Przegląd Pad Hostingu

Recenzja Web Hosting Pad


Odwiedź WebHostingPad.com

Przegląd Pad Hostingu

Pad hostingowy jest uznawana za jedną z najtańszych firm hostingowych w branży, skupiającą się zarówno na indywidualnych entuzjastach stron internetowych, jak i małych i średnich firmach. Obsługują ponad 200 skryptów, w tym oprogramowanie do blogowania, koszyki, fora, ankiety i wiele innych.

Web Hosting Pad oferuje również bezpłatną nazwę domeny, nieograniczoną liczbę witryn z dodatkami, transfer danych i miejsce na dysku, 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy ze wszystkimi pakietami oraz całodobową obsługę klienta przez czat w czasie rzeczywistym.

Funkcje hostingu hostingu

W przypadku firmy hostingowej, która rozpoczęła działalność później niż wielu jej znacznie większych konkurentów, WebHostingPad bardzo szybko zaangażował się na rynku jako prawdziwe przedsiębiorstwo hostingowe. Firma z siedzibą w Illinois w Chicago rozpoczęła działalność w 2005 roku, a obecnie w 2015 roku obsługuje ponad 200 000 domen na całym świecie.

Niski koszt hostingu

nieograniczona przepustowość

Nieograniczone miejsce na dysku

Gwarancja 99% bezawaryjności

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

WHP są uznawane za jedno z najtańszych rozwiązań hostingowych w branży, koncentrując się na indywidualnych entuzjastach stron internetowych, a także właścicielach małych i średnich firm.
Obsługując ponad 200 skryptów, klienci WebHostingPad mają dostęp do każdej z popularnych technologii, w tym WordPress, Drupal, Joomla, Magento, osCommerce i kilku innych.

Oferują plany obejmujące bezpłatne dodatki w postaci kredytów dla Adwords, Facebooka, Yahoo i Binga, a także narzędzia do blogowania WordPress i bezpłatny wykaz firm Yellow Pages. Jeśli uważasz, że jest to na równi z innymi rozwiązaniami hostingowymi, to Twoja opinia może zostać przetestowana, gdy odkryjesz szereg nagród, które otrzymali od WebHost Magazine, Best Hosting Top 10, Buy-Hosting i Web Hosting Geeks, aby wymienić tylko kilka. Z takim wsparciem zrozumiałe jest, że WebHostingPad twierdzi, że ma najbardziej bezproblemową i niedrogą platformę hostingową w Internecie.

Funkcje hostingowe

Jeśli zastanawiasz się nad hostingiem przez jakiś czas, nie będzie dla ciebie tajemnicą, że nie wszystkie firmy są równe i nie wszystkie oferty są pakowane w sposób, który zaspokoi potrzeby naszej firmy. Oznacza to, że należy podejmować decyzje i musimy być wybiórczy, aby uniknąć wszelkich wymyślnych umów, które obiecują zapewnić wszystko, czego chcemy, ale nie tak, że naprawdę potrzebujemy.

Zbyt często są to mniejsze, czasem bardziej praktyczne firmy hostingowe, które są zdominowane przez większą konkurencję na rynku. W szczególności wielu nowych właścicieli witryn internetowych podąża za tłumem do bardziej znanych dostawców, nieświadomych swoich możliwości wyboru bardziej kompaktowego rozwiązania hostingowego z potencjalnie bardziej opłacalnymi planami po okazyjnej cenie. Jedną z takich platform jest WebHostingPad, firma zajmująca się sportową marką przyjazną dla budżetu, pomijając fanfarę drogich dzwonów i gwizdków.

Funkcje hostingu hostingu

W ofercie są 2 wspólne plany hostingowe, oba z bezpłatną konfiguracją. Firma oferuje specjalną cenę 1,99 USD za swój podstawowy hosting Power Plan, ale może się okazać, że blokuje to umowę na 3 lata. Opcja hostingu Power Plan Plus jest oferowana w cenie 3,99 USD na okres minimum 4 lat. Oba plany podnoszą cenę w przypadku krótszych terminów, ale przy cenie podstawowej mniejszej niż 4 USD za podstawową ofertę nie ma miejsca na reklamacje.

Oto, co jest w ofercie;

Plan zasilania – nieograniczona przestrzeń, domeny, konta e-mail i bazy danych MySQL. Dostępna jest niezmierzona przepustowość, dostęp do statystyk witryny, linux w chmurze, ochrona przed spamem, skanowanie bezpieczeństwa, konfigurowalne strony błędów, jednoetapowy instalator oprogramowania Softaculous i cPanel do pełnego zarządzania witryną.

Power Plan Plus – jak wyżej, w tym zaawansowane statystyki, skanowanie zabezpieczeń i filtr antyspamowy, a także lista katalogów biznesowych, zabezpieczenia SSL i SSH dla zaawansowanych zmian plików internetowych. Oba plany mają dostęp do bezpłatnego narzędzia do tworzenia witryn z ponad 100 szablonami do dostosowywania unikalnych projektów, formularzy, ksiąg gości, sklepu internetowego eCommerce i nie tylko. Istnieje również opcja zakupu niestandardowej witryny, ale musisz skontaktować się z nią, aby uzyskać wycenę, w zależności od potrzeb.

Jeśli szukasz znacznie bardziej zaawansowanych funkcji, które są podstawą innych bardziej znanych dostawców hostingu, raczej nie znajdziesz ich tutaj. Wspólna funkcja oferowana przez WebHostingPad jest raczej odmianą „bez fanaberii”, chociaż równoważy ją łatwość użytkowania i wpływ na kieszeń biodrową.

WebHostingPad współpracuje jednak z VPSDepot, aby wprowadzić dodatkowe dostosowania i skalowalność dla użytkowników za pośrednictwem platformy hostingowej VPS. Oferują 3 Plany VPS, od 19,95 USD miesięcznie na poziomie dla początkujących, 34,95 USD miesięcznie na poziomie profesjonalnym i 49,95 USD miesięcznie dla klientów premium z dużymi witrynami biznesowymi lub eCommerce.

Oto jak wyglądają;

Początkujący – 20 GB miejsca na dysku, przepustowość 100 GB, 1 GB pamięci i dedykowany adres IP, bezpłatna konfiguracja oraz opcje płatności miesięcznych, kwartalnych i półrocznych.

Profesjonalny – jak wyżej, z 80 GB miejsca, nieograniczoną przepustowością każdego miesiąca, 2 GB pamięci i dedykowanymi adresami IP.

Premia – jak wyżej, z 160 GB miejsca, 4 GB pamięci i 3 dedykowanymi adresami IP.

Będziesz miał 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy w celu ustalenia, czy jesteś zadowolony ze wspólnych usług WebhostingPads, w którym to przypadku otrzymasz zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz w tym terminie. Zwroty za VPS mogą przestać obowiązywać po 5 dniach, ale najpierw sprawdź ich wsparcie. Nawet nie staraj się o zwrot pieniędzy, jeśli zdecydujesz później przenieść swoją firmę w inne miejsce. Z drugiej strony, jeśli przenosisz firmę do tego dostawcy, będą oni pomagać w bezpłatnym transferze stron internetowych, jednak dotyczy to tylko plików i baz danych, których rozmiar transferu konta wynosi 2 GB lub mniej.

Czas pracy & Wydajność

Niezawodność serwerów jest stabilna przy gwarantowanym czasie działania 99,99%, a użytkownicy chwalą, że ładowanie jest szybsze niż w przypadku innych platform. Może to wynikać z braku wymyślnych dodatków. W każdym razie, jeśli Twoja witryna wyświetla się szybko, jest mało prawdopodobne, że będziesz narzekał niezależnie od przyczyny.

Centrum danych WebHostingPad opiera się na podwójnych serwerach RAID w celu zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony, i nalega, aby zapewniało nieprzerwane zasilanie, tłumienie ognia, wentylację HVAC i łączność sieciową. Gospodarz oświadcza, że ​​klienci otrzymają zwrot proporcjonalnej kwoty za wszelkie przestoje. Ich centrum danych jest co tydzień archiwizowane, co stanowi uzupełnienie narzędzi do tworzenia kopii zapasowych udostępnianych dla twoich witryn.

Obsługa klienta

Jeśli chcesz skontaktować się z zespołem pomocy technicznej WebHostingPad, masz do wyboru e-mail, czat na żywo i całodobową bezpłatną pomoc telefoniczną. Zespół techniczny jest bardzo zdolny, choć zgłaszano skargi na wolniejsze czasy oczekiwania, jeśli prześlesz zgłoszenie do pomocy technicznej, co musisz zrobić, jeśli Twój problem wymaga eskalacji na wyższy poziom niż to, co można rozwiązać telefonicznie. Mają też bardzo przyzwoitą bazę wiedzy na temat ceny, którą płacisz, chociaż, co zrozumiałe, nie jest tak kompleksowa, jak te, które są własnością większych graczy na rynku. Mimo to większość wymaganych odpowiedzi będzie tam dostępna, pod warunkiem, że poświęcisz czas na wyszukiwanie.

Jedną z głównych korzyści wsparcia, szczególnie dla początkujących właścicieli witryn, jest 30-minutowa konsultacja jednego z ekspertów webmastera zespołu. Zasób pomocy technicznej w Internecie zapewni, że Twoja witryna będzie działała w trybie online i będzie działała sprawnie, oraz pomoże w razie jakichkolwiek pytań lub problemów, abyś działał bardzo szybko. Możesz nawet poprosić o pomoc przy pierwszej aukcji w wyszukiwarce i otrzymać pomocne opinie na temat konfiguracji Twojej witryny. Ten rodzaj pomocy jest nieoceniony, jeśli dopiero zaczynasz. Możesz także być na bieżąco z wszelkimi zmianami, aktualizacjami lub problemami za pośrednictwem rozsądnie aktywnej strony hosta na Facebooku.

O konsoli hostingu

Czy wiesz, że Hosting Pad powstał w 2005 roku, ma siedzibę w Illinois w Chicago i jest hostem dla ponad 150 000 stron internetowych.

Źródło: webhostingpad.com/about-us

Pad do hostingu na Twitterze

Opinie na temat hostingu

Odważę się powiedzieć, że jest to najtańszy hosting na rynku. Dobry dla moich potrzeb, ponieważ mam ograniczony budżet (Yvonne – 25 kwietnia 2015 r.)

Najtańszy hosting kiedykolwiek, zignoruj ​​up-sell / cross-sell i ci faceci nie zostaną pobici pod względem ceny (Lee – 23 czerwca 2014)

Potrzebowałem super taniego hosta na mój blog ślubny, a Web Hosting Pad był dla mnie świetny. (Karen – 23 kwietnia 2014 r.)

Nie wiem dużo o komputerach, ale udało mi się uruchomić mojego bloga. Zawsze, gdy mam problem ze wsparciem technicznym, pracownicy są gotowi mi pomóc. (Lou – 12 stycznia 2014 r.)

Średnia ocena WebHostingPad.com to

4.5 z 5.
Na podstawie 4 recenzji.

Plany hostingowe & cennik

Web Hosting Pad nr 1 ma na celu zapewnienie wydajnych rozwiązań hostingowych w bardzo przystępnej cenie.

Pakiet dzielonego hostingu WHP

 • Od 1,99 USD miesięcznie
 • Nieograniczone miejsce na dysku
 • Nieograniczona miesięczna przepustowość
 • Nieograniczone domeny Addon
 • Nieograniczone subdomeny
 • Darmowa domena z hostingiem pierwszego roku
 • Darmowa instalacja skryptu za jednym kliknięciem
 • Darmowe oprogramowanie do tworzenia witryn
 • Wsparcie 24/7

Zarejestruj się teraz – Bez ryzyka – 90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Podsumowanie recenzji WebHostingPad

Tak, czy Web Hosting Pad jest dobry?

DOBRA: Cena – super tani hosting. Darmowa nazwa domeny. Pakiety z dołączonymi funkcjami.

NOT-SO-GOOD: Czasami wsparcie jest nieco powolne. Serwer jest czasem trochę powolny.

Chociaż WebHostingPad może nie być największym ani najlepszym dostawcą hostingu w ofercie, nie próbują się w ten sposób pozycjonować na rynku. Zamiast tego ich grupa docelowa to początkujący i średni webmaster, który docenia ekstremalną cenę za narzędzia, które wykonują zadanie. Chociaż ceny mogą być niskie, błędem byłoby pomylić tę ofertę z tanią, a nie taką, jaka jest naprawdę; okazyjna wartość.

Zbyt wielu nowych webmasterów wpadło w pułapkę zakupu hostingu z dodatkami i bonusami, które nie tylko nie są potrzebne, ale nawet nie rozumieją. Rada nie polega na tym, by biegać, zanim będziesz mógł chodzić. Poświęć trochę czasu na ocenę tego, czego naprawdę potrzebujesz do prowadzenia swojej witryny i pomyśl dwa razy, by ominąć wiele, po prostu dlatego, że nie ma fantazyjnej grafiki z przekonującym żargonem technicznym. WebHostingPad zastępuje zaawansowane funkcje, których nigdy nie będziesz używać, z obietnicą niezawodności, dzięki czemu jest to opłacalna propozycja podstawowej usługi w niewiarygodnej cenie.

Recenzja WebHostingPad przez Hosting Kingdom. Ostatnia aktualizacja 4 listopada 2015 r.

Strona główna ›Recenzje› Recenzja hostingu

Podsumowanie recenzji WebHostingPad

Tak, czy Web Hosting Pad jest dobry?

DOBRA: Cena – super tani hosting. Darmowa nazwa domeny. Pakiety z dołączonymi funkcjami.

NOT-SO-GOOD: Czasami wsparcie jest nieco powolne. Serwer jest czasem trochę powolny.

Chociaż WebHostingPad może nie być największym ani najlepszym dostawcą hostingu w ofercie, nie próbują się w ten sposób pozycjonować na rynku. Zamiast tego ich grupa docelowa to początkujący i średni webmaster, który docenia ekstremalną cenę za narzędzia, które wykonują zadanie. Chociaż ceny mogą być niskie, błędem byłoby pomylić tę ofertę z tanią, a nie taką, jaka jest naprawdę; okazyjna wartość.

Zbyt wielu nowych webmasterów wpadło w pułapkę zakupu hostingu z dodatkami i bonusami, które nie tylko nie są potrzebne, ale nawet nie rozumieją. Rada nie polega na tym, by biegać, zanim będziesz mógł chodzić. Poświęć trochę czasu na ocenę tego, czego naprawdę potrzebujesz do prowadzenia swojej witryny i pomyśl dwa razy, by ominąć wiele, po prostu dlatego, że nie ma fantazyjnej grafiki z przekonującym żargonem technicznym. WebHostingPad zastępuje zaawansowane funkcje, których nigdy nie będziesz używać, z obietnicą niezawodności, dzięki czemu jest to opłacalna propozycja podstawowej usługi w niewiarygodnej cenie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map