8 svarbiausi debesies saugumo pavojai, kuriuos galbūt kovosite – Vartotojo vadovas

Antrame XXI amžiaus dešimtmetyje mes įžengėme į naują technologijų erą – debesų kompiuteriją. Šis revoliucinis naujas būdas saugoti ir duomenų tvarkymas atnešė daugybę pranašumų.


Dabar įmonės gali turėti nuotolinę prieigą prie savo svarbiausios informacijos. Dabar komandos gali bendradarbiauti nuotoliniu būdu. Dabar mažiau pasitikime fizine aparatūra, taupydami darbo vietą ir mažindami poreikį kurti naujus skaičiavimo įrenginius, kurie greitai pasensta..

Tačiau padidėjus patogumui, iškilo ir iššūkių. Didžiausias iš šių iššūkių, be jokios abejonės, buvo nauji saugumo klausimai, kuriuos iškėlė debesų sprendimai.

Kodėl turėtumėte atsiminti 8 didžiausias debesų saugumo grėsmes, su kuriomis galbūt kovosite šį 2019 m

debesies „securitylogo“

„Cloud Security Alliance“ pažymėjo, kad debesies serverius galima lengvai pasiekti ir būnant didelis prioritetas įsilaužėliams dėl didelio jų turimo duomenų kiekio.

Kitaip tariant, debesų paslaugų teikėjai yra įsilaužėlių svajonė – svajonių informacijos puodelis, laukiantis plėšimo.

Čia yra 8 geriausi debesuota grėsmė galbūt kovosite su šiuo 2019 m.

Duomenų pažeidimai

Pastaraisiais metais mes matėme duomenų pažeidimus, kurių pasaulis dar niekada nebuvo matęs. Kai kurie iš jų įvyko tiesiogiai dėl debesų tiekėjų dėmesio.

Šifravimo ir dviejų veiksnių autentifikavimo naudojimas palengvina saugumo problemas. Tačiau tai nėra viskas išgydoma, nes įsilaužėliai visada budrūs kurdami naujus išpuolių pernešėjus.

Kvalifikacija yra kompromituojama

Didelio skaičiaus saugumo grėsmių galima išvengti naudojant tik saugius slaptažodžius.

Norėdami gauti geriausius rezultatus, rinkitės unikalius slaptažodžius, kuriuose yra mažiausiai 14 ženklų, įskaitant mažąsias ir didžiąsias raides, skaičius ir specialiuosius simbolius. Niekada nenaudokite to paties slaptažodžio du kartus.

Be to, sudėkite svarbiausius slaptažodžius į įprastą rotacijos tvarkaraštį. Kuo dažniau keičiate slaptažodžius, tuo mažesnė tikimybė, kad jie bus pažeisti.

Tiesioginiai paslaugų atsisakymo (DDoS) išpuoliai

Nors DDoS išpuoliai nėra nieko naujo, platus debesų tiekėjų naudojimas sutapo su padidėjusiu jų naudojimu.

Debesų tiekėjai dažnai turi esamus saugos protokolus, kad būtų išvengta tokio tipo atakų. Tačiau jie vis tiek atsitinka.

Nuolat stebėdami savo saugumo auditą ir keisdamiesi svarbia informacija su administratoriais, galite padėti sušvelninti šią grėsmę.

Nulaužtos API ir sąsajos

Daugumoje debesies programų ir paslaugų naudojamos API sąsajoms tarp debesų.

„Cloud Service“ aljansas rekomenduoja įdiegti grėsmių modeliavimo programas ir atlikti išsamias kodų peržiūras, kad jūsų sistemos būtų apsaugotos nuo šios grėsmės.

Nuolatinis duomenų praradimas

Nors vargu ar kada nors prarasite 100% savo duomenys saugomi debesyje, buvo atvejų, kai įsilaužėliai ištrino visus duomenis, gavę prieigą prie duomenų centro.

Programų ir duomenų paskirstymas keliuose sektoriuose (dar žinomas kaip tinklo atskyrimas) ir reguliarus atsarginių duomenų atsarginių kopijų darymas turėtų sumažinti duomenų praradimo grėsmę..

Trūksta deramo kruopštumo

Tai taikoma ne tik debesijos paslaugoms, bet ir apskritai technologijoms.

Neįmanoma atlikti įprastos priežiūros, tokios kaip programinės įrangos atnaujinimas ir saugumo auditas, ir yra viena iš pagrindinių didelių įsilaužimų priežasčių.

Svarbu ne tai, kaip laimi įsilaužėliai, o tai, kaip pralaimi įsilaužėliai.

Sąskaitos užgrobimas

Tai dažnai nutinka dėl sukčiavimo bandymų.

Piratai suprato, kad kartais jiems net nereikia nieko įsilaužti – paprasčiausiai naudodamiesi socialinės inžinerijos taktika, galite įgyti sąskaitos kredencialus. Tuo metu niekas kitas nesvarbus.

Darbuotojų švietimas apie tai, kaip pastebėti ir vengti sukčiavimo taktikų, yra kiekvienos įmonės investicija.

Kenkėjiška viešai neatskleista informacija

Tai gali būti šiek tiek retesnė grėsmė, tačiau kai ji atsitinka, ji gali būti niokojanti.

Kenkėjiškas viešai neatskleistas asmuo yra tarsi šnipas – jie gali klaidžioti apie jūsų duomenis neaptikti ir pavogti juos tiesiai iš nosies..

Net Nacionalinė saugumo agentūra (NSA) – vyriausybinė agentūra, kuriai pavesta kibernetinio saugumo reikalai – dėl viešai neatskleistos grėsmės 2013 m. Pastebėjo didelį konfidencialių dokumentų nutekėjimą..

Būdas to išvengti yra nustatyti tinkamus aptikimo metodus, įspėjančius apie tai, kad jūsų sistemoje yra kažkas besislapstančio.

8 populiariausios debesų apsaugos grėsmės, su kuriomis galbūt kovosite šį 2019 m

debesies apsaugos logotipas su pakabinamąja spyna

Nors tai gali būti 8 svarbiausios debesų saugos grėsmės, su kuriomis galbūt kovosite šį 2019 m., Tai jokiu būdu nėra išsamus sąrašas. Tačiau tai gerai parodo pažeidžiamumų, būdingų debesies pagrindu veikiančioms sistemoms, tipus.

Kai reikia užkirsti kelią šioms grėsmėms, atsiminkite smulkmenas – sudėtingus, unikalius slaptažodžius, daugiafaktorinį autentifikavimą, tinklo atskyrimą., reguliarūs atsarginės kopijos ir programinės įrangos atnaujinimai, ir taip toliau.

Neleisk, kad debesų saugos grėsmės išnaudotų jums geriausią

Didelė dalis didelių pažeidimų neįvyksta dėl kažkokio labai modernaus įsilaužimo metodo – veikiau jie nutinka todėl, kad kažkas nesiėmė paprastų priemonių savo sistemoms apsaugoti (tai gali būti nesugebėjimas išmokyti darbuotojus pastebėti ir išvengti sukčiavimo bandymai).

Įsitikinkite, kad taip neatsitiks, prisimindami 15 geriausiųjų+ debesuota grėsmė galbūt kovosite su šiuo 2019 m.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map