Vai meklējat jaudīgu bezmaksas WordPress vietņu veidotāju? Izmēģiniet slāņus

Runājot par rīkiem, kas izstrādātājiem, kas nav izstrādātāji, ļauj pielāgot savas vietnes izskatu, WordPress lietotāji tiek sabojāti pēc izvēles. Ir pieejami neskaitāmi spraudņi un motīvi, kas ļauj modificēt gandrīz katru savas vietnes aspektu. Slāņi ir jaunākais WordPress vietnes veidotājs blokā, un tas ir 100% bezmaksas!


WordPress slāņi - bezmaksas vietņu veidotāju rīks

Sākot ar krāsu, fontu, logotipu un apmalīšu maiņu un beidzot ar pielāgotu veidņu izveidošanu jūsu ziņām un lapām un pat visa vietnes izkārtojuma un dizaina pilnīgu pārskatīšanu, ir pieejams rīks, kas var jums palīdzēt.

Tomēr, tā kā WordPress ir pieejams tik daudz dažādu vietņu un lapu veidotāju rīku, var būt grūti zināt, kuru izvēlēties. Viena no populārākajām iespējām, kas paveic lielu darbu, ļaujot kodētājiem, kas nav kodētāji, patiešām padarīt savu WordPress vietni par savu, ir Slāņi, bezmaksas celtnieka tēma no Obox motīviem.

Tātad, ja jūs meklējat veidu, kā veikt izmaiņas – gan mazas, gan lielas – savā WordPress vietnē, nepieskaroties koda rindiņai, tad šis Slāņu vietnes veidotāja ceļvedis parādīs tikai to, kas ir iespējams.

Kā slāņi var palīdzēt izveidot vietni, kuru vienmēr esat gribējis

Slāņi ir pieejami kā atvērtā koda WordPress tēma, kuru var lejupielādēt bez maksas. Ja jums ir šaubas par to, cik noderīgs varētu būt bezmaksas vietņu veidotāju rīks, lūdzu, apskatiet dažus no šiem jautājumiem demonstrācijas vietnes, kas izveidotas, izmantojot slāņus atlikt rezervāciju atpūtai.

Slāņu demonstrācijas vietne

Intuitīva vietnes pielāgošanas saskarne

Viena no galvenajām slāņu atrakcijām ir tā, ka tā ir veidota WordPress veidā. Rezultāts ir tā funkcijas un vadība nemanāmi integrēties ar pārējo jūsu vietni. Tas liek justies kā WordPress daļai, nevis trešās puses papildinājumam.

Veicot pielāgošanu un radošo darbu, visas darbības notiek caur iebūvēto WordPress motīvu pielāgošanas interfeisu. Izņemot atšķirību no parastās WordPress tēmas, kurā, iespējams, varēsit mainīt fontus, fona krāsas un dažus citus vietnes elementus, slāņi patiešām ļauj doties uz pilsētu, izmantojot visu jūsu vietnes dizainu..

Slāņu pielāgošanas rīks

Kamēr jūs strādājat, jūs saņemat tiešsaistes priekšskatījumu no jūsu vietnes. Tas ir lieliski, jo tas padara visu dizaina un izkārtojuma pielāgošanas procesu daudz ātrāku un intuitīvāku.

Pielāgoti logrīki un satura bloki

Slāņi pieliek diezgan parastu struktūru tā izkārtojumam: rindas, kuras var aizpildīt ar logrīkiem un satura blokiem.

Slāņu logrīki

Slāņi ļauj ne tikai pielāgotos izkārtojumos ievietot jebkuru jūsu vietnē aktīvo logrīku, bet arī labu savu izvēli. logrīki un satura bloki.

Tas ietver: kontaktinformāciju un kartes, slīdni un amatu sarakstus. Ir arī pielāgots satura logrīks, kas ļauj ievietot tekstu, attēlus, kolonnas, pogas un daudz ko citu tieši izkārtojumos.

Slāņu kontaktu modulis

Pēc tam katram modulim vai logrīkam ir savs opciju komplekts un pielāgošanas iestatījumi. Šīs vadīklas ļauj ērti nokļūt katrā satura blokā izskaties tieši tā, kā vēlies. Vairāk pieredzējuši lietotāji var arī noklikšķināt uz atbilstošās pogas, lai parādītu pamatā esošo CSS. Pēc tam šo CSS var rediģēt tieši vēl lielākai kontrolei.

Slāņi Custom CSS

Pielāgojiet visu

Izmantojot motīvu pielāgošanas interfeisu, jūs varat viegli pielāgot gandrīz visus savas vietnes aspektus. Tas iekļauj iestatījumi vietnes mērogā, piemēram, logotipu un vietnes nosaukumu, navigācijas izvēlnes, kur parādīt sānjoslas un kādus fontus izmantot. Slāņi ietver arī Google Fonts integrāciju, nodrošinot piekļuvi simtiem fontu.

Slāņi Sidebars

Galvenes izkārtojuma maiņa un izlemšana, vai padarīt to lipīgu vai nē, ir tikpat vienkārša kā noklikšķināšana uz pogas. Kājenes apgabalu var arī viegli pielāgot, lai iekļautu tik daudz logrīku apgabalu, cik nepieciešams.

Lieliski piemērots jaunajiem WordPress lietotājiem

Kad esat aktivizējis slāņu tēmu savā vietnē, jums tiek parādīts simbols ātra galveno funkciju apskate , parādot, kā jūs varat sākt pēc iespējas ātrāk. Tas palīdz padarīt Slāņus par lielisku izvēli tiem, kas ir iesākumā vietņu pielāgošanā vai WordPress kopumā.

Slāņu sākšana

Īss un precīzs video un instrukcijas palīdz ātri iepazīties ar slāņu galvenajiem aspektiem.

Augstas kvalitātes iepriekš veidotas veidnes

Kamēr jūs varat brīvi sākt no nulles un veidot vietņu un lapu dizainus jau no paša sākuma, slāņi ietver augstas kvalitātes iepriekš izveidotu veidņu izvēli. Šīs veidnes ir labi izmantojamas, tomēr tās ir arī lieliski piemērots pielāgošanai un izmantojot par pamatu jūsu vietnes dizainam.

Slāņu veidnes

Pašlaik ir septiņas veidnes, no kurām izvēlēties. Tas ietver kontaktu lapu, galveno lapu, portfeļa lapu un dažus dažādus mājas lapas noformējumus. Katrs no tiem ir gatavs pielāgošanai un sava satura pievienošanai.

Stila komplekti, paplašinājumi un bērnu motīvi

Slāņu veidnes

Papildus visām funkcijām, kas nāk ar Slāņiem, kas atrodas ārpus izvēles, ir arī vairākas ir pieejami piemaksu papildinājumi. Tie lielākoties ir stila skits, bērnu tēmas, un paplašinājumi.

Bērnu motīvi ir iepriekš izveidotas veidnes vai motīvi, kas atvieglo jauna dizaina ātru piemērošanu jūsu vietnei, kurā darbojas slāņi. Pēc tam jūs varat brīvi pielāgot bērna motīvu, izmantojot slāņu funkcionalitāti.

Slāņi bērna tēma

No otras puses, stila komplekti ir a stila un izkārtojuma iestatījumu kolekcija, komplektā ar demonstrācijas saturu. Šos stila komplektus var lejupielādēt un pēc tam lietot savā vietnē.

Slāņu lietotāji var izveidot savas stila iezīmes vai ādas un pēc tam izplatīt tās izmantošanai citās vietnēs, kurās darbojas Slāņi. Tas nozīmē ne tikai to, ka varat izmantot citu dizaineru izveidotus stilu komplektus, bet arī šo funkciju, lai ērti izmantotu savus darbus citās vietnēs, kurās strādājat..

Slāņu paplašinājumi ļauj izkārtojumos ievietot vairāk satura. Daži paplašinājumu veida piemēri pieejamās cenas ietver: cenu tabulas, diagrammas un grafikus, e-komercijas saturu, slīdņus un daudz ko citu.

Kaut arī šie papildinājumi ir premium līmeņa jauninājumi, slāņi joprojām ir lieliski funkcionējoši bez tiem. Tomēr, ja vēlaties ietaupīt laiku vai pievienot savai vietnei jaunu funkciju, jums ir iespēja to darīt pēc saviem noteikumiem.

Pirmais mobilais dizains

Vietne, kuru izveidojat ar slāņiem, būs pilnībā piemērota mobilajām ierīcēm. Neatkarīgi no tā, kādā ierīcē apmeklētāji piekļūst jūsu vietnei, viņiem nevajadzētu radīt problēmas ar jūsu satura apskatīšanu. Slāņi bija vispirms izveidoja mobilo, pirms paplašināšanas, lai aptvertu lielākus planšetdatoru, klēpjdatoru un darbvirsmu ekrānus.

Slāņi, kas reaģē uz mobilajām ierīcēm

Tā kā uzņēmums Google tagad vērtē vietnes, ņemot vērā to, cik draudzīgas tās mobilajām ierīcēm, izlemjot, kur tās klasificēt meklētājprogrammu rezultātu lapās, nekad nav bijis tik svarīgi nodrošināt, lai jūsu vietne būtu pilnībā atsaucīga.

WordPress slāņi: nobeiguma domas

Tā ir taisnība, ka slāņiem var nebūt tik daudz funkciju vai iestatījumu kā vismodernākajiem WordPress premium lapu veidotāju rīkiem. Tomēr, tas ir labāk nekā daudz sacensību – pat apmaksātās iespējas – un ikvienam ir ļoti viegli vai nu pielāgot iekļautās veidnes, vai arī pašiem izveidot savas vietnes dizainu..

Lietotājam draudzīgs interfeiss apvienojumā ar iespaidīgo vadības daudzumu, ko jūs iegūstat pār daudziem savas vietnes vizuālajiem aspektiem, darbojas kopā Slāņo ļoti ieteiktu WordPress vietņu veidotāju rīku, kas vienkārši notiek arī bez maksas.

Izmēģiniet slāņus tūlīt

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map