Топ-3 платформи для найму розробників WordPress

Складно отримати кваліфікованого розробника з правильним ставленням.


На що звернути увагу при наймі розробника WordPress?

Якщо ви читаєте це, я вважаю, що ви власник веб-сайту чи бізнесу, який прагне взяти на роботу для позаштатних або короткострокових проектів. Якщо так, то правила гри дещо відрізняються, ніж при прийнятті на роботу на повний робочий день. Зараз я представлю кілька порад на основі мого досвіду.

Перевірте портфоліо

Це не маніпулятор, або, принаймні, так здається. Кожен розробник контракту, який коштує своєї солі, має командний портфель (крім мене, це зовсім інша історія !:-P), і це має стосуватися вас. Але ось тут виникає поворот – фріланс переповнений чітами, які крадуть портфель інших, закривають угоду, а потім надають додатковий аутсорсинг кому-небудь розробнику.!

Зазвичай я не вважаю це суттєвою проблемою, але такі люди не мають жодного уявлення про розробку WordPress або PHP і врешті-решт руйнують проект. Вони або тікають з грошима, або доставляють плагін / тему додаткової номінальної кількості, яка просто відсмоктує.

Далі ми шукаємо деякі стратегії виживання власника бізнесу, коли мова йде про джунглі фрілансування.

Перехресне запитання про портфоліо

Тепер, коли у вас є портфоліо, знайдіть свій час, щоб прочитати його та підготувати анкету, ви хочете представити розробнику. Але це ще не вказуйте – ви хочете, щоб наступний дзвінок чи зустріч були заповнені на них анкетою, як сюрприз! Якщо вони здаються нерішучими або розмовляють по колах, ви знаєте, що настав час упакувати і запустити. ��

Хоча точні питання залежать від проекту, ось декілька я можу запропонувати:

 • Чи дотримуєтесь ви інструкцій з коду WordPress? Чому і чому ні? (Це не головна проблема, навіть якщо розробник не дотримується їх; такий стиль кодування займає занадто багато часу. Але важливо судити, чи розробник навіть чув про WordPress стандарти кодування.)
 • Скільки часу вам знадобилося, щоб створити цей плагін? Чи можете ви пройти мене через процес?
 • Які, на вашу думку, найпоширеніші помилки, які роблять розробники під час створення тем?
 • Які обмеження цієї теми стосуються різних розмірів екрана та браузера?
 • Якою оптимізацією ви подбали при розробці цієї теми / плагіна?
 • Які плагіни з відкритим кодом ви вивчали як розробник? Чи можете ви провести мене, як вони працюють? (Це добре, навіть якщо ви багато чого тут не розумієте – ідея полягає в тому, щоб дізнатися, наскільки ця людина знайома зі своїм ремеслом.)

Якщо ви думаєте, що ви не можете зробити ні голову, ні хвіст відповідей, запишіть їх та опублікуйте їх на форумах WordPress – запитуючи поради щодо спільноти про те, що вони думають про розробника!

Список літератури

Попросіть поговорити з людьми, які замовили представлені проекти. Я не сподіваюся, що всі проекти закінчуються добре, але якщо у розробника немає навіть 2-3 достовірних посилань, це сліпуче червоний прапор. І не погоджуйтеся з номерами телефонів, оскільки деякі люди мають досить сфальсифіковану гру – наполягайте на офіційному електронному листі та не забудьте написати їм!

Використовуйте систему депонування

Виплати – там, де більшість переговорів про проект розпадається. Розробник не хоче позбавляти себе декількох днів зусиль, лише щоб клієнт зник, і клієнт не хоче втрачати час і гроші тому, хто перед початком розмовляв великим. Ці проблеми можна подолати, не вдаючись до “Ви можете мені довіряти на 100%” – використовуючи систему ескроу, як Upwork, Freelancer, тощо. Служба депонування зберігає ваші гроші, поки не будуть доставлені етапи роботи, і все задокументовано для юридичні цілі.

Компанія поза WordPress (і PHP!)

Це необов’язково, але для отримання ідеї, якщо розробник захоплений веб-технологіями та підтримує зв’язок з іншими технологічними наборами. Знання актуальних галузевих тем допомагає впоратися з потребою в декількох підходах, і ви ніколи не знаєте, можливо, те, що ви шукаєте, можна зробити краще в іншому стеку, як Nodejs, Ruby тощо.

Поговоріть з кількома розробниками

Якщо ви не знаєте когось із їх минулої роботи, завжди корисно поговорити з кількома розробниками про ваші вимоги. Зберіть всі відгуки та подивіться, що найкраще звучить для вас. Не просто дотримуйтесь технічних меж, але і шукайте ставлення.

Тепер ви знаєте, на що звернути увагу. Далі, де ви знайдете досвідченого розробника?

Є багато торгових майданчиків, але наступні популярні, щоб знайти розробника WordPress.

Законний

Законний – це спеціалізована платформа-фрілансер для розробки WordPress.

Якщо вам потрібна спеціальна збірка, розробка тем, оптимізація продуктивності, посилення безпеки або усунення несправностей, ви знайдете відповідного експерта для своєї роботи. Ви можете безкоштовно розмістити свій проект, щоб підключитися до розробника та обговорити ціни та часові шкали.

Ви знайдете розробників, котируючи погодинну основу або фіксовану вартість. Це дійсно ваш вибір, але якщо ви запитаєте мене, я завжди віддаю перевагу фіксованій вартості. Перевага фіксованої вартості – вам не доведеться хвилюватися, коли розробник займає більше часу, ніж очікувалося. Ви завжди платите те, що погодили на виконання роботи.

Ви знайдете розробника з усього світу, і це буде корисно, якщо ви хочете працювати у вашому часовому поясі або працювати з тим, хто говорить вашою мовою.

WPhired

Портал вакансій для розміщення вашої робочої вимоги WP, щоб найняти віддаленого експерта.

WPhired пропонують три типи ціноутворення.

 • БЕЗКОШТОВНО – розміщуйте завдання, які будуть активні протягом 30 днів
 • Рекомендована робота 3 – отримайте три публікації вакансій на 60 днів
 • Рекомендована робота 5 – 5 оголошень на роботі, розміщених протягом 60 днів

Топтал

Топтал, одне з популярних ринків, де можна знайти топ 3% розробників WordPress.

Вам цікаво, чому 3%? Перевірте це пояснення.

Ви можете переглядати сотні профілів розробників і найняти той, який вам подобається.

Впевнений, що ви знайдете відповідного розробника для вашої WP роботи на вищезазначених платформах. Якщо ви чомусь не можете, то можете спробувати Обробка, Кодентор або Фрілансер.

Успіхів у вашому проекті.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map