Iesācēja rokasgrāmata pārvaldītajai WordPress mitināšanai

Kamēr jūs droši vien esat redzējis pārvaldīta WordPress mitināšana kas tiek uzskatīts par būtisku jauninājumu ikvienam, kurš nopietni domā par savu vietni, iespējams, jums ir daži jautājumi par šāda veida tīmekļa mitināšanu.


Iesācēju rokasgrāmata pārvaldītajai WordPress mitināšanai

Pirmkārt, jums varētu rasties jautājums, kādas ir šāda veida mitināšanas priekšrocības, un, otrkārt, jūs, iespējams, zināt, kāpēc pārvaldītā WordPress mitināšana bieži maksā daudz vairāk nekā sākuma līmenis, dalītais hostings, kas ir plaši pieejams.

>> Šeit lejupielādējiet šīs ziņas izdrukājamo PDF versiju <<

Lai palīdzētu jums labāk izprast šo aizvien populārāko tīmekļa mitināšanas veidu, šī iesācēja ceļveža pārvaldītajai tīmekļa mitināšanai WordPress mērķis ir: atbildiet uz dažiem jautājumiem, kas jums varētu rasties par šāda veida pakalpojumiem.

Darbs ar pārvaldīto WordPress mitināšanu

Kā norāda nosaukums, šāda veida mitinātie tīkli ir vērsti tikai uz WordPress lietotājiem un viņu vietnēm. Ja jūs meklējat tīmekļa vietu, lai instalētu cita veida programmatūru vietnē vai mitinātu savu HTML izstrādāto tīmekļa vietni, tad jums būtu labāk meklēt citur.

Tomēr, ja jūs meklējat mājas savai WordPress vietnei, tad šāda veida mitināšana piedāvā tādu vidi, kāda ir pilnībā optimizēts pasaules iecienītākajai tiešsaistes publicēšanas programmatūrai.

Tā kā pakalpojums tiek pārvaldīts, liela daļa ikdienas uzdevumu, par kuriem jūs citādi būtu atbildīgs, tiek noņemti no jūsu rokām un tos pārvalda atbalsta personāls, kas rūpējas par jūsu vietni..

Pārvaldītās WordPress mitināšanas priekšrocības

Mēs tikko esam pieskārušies dažiem galvenajiem šāda veida mitināšanas pārdošanas punktiem, taču ir svarīgi tos iedziļināties nedaudz sīkāk, lai jūs varētu labāk izprast, kā viņi var reāli gūt labumu jums un jūsu WordPress vietnei vietnē lai palīdzētu jums izlemt, vai šis jauninātais pakalpojums ir ieguldījuma vērts vai nē.

Šeit ir daži galvenie ieguvumi, lai ātri sniegtu priekšstatu par to, ko jūs varat sagaidīt no kvalitatīvi pārvaldīta WordPress mitināšanas pakalpojuma:

 • Ātri ielādējama vietne un palielināts lapas ātrums
 • Pārvaldītā WordPress uzturēšana un dublējumi
 • Uzlabots vietņu un lietotāju atbalsts

Tātad, tagad, kad jūs zināt galvenos šāda veida tīmekļa mitināšanas punktus, apskatīsim sīkāk katru no tiem..

Kāpēc vietnes ātrums ir svarīgs

Tā kā pārvaldītie WordPress mitināšanas serveri un atbalsta aparatūras infrastruktūra nodrošina tikai viena veida programmatūru, tos var pielāgot un konfigurēt tikai šīs programmatūras vajadzībām..

Tas ļauj labāko no šiem saimniekiem piedāvā nepārspējamu sniegumu attiecībā uz vietņu ielādes laiku.

Kā vietnes īpašniekam, lapas ātrumam un vietnes ielādes laikam vajadzētu būt kaut kam, par ko jūs domājat. Lēna vietnes ielāde var negatīvi ietekmēt lietojamība un konversijas likmes sava satura.

Tātad, ja jūs pārdodat preces no savas vietnes vai cerat uz sava veida apmeklētāju reakciju, neatkarīgi no tā, vai tās pierakstās kā abonents vai ģenerē pieprasījumu par jūsu pakalpojumiem, vietnes ātrumam vajadzētu būt bažām tev.

Turklāt tiek uzskatīts, ka Google aplūko vietnes ātrumu lai noteiktu, cik tā ir cienīga, lai tiktu pamanīti redzami viņu meklētājprogrammu rezultātos, lēnām vietnēm samazinot pakāpienu skaitu.

Vietne ar lēnu ielādi ne tikai ne tikai centīsies piesaistīt apmeklētājus, bet arī negatīvā lietotāju pieredze negatīvi ietekmēs vietnes spēju darboties, kā paredzēts.

Vietnes pārvaldība WordPress

Daļa no pārvaldītās WordPress mitināšanas apelācijas ir tā, ka pakalpojums ietver jūsu vietnes pārvaldību. Pakalpojumu līmenis katrā saimniekdatorā ir atšķirīgs, taču bieži ietver rūpējoties par galvenās WordPress programmatūras atjauninājumiem un visus spraudņus, kurus izmantojat.

Ja jūsu vietnē darbojas vairāk nekā nedaudz spraudņu, tad jūs zināt, cik bieži tie ir jāatjaunina.

Lai gan tas ir samērā vienkāršs uzdevums, zinot, ka kāds jūsu vietā regulāri atjaunina jūsu vietnes uzgriežņus un skrūves, un tāpēc daudz izturīgāki pret hakeriem un uzbrukumiem, tas ir ļoti pārliecinoši – nemaz nerunājot par to, ka jūsu darāmo darbu sarakstā ir vēl viens mazāks uzdevums.

Labs WordPress pārvaldīts mitināšanas pakalpojumu sniedzējs arī rūpēsies, lai jūsu vietne tiktu dublēta, un, kas vēl svarīgāk, atjaunotu šos dublējumus, ja kaut kas noiet greizi..

Ja jūsu vietne kādreiz tiek apvienota vai arī jūs vai līdzautors nejauši nospiežat nepareizo pogu, atjaunošanas zināt tikai dažu klikšķu attālumā var būt liels atvieglojums.

WordPress ekspertu komanda uz rokas

Tā kā daudzi pārvaldīti WordPress saimnieki nodarbojas tikai ar WordPress, viņi spēj izveidot WordPress ekspertu komandu.

Fakts, ka šīs komandas pilnībā koncentrējas uz šo programmatūru, vienlaikus iegūstot iespaidīgu neskaitāmo WordPress vietņu ekspozīcijas līmeni, viņu spēju priekšlaicīga jautājumu risināšana un problēmu risināšana kad tie rodas, var būt grūti pārspēt.

Jums, gala lietotājam, tas nozīmē, ka tiek samazinātas iespējas, ka jūsu vietne var kļūt par upuri jaunam uzbrukuma veidam vai drošības problēmai, taču jums ir arī WordPress ekspertu komanda, pie kuras vērsties, ja jums ir kādi jautājumi vai jautājumi.

WordPress pārvaldītā tīmekļa mitināšana nav paredzēta visiem

Izlasot iepriekš minēto, jūs varētu būt gatavs parakstīties uz punktētās līnijas un uzlabot savas vietnes mitināšanu uz tādu, kas ir ātrāka, drošāka, pārvaldītāka un kuru atbalsta WordPress ekspertu komanda..

Tomēr pārvaldītā WordPress mitināšana nav paredzēta visiem. Izmaksas daudziem lietotājiem var būt pārmērīgs faktors. Kaut arī šis papildu ieguldījums salīdzinājumā ar sākuma līmeņa kopīgu mitināšanu sniedz tabulā daudz priekšrocību, dažu jaunu vietņu īpašniekiem augstākie mēneša tarifi var būt ārpus diapazona..

Labās ziņas šajā departamentā ir tādas, ka šī telpa kļūst arvien konkurētspējīgāka, cenas noteikti pazeminās. Tomēr, ņemot vērā pieaugošās izmaksas, kas saistītas ar šāda veida mitināšanas nodrošināšanu, maz ticams, ka tās kādreiz sasniegs dalītā mitināšanas pamata cenu līmeni.

Sākuma līmeņa dalītā hostinga pakotnes bieži piedāvā arī acu piesātināšanas paketes, ieskaitot neierobežotu vietu serverī, neierobežotu joslas platumu, iespēju mitināt neierobežotu skaitu vietņu un neskaitāmas citas noderīgas funkcijas.

No otras puses, labi pārvaldīta mitināšanas pakete piedāvās daudz reālākas paketes un nevarēs konkurēt ar šiem noteikumiem.

Tomēr šīs iespaidīgās dalītā hostinga ekstras bieži ir nelietderīgas, pierādot veco sakāmvārdu ja tas izklausās pārāk labi, lai būtu patiesība, tas droši vien ir.

Vēl viens potenciāls jautājums, kas jāapsver, ir relatīvs brīvības trūkums jūs varat iegūt, izmantojot pārvaldītu WordPress mitināšanu.

Atšķirībā no vispārīgākiem mitināšanas paketiem, jūs savā tīmekļa telpā nevarat brīvi instalēt citas lietojumprogrammas un programmatūru, un ar dažiem saimniekiem ir noteikti spraudņi, kas ir aizliegti..

Tas viss notiek tāpēc, ka tīmekļa mitināšanas serveri tiek konfigurēti noteiktā veidā, lai WordPress vietnēm piedāvātu augstāku veiktspējas un drošības līmeni..

Tāpēc nav atļauti citi skripti, kas varētu negatīvi ietekmēt veiktspēju.

Ja jums nepieciešama brīvība, lai varētu instalēt papildu programmatūru vai pielāgotos skriptus, bet tomēr vēlaties augstāku veiktspējas līmeni, labāks risinājums var būt pārvaldīta VPS mitināšana.

Vai WordPress pārvalda mitināšanu jums?

Tagad, kad jums ir labāka izpratne par pārvaldīto WordPress, tostarp par priekšrocībām, kā arī dažiem trūkumiem, jums ir jāizlemj, vai tas ir jums piemērotākais tīmekļa mitināšanas veids..

Personīgi runājot, ja jūs izmantojat tikai WordPress un jums ir budžets pārvaldītajai WordPress mitināšanai, ir vērts iepirkties pie piemērota saimnieka, kas piedāvā šāda veida pakalpojumus..

Ieguvumi ievērojami pārsniedz negatīvos, un, ja jūsu budžets to var sasniegt, pārvaldītai mitināšanai ir potenciāls būt lieliskam ieguldījumam.

Pārvaldītie WP hostinga uzņēmumi

Bluehost

Bluehost piedāvā ātru, drošu un vienkārši pārvaldītu WordPress mitināšanas iespēju par ļoti pieņemamu cenu.
Bluehost pārvaldītā WordPress mitināšana

 • Sākot no USD 12.49 mēnesī
 • Veidota uz VPS platformas
 • Integrēts ar ManageWP un MOJO Marketplace
 • Ietver SiteLock, uzlaboto CDN un SiteLock WAF
 • Nekādu slēptu maksu, naudas atdošanas garantiju jebkurā laikā

Vietne

Vietne ir lieliska iespēja tiem, kas nevēlas tērēt naudu dārgiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem. SiteGround nodrošina pārvaldītu WordPress mitināšanu par ļoti pieņemamu cenu.
Vietnes pārvaldītā WordPress mitināšana

 • No USD 3,95 mēnesī (60% atlaide no parastās cenas)
 • Bezmaksas WordPress instalēšana & Bezmaksas domēns
 • Drošāks ar automātiskajiem atjauninājumiem
 • Bezmaksas WordPress pārsūtīšana
 • Ātrāka WordPress ar CDN & Kešatmiņa

MediaTemple

MediaTemple ir populārs premium hostinga pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā ātru, drošu un premium pārvaldītu WP hostingu.
Media Temple Pārvaldīta WordPress mitināšana

 • Sākot no 29 USD mēnesī
 • Ātri & vienkārša WordPress mitināšana
 • Automātisks WordPress kodols & drošības atjauninājumi
 • Neierobežots joslas platums
 • Vienu klikšķi pieturvietu vide
 • Vadības panelis “viss vienā”
 • Ietver 3 WordPress instalācijas
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map