10 Інструменти для коректури, щоб зробити свій допис у щоденнику доступним

Спільні публікації є цінними для будь-якої кампанії в соціальних мережах. Зростання вашого вмісту ще більш доступним для проживання призведе до ефективнішої кампанії.


Ваше повідомлення пошириться швидше, і ви витратите менше. Це все про швидким охопленням більшої аудиторії без зайвих витрат!

З цієї причини було розроблено кілька стратегій та прийомів. Щодня все більше блогерів використовують їх для створення своїх публікацій у блозі більш загальний.

Зазвичай блогери виконують різні завдання, щоб забезпечити якісний вміст. До них відносяться планування, написання, коректура, редагування та публікація, і вони можуть бути клопотом, щоб перемкнути все відразу.

Якість вашого контенту визначатиме більшість часу доступ до своїх публікацій у блозі є.

Наявність якісного контенту сподобається елітній аудиторії; який визначає, як і де будуть публікуватися та ділитися вашими публікаціями. Використовуйте різноманітні інструменти для покращення вмісту для покращення якості вашого вмісту.

Використовуючи професійний сервіс з коректування в Інтернеті, ви можете звільнити деякий час зосередитися на більш вимогливих завданнях на вашій тарілці. Таким чином ви матимете свій блог масштабування через платформи соціальних медіа, як пожежа куща.

Буде досить невтішно, якщо ваші дописи не мають сенсу через незначні помилки, яких можна було б уникнути взагалі. Ваші публікації повинні мати потік і мати сенс. Служби коректури покликані допомогти вам у цьому.

1. Фіверр

Фіверр дозволяє вам мати доступ до міжнародної групи професійних читачів та редакторів. Коли ви зосередитесь на своєму написанні, ви будете редагувати та редагувати інші публікації.

Ви зможете більше зосередитися на створення якісного контенту оскільки у вас буде більше часу на руках, звільнивши свій графік.

Ви зможете відшліфовувати свої публікації талановитими коректорами за відмінну плату за кишеню. Існує хороша система безпеки, яка забезпечує ваші інвестиції захищені, незалежно від того, наскільки вона невелика.

Це зробило Fiverr одним із найбільш надійних веб-сайти-фрілансери в інтернеті.

Для нових блогерів шануйте цей сайт і передайте сюди якомога частіше. Навіть досвідчені блогери будуть вражені тим, яку вартість вони можуть додати до своїх сайтів, користуючись послугами від Фіверр.

2. Уліс

Уліс це чудовий інструмент, розроблений для блогерів з особливістю підвищення їх продуктивності під час руху. Ведення блогів передбачає велику кількість вихід із офісу для збору інформації для публікацій вашого блогу.

Проблема виникає, коли ви не можете зробити письмове оформлення на місцях. Ви не зможете зафіксувати деякі точніші деталі, які слід включити до вашої роботи.

Почніть писати в полі за допомогою цього додатка, записуючи всі деталі, поки вони свіжі у вас на думці чи ще краще перед вами. Так буде вміст більш привабливим для аудиторії, і ваша історія буде яскравішою та виразнішою.

The крос-платформа можливості цього додатка гарантують, що ви не обмежуєтесь типом вашого пристрою. Ви також можете експортувати свою роботу в кілька форматів, таких як PDF, або експортувати її безпосередньо в WordPress.

3. Легкий підрахунок слів

Як ви пишете, важливе значення має врахування кількості слів. Професійний письменник скаже вам, що вони не можуть писати, не беручи до уваги кількість слів.

Навіть якщо ви не заперечуєте, як довго виходить те, що ви пишете, вам завжди буде надано обмеження на кількість слів для кожної публікації в блозі.

Тому важливо знати, як тут підтримувати рівновагу. Ви зможете дізнатися, скільки слів використовувати в абзаці та в рядку. Легкий підрахунок слів буде точно повідомити вам, скільки слів ви набрали.

Вставте текст у додаток, і воно моментально дасть вам кількість слів та інші параметри. Довгий час це довіряють ряді блогерів, тому нові блогери можуть користуватися ним без будь-яких турбот.

4. Перевірка плагіату

Перевірка плагіату малими інструментами SEO це колекція інструментів для читання та редагування, які дуже зручні в тому, що вони роблять, і які можуть безкоштовно надавати послуги преміум класу.

Примітно те, що перевірка плагіату є дуже ефективною при перевірці вашого вока на наявність плагіату в Інтернеті. Це забезпечить вам справжню роботу, навіть якщо ви запозичити інформацію зі статей в Інтернеті.

Уникайте збентеження відмови від вашої роботи через плагіат. Важко прибрати пляму від вашої репутації професійного блогера, викликаного піратством. Уникніть цього, використовуючи цей безкоштовний інструмент, щоб забезпечити вміст професійної якості.

Ви вставляєте текст тут, і він підкреслює, де ваша робота має схожість з деякими онлайн-документами. Ви можете редагувати свою роботу в Інтернеті під час її повторної перевірки. Наявність оригінального вмісту робить це більше шансів поділитися серед елітних читачів і хто не хотів би цієї аудиторії?

5. WriteRack

У вас є якийсь довгий пост, який ви хочете діліться у Twitter для швидкого гудіння ваша мережа в Інтернеті? Тоді цей інструмент стане в нагоді. Що це робиться, це знімає тягар, що робить одноманітну публікацію, що може бути дуже дратує.

Все, що ви робите, – це приділити йому свою роботу, і вона розділить її на біти розміром максимального обмеження символів і опублікує один за одним без вашого втручання. Twitter чудово підходить для обміну ідеями, але він не дозволяє ділитися довгими публікаціями.

У вас всього 140 символів, щоб зробити свою заяву.

Використовуйте WriteRack коли у вас є що сказати в Twitter. Скористайтеся цим інструментом, щоб “графік“Ваші публікації, щоб ви могли зосередитись на створенні більше публікацій – ваші зусилля з веденням блогів просто стали простішими!

6. Мовний інструмент

Найпоширеніший пост повинен відповідати безлічі граматичних правил. Вам або потрібно найняти професійних коректорів або вивчити ці правила. Цей інструмент вирішує цю проблему для вас, перевіряючи вашу роботу більше 20 мов.

Для тих, хто не пише англійською мовою, не хвилюйтесь, вашу роботу перевірять як англійською, так і іншими мовами. Ви просто вставте свою роботу LanguageTool, і він негайно перевірить вашу роботу і дасть вам миттєвий відгук.

7. Редактор Хемінгуея

Редактор Хемінгуея це прекрасний спосіб вдосконалити свої навички друку. Це дозволяє виявити ваші недоліки при наборі тексту. Ваша робота аналізується, після чого помилки виділяються різними кольорами та відображаються в правій частині емпіричними деталями.

Завдяки цьому детальному аналізу ви зможете зрозуміти, що і як відповідно відрегулювати. The багатобарвне подання помилок Це стане в нагоді підкреслювати різні типи помилок, що дозволяє вам розпізнати, який тип помилок найлегше вам піддається.

Використовуючи цей інструмент, ви зможете точно знати, куди зосередити свої зусилля – особливість, яку звичайні текстові редактори не пропонують.

8. Квіл

Коли ви використовуєте Квіл, вам даються зразки їх роботи. Це будуть ваші практичні моделі для коректури. Після виконання кожного завдання вам надається розбивка вашої ефективності.

Де ви мали рацію, помилилися або вам потрібна додаткова допомога, всі вони будуть проаналізовані та показані вам автоматично на сайті.

Зразки текстів – це просто підроблені тексти, які можна використовувати кілька разів, оскільки система їх скидає після кожного сеансу. Ви можете продовжувати робити це до тих пір, поки ваші навички не стануть досконалими, і ви не зможете впоратися із завданнями, які вам належать.

9. Програмне забезпечення імбиру

Програмне забезпечення імбиру це колекція інструментів, дуже привабливих для кожного блогера. Він пропонує вам гнучкість того, щоб усі ваші інструменти для коректування були в одному пакеті з текстовим редактором, щоб ви могли виконувати завдання, які, на вашу думку, були неможливі в письмовій формі.

Текстовий редактор тут автоматично виправляє ваші помилки введення тексту, продовжуючи писати. Крім цього, він може читати вашу статтю вголос і попереджати про найчастіше використовувані фрази.

Це робить вашу роботу актуальною і, таким чином, цікавою для ваших читачів. Це неоціненний інструмент, який значно підвищить вашу ефективність. Створіть привабливий пост за допомогою цього інструменту, і ви захопите уяву читачів.

10. 1Чекер

Ви хочете розкіш, щоб текст перевіряли де-небудь без необхідності переміщати його з однієї програми на іншу? 1Чекер має можливість перевіряти, що ви вводите, незалежно від того, де це – текстові редактори чи веб-браузери.

Можливість перевіряти свою роботу на будь-якій платформі – це як можливість бути мобільним. Ви відчуєте мінімальну суєту від перевірки своїх публікацій, і їхня вартість збільшиться. Підвищення якості вашого вмісту, навіть ваших публікацій у соціальних мережах, за допомогою миттєвих, всеосяжних інструментів може значно поліпшити, наскільки доступні ваші публікації.

Висновок

Ці інструменти є ефективним способом підвищення якості ваших постів. Це не вичерпний перелік, оскільки існує багато інших інструментів, які можуть допомогти вам. Хоча не всі інструменти гарантовано працюють, важливим є спосіб їх використання.

Існує не додаток бога, який може виконувати всі функції. Найефективніший спосіб отримати максимум використання цих інструментів – це використовувати їх у поєднанні. Одна програма мінімізує недоліки іншої, тоді як інші додадуть один одному високі бали.

Чи будь-який із інструментів, які працювали на вас, сильно не вказані тут? Чи хтось із перерахованих тут вас розчарував чи не виконав, як потрібно? Допишіться до цієї теми та поділіться своєю думкою про те, як можна зробити їх публікації в блозі більш доступні.

Написано Лорі

Лорі Уейд є автором контенту, що займається вмістом Процвітаючий письменник кого цікавить широкий спектр сфер від освіти та інтернет-маркетингу до підприємництва. Вона також є захопленим вихователем, який прагне вивести освіту на інший рівень, як і ми. Якщо вам цікаво писати, ви можете знайти її Twitter або Google+ або знайти її в інших соціальних мережах. Прочитайте та перейміть корисні відомості Лорі!

МЕТИ:

  • SEO

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map