9 дивовижних плагінів WP для таблиць, графіків та графіків

WordPress відомий платформою для блогів, але протягом десятиліття він різко перетворився на потужну та надійну платформу, здатну відповідати складним вимогам веб-додатків.


Як результат, в даний час багато компаній приймають WordPress. За статистикою, 35% Інтернету працює на WordPress. Він став платформою онлайн-видавців для більшості великих компаній, таких як CNN, Facebook, Time Inc, Spotify, Sony, Microsoft, і список довгий.

Але який секретний соус стоїть за величезною популярністю цієї платформи?

Ну, причина полягає в тому, що WP пропонує просту у користуванні, налаштовану та мультимедійну підтримуючу платформу, яку люблять використовувати люди. Він підтримує широкий спектр професійних плагінів, які допомагають власникам веб-сайтів представляти свої дані із візуальним ефектом, який привертає увагу.

Чому краще використовувати професійні плагіни WP?

Додавання більше корисних даних до ваших публікацій підвищує її надійність. Хоча знайти дані не складно (завдяки Інтернету), але представити їх таким чином, що читачі легко засвоюють – слон у кімнаті. Перелік статистичних даних та цифр нескінченно ускладнює читачам розуміння цього повідомлення. Зрештою, їм нудно! Однак він працює, коли ви представляєте дані у візуальному макеті, наприклад, таблиці, діаграми та графіки.

Тепер для додавання цього візуального ефекту багато людей використовують зображення, таблиці за замовчуванням або вбудовують діаграми, що не є простим способом. Це тому, що цей метод не працює, якщо ви хочете оновити дані.

Для цього вам потрібно динамічне рішення, яке можна охопити професійними плагінами WP. На щастя, ви можете знайти різноманітні дивовижні плагіни для спрощення всього курсу створення динамічних та чудових візуальних зображень.

Візуалізатор

Створювати інтерактивні графіки та діаграми дуже просто Візуалізатор. Він має широкий спектр клієнтів понад 40 000, оскільки він забезпечує чуйність та індивідуальне рішення.

Ви можете додавати діаграми та таблиці через бібліотеку Visualizer, яку можна додати до вашої WP Media Library. Введіть дані, імпортуючи їх з електронних таблиць Google або існуючих CSV-файлів і відредагуйте їх безпосередньо. Він підтримує велику кількість типів даних, включаючи цифри, рядки, булеві дати, час та час. Популярні діаграми, включаючи лінії, смуги та кругові діаграми, можна створювати та налаштовувати на основі стилю, дизайну, кольору та поведінки.

Ви можете редагувати свої графіки миттєво та попередньо переглядати, щоб побачити в режимі реального часу.

Ключові особливості

 • Редагування даних на сторінці
 • 15 типів діаграм – 6 з Charts.js і 12 з діаграм Google
 • Легко імпортувати базу даних
 • Автоматична синхронізація даних шляхом створення графіків
 • Анімовані діаграми
 • Приватні діаграми
 • Створення діаграм на основі ваших публікацій WP, вкладень або сторінок
 • Миттєвий пошук
 • Фільтруйте результати на основі тексту
 • Упорядкування в декілька стовпців
 • Функція дозволу для контролю перегляду та редагування діаграм

Visualizer забезпечує мобільну мобільність та сумісність між браузерами.

wpDataTables

Довіряється більш ніж 30 000 бізнесу, найбільш продаваним плагіном WordPress wpDataTables дозволяє без особливих зусиль керувати вашими даними за допомогою легких у створенні таблиць, графіків та графіків. Незалежно від типу даних, які ви хочете представляти, цей плагін може охоплювати всі, включаючи наукові, фінансові, комерційні, статистичні та інші дані.

Ви можете швидко створювати таблиці в WP з таких джерел даних, як Excel, електронна таблиця Google, CSV, запит MySQL, JSON, XML, PHP тощо.

Щоб використовувати wpDataTables, виконайте наступні три кроки:

 • Вставте дані в таблицю. Для цього можна завантажити файл, ввести URL-адресу, надати запит MySQL або ввести дані вручну.
 • Настройте таблицю відповідно до ваших вимог, таких як редагування, умовне форматування, чуйність тощо.
 • Збережіть таблицю та вставте її у свій пост.

Ключові особливості

 • Можна створити чуйні діаграми та таблиці, які добре працюють на різних пристроях.
 • Швидке створення дуже великих таблиць з мільйонами рядків
 • Розширений пошук і фільтри, щоб звузити результати
 • Зміст таблиць можна редагувати.
 • Виділення комірок, стовпців та рядків на основі вмісту
 • Три потужні двигуни відображають діаграми і їх можна змінювати в режимі реального часу.
 • Вибір мови інтерфейсу
 • Столи можна заховати до повного завантаження.
 • Таблиці можна експортувати у функції PDF, CSV, AMD XLS.

Таблиця WP, що реагує

Якщо ви шукаєте доступне, але ефективне рішення для плагіна WP, Таблиця WP, що реагує – чудове рішення. Ви можете створювати діаграми за допомогою Charts.js, і він підтримує сім типів діаграм, включаючи пиріг, брусок, пончик, лінію, радари, смугу прогресу завантажувальної програми та полярну діаграму.

Дані можна вводити вручну або можна завантажувати безпосередньо через CSV. Він також надає шаблони CSV, щоб ви могли бачити спосіб організації даних, перш ніж продовжувати їх завантажувати. За допомогою цього плагіна можна горизонтально прокручувати таблиці HTML на менших екранах. Отже, він може добре поміститися на екрані.

Щоб вставити діаграми та таблиці, не потрібно використовувати короткі коди. Натомість він чудово працює із звичайною таблицею HTML у Гутенберзі чи класичному редакторі. Цей плагін пропонує різні параметри стилів, які мають різні варіанти зміни підкладки, полів, типографії, кольорів тощо.

amCharts

Додавання JavaScript-карт та діаграм JavaScript до публікації WordPress – це запрошення до роздратування. Це тому, що WP видаляє весь вміст JavaScript. amCharts рятує вас від цієї проблеми, дозволяючи створювати фрагменти коду діаграми, які ви можете вставити у свою публікацію чи сторінку у вигляді короткого коду.

Крім того, ви можете використовувати функцію PHP, щоб викликати створений графік у шаблоні. Використовуючи цей плагін WP, вам не потрібно включати бібліотеки JavaScript у свій код теми, оскільки він піклується про нього. Усі бібліотеки JavaScript, які вам можуть знадобитися, будуть доступні автоматично у нижньому колонтитулі сторінки.

Ключові особливості

 • Переключення між локальним або CDN-сховищем бібліотеки для карти / діаграми
 • Ви можете встановити параметри за замовчуванням на основі типу діаграми.
 • WPML сумісний для створення карт і діаграм, що відповідають мові

Генератор таблиць даних

Генератор таблиць даних Компанія Supsystic має понад 30 000 встановлень і за замовчуванням може автоматично створювати чуйні таблиці. Однак ви можете також відключити цю функцію для коригування розмірів таблиці. Ви можете ввести стільки рядків і стовпців, які можуть знадобитися у вашій таблиці, а також можна сортувати та фільтрувати ваші діаграми та графіки.

Крім того, ви також можете вибрати колір тла та текст, а потім вказати горизонтальне та вертикальне вирівнювання для них. Оскільки різні види даних потребують різних типів подань; цей плагін пропонує різноманітні діаграми, такі як діаграма площі, лінійна діаграма, кругова діаграма, гістограма, стовпчаста діаграма та міхурова діаграма.

Використовуючи Генератор таблиць даних, ви можете імпортувати свої таблиці з Excel, CSV та Google Sheets під час експорту в PDF, CSV, XLS та XLSX.

Ключові особливості

 • Чуйні режими для оптимізації розкладки планшета під різні розміри екрана
 • Переднє редагування
 • Джерело бази даних для відображення таблиці з її полями з вашої бази даних
 • Пошук
 • Сортування
 • Пагинація для кращої навігації по веб-сайту
 • Діаграми та діаграми Google

М діаграма

Коли ви шукаєте безкоштовний плагін WP, М діаграма є хорошою альтернативою. Він дозволяє представити дані у вигляді графіків через бібліотеки діаграм Highcharts або Chart.js. Ви можете керувати всіма наборами даних через інтерфейс електронних таблиць, а ви можете вставляти діаграми за допомогою короткого коду у свою публікацію.

Ці дані відображають наступну діаграму:

Використовуючи “загальні параметри” в розділі “Налаштування діаграми M”, ви можете вирішити, чи можна попередньо переглядати діаграми чи ні та чи дозволено ви віддалене вбудовування. Він пропонує вам чотири типи діаграм, а саме: лінійна діаграма, смугова діаграма, кругова діаграма та стовпчаста діаграма.

Щоб додати дані до діаграми, ви можете вводити їх вручну або завантажувати за допомогою CSV-файлів, а потім використовувати їх у своєму дописі за допомогою коротких кодів. Це також дає можливість експортувати значення діаграм у CSV, що є очевидною особливістю, відсутньою у більшості плагінів діаграми.

Преміум-графіки для Elementor

Створюйте чудові діаграми та графіки без особливих зусиль у Builder сторінок Elementor Преміум-графіки для Elementor. Він стверджує, що це перший складний віджет Elementor, який допоможе вам створити діаграми з кількома параметрами налаштування.

Цей плагін підтримує сім різних типів діаграм. Ці типи діаграм приймають різні набори даних, і все відбувається всередині Елементтор, де ви можете бачити, як дані відображаються наживо.

За допомогою цього інструменту можна створювати як лінійні, так і логарифмічні діаграми. Однак він пропонує лінійну шкалу за замовчуванням, але ви можете змінити її на логарифмічну, якщо потрібно. Завдяки потужному налаштуванню ви можете вишукано представити дані, які відповідають кольоровій гамі вашого веб-сайту.

UberChart

Розширений плагін WP з відмінною налаштуванням, UberChart дозволяє створювати графіки різних різновидів. Він пропонує 240 варіантів для кожного діаграми та 30 варіантів для кожного набору даних, щоб створити діаграми з урахуванням ваших конкретних вимог.

Плагін підтримує десять типів діаграм. Вибравши один із них, ви можете налаштувати його за допомогою безлічі наявних варіантів.

Він пропонує загальні параметри налаштування для визначення загальної поведінки діаграми, наприклад встановлення розміру, кольору фону та поля, незалежно від того, хочете ви чутливість діаграми чи ні, тип та швидкість анімації, поведінка заголовка та легенди, стиль підказки тощо..

Ви також можете налаштувати кожен набір даних, щоб покращити зовнішній вигляд вашої діаграми, вирішивши такі речі, як визначення напруги кривої, ширина лінії, створення пунктирних ліній, що мають власні прогалини, стиль настройки точки, радіус та колір тла та багато іншого.

UberChart дозволяє вибирати різні типи масштабів, такі як лінійна, логарифмічна, часова та категоріальна. Крім того, він пропонує кілька осей для побудови наборів даних на вторинній осі у випадку, коли значення сильно відрізняються. Ви також можете вибрати, хочете ви хочете складати дані чи ні, переміщувати позиції масштабу, приховувати масштаби, налаштовувати лінії сітки тощо.

Використовуючи редактор електронних таблиць, ви можете скопіювати дані в UberChart з онлайнових електронних таблиць, таких як Google Sheets, MS Excel тощо, і навпаки. Ви також можете легко додавати дані та перетягувати рядки та стовпці. Опція імпорту та експорту також доступна для резервного копіювання графіків у вигляді XML-файлів.

Розширені графіки

Цей плагін – це надбудова, яку ви можете використовувати в WPBakery Page Builder. Простий у використанні та простий у налаштуванні інструмент, Розширені графіки пропонує сім різних типів діаграм.

Він забезпечує надзвичайно просту настройку, де ви можете змінювати параметри діаграми за допомогою вбудованих елементів керування сторінками. Крім того, він пропонує розширені налаштування, дозволяючи використовувати дійсні параметри ChartJs за допомогою коду JavaScript.

Ви можете отримати дані з віддаленого сервера або WordPress за допомогою JavaScript або PHP. Він також дозволяє імпортувати дані через файли CSV.

Висновок

Додавання релевантних і корисних даних підвищує надійність публікації. Найголовніше, що реальну мету представляють ці дані таким чином, який читачі можуть перетравити. Завдяки сучасним плагінам WP для створення таблиць, діаграм та графіків; вони роблять ваші дані вичерпними, додаючи візуальний ефект, який добре зв’язується з вашою аудиторією.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map