Як виконати ретельний аудит SEO на своєму веб-сайті

Щоб переконатися, що всі Методи SEO працюють на практиці, вам потрібно провести ретельний SEO-аудит вашого веб-сайту.


Ви зможете сказати, які методи та стратегії приносять трафік і дозволяють охопити вашу цільову аудиторію, а які не для того, щоб ви могли покращити їх, або зосередитись на нових.

Згідно з Джон Мастерсон, який працює спеціалістом з SEO SuperiorPapers,  ось що потрібно перевірити для проведення ретельного SEO-аудиту вашого веб-сайту:

Структура сайту

 1. Створіть файл XML-карти

Наявність карти сайту XML дозволяє пошуковим системам визначати, які URL-адреси є насправді на вашому веб-сайті, щоб вони могли швидше сканувати їх. Вам також потрібні мапи сайту, щоб переконатися, що ваш сайт розглядається як оригінальне джерело вмісту, якщо хтось його копіює чи посилається на нього, щоб Google не зазнавав покарань..

Можна використовувати такі інструменти генератор мапи сайту або Безкоштовний валідатор Sitemap XML для автоматичного створення вашої карти сайту.

 1. Редагувати файл robots.txt

Файл Robots.txt потрібен, щоб повідомити павукам пошукових систем, які сторінки вони повинні враховувати під час сканування вашого веб-сайту.

Змінюючи вміст файлу, ви можете запобігти скануванню дублікату вмісту індексації або переконатися, що вони не сканують окремі сторінки вашого веб-сайту, які ви хочете зберігати приватними та за межами SERP. Знову ж таки, ви можете створити своє файл robots.txt вручну або автоматично; тобі вирішувати.

 1. Перевірте переспрямовування

Використовуючи команду переадресації 301, ви повідомляєте пошукові системи, що сторінка більше недоступна, і перенаправляєте їх на нову адресу. Як результат, вони видалять стару URL-адресу зі свого індексу та запам’ятають нову.

Також це дозволить вам відстежувати трафік, який отримує ваша сторінка 404. Ви можете реалізувати переспрямування 301 за допомогою Перевірка перевірки.

Структура сторінки

 1. Назва та метаопис

Зауважте, що ваша назва не збігається із заголовком вашої статті. Ваш заголовок повинен бути довжиною від 55 до 65 символів (включаючи пробіли), оскільки саме стільки відображатиметься всередині SERP.

Ваш метаопис повинен містити не більше 160 символів (оскільки для його відображення використовується контейнер 600 пікселів), оскільки всі зайві символи будуть обрізані. Важливо включити цільове ключове слово в обидва. Ви можете попередньо переглянути, як вони будуть виглядати всередині результатів SEO Mofo.

 1. Alt тег

Наявність релевантних та якісних зображень на вашому веб-сайті є обов’язковим у ці дні, але не забудьте додати до своїх зображень відповідні та описові вказівки alt. Перевірте теги заголовків зображень за допомогою Тест зображення Alt.

 1. URL-адреси

Ще один фактор, який сприяє вашому загальному SEO – це URL-адреси, які є релевантними, і бажано, які містять ваше ключове слово, оскільки це допомагає Google визначити зв’язок між вашим вмістом та URL-адресою. Ви можете створити свою URL-адресу автоматично або вручну.

Корисність

 1. Мобільна дружелюбність

Оскільки смартфони та планшети стали домінуючими пристроями, за допомогою яких користувачі споживають вміст, вам потрібно переконатися, що ваш веб-сайт зручний для мобільних пристроїв. Окрім цього, Google мобільний гусеничний враховує це при ранжуванні вашого веб-сайту. Ви можете протестувати тут мобільна дружелюбність.

 1. Швидкість завантаження

Ще одним важливим фактором ранжування, принаймні, коли мова йде про Google, є швидкість завантаження. Сайти, для завантаження яких спорт займає більш високі показники відмов та скорочення сторінок, що означає, що користувачі не мають занадто великого терпіння для повільних сайтів. Ви можете використовувати інструменти, згадані тут, для перевірки ефективності роботи вашого веб-сайту в цьому аспекті.

Перевірки здоров’я

 1. Несправні посилання

Порушені посилання, як зовнішні, так і внутрішні, можуть вплинути на ваш SEO, а також на загальну роботу користувачів. Боти Google регулярно перевіряють посилання, а це означає, що вам потрібно витрачати час і періодично перевіряти вихідні посилання. Ви можете використовувати несправні засоби перевірки посилань, щоб знайти несправний.

 1. Дублювання вмісту

Дублікат вмісту означає, що ви можете отримати штраф від Google, навіть якщо ви це зробили ненавмисно або правильно вказали на свої джерела. Використовуйте Невеликий інструмент для перевірки плагіату інструментів SEO щоб переконатися, що ваш вміст оригінальний та унікальний.

Інструментарій SEO аудиту (бонусний вміст)

Ви також можете використовувати такі інструменти, щоб зробити SEO аудит більш повним:

 • Кричала жаба – Цей інструмент – це сканер веб-сайтів, який дозволяє вам глибше зрозуміти SEO на сайті, перевіряючи зображення, посилання, CSS, програми тощо. Також випускається у формі настільного додатку, що робить процес швидшим.
 • Інструмент аудиту сайту SEMrush – За допомогою цього інструменту ви можете ефективно та ретельно проаналізувати ваш веб-сайт. Він може фіксувати всі помилки, а також надавати рекомендації. Його партійна частина – це можливість порівнювати аудиторські перевірки, що дає вам зрозуміти, наскільки ви покращилися.

Відвідувачі Geek Flare отримують спеціальний 14-денний випробування на SEMrush.

 • Пошукова консоль Google – Пошукова консоль Google – важливий інструмент для підтримки вашого веб-сайту, а також дозволяє йому краще взаємодіяти з Google. Здатний помітити найрізноманітніші помилки.
 • WooRank – За допомогою WooRank ви можете сканувати ваш веб-сайт та виявляти проблеми з індексацією, з’ясовувати, чи є якісь метадані, які відсутні, знаходити дубльований вміст, перевіряти посилання та багато іншого.
 • Zadro Web SEO Auditor – Цей інструмент аудиту SEO надає вам як веб-сторінку, так і доменне управління для вашого веб-сайту, швидкість сторінки сторінки, ваші ключові слова, наявність посилань у соціальних мережах тощо..

Інструменти доступності та перевірки продуктивності

 • txt Аналізатор – Дозволяє отримати більше можливостей із файлу robots.txt шляхом ретельного аналізу та пропозицій щодо того, як ви можете його покращити.
 • YSlow – За допомогою YSlow ви зможете відстежувати ефективність кожного компонента, на якому складається ваш веб-сайт, і дізнаватися, що ви можете зробити, щоб це працювало швидше.
 • Мета тег аналізатор – Проаналізуйте не лише ваші метатеги, а заголовки, URL-адреси та ключові слова всередині вмісту.

Зворотні шашки

 • Арефс – Ahrefs не тільки дозволяє покращити ваш трафік, але і стежити за тим, що роблять ваші конкуренти, і з’ясувати, що вони роблять краще, ніж ви.
 • Величний – Majestic дозволяє переглядати всі зворотні посилання на сторінці, яку ви переглядаєте, оскільки вона покладається на найбільшу в світі базу даних індексів посилань.

Зламана шашка

 • Перервана перевірка посилань – За допомогою цього інструменту ви можете відстежувати стан здоров’я посилань всередині своїх статей, сторінок, коментарів та полів. Виявляйте також відсутні зображення, переадресації та пошукові посилання за URL-адресою. Ви також можете отримувати сповіщення електронною поштою або на інформаційній панелі програми.
 • Xenu Link Sleuth – Не дозволяйте простому інтерфейсу вас обдурити. Xenu Link Sleuth дуже добре розкриває непрацюючі посилання на веб-сайтах.
 • Перевірка посилань W3C – Просто вставте URL-адресу всередину поля, і інструмент надасть вам резюме, параметри збереження у файлі cookie тощо.

Дублікат конспектів вмісту та плагіату

Перевірка швидкості сторінки

Висновок

За допомогою цих інструментів та порад у вашому розпорядженні ви зможете виконати неймовірно ретельний SEO-аудит свого веб-сайту та покращити його ефективність та рейтинг, а не просто здогадуватися, що працює, а що ні. Почніть використовувати їх вже сьогодні.

МЕТИ:

 • SEO

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map