Przegląd MDDHosting i porównanie


MDDHosting to mniejsza firma hostingowa z siedzibą w Mooresville, Indiana, z centrum hostingowym w Denver, Kolorado.

Dla każdego, kto jest ciekawy, jak strony internetowe są obsługiwane w Internecie, firmy hostingowe, takie jak MDDHosting, oferują technologię i wiedzę techniczną niezbędną do połączenia twoich informacji i biznesu z Internetem. Użytkownicy kupują usługi, miejsce na dysku i technologię od firmy hostingowej, aby utrzymać swoją stronę internetową na serwerze i dostarczać ją przez Internet.

Przy tak wielu firmach hostingowych znalezienie właściwej firmy dla Twoich potrzeb może być trudne. Nawet zakres cen i funkcji może się różnić, co utrudnia ustalenie, czy współpracujesz z odpowiednią firmą dla siebie.

Jako mniejsza firma hostingowa, która szczyci się przejrzystością i kontaktami z klientami, wydaje się dobrą opcją dla blogerów i firm, które potrzebują mniejszej strony internetowej, ale czy funkcje są zgodne z obietnicą?

MDDHosting

Zobaczmy, co ma do zaoferowania MDDHosting.

Co sprawia, że ​​MDDHosting jest wyjątkowy?

Koncentrując się na obsłudze klienta i osobistym kontakcie z klientami, wiele funkcji i narzędzi oferowanych przez MDDHosting jest skierowanych do klientów, którzy chcą nieco więcej od swojego dostawcy hostingu.

Spójrzmy na kilka funkcji i opcji, które sprawiają, że MDDHosting jest wyjątkowy.

1. Konfigurowalne plany hostingowe

Witryna MDDHosting

Wielu dostawców hostingu oferuje ścisłe opcje dla swoich planów hostingowych. Istnieją poziomy, z których możesz wybierać, z szeregiem cen, możliwości i funkcji. Dla klientów, którzy mogą potrzebować czegoś, co mieści się między poziomami, nie ma dużego wyboru.

MDDHosting pozwala dostosować pakiet hostingowy do twoich potrzeb, w tym współdzielone rozwiązania hostingowe. Opcje zaczynają się już od ½ rdzeni procesora, pojedynczej domeny i zaledwie 10 gigabajtów przepustowości miesięcznie. Ponieważ dzielisz przestrzeń z innymi firmami, większość udostępnianych usług hostingowych nie pozwala na taki poziom dostosowywania. To gwarantuje, że otrzymujesz to, czego potrzebujesz, bez płacenia za funkcje, których nie masz.

Nawet VPS (wirtualny serwer prywatny) zawiera opcje dostosowywania. MDDHosting obejmuje standardowy hosting VPS, a także opcje hostingu w chmurze premium. Dostosowanie pakietu jest tak proste, jak użycie suwaka. Możesz szybko zaprojektować serwer zgodnie ze szczegółowymi specyfikacjami.

2. Dane techniczne SeRver

Witryna CloudLinux

Wiele firm utrzymuje specyfikacje sprzętu możliwie jak najdalej od potencjalnych klientów. MDDHosting przenosi ekstremalnie przezroczystość, a nawet umieszcza zdjęcia swoich serwerów opartych na Denver na swojej stronie internetowej. Wszystkie serwery używają procesora 48-rdzeniowego lub nowszego i co najmniej 256 GB pamięci RAM.

MDDHosting używa dysków półprzewodnikowych (SSD) w swoich serwerach zasilanych LiteSpeed ​​i ClouldLinux. Oferują podwójne nadmiarowe połączenia 10 GBPS z Internetem. Serwery zostały zmodernizowane do wysoce dostępnej, rozproszonej i samonaprawiającej się sieci pamięci masowej SSD za pomocą StorPool, blokowego rozwiązania pamięci masowej specjalizującego się w systemach chmurowych. Według MDDHosting system ten zapewnia 900% wzrost operacji we / wy na sekundę i 1200% wzrost całkowitej przepustowości. System, jak twierdzą, zapewnia znacznie wyższą wydajność i niezawodność.

MDDHosting oferuje niski koszt, ale niezwykle szybki i niezawodny hosting na zaawansowanych serwerach. Włożyli czas, pieniądze i przemyślenia w zasoby technologiczne, których używają, i to pokazuje.

3. Kopie zapasowe strony internetowej

Utworzyć kopię zapasową

MDDHosting oferuje ręczne pełne tworzenie kopii zapasowej z sekcji kopii zapasowych na twoim cPanel (graficzny interfejs oparty na Linuksie do zarządzania twoją witryną). Pełna kopia zapasowa obejmuje ustawienia FTP i poczty e-mail, bazę danych i witrynę internetową. Podobnie możesz przywrócić witrynę za pomocą cPanel.

4. Konfiguracja i projektowanie strony internetowej

Witryna SitePad

MDDHosting wykorzystuje SitePad, narzędzie do tworzenia stron internetowych z ponad 300 różnymi tematami do wyboru. SitePad zawiera ponad 40 popularnych widżetów typu „przeciągnij i upuść”, z których można korzystać w witrynie, w tym suwaki, tekst sformatowany, obrazy, wideo, audio, media społecznościowe, Mapy Google i formularze kontaktowe. Możesz także budować strony w SitePad, a następnie automatycznie publikować je na swojej stronie. Wszystkie motywy w SitePad są dostosowane do urządzeń mobilnych.

SitePad to świetna opcja dla firm i użytkowników, którzy już posiadają witrynę i chcą dodawać lub aktualizować strony. Dla użytkowników, którzy chcą zbudować nową witrynę od podstaw, problemem mogą być szablony oraz brak widżetów i aplikacji.

5. Wsparcie przez e-mail poprzez MDDHosting

Ręka pracuje na laptopie

MDDHosting obsługuje wiadomości e-mail. Możesz utworzyć konto e-mail za pomocą swojego cPanel poprzez MDDHosting. Za dodatkową opłatą możesz kupić filtr e-mail SpamExperts, aby zablokować złośliwe oprogramowanie, spam i wirusy. Możesz przejrzeć wiadomość e-mail za pomocą SpamPanel, upewniając się, że masz dostęp do wiadomości e-mail poprzednio poddanej kwarantannie przez filtr.

6. Bezpieczeństwo strony

Zamek

Bezpieczeństwo witryny z MDDHosting jest obsługiwane za pomocą SiteLock za niewielką opłatą. SiteLock zapewnia codzienne skanowanie w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania w poszukiwaniu luk w witrynie i niebezpiecznego kodu. Usługa automatycznie usuwa zagrożenia znalezione w Twojej witrynie. SiteLock jest konfigurowany automatycznie, zapewniając natychmiastową ochronę bez potrzeby instalacji.

SiteLock oferuje również TrueShield, zaporę sieciową dla aplikacji internetowych, jako dodatkową ochronę. MDDHosting oferuje również (za dodatkową opłatą) SiteLock Emergency Response, który zapewnia pomoc w nagłych wypadkach w celu odzyskania strony, która została zhakowana.

7. Inne funkcje

Inne funkcje w komputerach PC

Oprócz hostingu, MDDHosting zapewnia również hosting w chmurze premium dla firm.

Dzięki hostingowi w chmurze premium firmy mogą zamieniać serwery lokalne na serwer w chmurze za pośrednictwem MDDHosting. Serwery w chmurze są wysoce dostępne, odporne na awarie i niezwykle skalowalne, co czyni je doskonałym rozwiązaniem dla rozwijających się firm.

Dzięki MDDHosting masz dostęp do nieograniczonej przestrzeni dyskowej SSD i transferu danych. Zwiększenie mocy serwera w chmurze jest łatwe. Opcje zaczynają się od 2 rdzeni procesora i 2 GB pamięci RAM, aż do 16-rdzeniowego systemu z 16 GB pamięci RAM.

Ceny MDDHosting

MDDHosting Plan

Plany MDDHosting są niezwykle konfigurowalne, a firma oferuje kupony, które można wykorzystać do obniżenia kosztów zakupu. Ceny są skalowalne w zależności od potrzebnych funkcji i wymagań. Przyjrzymy się cenie podstawowej dla typowych planów i dodatkowych opcji.

Ceny planów hostingu współdzielonego obejmują:

 • Możliwość dostosowania: 3,00 USD / miesiąc za Core rdzeń procesora i 1 GB pamięci RAM. Masz także 1 domenę, 1 GB pamięci SSD, przepustowość 10 GB i 5 baz danych MySQL.

 • Premia: 24,25 USD / miesiąc za 2 rdzenie procesora i 2 GB pamięci RAM. Masz również nieograniczoną liczbę domen, nieograniczoną pamięć SSD, nieograniczoną przepustowość i nieograniczoną liczbę baz danych MySQL.

 • Każdy z tych planów można skalować z większą mocą. Ponownie, siłą MDDHosting jest możliwość skalowania usługi hostingowej do twoich potrzeb.

 • Oprócz współdzielonego hostingu dla witryny MDDHosting obejmuje również hosting premium w chmurze. Istnieje wiele poziomów hostingu w chmurze. Tutaj pokazujemy cztery z nich.
 • PR2: 25,00 USD / miesiąc za 2 rdzenie procesora i 2 GB pamięci RAM. Obejmuje także nieograniczone miejsce na dysku SSD i przepustowość.
 • PR8: 100,00 USD / miesiąc za 8 rdzeni procesora i 8 GB pamięci RAM. Obejmuje także nieograniczone miejsce na dysku SSD i przepustowość.
 • PR12: 150,00 USD / miesiąc za 12 rdzeni procesora i 12 GB pamięci RAM. Obejmuje także nieograniczone miejsce na dysku SSD i przepustowość.
 • PR16: 200,00 $ miesięcznie za 16 rdzeni procesora i 16 GB pamięci RAM. Obejmuje także nieograniczone miejsce na dysku SSD i przepustowość.
 • MDDHosting oferuje kilka poziomów cenowych dla hostingu witryn sprzedawców. Odsprzedawcy używają MDDHosting do hostowania witryny internetowej sprzedawanej przez odsprzedawcę. Wszystkie konta sprzedawców obejmują Softaculous do pobierania widgetów i zarządzania nimi, a także narzędzie do tworzenia witryn SitePad i nieograniczoną przepustowość:
 • Podstawowy dystrybutor: 24,50 USD / miesiąc dla maksymalnie 50 kont cPanel i 50 GB miejsca na dysku.
 • Pośrednik sprzedawcy: 49,50 USD / miesiąc dla maksymalnie 100 kont cPanel i 100 GB miejsca na dysku.
 • Zaawansowany reseller: 74,50 USD / miesiąc dla maksymalnie 150 kont cPanel i 500 GB miejsca na dysku.
 • MDDHosting oferuje wirtualne prywatne serwery (VPS). Wszystkie warstwy obejmują zarządzanie cPanel, pełny dostęp do katalogu głównego i bezpłatną konfigurację.
 • VZ 2G: 99,95 USD / miesiąc za 100 GB pamięci, transfer danych 1 TB, 2 rdzenie procesora i 2 GB pamięci RAM.
 • VZ 4G: 179,95 USD miesięcznie za 200 GB pamięci, transfer danych 3 TB, 4 rdzenie procesora i 4 GB pamięci RAM.
 • VZ 6G: 249,95 USD miesięcznie za 300 GB pamięci, transfer danych 5 TB, 6 rdzeni procesora i 6 GB pamięci RAM.
 • MDDHosting oferuje kilka poziomów bezpieczeństwa SiteLock, pozwalając klientom wybrać odpowiedni dla nich plan.
 • W pobliżuOdnaleźć: 24,99 USD rocznie za skanowanie witryny w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania. Zawiera do 25 stron.
 • W pobliżuNaprawić: 99,99 USD / rok (lub 14,99 USD / miesiąc) za automatyczne wyszukiwanie i usuwanie złośliwego kodu. Obejmuje do 500 stron.
 • Bronić: 299,99 USD rocznie (lub 49,99 USD / miesiąc) na znajdowanie, naprawianie i zapobieganie zagrożeniom dzięki przyspieszaniu witryny. Obejmuje do 500 stron.
 • MDDHosting sprzedaje różne certyfikaty SSL dla dodatkowej ochrony w Twojej witrynie. Obejmują one:
 • RapidSSL: 35,00 USD rocznie przy 256-bitowej sile szyfrowania
 • GeoTrust QuickSSL: 125,00 USD rocznie za w pełni kwalifikowaną nazwę domeny, oferującą dynamiczne uszczelnianie witryn i nieograniczone licencjonowanie serwerów.
 • GeoTrust True BusinessID z EV 179,00 USD / rok. Certyfikat zapewnia najwyższe bezpieczeństwo, dynamiczną pieczęć witryny i nieograniczone licencjonowanie serwerów.
 • MDDHosting zapewnia również filtrowanie spamu e-mail.
 • Filtrowanie wiadomości e-mail: 2,99 USD / miesiąc za domenę za usługę filtrowania spamu SpamExperts.

Publiczna percepcja MDDHosting

Ludzie chodzą

Jest wielu, którzy kochają MDDHosting i wszystko, co reprezentują.

Wiele z nich lubi niskobudżetową szybkość i niezawodność uzyskaną dzięki MDDHosting. Opiera się na stabilnym systemie z wysokiej klasy centrum danych, a klienci mają wrażenie, że pokazuje to dostępność i niezawodność. Dostają wysokiej klasy system bez wysokiej klasy ceny.

Inni lubią konfigurowalne usługi i ceny za pośrednictwem MDDHosting. Dzięki wyjątkowo niskim cenom ofert, które można łatwo skalować, recenzenci uważają, że nigdy nie płacą więcej niż za hosting. Przejrzystość ich usług i sprzętu to kolejna często wymieniana korzyść z MDDHosting.

Pomimo tych korzyści inni uważają, że MDDHosting to mała firma zmagająca się z wieloma problemami, które ma mała firma. Obejmuje to brak obsługi klienta. Niektórzy klienci skarżą się, że uzyskanie odpowiedzi może zająć kilka dni. Przy tak ciasnych oknach dla każdej konfigurowalnej warstwy przekraczanie limitów jest łatwe, szczególnie dla rozwijających się firm, co może prowadzić do skarg na ceny. Inni są zaniepokojeni profesjonalizmem niektórych zespołów wsparcia, gdy pojawią się problemy.

Jak MDDHosting wypada na rynku?

Kobieta trzyma dolara

W porównaniu do innych usług hostingowych, MDDHosting jest mniejszą firmą i pokazuje to w pewien sposób.

MDDHosting nie ma zasobów większych konkurentów. Nie oferują serwerów dedykowanych ani prawdziwego wsparcia 24/7 na żywo, nawet jeśli obiecują odpowiedzieć tak szybko, jak to możliwe za pośrednictwem swojego systemu biletowego. Klienci będą czekać, kiedy będą potrzebować odpowiedzi na pytanie lub gdy wystąpi problem.

Nie ma takiego szkolenia jak u innych dostawców usług hostingowych i jest mniej wsparcia dla aplikacji innych firm. W wielu usługach i funkcjach, takich jak migracja strony internetowej, brakuje szczegółów.

Ale MDDHosting wie, jak wykorzystać swoje mocne strony w oferowanych usługach. Są mniejszą firmą, a wielu klientów regularnie zna i współpracuje z właścicielem firmy. Niektórzy klienci mówią o podniesieniu telefonu, aby porozmawiać z nim bezpośrednio.

MDDHosting nie ma nic do ukrycia. Mówią ludziom dokładnie, jaki oferują sprzęt i technologię, a nawet zamieszczają zdjęcia swoich obiektów serwerowych na swojej stronie internetowej. Są dumni z tego, jak przejrzyste są jako firma i to pokazuje.

Niewiele innych firm oferuje konfigurowalne opcje z MDDHosting. Jeśli wiesz dokładnie, czego chcesz i potrzebujesz, możesz być pewien, że to właśnie dostaniesz dzięki MDDHosting.

Co myślimy o MDDHosting

Ktoś pracuje na laptopie

MDDHosting jest mniejszą firmą i są pewne problemy, które widzieliśmy podczas korzystania z mniejszego, prywatnego dostawcy usług hostingowych. Osobisty kontakt z każdą interakcją jest świetny dla niektórych osób, ale kiedy system napotyka problemy i potrzebujesz zasobów i wsparcia znacznie większej firmy, nie będziesz mieć go dzięki MDDHosting.

Ale jeśli nie martwisz się współpracą z mniejszą firmą, MDDHosting zapewnia stabilny system i pozytywne wrażenia dla większości klientów. Mogą być małe, ale mają dostępne zasoby na większą pracę i firmy gotowe do skalowania.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map