Як (і навіщо!) Створити інсценізаційний сайт для WordPress?

Ви коли-небудь подавали зміни на свій веб-сайт лише для того, щоб негайно пошкодувати про це рішення?


Працювати над своїм проектом в реальному виробничому середовищі досить часто. Але якщо ви вносите зміни наживо на виробничий сайт, ви також піддаєтеся цьому більший ризик.

Я думаю, що багато хто з нас може визнати той факт, що ми прагнемо ігнорувати правильний шлях в обмін на швидкий шлях.

Працюючи з WordPress спеціально, я схильний робити невеликі налаштування та зміни майже кожного дня, і найчастіше я відчуваю, що мені не потрібен сайт для постановок. Ви знаєте, це лише кілька рядків CSS або проста установка плагінів.

Цей підхід не раз відкликав мене, але це не лише я, хто допустив цю помилку. Якщо ви подивитеся будь-який розвиток взагалі, немислимо, що професійна команда діятиме без постановочного середовища.

Ризик розірвати речі і, таким чином, розірвати бізнес, надто високий, щоб зробити такий нерозумний вибір. А щоб протистояти ризику, радимо діяти одночасно із виробничого та інсценувального середовища.

Що таке постановочне середовище?

Простіше кажучи, інсценізаційний сайт – це “точна” копія вашого виробничого сайту. На веб-сайті, де розміщуються, ви можете внести власні зміни або перевірити нові функції, не ризикуючи зламати речі. Ну, начебто без ризику. Ви все одно можете порушувати речі, але принаймні це в офлайн-версії сайту. Як результат, ви можете не допустити, щоб ці зміни порушили ваш виробничий сайт.

що таке постановочне середовищеМистецтво: Мартін Девід

Налаштувати веб-сайт розміщення порівняно просто (ми покажемо вам, як нижче), і його часто можна створити через ваш хостинг-провайдер. Як тільки ви закінчите налаштування, ви можете приступити до роботи зі свого веб-сайту.

Чи всім потрібен сайт для постановки?

Якщо чесно, якщо ви працюєте з сайтами з конфіденційною інформацією, то вам слід розглянути можливість створення веб-сайту.

Якщо ви працюєте лише з невеликим блогом >50 тисяч читачів щомісяця, ймовірно, ви можете отримати пропуск. Те саме стосується розробників, які впевнені в розумінні змін коду.

Хоча це може призвести до виправлення помилок, коли ви маєте справу з додаванням нових тем та плагінів.

творча помилка 404Мистецтво: Еліза Чіока

Я думаю, здебільшого, якщо ваш сайт зберігає конфіденційні дані або має певний зв’язок із обміном коштів, то це майже обов’язково щоб мати версію пісочниці вашого веб-сайту у прямому ефірі.

Рекомендоване читання:

Центральний етап: кращі практики для постановки середовищ →
Поради щодо розробки та підтримання талантливих середовищ, які допоможуть вам створити більш стабільні програмні системи.

Які плюси & Мінуси використання інсценізації сайту?

Якщо говорити про зовнішні функції, завжди є шанс мати деякі недоліки. Що стосується розміщення сайтів, плюси, як правило, переважують мінуси.

Ось кілька плюсів:

 1. Може відтворюватися в Інтернеті чи офлайн. Як результат, ви можете працювати над розробкою та дизайном навіть в автономному режимі.
 2. Заздалегідь дізнайтеся про помилки, помилки та інші критичні проблеми.
 3. Створюйте кращі веб-сайти та функції, оскільки ви можете ретельно протестувати їх перед тим, як подати наживо.

Ось кілька мінусів:

 1. Якщо ви користуєтеся версією, наданою хостом, то, швидше за все, ви будете мати додаткові витрати на обслуговування. Залежить від ваших потреб, оскільки локальну версію завжди можна встановити.
 2. Розвиток може сповільнитись, оскільки ви витрачаєте більше часу на перевірку помилок та інших помилок.

Загалом, важко виправдати, щоб не піти на це.

Як створити поетапне середовище для веб-сайту WordPress?

Створити веб-майданчик для сайтів, орієнтованих на WordPress, напрочуд просто. У більшості випадків ви користуєтесь плагіном, але потенційно можете скористатися послугою з постановочним середовищем, що надається вашою хостинговою компанією.

Як доступні хостингові рішення, так і преміум-хостингові платформи WordPress, як правило, пропонують певну форму підтримки сайту.

Давайте вивчимо всі варіанти.

Варіант №1: Ваш хостинг-провайдер

Використання постановочного середовища, яке надає ваш хостинг-провайдер, є одним із способів гарантувати послідовність. Крім того, налаштувати його зазвичай досить просто.

Хостинг-провайдери, такі як WP Engine і Кінста забезпечити нескладну установку одним клацанням миші для всіх нових майданчиків.

Підштовхуючи ваше інсценізаційне середовище до життя

Ще одна перевага сайтів для постановки на рівні постачальника послуг – це те, що типово можна натиснути нові зміни на ваш веб-сайт, що знаходиться у реальному часі. Це також суперечить одному із пунктів, про які ми говорили раніше, про втрату часу.

Але вам доведеться проконсультуватися з господарем окремо. Kinsta – одна з хостинг-компаній WordPress, що надають цю послугу.

Варіант №2: Використання плагіна

Де був би WordPress без його фантастичної бібліотеки плагінів? Схоже, в цей день існує плагін для майже нічого, і це включає в себе сайти для постановок.

Ось ми виділимо два видатні варіанти.

Постановка WP

Постановка WP - міграція файлів БД, копіювач файлів WordPress org

Цей плагін на основі дублювання дозволяє протягом декількох хвилин скопіювати свій виробничий сайт на новий сайт розробки. Спосіб його роботи досить простий. Ви переходите до інформаційної панелі плагінів, натискаєте “Копіювати і все” – ваш клон готується.

Звичайно, на папері це звучить легко, але на задньому плані теж багато чого відбувається.

wp плагін для постановки

Плагін повинен копіювати файли та базу даних і повинен переконатися, що всі посилання працюють правильно. Маючи це на увазі, Постановка WP це чудовий плагін для використання.

Цей плагін також має Pro версію, яка додає такі функції, як Push Changes на ваш інсценізаційний сайт. Це означає, що ви можете застосовувати зміни безпосередньо на веб-сайті, не виконуючи це двічі.

Більше 30 000 користувачів WordPress використовують WP Staging, тож ви в хороших руках!

WP Stagecoach

WordPress розміщення сайтів одним клацанням WP Stagecoach

Ще одне рішення, яке ви можете використовувати – це WP Stagecoach, хоч цей пропонує лише безкоштовну пробну версію, інакше це продукт преміум-класу. Зважаючи на це, можливо, варто інвестувати кошти, виходячи з того, що WP Stagecoach має набагато більше можливостей.

 • Встановлення одним клацанням миші. Працює швидко. Встановіть власну URL-адресу та виберіть, чи хочете вимкнути кешування та / або додати пароль до свого нового веб-сайту.
 • Захист паролем. Якщо ви працюєте з клієнтами, ви можете показати попередній перегляд їх дизайнерського проекту та захистити сторінку за допомогою пароля.
 • Рідна підтримка SSL. Не ризикуйте пропустити дані та активувати SSL на новоствореному сайті розробки. Легко та ефективно!
 • Злиття бази даних. Можливо, унікальна особливість нашого плагіну, який ви не можете отримати більше ніде: він об’єднує бази даних. Наприклад, ваш виробничий сайт може працювати як завжди, і коли ви імпортуєте нові зміни після постановки, на існуючі дані бази даних це не впливає..

На закінчення, плагін WP Stagecoach вважає себе більш підходящим для клієнтських проектів, де вам потрібна певна гнучкість.

Варіант №3: Localhost

Ваш третій і останній варіант – зробити все локально.

Це безкоштовно, і ви отримуєте набагато швидший доступ до процесу розробки, крім того, що зможете налаштувати свій сайт в режимі офлайн.

Веб-сайти, що базуються на локальних хостах, досить популярні серед компаній, що займаються розробкою програмного забезпечення, але прекрасно співпрацюють і з сайтами WordPress.

Логотип XAMPP

Що стосується вашого вибору для локального стека, я рекомендую перевірити XAMPP і Бітнамі.

XAMPP – це абсолютно безкоштовний, простий в установці дистрибутив Apache, що містить MariaDB, PHP та Perl. Пакет з відкритим кодом XAMPP був створений таким чином, щоб він був просто простий в установці та використанні.

Крім того, незважаючи на те, що XAMPP – це бездоганне місцеве середовище розробки, існують інструменти, які допоможуть підштовхнути ваші сайти до постановки на виробництво, наприклад, ви можете підштовхувати свої програми XAMPP до хмарних постачальників, таких як Azure, AWS та Google Cloud.

бітнамі wordpress

Bitnami пропонує незалежні стеки, які можна використовувати як хмарні, як контейнер або локальну установку на комп’ютері.

Стек Bitnami для WordPress дозволяє вам отримати веб-сайт WordPress одним кліком. Він доступний для машин Unix, MacOS та Windows. І дуже цікаво працювати на своєму сайті, якщо ви ніколи цього не робили. Якщо вам потрібна допомога в налаштуванні локального сервера, тоді перевіртесь це онлайн-навчання.

Нарешті, Bitnami забезпечує підтримку багатьох найпопулярніших систем управління вмістом в Інтернеті. Придивіться уважніше до їх Каталог додатків щоб побачити, що є захопленнями.

Ніколи не знаєш, ти можеш знайти щось, що ти мав намір спробувати, але ніколи не мав шансів.

Порада: Майте на увазі, що вам потрібно перенести свій веб-сайт на локальний веб-сайт. За замовчуванням ви отримуєте лише класичну установку WordPress. Отже, щоб синхронізувати речі – застосуйте ті самі плагіни та теми, які ви використовуєте на своєму веб-сайті в реальному часі.

Заключна заява

Створити веб-сайт для розробки WordPress простіше, ніж ви думали!

Найголовніше, створивши цей веб-сайт для постановки, ви можете забезпечити захист вашого веб-сайту від несподіваних аварій або злому.

Завдяки безлічі вільних і красивих варіантів вибору, немає жодного приводу, щоб не створити поетапне середовище для вашого проекту..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map