3 Основи, які слід мати на увазі, перш ніж реалізувати стратегію епічного контенту

Існують різні шляхи, які використовуються для передачі тренд-повідомлення, але всі вони спрямовані на досягнення тієї ж мети.


До них відносяться Брайана Діна “Вміст хмарочосів” також Ранда Фішкіна “10-кратний вміст”.

У випадку, коли ви хочете привернути багато уваги і, таким чином, розглядатися як електростанція, ваш вміст повинен бути унікальним за своїм правом і не в звичайному, пропонованому вашими співвітчизниками..

Завдяки цьому багато ділових приміщень починають витрачати кошти та багато зусиль на створення величезного вмісту. Значною мірою це дуже корисно і добре для бізнесу.

Однак це також призводить до нового потенційна небезпека.

Що трапляється у випадку, коли ви витратите багато часу та ресурсів на створення епічного вмісту лише для того, щоб ваша цільова аудиторія проявила незацікавленість?

Просто дотримуйтесь цих принципів, і вам більше не доведеться турбуватися з цього питання.

Знайдіть перспективні ідеї для вмісту

Якщо ви раніше опублікували значну кількість контенту; вам доведеться переглядати свої публікації та визначати, які типи вмісту вашої аудиторії більше цікавлять.

Відвідайте Google Analytics і знайдіть, які саме публікації в блогах, відгуки про продукти чи будь-який конкретний вміст, написаний для кращого збереження клієнтів, отримали найбільшу кількість переглядів та найдовший час на сторінці.

З іншого боку, якщо ви в середині реалізації вашої змістової стратегії, такі інструменти як SEMrush, Провідник вмісту Ahrefs або Buzzsumo – це допомогти вам знайти популярний вміст у вашій ніші.

Найпростіший, але найбільш перевірений спосіб, за яким ідеї щодо вмісту можна було б черпати від самих замовників, – це запитати їх:Ви цього хочете??

Якщо ви вирішили виділити якусь тему, має бажано великий обсяг пошуку, наприклад: “Кращі ноутбуки, придбані в 2018 році“, Але ви просто не можете зрозуміти, як отримати максимальну конверсію від цього, тоді залучення клієнтів може бути хорошою стратегією для вас.

Семантично унікальний, написаний для цілей SEO, залежно від часу та попиту, створеного вмістом, – це лише половина угоди. Ми маємо на увазі конкретну концепцію, яка буде корисною для вас та ваших клієнтів.

Це безнадійно просто, і все-таки більшість підприємств можуть швидко отримати зворотній зв’язок, швидко звернувшись до своєї аудиторії.

Ось три можливі варіанти досягнення цієї мети:

1) Запити

Надсилайте листи електронною поштою, які складаються з опитування або запиту “Відповісти”. Ви також можете використовувати власні слова, такі як “Ми плануємо створити___.

У випадку, коли ви хочете отримати доступ до цього безкоштовно, натисніть на це посилання, і ми надішлемо вам доступ, коли він живий “.

2) Соціальні канали

Найпростіший спосіб охопити свою аудиторію – це використання Instagram або Twitter.

Створіть кілька коротких, цікавих повідомлень або запитань на основі різних ідей щодо вмісту, які ви розглядаєте, а потім перевірте, яка найбільше зацікавлена.

Ті, хто не має таких соціальних послуг, можуть копати глибше в кишені і розлучатися з кількома монетами за платну рекламу, щоб отримати повідомлення, яке переглядає їхня аудиторія.

3) Дошки

Ще одним чудовим варіантом може стати пошук таких питань як Квора або популярні блоги та форуми в такій галузі, як, наприклад, GetResponse для маркетинг електронної пошти або Moz для SEO. Подивіться, які питання виникають найбільше.

Ключовим тут було б з’ясувати саме те, про що питають, про що люди захоплюються, а не просто здогадуються.

Підтвердьте свій вміст

Ідея схвалення та перевірки вмісту, перш ніж інвестувати в нього, з’явилася в розділі коментарів недавнього часу Moz пост.

Даніель визначає сценарій, коли у його команди була вражаюча ідея, на яку вони думали, що творить чудеса, але коли вони взялися за процес, і гума потрапила в дорогу, цільова аудиторія виявила повну незацікавленість.

Перша віха передбачала перевірку, яка є кроком, який більшість людей не сприймає серйозно в процесі створення контенту, як пояснив гуру Моца Ранд Фішкін у своїй відповіді.

Створення контенту не можна ставити нарівні зі створенням продукту, коли йдеться про інвестиції.

Одне, мабуть, перевершує інше, але немає сенсу стріляти з стегна, коли можна вибрати простіші та простіші способи перевірити свою контент-ідею, перш ніж вкладати дорогоцінний час та ресурси на її створення..

Зрівняйте свій вміст із розповсюдженням

Існує важлива частина процесу контент-маркетингу, яку дуже велика кількість маркетологів не враховує, плануючи їх вміст.

«Як творець контенту, провина через це переслідувала мене досить багато разів. Найпоширеніша у мене думка полягає в тому, що цінність мого контенту базується виключно на самому контенті », – каже Ніл Патель.

Як тільки ваш інтернет-розбиваючий фрагмент переконливої ​​посилання на кінець нарешті з’явиться, нічого не станеться, якщо ви не отримаєте вантаж або очні яблука та не надішлете їх на сторінку.

Цей етап є мистецтвом розповсюдження змістової загадки, і він повинен мати значний вплив на тип створеного контенту.

Ця ідеологія буде добре зрозуміла, використовуючи наступний приклад.

Орієнтуючись на власників малого бізнесу в зоні для домашніх тварин, ви впевнені, що це найзручніший канал для доступу до власників LinkedIn, і вони захоплені домашніми тваринами, а також доглядом за домашніми тваринами, обов’язково повторіть процес.

Запитайте, чим вони захоплені.

 • Дослідницькі спільноти в зоні домашніх тварин
 • Шукайте вміст домашніх тварин у Провіднику вмісту Ахрефа
 • Дослідіть найбільш задані питання домашніх тварин щодо Quora

Ви думаєте, що ви знайшли ідеальну форму, включаючи епічний посібник для встановлення меблів любителів ялинових домашніх тварин лише для всього горщика, який повинен підірвати.

Неймовірно!

15 000 акцій Facebook!

Майже 3000 акцій Pinterest

І на LinkedIn, де ваша цільова аудиторія – одна акція?

Безглуздо отримувати майже 20 000 загальних акцій, але ледве дістатися до цільової аудиторії. Можна перейти до вірусної аудиторії з неправильною аудиторією та отримати практично нульову вигоду від вашого вмісту.

Поки ви плануєте, спочатку подумайте про свою цільову аудиторію та про те, що вони найкраще реагують. Ви маєте більше шансів на резонанс із цією аудиторією через цей носій.

Висновок

Вміст все ще є вмістом. Розумний підхід – протестувати ринок, перш ніж вирішити щось, щоб вийти на нього, оскільки на цьому етапі вам не знадобиться стільки обережності порівняно з запуском продукту.

У той же час, якщо ви плануєте вкласти час і гроші в основний вміст, будьте обережні, зробивши певну перевірку, щоб аудиторія резонувала і була зацікавлена.

Погляньте на проаналізовану статистику, попросіть поточну аудиторію та подумайте про розподіл каналів, щоб забезпечити вам найкращі шанси на успіх у контенті.

МЕТИ:

 • SEO

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map