Поради щодо найму розробника WordPress для вашого бізнесу

Під час створення веб-сайту WordPress є два питання. Чи варто будувати сайт самостійно або мені потрібно найняти розробника WordPress?


Сприйняти розробку веб-сайту самостійно добре, коли ви знаєте WordPress. Маючи лише трохи знайомства, ви не можете створити веб-сайт. Це вимагає великих зусиль від проектування до розробки. Ви повинні бути експертом у галузі PHP, CSS та WordPress

Якщо ви не експерт, то вам може бути краще найняти розробника. Вони можуть бути фрілансерами або через агентство з розвитку.

Давайте перевіримо наступні моменти, які можуть вам допомогти наймання розробника WordPress.

Накресліть, що потрібно

Сьогодні WordPress – це не те саме; це було кілька років тому. Це потужний і може допомогти перетворити з особистого сайту на складний додаток. Отже, якщо ви просите розробника розробити WP-сайт, то цього недостатньо. Ви повинні спочатку вирішити, що шукаєте?

 • Це для блогів?
 • Інтернет-магазин?
 • Корпоративний сайт?
 • Довідник?
 • Журнал?

і список продовжується …

Перелічіть, які функції ви шукаєте.

 • Комплексна соціальна частка
 • Області віджетів
 • Авторське поле
 • Поле для коментарів
 • Опублікувати & макет категорії
 • Заголовок і колонтитул

і так далі…

Незалежно від того, що ви збираєтеся розробити – повідомте розробника про те, що ви шукаєте легкий код, оптимізований для швидкого завантаження сайту та кращого рейтингу пошуку..

Складання опису вакансій детально було б корисно знайти найкращого розробника. Перед публікацією важливо скласти чіткий і детальний опис вимог, враховуючи фактори результату, бюджет та термін. Видно, що більшість конфігурацій не працює, оскільки клієнти не в змозі надати детальну та повну інформацію. Тому, якщо ви не витрачаєте час на домашні завдання, то як ви розраховуєте отримати хороших розробників?

Використовуйте посилання

Будучи новим мешканцем у деяких районах, нам потрібно зробити кілька речей. Тож, як правило, ми запитуємо друзів, колег чи членів сім’ї. Аналогічний випадок розробників WordPress. Ви можете звернутися із посиланнями на своїх друзів, експертів або надійних розробників, з якими вони працювали.

Якщо дослідження ще не завершено, слід розширити його, залучаючи себе до WordCamps або локальної зустрічі тощо. LinkedIn – це перевірений спосіб найняти розробника WordPress, попросивши контактів запропонувати.

Не пропустіть всю картину

Вибравши деякі імена зі списку, не пропустіть належним чином догляд за портфелями. Ви можете отримати відгуки про них з веб-сайтів, що оглядають, Dribble та GitHub тощо. Ви повинні проаналізувати їхні попередні роботи, перш ніж заручитися наймом. Факти, такі як; добре представлені та детальні приклади, внесок у спільноту WordPress, огляди тем і плагінів, актуальність тем із блогів та інших публікацій повинні бути проаналізовані та вивчені правильно.

Ви можете перевірити їхні соціальні профілі та скласти уявлення про те, як вони взаємодіють з іншими. Звідси ви зрозумієте їхнє ставлення до всього, як і до твору. Було сказано, що бути обізнаним – це нічого, доки ти не будеш достатньо винахідливим.

Досвід їх минулої роботи

Якщо ви не технік і не можете зрозуміти терміни кодування та технічні умови, головне, на що можна зосередитись, – це пережити їх минулу роботу. Ви можете попросити їх показати кілька прикладів, які стосуються вашого проекту. Прокоментуйте це, трохи проаналізувавши.

Проаналізуйте, чи відповідають їхні минулі роботи вашій вимозі чи ні? Чи чітко вирівняні всі елементи на сторінці? Чи плагін пройшов усі тести на основі плану тестування? Перш за все, ви повинні бути задоволені роботою та переконати себе наймати їх.

Найміть розробника, орієнтованого на сервіс

Більшість розробників мають досвід ділових та фрілансерів у своєму минулому. Отже, їм стає вигідно, коли вони починають працювати на якомусь підприємстві як розробник WordPress. Вони справді знають цінність часу, не витрачаючи трохи.

Для успішного підприємця вам слід найняти розробника, орієнтованого на сервіс. Отримати те, що ви найняли по-справжньому професійно, є ключовою метою під час найму розробника WordPress.

Перевірте основні елементи

Так, важливо проаналізувати основні елементи.

 • Чи може розробник відповісти на ваші запитання належним чином?
 • Чи можуть вони надати вам оновлення статусу?
 • Чи розробник пояснює моменти, щоб змусити їх швидко зрозуміти?
 • Англійська або мова, яку ви віддаєте перевагу спілкуванню?

Перегляд коду

Перегляд коду є потужним методом перевірки якості роботи. Деякі інші розробники (сторонні) перевірятимуть код та перевірятимуть його на основі логічних помилок, повної реалізації всіх випадків, кількості проведених тестів, питань безпеки та продуктивності. Таким чином, ви зможете скласти уявлення про продуктивність розробника і можете попросити внести зміни, якщо потрібно.

Де найняти розробника WordPress?

Це залежить від ваших уподобань, але нижче наведено кілька найкращих місць в Інтернеті, щоб знайти його для наступного проекту.

Обробка – сотні розробників, наймайте їх або з фіксованою ставкою, або з погодинною.

Топтал – найняти топ-3% фрілансера

Фіверр – добре для невеликих налаштувань

Гуру – схожий на Upwork

Ви також можете опублікувати свою вимогу в Twitter за допомогою хештегу – #hiring #wordpress #development

Бажаю удачі у пошуку потрібного кандидата для вашої роботи.

Стаття Емілі Джонс

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map