Список постачальників безкоштовних транзакційних, розміщених та маркетингових послуг електронної пошти

Якщо ви блогер, ведете малий та середній бізнес, то, можливо, ви захочете заощадити витрати, де це можливо. І електронна пошта буде одним із пунктів, де можна заощадити кілька сотень доларів в рік.


Існує три типи послуг електронної пошти, які вам потрібні як власник блогера / веб-сайту.

 1. Трансакційні – надсилати електронні листи про події, транзакції, повідомлення про замовлення, цифрові активи тощо.
 2. Маркетингові електронні листи – інформаційний бюлетень, промо, повідомлення в блозі тощо.
 3. Розміщені електронні листи – надсилати та отримувати електронні листи. (вам це потрібно, якщо ви перебуваєте на VPS або Cloud.

БЕЗКОШТОВНИЙ постачальник послуг електронної пошти

Надійність електронної пошти для транзакцій є важливою, оскільки ви хочете забезпечити свого відвідувача, клієнт отримує призначені електронні листи за пріоритетом. Це може бути що завгодно, включаючи наступне.

 • Цифрові активи – якщо ви пропонуєте PDF, електронні книги, документи або будь-які файли через електронну пошту, як я використовую Процвітати веде за собою.
 • Діяльність сайту – якщо ви хочете повідомити своїх користувачів про зміну пароля, зареєструйте обліковий запис або повідомте про коментарі.
 • Замовлення – повідомити про завершення замовлення, рахунок-фактуру, подячний лист.

Тепер у вас може виникнути ідея, навіщо це вам потрібно, тому подивимось список БЕЗКОШТОВНОГО постачальника послуг транзакційних електронних повідомлень.

Пістолет

Отримайте 10000 електронні листи щомісяця БЕЗКОШТОВНО без надання кредитної картки. Ви можете інтегруватися Пістолет з улюбленим додатком / рамкою, як PHP, Java, Net, Python, Node.js, Ruby тощо.

Ви повинні перевірити право власності на домен перед тим, як почати надсилати електронний лист, і на всю налаштування мені знадобилося менше 15 хвилин.

Він має всі наступні основні функції, які вам потрібні, та чудову звітність.

 • Перевірка електронної пошти
 • Пакетна відправка
 • Персоналізація із змінними одержувача
 • Заплановані Доставка
 • SMTP або API
 • Поводження зі скаргами на спам
 • Поводження з відмов
 • Детальні колоди & аналітики

поштовий звіт-графік

SendGrid

SendGrid це одна з найпопулярніших платформ електронної пошти, яку використовують такі гіганти, як UBER, Spotify, Yelp тощо. У вільному плані ви отримуєте 12 000 електронні листи на місяць.

Ви можете інтегрувати та доставляти електронні листи через SMTP або API, і вона підтримує всі основні платформи програмування, такі як curl, node.js, ruby, python, go, PHP, Java & c #.

sendgrid

Mailjet

Mailjet є одним із варіантів трансакційного рішення & маркетингові електронні листи, і вони надають 6000 електронні листи на місяць. Як правило, ви можете інтегрувати Mailjet із SMTP або API, і він має широкі звіти про відстеження, де можна проаналізувати ефективність ваших електронних листів, включаючи стан доставки та швидкість відкриття / кліку.

Sendinblue

Отримайте 9000 електронні листи щомісяця безкоштовні, але майте на увазі Sendinblue логотип відображається під вільним планом. Sendinblue забезпечує статистику в режимі реального часу для аналізу ефективності вашої електронної пошти, включаючи доставку, відхилення, відкриття та натискання.

Ви також можете інтегрувати Sendinblue з WordPress, PrestaShop, Magento & Друпал.

sendinblue

Я сподіваюся, що один із перерахованих вище трансакційних електронних листів задовольняє ваші вимоги.

БЕЗКОШТОВНИЙ маркетинговий постачальник електронної пошти

Чи маєте намір надіслати інформаційний бюлетень своїй аудиторії? Електронна пошта – це один із найкращих способів послідовного відвідування вашого веб-сайту, і якщо ви не збираєте електронні листи, то варто подумати про це.

Якщо ви хочете пограти з маркетинговою платформою електронної пошти або маєте менше передплатників, то наступне було б хорошою угодами БЕЗКОШТОВНО.

MailChimp

Одна з найпопулярніших платформ для надсилання прекрасного електронного листа до 2000 абонентів і 12 000 повідомлення щомісяця безкоштовно. MailChimp пропонує всі функції, які вам можуть знадобитися від розробки електронної пошти, відстеження ефективності та інтеграції з вашим улюбленим магазином, як-от Shopify, woo commerce, Magento тощо.

mailchimp-email-editor

Редактор електронної пошти – це перетягування, тому не потрібно торкатися коду.

Mailerlite

Надіслати необмежений електронні листи до 1000 підписників Mailerlite у вільному плані. Створіть електронну пошту за лічені хвилини за допомогою редактора перетягування або виберіть один із існуючих шаблонів. Безкоштовний план надає всі можливості, включаючи звіти про відстеження, карти кліків, автовідповідачі, RSS-кампанії, тестування розділення A / B тощо..

mailerlite

Campayn

Campayn пропонує надіслати електронний лист до 500 контактів з 20 000 лімітів відправки у вільному плані. Вільний план отримав базову звітність, але непогано почати. Ви можете імпортувати список з іншого списку розсилки в Інтернеті та чуйних електронних листів за лічені хвилини.

TinyLetter

TinyLetter – це персональна платформа інформаційних бюлетенів для тих, хто не потребує всіх таких функцій, як MailChimp. Це абсолютно безкоштовний сервіс MailChimp, і він вам сподобається, якщо ви шукаєте просту послугу електронних розсилок.

Sendinblue

Sendinblue була б чудовою альтернативою MailChimp, де ви можете зберігати необмежені контакти та надсилати 9000 повідомлення в місяць безкоштовно. Ви можете створити зручну для мобільних пристроїв електронну пошту та отримувати в реальному часі звітність про те, хто відкриється, клацає, відскакує тощо.

Омнісенд

Надіслати 15 000 електронні листи безкоштовно щомісяця з Омнісенд.

Почати кампанію легко за допомогою їхнього легкого редактора, чуйних електронних листів, скретч-карти & персоналізація. Ви можете інтегрувати Soundest із Privy, Justuno, OptiMonk, Nosto, Shopify, Magento, Prestashop тощо.

Mailjet

Mailjet була б хорошою альтернативою Sendin Blue, який дозволяє відправляти 6000 повідомлення в місяць безкоштовно. Mailjet – це все-в-одному рішення, де ви створюєте красиві електронні листи, надсилаєте до своєї аудиторії та оптимізуєте за допомогою звіту & аналітики.

поштовий струмінь

FreshMail

FreshMail пропонує щомісяця до 2000 електронних листів приблизно 500 підписникам. FreshMail дозволяє створювати різні типи кампанії відповідно до ваших потреб. Деякі функції включають:

 • Автовідповідачі
 • A / B тест
 • Текстові повідомлення
 • Одноразові
 • На основі URL
 • За розкладом
 • Готові шаблони
 • Аналітика

БЕЗКОШТОВНО Розміщений постачальник електронної пошти

Це вам може не знадобитися, якщо ви хочете на спільному хостингу SiteGround оскільки вони керують електронною поштою. Однак, якщо ви на VPS любите Лінод, ДО, тоді вам потрібен хтось, хто може розмістити ваші електронні листи.

Zoho Mail

Розмістіть ваші електронні листи Зохо надсилати та отримувати на ваш @ yourdomain.com. У БЕЗКОШТОВНОму акаунті ви отримаєте 5 Гб на поштову скриньку користувача & зберігання документів. Ви можете розмістити один домен, і чудові новини є немає оголошень.

Ви можете отримувати доступ до електронних листів на своїх мобільних пристроях (IOS) & Android) та мають деякі з наведених нижче функцій.

 • Багаторівневі папки
 • Інтерфейс “Drop-n-drop”
 • Правила & фільтри
 • Різьбовий вигляд
 • Анти-спам та антивірус
 • Інтеграція в CRM

зоомайл

Pawlmail

Розмістіть ваш електронний електронний лист за допомогою Ломбард і отримати 2 Гб пам’яті БЕЗКОШТОВНО. Ви можете отримати доступ до своїх електронних листів в Інтернеті, настільних комп’ютерах або мобільних клієнтах електронної пошти.

Сподіваюся, що вищезгадані безкоштовні рішення електронної пошти заощадять вам кілька доларів. Дайте мені знати, яким саме ви користуєтесь та який ваш досвід.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map