Kaip sukurti vestuvių svetainę – žingsnis po žingsnio vadovas

Tavo Vestuvės yra apie tave ir tavo būsimą nuotaką ar jaunikį. Be abejo, kaip jūs tikriausiai jau sužinojote, taip pat yra daugybė kitų žmonių. Šeima ir draugai iš viso pasaulio (ir įvairiose laiko juostose) nuolat norės ir turės informacijos apie vestuves. Neatsilikti nuo visko gali būti iššūkis.


kaip susikurti vestuvių svetainę

Mano žmona ir aš visai neseniai atšventėme mūsų 8 metų vestuvių metines. Tuomet, per mūsų vestuves, prisimenu, kad galvočiau, kaip būtų puiku, jei turėtume vestuvių svetainę, tačiau aš to atsisakiau, nes nežinojau, kaip jas sukurti. Jei būčiau žinojusi tik tai, ką dabar žinau. Tikimės, kad šis tinklaraščio įrašas parodys, kaip palyginti lengva ir prieinama yra sukurti svetainę apie jus ir jūsų būsimą žmoną ar vyrą.

Vienas populiarus variantas daugeliui porų yra sukurti vestuvių svetainę. Ši svetainė gali patenkinti įvairius poreikius nuo sužadėtuvių iki medaus mėnesio. Paprastai poros naudojasi vestuvių svetaine kaip:

 • vieta demonstruoti nuotraukos
 • būdas bendrauti informacija apie vestuves
 • dovana registras
 • būdas pagauti RSVP
 • ir dar

Sukurti vestuvių svetainę yra gana lengva, net jei nesate ypač patyręs interneto. Be to, vestuvių svetainė gali sutaupyti daug laiko. Paskelbę atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus tiesiai į savo svetainę, galėsite suteikti lengvą informacijos šaltinį savo svečiams.

Žinoma, tikriausiai kiekvienoje šeimoje yra bent vienas narys, kuriam reikia pasakyti tą patį milijoną kartų, tačiau vestuvių svetainė vis tiek gali žymiai sumažinti klausimų, kuriuos turėsite išspręsti, skaičių.

Žemiau yra nuoseklus vadovas kaip susikurti vestuvių svetainę.

>> Norėdami atsisiųsti PDF failą, spustelėkite čia <<

Kaip pavadinti savo vestuvių svetainę

Jūsų svetainei reikės pavadinimo, kurį svečiai galės atsiminti. Paprastai geriausias pasirinkimas yra tu ir tavo partnerio pavardės. Pripažinkime, ne visi, kurie naudojasi svetaine, būtinai bus labai gerai susipažinę su internetu, todėl norite svetainės, kurią jie galėtų lengvai rasti.

Be to, tikriausiai norite susieti savo svetainę su „Facebook“ puslapiu. Jei kam nors sunku rasti jūsų svetainę, jis vis tiek gali rasti jūsų „Facebook“ puslapį.

Galite naudoti bet kurį komercinio domeno vardo teikėją ir nusipirkti bet kokį norimą domeno vardą. Tačiau paprastai geresnis būdas gauti domeno vardą yra prieglobos paslaugų teikėjas, teikiantis nemokamą domeną.

Paprastai lengviausias ir greičiausias būdas sukurti ir paleisti pagrindinį kompiuterį naudojant domeno vardą (žr. Kitą skyrių)

Jūsų vestuvių svetainės talpinimas

Vienas mūsų priimamas kompiuteris yra „Bluehost“. Jie yra nebrangūs, patikimi ir siūlo nemokamus domenų vardus. Vestuvių svetainėse mums patinka „Bluehost“ kainos nustatymo parinktys. Tikriausiai nesirūpinsite savo svetainės atnaujinimu metų ir metų bėgyje. Su „Bluehost“ nebūsi įtrauktas į ilgalaikę sutartį, kurios tau nereikia.

„Bluehost“ Registruotis

Peržiūrėkite mūsų nuoseklų vadovą, kaip prisiregistruoti naudojant „Bluehost“

Pakeiskite savo vardo serverį

Prieglobos įmonė turi prijungti jūsų domeno vardą, kad jūsų svetainė galėtų pradėti veikti. Turėsite nurodyti pagrindinio domeno vardų serverius. Nesijaudinkite – didžioji dalis darbo atliekama automatiškai.

Išsamią informaciją rasite registracijos el. Laiške, kurį atsiuntė iš kompiuterio. Jie jums atsiųs du vardų serverius, kurie atrodys kaip xxxxx.hostname.com. Paskyroje raskite domeno vardą ir suraskite kažką panašaus į „DNS perkėlimas“. Čia įveskite savo vardų serverį. Tai gali užtrukti iki 48 valandų, kol hostingo įmonė atpažins jūsų domeną. Tai vadinama „sklidimu“.

Jei perkate prieglobą naudodami „Bluehost“, gausite nemokamą domeno vardą ir jums nereikės jaudintis dėl vardų serverių pakeitimo

Diegimas jūsų CMS

Vestuvių svetainė be turinio yra kaip vestuvės be šokių aikštelės. Žmonės pasirodys, bet atvykus jiems nėra tiek daug ką padaryti.

Norėdami paskelbti savo turinį savo svetainėje, jums reikia Turinio valdymo sistemos. „WordPress“ yra turbūt populiariausias CMS, ir tikriausiai tai ir norite naudoti. Tai pakankamai paprasta pradedantiesiems, bet pakankamai sudėtinga, kad jūs tikrai galite tinkinti savo svetainę.

„WordPress“ įdiegti dar lengviau naudojant „Softacoulous“. Ši nemokama programinė įranga leidžia „WordPress“ įdiegti vienu spustelėjimu.

Tinkinti savo svetainės išvaizdą nėra be galo sudėtinga, ir tai tikrai yra kažkas, į ką turėtumėte atsižvelgti. Geriausia, jei jūsų šeima ir draugai dažnai lankysis jūsų svetainėje. Kodėl gi nepaleidus šiek tiek laiko, atsisėsti su mylimuoju ir suprojektuoti svetainę, kuri iš tikrųjų atspindėtų jus abu? Kuriate ne tik svetainę, bet ir atmintį.

„WordPress“ vestuvių temos pasirinkimas

Kai pasirinksite savo turinio valdymo sistemą, dabar galėsite susikurti savo svetainę. „WordPress“ informacijos suvestinė yra vieta, kur iš tikrųjų pridėsite ir redaguosite puslapius. Norėdami patekti į prietaisų skydelį, tiesiog vykdykite instrukcijas, kurias jums atsiųs „WordPress“.

Tema yra bendras svetainės vaizdas. Temą pasirenkate pasirinkdami Išvaizda & Temos. Yra nemokamų ir mokamų variantų. Nors nemokami yra malonūs, jie taip pat yra gana paprasti ir įprasti.

Jei norite, kad jūsų išvaizda atitiktų jūsų savybes, jums nebūtina suprojektuoti žvilgsnio nuo nulio. Yra daug populiarių svetainių, kurių temos yra būtent vestuvės. Mums kai kurie iš jų patinka šias vestuvių temas iš themeforest.net.

„WordPress“ vestuvių temos

Turinio įtraukimas į savo vestuvių svetainę

Pasirinkę temą, laikas pridėti turinio. Eikite į „Puslapių“ skirtuką ir redaguokite pagrindinio puslapio turinį. Tada galite pridėti daugiau puslapių, kaip norite. Štai keletas turinio, kurį galbūt norėtumėte pridėti:

 • Išsami informacija apie vestuvių laiką ir vietą
 • Informacija apie apgyvendinimą viešbutyje ir maršrutus į ir iš oro uosto
 • Fotografijos. Kas yra vestuvių svetainė be daugybės nuotraukų? Be vestuvių, galite įtraukti nuotraukas iš sužadėtuvių, repeticijų ir net medaus mėnesį
 • Kas tau dar labiau patinka. Kuo daugiau turinio pateiksite, tuo daugiau jūsų svetainės lankytojų pajus, kad jie yra jūsų vestuvių dalis

El. Pašto paskyrų nustatymas

Jūsų žiniatinklio priegloba greičiausiai pasiūlys nemokamą el. Pašto paslaugą. Galite sukurti su jūsų domenu susietą el. Pašto adresą. Taip pat prietaisų skydelyje greičiausiai turėsite skyrių El. Pašto paskyros, kuriame galėsite kurti naujas paskyras ir skaityti pranešimus.

Galbūt norėsite susieti du el. Pašto adresus su savo domeno pavadinimu. Galite duoti vieną el. Pašto adresą savo draugams ir šeimos nariams, kad jie galėtų tiesiogiai su jumis susisiekti. Tada galite duoti kitą el. Pašto adresą žmonėms, su kuriais bendraujate, kaip profesionalūs, pavyzdžiui, gėlininkams, maitinimo įstaigoms ir pan. Tai gali padėti jus organizuoti tuo metu, kai dažnai būna gana pasiutęs.

Patikrinkite, ar jūsų svetainė veikia tiesiogiai

Kai jau sutvarkysite savo turinį (ar bent jau pradėjote naudoti) ir pasirinkote geriausią temą, turite įsitikinti, kad jūsų svetainė yra prisijungę. Greičiausiai tau jau gera eiti. Vis dėlto norite įvesti savo adresą į naršyklę (ar kelias skirtingas naršykles) tik tam, kad įsitikintumėte, jog jūsų svetainė rodoma tinkamai.

Jei svetainė neįkeliama, pirmiausia turite atnaujinti domenų vardų serverius. Jei nežinote, kaip tai padaryti, arba manote, kad gali kilti kita problema, susisiekite su savo žiniatinklio priegloba, kad gautumėte specializuotos pagalbos.

Norite pradėti savo svetainę bent keletą mėnesių prieš savo vestuves. Jūsų svečiai kuo greičiau norės informacijos apie keliones ir viešbutį. Po vestuvių turėtumėte bent jau palikti svetainę aukštyn, kol galėsite paskelbti keletą nuotraukų iš savo medaus mėnesio atostogų.

Vestuvių registro sudarymas

Savo svetainėje galite išvardyti norimus elementus, tačiau tai tik pradžia. Taip pat galbūt galėsite padėti savo svečiams apsipirkinėti dovanų vestuvėms. Daugelis parduotuvių siūlo internetinį registrą, kuriame jūsų svečiai gali įsigyti vestuvių dovaną neišeidami iš namų.

Prisijungimas prie socialinės medijos

Nesvarbu, ar norite žmonių, ar ne, jie kreipsis į socialinę žiniasklaidą, norėdami gauti informacijos apie jūsų vestuves. Daugelis svetainių leis jums lengvai įterpti savo „Facebook“, „Twitter“ ir kitus socialinės žiniasklaidos profilius.

Kalbant apie socialinės žiniasklaidos įrašus, visada galite nukreipti žmones į savo svetainę. Kita idėja, kurią galbūt norėsite išbandyti, yra sukurti savo svečių el. Pašto sąrašą. Kai savo svetainėje turite naujos informacijos, galite naudoti savo el. Pašto sąrašą ir socialinės žiniasklaidos profilį norėdami išsiųsti pranešimą, kad jūsų vestuvių svetainėje yra naujo turinio.

Jums nepavyks išvengti socialinės žiniasklaidos, tačiau galbūt norėsite apsvarstyti galimybę didžiąją dalį vestuvių pokalbių išsaugoti savo svetainėje. Jūsų socialinės žiniasklaidos draugai gali būti bendradarbiai, pažįstami ir kiti, kurie gali nenorėti išgirsti kiekvieną jūsų artėjančių vestuvių detalę. Tačiau savo svetainėje galite paskelbti tiek turinio, kiek jums patinka. Juk būtent dėl ​​to žmonės lankosi.

Yra vestuvių svetainė jums?

Vienu žodžiu: Taip.

Didelės ar mažos, dauguma vestuvių bus naudingos vestuvių svetainėje. Svetainė padeda susisiekti su draugais ir šeima visame pasaulyje. Sutaupysite brangaus laiko, suteikdami svečiams lengvai naudojamus kelionių ir logistinės informacijos šaltinius. Be to, visi gali mėgautis nuotraukomis ir kita linksma medžiaga, net jei jie negali dalyvauti asmeniškai.

Tuoktis ir planuoti vestuves gali būti užimta ir chaotiška. Laimei, susikurti vestuvių svetainę yra gana lengva, net jei iš tikrųjų nesate kompiuteris. Kai vestuvės pasibaigs ir jaudulys paslūgs, jūsų svetainė bus puikus virtualus suvenyras, kurį galėsite branginti amžinai.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map