Par ko izveidot vietni?

Sākot tīmekļa vietni, tēmas vai idejas atrašana var būt ārkārtīgi sarežģīta – un pat tad, kad esat nācis klajā ar kādām idejām, kā jūs zināt, vai jūsu vietnes ideja patiesībā ir kāda laba?


par ko izveidot vietni

>> Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu PDF failu <<

Galu galā, es esmu pārliecināts, ka jūs piekrītat, ka nav jēgas izveidot vietni, par kuru interesējas sakāmvārds viens cilvēks un viņa suns.!

Ja atrodat sevi cenšas nākt klajā ar tēmu vai ideju savai nākamajai vietnei tad ir pienācis laiks sākt prātot.

Sāciet vietni par kaut ko aizrautīgu

Daudzi cilvēki izvēlas izveidot vietni par kaut ko tādu, kāds viņi ir Ieinteresēts – un savu kaislību saraksta pierakstīšana noteikti var būt labs sākumpunkts.

Vai jūsu kaislība ir dārzkopība vai alpīnisms, balstīt savu vietni ap tēmu, kas jums ir tuvu, var būt laba ideja, pat ja tā būs viegli palikt motivētam attīstīt to ilgtermiņā.

Turklāt, iespējams, ka jūs esat jau būs labas zināšanas ap šo tēmu, tāpēc idejām par jaunu saturu vajadzētu būt samērā tiešai. Jums jau vajadzētu būt saskaņotam ar to, kas ir karsts konkrētajā tirgū, un apakštēmām, kuras jūsu auditorijai būs interesantas.

Vietnes izveidošanai tomēr ir problēma tikai tāpēc, ka jūs aizraujaties ar šo tēmu – un tas ir tas, ka jūs ne vienmēr zināt, vai tam ir piemērots tirgus.

Ja tava aizraušanās ir golfs, tad tā varētu būt laba ideja, bet kā būtu, ja jūsu aizraušanās ir nabas pūku kolekcionēšana? Jā, man teica, ka šāds hobijs patiesībā pastāv, bet cik daudz citu cilvēku atbalsta jūsu interesi?

Sāciet vietni par kaut ko, kas nopelnīs naudu

Ja vēlaties pelnīt naudu ar savu vietni, tad ir divtik svarīgi izpētīt iespējamās nišas un pēc tam izvēlēties tādu, kurai ir plašs tirgus un labs peļņas potenciāls.

Ja meklējat idejas, sāciet ar pāreju uz filiāļu tīklu Clickbank un izpētiet kategorijas viņu tirgū. Tur ir daudz tēmu, bet parasti viss, kas saistīts ar naudu, veselību vai labklājību, ir “mūžzaļš”.

Tālāk, un jūs, iespējams, nebūtu par to domājis, apskatiet žurnālu stends vietējā veikalā un novērojiet piedāvājumus. Ja ir žurnāls, kurā aplūkota šī tēma, tas, iespējams, ir rentabla tēma.

Apskatiet arī žurnāla aizmuguri un apskatiet uzņēmumus, kuri reklamē attiecīgā numura ietvaros. Veselīga reklāmas parādīšanās parasti norāda uz peļņas potenciālu.

Ja jūs joprojām cīnāties par idejām, pārbaudiet Google tendences lai uzzinātu, par kādām tēmām cilvēki šobrīd runā. Pašreizējās tendences var būt potenciāls zelta raktuve, taču atcerieties padomāt arī par to, cik ilglaicīgas varētu būt dažas no šīm idejām.

Savu ideju apvienošana un lēmuma pieņemšana

Tagad jūs, cerams, esat ģenerējis dažas potenciālas idejas, bet vai kāda no tām ir laba? Lai uzzinātu, dodieties uz Google atslēgvārdu plānotājs. Šis noderīgais rīks galvenokārt ir paredzēts cilvēkiem, kuri vada AdWords kampaņas, tomēr tas sniedz ļoti noderīgu informāciju par ikmēneša meklēšanas apjomiem (to cilvēku skaits, kuri meklē noteiktu atslēgvārdu).

Ierakstiet dažus atslēgvārdus, kas saistīti ar jūsu atlasītajā sarakstā iekļautajām tēmām / nišām, un uzziniet, cik daudz meklējumu tiek veikts katram no tiem. Jums vajadzētu būt iespējai aptuveni novērtēt, cik populārs un potenciāli izdevīgs ir konkrētais priekšmets.

Noderīgi resursi

http://fatmumslim.com.au/sweet-ideas-50-things-to-blog-about/

http://chrisbrogan.com/100-blog-topics-i-hope-you-write/

http://chrisbrogan.com/100-blog-topics/

http://www.molly-greene.com/101-blog-topic-ideas/

http://fizzle.co/sparkline/81-blog-topic-ideas

http://www.copyblogger.com/brainstorm-blog-topics/

Emuāra tēma & Satura ģeneratori

http://www.hubspot.com/blog-topic-generator

http://www.portent.com/tools/title-maker/

http://ideas.contentforest.com/

Vietne & Emuāru ideju ģeneratori

http://www.businessnewsdaily.com/3253-business-idea-generator.html

http://www.kickmeta.com/

http://www.mytopbusinessideas.com/online/

Kad esat nācis klajā ar lielisku ideju, viss, kas jums jādara, ir iegūt domēna vārdu un mitināšanu un sākt veidot vietni. Ja jums nepieciešama palīdzība emuāra izveidē, apskatiet mūsu rokasgrāmatu iesācējiem šeit.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map