майже будь-якого “відео” не призведе до вирішення. Ви повинні переконатися, що ваше повідомлення має пряме відношення до вашої аудиторії та продажів. Це можна зробити різними способами, а деякі з них обговорюються нижче.

Знайте свою цільову аудиторію

Створювати відео, не знаючи своєї цільової аудиторії, це як зйомка стрілки із зав’язаними очима. Ймовірно, що ви потрапите в потрібне місце. Наприклад, ви продаєте товари, призначені для чоловіків середнього віку. Отже, було б розумно складати свої відео, пам’ятаючи про це. Як правило, націлювання на “чоловіків” просто не допоможе.

Очевидно, лише розуміння того, що «чоловіки середнього віку» хочуть купувати вашу продукцію, також недостатньо. Вам доведеться копати глибше та визначати такі речі, як, що відбувається в їхніх думках, і що мотивуватиме їх робити покупку.

Створюйте якісний та цінний контент

Важливо зрозуміти, що робить відео “високоякісним”. Деякі вказівники можуть містити:

 • Хороший сценарій
 • Сучасна графіка / накладки
 • Відповідні кольори для вашого бренду
 • Гучний і чіткий звук

Також важливо робити відео, які постійно зосереджуються на проблемах глядачів і пропонують їх вирішення.

Зробіть це приблизно приблизно потрібної довжини.

Якщо занадто довго робити ваші відео, це не допоможе, оскільки увага людей значно менше. З іншого боку, занадто короткі ваші відео також не є гарною ідеєю, оскільки тоді повідомлення не буде доставлено належним чином. Хоча залежно від типу відео, що-небудь між 1-2,5 хвилин здається хорошим.

Не забувай CTA.

Уявіть, що створите ефектне відео, а потім не заохочуйте своїх глядачів до дій?

Це було б дурно.

Заклик до дії – одна з найважливіших речей у будь-якій формі маркетингу, і ви, безумовно, повинні також використовувати це у своїх відео. Наступного разу, коли ви зробите нове відео, не забудьте включити CTA.

Тепер давайте подивимось деякі з наступних виробників відео, які можна використовувати для вашого бізнесу. Хороша новина полягає в тому, що вам не потрібно встановлювати будь-яке програмне забезпечення, а не все, що ви можете робити онлайн в браузері.

Промо

Будь-хто може робити професійні відеоролики за допомогою Promo. У них понад 12 мільйонів відеокліпів та шаблонів, за допомогою яких ви можете створювати:

 • Оголошення в соціальних мережах, такі як Facebook, YouTube, Twitter, LinkedIn, Instagram тощо
 • Промо-відео
 • Маркетинг

Кліпи та шаблони присвячені численним галузям, зокрема нерухомість, подорожі, маркетинг, електронна комерція тощо. Тут є багато для кожного типу бізнесу. Насправді у них навіть є відео на особливі дати, такі як Рамадан і Великдень.

Як це геніально?

Пласіт

Інструмент для найрізноманітніших цілей, Placeit (отримують аудиторії Geekflare 15%) також є розділ “відео”, де ви можете створювати історії Instagram, слайд-шоу, демонстрації продуктів та інші види відео. Ця компанія відома тим, що полегшує справи для малого бізнесу, а бачення їх виробників відео робить це досить очевидним.

Він простий у використанні, але пропонує дуже багато, таких як:

 • Сотні відео шаблонів
 • Величезна аудіотека
 • Попередній перегляд ключових кадрів для швидкого редагування
 • Цитати натхнення

За допомогою однієї підписки ви можете отримати доступ до всіх їх функцій безмежно.

Анімото

З надзвичайно простим редактором перетягування відео, Анімото може допомогти вам заохочувати трафік, збільшувати продажі та швидко збільшувати свою діяльність. Їх шаблони відео призначені для того, щоб підняти повідомлення вашого бренду і забезпечити непереборне візуальне враження, яке обов’язково змусить ваших клієнтів дивуватися.

Перегляньте це відео, створене за допомогою Animoto:

https://d14pr3cu5atb0x.cloudfront.net/cms/Product-promo-video-testimonial-feddb31ba0.mp4

Для початку можна вибрати шаблон, а потім додатково додати фотографії та відеокліпи, щоб створити своє відео. Потім ви можете налаштувати кольори, додати текст, додати музику тощо, щоб персоналізувати її. Щойно ви закінчите, ви можете легко поділитися ним зі своєю аудиторією.

Магісто

Довіряють таким брендам, як Samsung, Mitsubishi та NBC, Магісто є ще одним чудовим виробником відео. Ви можете легко створювати відео, ділитися ними та навіть переглядати аналітику, щоб оцінити їх ефективність. Раніше вони були чудовими, але останнім часом просто покращилися після партнерства з iStock, щоб відкрити безліч фотографій, які можна використовувати у своїх відео.

Ви можете створювати особисті та комерційні відеозаписи з будь-якої теми, яку ви можете собі уявити. Можливості безмежні.

Припікання

Ви можете створювати привабливі відео буквально під час перерви на обід Припікання. Це так просто, і чому б це не було, коли у вас є понад 800 000+ відеороликів із реального життя та надзвичайної анімації. Ви також можете вибрати шаблон, щоб зробити речі набагато простішими.

Biteable дозволяє створювати понад 40 різних типів відео, включаючи:

 • Пояснювач
 • Анімовані
 • Оголошення
 • Демонстрація продукту
 • Креативні соціальні медіа

Щоб персоналізувати свої відео під своїм брендом, ви можете додати свій логотип і навіть налаштувати потрібні кольори.

Moovly

З інтуїтивно зрозумілим редактором перетягування відео, що складається з понад мільйона фондових активів, Moovly підходить для всіх розмірів та типів бізнесу. Ви можете додавати зображення, звуки, анімацію та синхронізувати все у повноцінне відео.

У Moovly є багато шаблонів, які ви можете використовувати як свою базу та створювати звідти. Їх цінові плани починаються від $ 24,92 / місяць, але розпочати роботу можна безкоштовно.

FlexClip

FlexClips пропонує широкий спектр анімованих елементів, які ви можете використовувати у своїх відео, вибравши один із їх багатьох шаблонів. Від тексту, накладок та віджетів до логотипів та інших елементів. Поряд з цим, ви отримуєте понад мільйон відеозаписів, зображень та музики, що запасують речі.

Ось приклад відео, створеного FlexClips:

https://www.flexclip.com/res/preview/226p/bookstore-promo.mp4

У редакторі ви можете виконувати різні завдання, наприклад:

 • Обрізка
 • Регулювання
 • Зміна співвідношення сторін
 • Додавання ефектів
 • Додавання озвучення
 • Додавання водяних знаків

Загалом, редактор досить простий у використанні, і ви можете бути впевнені, що зможете його повісити в найкоротші терміни.

Фіверр

Якщо ви не жили під скелею, знаєте, що Фіверр є. Це ринок для найму фрілансерів для різних цілей, і одним з них є відео. Під розділом “Відео & Анімація “, ви отримуєте величезний перелік підкатегорій, таких як:

 • Дошка & Анімовані пояснення
 • Редагування відео
 • Короткі відеореклами
 • Анімовані GIF
 • Анімація логотипу
 • Вступ & Outros

Та багато іншого.

Вибравши потрібну підкатегорію, ви отримаєте такий екран, на якому ви побачите різних фрілансерів, які пропонують свої послуги, починаючи з 5 доларів.

Хоча не кожен із них чудовий, ви все одно знайдете безліч виняткових, щоб виконати свою роботу. Найкраще – ви можете переглянути їхні відгуки перед покупкою, і навіть якщо вони розчарують, ви завжди можете попросити зміни.

Анімакер

За допомогою нього можна створювати анімовані, а також відеокліпи в реальному часі Анімакер. У них є перетворювач відеозаписів із перетягуванням та дуже унікальний конструктор персонажів, щоб створити тисячі анімованих персонажів, щоб перейти у ваші відео.

Не кажучи вже про те, що для початку понад 100 мільйонів фондових активів та понад 1000 шаблонів. Чи можна отримати простіше, ніж це?

Крім того, ви можете завантажувати та редагувати 4K відео та навіть змінювати розмір кінцевого продукту для різних платформ соціальних медіа. Якщо все це звучить цікаво, ви можете почати абсолютно безкоштовно.

Explee

Довіряють таким компаніям, як Google, Apple та IBM, Explee допомагає створити відео з поясненнями та доставити чітке повідомлення своїм клієнтам. Їх відео слідує стилю «дошки», який досить популярний в Інтернеті. Цей тип стилю чудово підходить для пояснення потенційним клієнтам проекту, ідеї чи продукту.

Ось що я говорю:

Їх відеоредактор має понад 6000 анімацій, якими ви можете користуватися та привертати увагу людей. У них навіть є круті комічні елементи та необхідні інструменти, щоб правильно передати ваше повідомлення. Якщо ви віддаєте перевагу анімації на дошці, то обов’язково слід перевірити цю.

Капвінг

Дуже сприятливий для виробників відео, Капвінг дозволяє створювати приголомшливі відео, комбінуючи GIF, зображення, кліпи та інші медіа. Ви навіть можете визначити початкову та кінцеву точку кожного елемента та оптимізувати розмір відео для різних сайтів соціальних медіа.

Я б сказав, що ця послуга досить проста і ідеальна для тих, хто тільки починає. Вони мають вільний план-назавжди, що ви можете спробувати перевести речі.

Поза межами

Поза межами дозволяє створювати захоплюючі анімаційні відео за допомогою попередньо вбудованих шаблонів та ресурсів. Анімаційних роликів зараз величезна кількість, і майже кожен бізнес вирішує використовувати її замість традиційних відео, оскільки це створює сюжетну сцену, яку важко пропустити при перегляді.

Кожен з елементів всередині відеоредактора є налаштованим, і ви можете повністю зробити його власним. Замість того, щоб платити величезну суму грошей відео агенціям за створення анімаційних відео, ви можете створювати необмежену кількість відео за допомогою Vyond, не спалюючи гаманець.

Просвіт5

З красивими накладками та текстовими ефектами, Просвіт5 може допомогти вам створити відео буквально за лічені хвилини. Ви можете створити щось з нуля або перетворити публікацію свого блогу у відео. Просто так:

https://storage.googleapis.com/lumen5-site-images/landing-creator.webm

Вид відео із зображеннями та текстовими накладками на них, як правило, швидко надходить у соціальних мережах, тому слід спробувати це, якщо ви хочете створити подібні відео.

У них є мільйони основних фондів, які можна змішувати та комбінувати, щоб придумати щось унікальне та привабливе. Ви також можете додати свій брендинг до нього, щоб він виглядав професійно.

ClipChamp

Живе до своєї назви, ClipChamp це багатогранний виробник відео, який складається з:

 • Відеоредактор
 • Відеокомпресор
 • Відео конвертер
 • Веб-камери

Їм довіряють такі марки, як ComCast, Microsoft та Dell, і загалом мають понад 8 мільйонів клієнтів. Від шаблонів відеороликів до відеоматеріалів до аудіозаписів вони відстоювали мистецтво створення відеозаписів.

У ClipChamp є майже вбудована функція, пов’язана з відео, тому вам не потрібно більше їздити кудись, щоб виконувати конкретні завдання. Після того, як ви експортуєте своє відео, ви можете змінити його розмір для кожної відповідної соціальної платформи.

InVideo

InVideo – це як міні-світ сам по собі. У ньому є різні розділи для різних цілей відеозйомки, тож ви можете бути впевнені, що отримаєте те, що шукаєте. Ви знайдете безліч відео шаблонів у різних галузях, і навіть можете легко перетворити свою статтю у відео.

Якщо ви не любитель використання готових речей, ви можете почати з нуля з порожнього шаблону. Поки це пов’язано з відео, ви можете створити будь-що, що можна уявити за допомогою InVideo. Можливості такі величезні.

Висновок

Якщо ви не використовуєте відео для своєї компанії, зараз чудовий час зробити це. Сподіваюся, що наведені вище поради та інструменти допоможуть вам створити візуально приголомшливі відео за найкоротший час.

Після створення відео вам потрібно буде щось розмістити, щоб розмістити їх на своєму веб-сайті. Для цього ви можете знайти найкращі платформи відеохостингу.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map